
Акрігель для нарощування нігтів: характеристика, особливості вибору та застосування
Не так давно на сучасному ринку з'явився інноваційний продукт для майстрів манікюру та педикюру. Акрігель об'єднав в собі кращі якості двох матеріалів для нарощування нігтів: акрилу і гелю, і був проведений з урахуванням побажань майстрів нігтьового сервісу.
Такий підхід дозволив виключити зі складу мономер, що знаходиться в акрилі і викликає масу проблем, але залишити міцність, властиву даному матеріалу.


Що таке акрігель?
Акрігель є гібридом гелю і акрилу, і має масу переваг в порівнянні з традиційними способами нарощування.
Розглянемо основні з них:
- простий у використанні, легко наноситься на нігтьову поверхню і не розтікається;
- абсолютно не шкодить здоров'ю, завдяки особливому складу;
- не викликає алергії і не має різкого запаху;
- пил, що залишається після спилювання, не розлітається по кімнаті, а осідає на робочу поверхню;
- не виділяє випарів під час полімеризації;
- легко наноситься і не вимагає додаткових навичок.


Акрігель є універсальним матеріалом і дозволяє майстрам розширити свій комплекс послуг. З його допомогою можна не тільки зробити корекцію відколів і подовжити пластину, а й змоделювати плоску або куполоподібну форму. В результаті нігті виходять тонкими, ідентичними натуральним, проте, дуже міцними. Нігті, зроблені за допомогою акрігель, практично не відчуваються, завдяки особливій еластичності і легкості матеріалу.
Єдиний недолік подібного полігеля - це його ціна, яка може доходити до 5 тис. Рублів за пляшку. Крім самого матеріалу, потрібні будуть і додаткові кошти, які також доведеться купувати за вищою ціною.


У чому відмінність від інших матеріалів?
Акрігель для нарощування нігтів дозволяє домогтися кращого ефекту в порівнянні з традиційними матеріалами. Нове покриття можна нанести більш тонким шаром, ніж акрил, в результаті чого нігті виглядають як натуральні. На відміну від покриття акрилом, полігель не твердіє без просушування під лампою, що значно спрощує роботу з ним, а також помітно скорочує час на проведення всіх операцій.
Якщо порівняти акрігель з гель-лаком, то він не розтікається і залишається в місці нанесення. Це дозволяє придумувати нові рішення і форми, використовувати його для роботи з верхніми формами нігтя. Застосування полігеля дозволяє майстрам значно заощадити, адже витрата матеріалу зводиться до мінімуму.
Для створення бажаного ефекту на нігтях, не потрібно наносити кілька шарів, досить одного, і нігті будуть виглядати ідеально.

Техніка нанесення і особливості використання
Полігель - досить невибагливий матеріал, для нього не потрібно купувати нові спеціальні пензлики. Підійдуть ті, що використовувалися для нанесення гелю або акрилу. Ідеальним вибором для роботи з матеріалом стануть кисті зі штучного або змішаного з натуральним ворсу.
Покрокова інструкція нанесення виглядає наступним чином.
- Перед початком робіт кисть змочують у знежирювачем.
- Ніготь готуємо так само, як при роботі з гелем. Знежирюємо і покриваємо праймером в один шар.
- Трохи полігеля рівномірно наносимо на пластину за допомогою кисті.


- Потім занурюємо пензлик в спеціальний розчин для роботи з акрігель. Він дозволить кисті не прилипати до матеріалу.
- Робимо форму, трохи притискаючи пензлем матеріал до пластини. Щоб уникнути відшарування необхідно ретельно опрацювати зону кутикули, як при роботі з акрилом.
- Після того як вся поверхня буде покрита полігелем, ніготь необхідно просушити в лампі.
- Згладжуємо поверхню нігтя за допомогою пилки в 180 грит. Їй же і закінчуємо формування.


Акрігель випускається в невеликій колірній гамі. Однак щоб урізноманітнити дизайн і отримати необхідний колір, поверх матеріалу можна нанести гель-лак.
Вибір і кращі виробники
Як ви встигли помітити, працювати з Акрілак - це одне задоволення. Нарощування і корекція з використанням даного матеріалу дозволяє майстрам нігтьового сервісу створювати нові форми і значно розширювати список послуг, що надаються. Полігель підійде не тільки для нарощування, він є відмінним рішенням, коли необхідно підкоригувати кінчик нігтя (не чекаючи корекції) і для зміцнення натуральних нігтів.
Розглянемо основних виробників даного матеріалу, їх переваги та недоліки.
Irisk Professional
Володіє пластичною консистенцією, підвищену міцність і комфортною полімеризацією. Однак має кілька мінусів: для викладки полігеля не підійде звичайний клейстер, необхідна рідина Fluid.
Крім того, гель даної марки володіє невеликою липкостью.


Pudding Gel від Bluesky
Має різноманітну натуральну колірну гамму, оптимальний по в'язкості. Відрізняється повною відсутністю залишкової липкості, що дозволить заощадити на спеціальних засобах, полімерізіруется протягом однієї-двох хвилин. З недоліків можна відзначити незручну тубу (упаковку), що не дозволяє контролювати витрату матеріалу, і відсутність камуфлирующих відтінків.


TNL Professional
TNL Professional завершує трійку найпопулярніших виробників полігеля. Відрізняється комфортної консистенцією, широкою гамою кольорів і швидким висиханням.
До можливих мінусів можна віднести лише невелику липкість.


Полігель відмінно підходить для моделювання в випадках грибкових захворювань, протезування нігтів. Якщо ваш ніготь відстає від нігтьового ложа або відшаровується, а всередині залишаються порожнечі, акрігель допоможе і тут. У будь-якому випадку при виборі марки полігеля необхідно покладатися на плюси і мінуси матеріалів, і мета використання.
Про те, як нарощувати нігті акрігель, дивіться в наступному відео.



