Особливості та способи створення дизайну нігтів «бите скло» гель-лаком
26.01.2019 0

Особливості та способи створення дизайну нігтів «бите скло» гель-лаком

Краса
В закладки


Красиві і доглянуті руки - ознака справжньої леді. А що робити, якщо захотілося «похуліганити» і додати трохи гостроти і пікантності власним образом? Новий оригінальний тренд - манікюр гель-лаком «бите скло»! Такий дизайн підійде як для повсякденного носіння, так і для світського виходу. Різні варіанти «скляного» манікюру увазі велику кількість матеріалу для його створення і величезний політ вашої фантазії. «Осколковий» дизайн вибирають прекрасні дами різної вікової категорії.

Історія дизайну «бите скло»

Історично цей незвичайний дизайн зародився в Південній Кореї і став користуватися скаженою популярністю серед місцевих мешканок. Незабаром нове віяння в нейл-арте поширилося в усі куточки світу і була оцінена по достоїнству представницями жіночої статі. Відзначимо, що гель-лак «бите скло» на нігтях особливо оригінально виглядає в літній період, так як приголомшливо мерехтить на сонці.

Варіанти манікюру з «битим склом»

Яскраві, незвичайні переливи на нігтях створюються завдяки шматочках блискучого целофану (голографічного). Крім того, в сучасних магазинах в широкому асортименті представлені різноманітні наклейки. А також підійдуть: слюда (залишки від обгортки букета), фольга (буває з 3D ефектом), стрази або декоративні камінці. Одним з найпопулярніших матеріалів такого дизайну - тонка плівка з переливами різних відтінків. Вона відмінно кріпиться на гель-лак і відрізняється довговічністю шкарпетки. Дивно виглядає як на темній підкладці, так і на ніжних пастельних кольорах.

Сьогодні, використовуючи гель-лак і голографічний целофан, можна домогтися як натхненно романтичного, так і зухвалого, фантастичного манікюру.

Самі з вусами

Зробити ефектний дизайн на нігтях в домашніх умовах не складе особливих труднощів.

Отже, нам знадобляться:

  • однотонна база (можна безбарвна);
  • пінцет або тонка кисть;
  • топове покриття;
  • невеликий шматочок фольги або наклейки;
  • гель-лак (переважно пастельні тони);
  • лампа для полімеризації.

Перед оформленням ретельно готують нігтьову пластину: прибирають попереднє покриття, якщо є, видаляють кутикулу і надають потрібну форму. З фольги акуратно вирізують шматочки в формі осколків різної форми і довжини. Вітаються квадратики, трикутники і ромби. Від малого до великого, одним словом.

Наносимо базу на нігті і полемізуючи в УФ-лампі. Далі кожен нігтик покривається гель-лаком (колір на ваш вибір) і сушать. Не чекаючи повної сушки, акуратно пінцетом наносяться елементи фольги. На завершальному етапі покривають «скляні» нігті топовим покриттям і знову відправляють сушити. Потім знімають липкий шар, під яким виявляється дивовижний і сяючий манікюр, прикрашає руки.

Луна, луна

Ефект «битового скла» відмінно урізноманітнює класичний французький френч і місячний манікюр. Від вас лише потрібно на вже готову основу завдали мерехтливі шматочки фольги або наклейки. Це додати вашому образу грайливості і непересічність. Якщо ви перевага класичний стиль, то можна виділити лише один нігтик.

Місячний манікюр користується популярністю за всі дні, але навіть і його можна зробити більш оригінальним. Його техніка нанесення дозволяє залишити лунку нігтя недоторканою, тому саме на ці місця можна приклеїти шматочки «битого скла», вирізані з голографічного целофану.

Абстрактні малюнки при оформленні «скляного манікюру» виглядають воістину яскраво і барвисто. Наприклад, ефект «рідкого скла». Він виходить шляхом нанесення на нігтьову пластину абстрактних візерунків. А також великою популярністю користується зображення потрісканого скла (на лаку природним шляхом з'являються тріщинки в процесі висихання). Крім того, «осколковий» манікюр має на увазі використання страз, декоративних камінців і фантастичних наклейок.

Найоригінальніші варіанти манікюру гель-лаком «бите скло» поточного сезону.

Рекомендації та поради

Засвоївши все принципи оформлення манікюру з ефектом «битого скла», ви зможете дозволити собі будь-які, навіть самі екстравагантні, експерименти. Поєднуйте різні відтінки в залежності від пори року (влітку - яскраві, насичені, в зимовий період - більш холодні тони).

При оформленні «скляного манікюру» використовується поєднання глянцевих і матових текстур (Основа для осколків). Можна прикрасити «скельцями» не всі нігтики, а всього лише кілька. Слідкуйте, щоб шматочки фольги НЕ відклеювалися від нігтьової пластини, в іншому випадку покрийте нігті ще раз топом.

Способи створення дизайну нігтів «бите скло» в відео нижче.

Комментарии (0)
Додати коментар
Блискучий гель-лак: особливості та варіанти манікюру
Блискучий манікюр гель-лаком продовжує залишатися на піку популярності вже не перший сезон.
Ідеї ​​для дизайну манікюру блакитним гель-лаком
Гарний манікюр - візитна картка доглянутої жінки. Дизайн нігтів, виконаний блакитним гель-лаком, додасть образу ніжності і природності.
Дизайн манікюру шелаком
Шелак - це стійке покриття, яке рівно лягає на нігтьову пластину і дозволяє втілювати різні дизайнерські ідеї.
Мармуровий манікюр гель-лаком
Кожна дівчина хоче виглядати привабливо, тому при створенні образу їй необхідно вибирати не тільки стильний одяг, але і оригінальний манікюр.
Червоний манікюр з сріблом: яскраві ідеї і модні тенденції
Кожна дівчина любить красиві і доглянуті нігті. Відмінною ідеєю для ефектного манікюру є поєднання рубінового червоного і срібного тонів.