Дизайн нігтів за допомогою сірого гелю-лаку
У цьому сезону модні тенденції звеличують стриману елегантність і комфорт. Таким простим вимогам найкраще відповідає благородний, аристократичний і статусний сірий колір. У ньому багато королівської вишуканості, витонченості і легкості.
Особливості
Сіра гамма варіюється від антрацитно-темних відтінків до світлих, ледь вловимих пастельно-сірих тонів. Універсальність сірої палітри дозволяє використовувати її в нейл-арте для повсякденного, ділового та вечірнього образу. Головне достоїнство подібного манікюру - варіативність, лаконічність, саме вони дозволяють манікюру в сірих тонах гармонійно уживатися з будь-якими ансамблями та стилями. Крім того, сірий врівноважує самий суперечливий і яскравий декор.
Всі ідеї дизайну з використанням сірого кольору в якості бази або декору неможливо перерахувати в одній статті. Мінімалістичні композиції без декору, геометрична простота, романтичні ансамблі з квітами - все це можливо виконати в гамі сірого.
Можливо, багатьом колір здасться нудним, і на думку відразу прийде знаменитий «сірий кардинал», непомітний для оточуючих. Одним з недоліків сірого є необхідність вміння з ним поводитися. Тут потрібно мати смак, знати, коли слід і не слід прикрашати манікюр, які відтінки краще підібрати. Крім цього, сірий швидко і дуже тонко підкреслить всі недоліки нігтів.
Колірні поєднання
Ідеальні колірні комбінації для темно-сірого і світло-сірого покриття - спокійні відтінки. Наприклад, чудово виглядає нейл-арт, розбавлений тонами пастельній гами. Якщо є бажання надати дизайну виразності, то кращою якістю трансляції буде доповнити його декором в золотих і сріблястих тонах.
Важливо правильно підбирати відтінки для створення гармонійної композиції.
Рожевий
Витончене поєднання рожевого і сірого може бути безглуздим, і навіть вульгарним. Щоб уникнути цього, важливо пам'ятати про такі правила:
- рожеві ніжні елементи не повинні бути домінуючими, краще звести їх до мінімуму;
- важливо грамотно чергувати сірий і рожевий або виконати їх в техніці градієнт;
- кислотні відтінки рожевого, яскраві і кричущі тони краще залишити для інших ідей, до сірого більше підходять прохолодні, спокійні забарвлення.
Білий
Ось тут обмежень практично не існує: будь-які відтінки білого - від теплих до холодних, будуть ідеальні в такому тандемі. Можна експериментувати з малюнком, текстурами, декором - перевантажити сіро-білий манікюр практично неможливо.
Чорний
Якщо використовувати чорний колір в дизайні, то варіацій також чимало - від найсміливіших до лаконічно-канонічних. Якщо ви прагнете об'єднати в одному ансамблі різні відтінки сірого, чорний виступить в ролі відмінною зв'язки.
Синій і блакитний
Ще один вдалий вибір, причому темні і світлі відтінки синяви впишуться в дизайн чудово. Складні відтінки - сапфір і індиго, відмінно доповнюються спокоєм сірого. Такий манікюр ідеально підійде до вечірнього виходу.
Якщо ви поєднуєте сірий з блакитним, обов'язково продумувати наряд, в якому повинні бути співзвучні з манікюром нотки. Чим більше кольору в наряді, тим менше на нігтях, і навпаки.
Бежевий
Цей дует ідеально підійде шанувальницям лаконічного, стриманого стилю. Дана комбінація досить елегантна, вписується в будь-який образ і підкреслює статус. Навіть викликає декор тут буде виглядати більш спокійним і респектабельним.
Темно-сірий
Так, між собою сірі відтінки теж потрібно вміти поєднувати. Наприклад, похмурий графіт пожвавиться світлим «сусідом» по палітрі, декором в сріблі. Чим темніше сірий відтінок, тим розкішніше він виглядає в глянці. Також цей колір стане відмінною базою для дзеркального покриття.
Золото
Здавалося б, холодність гами найкраще гармоніює з сріблястими мотивами, однак, і розкіш золота чудово уживається з сіруватими відтінками. Якщо допустити лише невеликі лаконічні елементи, то золотий з срібним будуть добре виглядати навіть в повсякденному дизайні.
Особливо виграшно виглядає такий декор, якщо він підтримується золотистими аксесуарами в наряді. Прекрасний вибір - золота облямівка френча.
Крім кольорових поєднань, важливо правильно визначитися з текстурою. Матове покриття сьогодні на піку популярності, в сірому варіанті це безпрограшний вибір. Однак важливо, щоб виконання манікюру було бездоганним, так як матове покриття підкреслює всі недоліки. Дуже оригінальне, хоч і просте рішення, - об'єднати в одному нейл-арте глянець, матовий і кілька відтінків сірого. В цьому випадку декор стає абсолютно необов'язковими.
Варто пам'ятати, що матове покриття бліду шкіру, тому не рекомендується використовувати його при зовсім світлому відтінку дерми.
Модні ідеї дизайну
Розглянемо кілька класичних ідей манікюру, які не виходять з моди, а також ряд новинок, які будуть елегантно виглядати в сірому кольорі.
Френч
Цей класичний вид дизайну давно покинув межі нюдовой гами. Варіацій з сірої палітрою безліч, причому якщо вибирати основу сірого кольору, то облямівка може бути практично будь-хто. Якщо ви перебуваєте в межах суворого стилю, то сірий французький манікюр ідеально підходить. Втім, досить пари елегантно-виразних деталей, щоб стриманий френч перетворився в святковий. Прихильниця канонічного французького манікюру можна зупинитися на прозорій основі і світло-сірої окантовці.
Місячний дизайн
Зворотний френч вже давно також став класикою, виділити «посмішку» в сірому дизайні - дуже витончене і лаконічне рішення. Облямівку можна доповнити смужкою в кольорі срібла або золота, камінцем. Сама лунка може залишитися порожнім простором або бути заповнена будь-яким гармонійним відтінком.
Прекрасний спосіб виявити оригінальність - зробити лунку незвичайної форми, наприклад, трикутної, гострої.
Флористичні мотиви
Кращим вибором для виконання квіткового малюнка на сірому тлі стане білий колір, беж, відтінки ніжної троянди. Для створення більш нетривіального сміливого дизайну можна використовувати чорний, золотий, срібло і синій. Стилізована флористика сьогодні виразно в тренді, відповідно, варіацій дуже багато. Вони можуть бути мінімалістичні або виразні, доповнюватися декором у вигляді блискіток і каменів. Досить виділити під малюнок один-два нігтя.
Градієнт і омбре
Ці техніки знаходяться на вершині модного Олімпу. Відрізняється ефект градієнта від омбре тим, що в першому плавний перехід необмежений однієї гамою. В обох випадках основна привабливість полягає в плавності розтяжки відтінків. Як правило, такий манікюр глянсовий. Для успішного градієнта можна взяти два-три відтінки з перерахованих вище.
У разі омбре перехід від більш темного до більш світлого відтінку став вже класичним і традиційним.
Камені і стрази
Подібні елементи декору - відмінний спосіб урізноманітнити сіру гаму і надати їй святковості. Незважаючи на те що сірий стримує практично будь-який викликає декор, важливо не перевантажити дизайн кольором і розміром каменів. Стрази підтримають відповідні аксесуари способу.
Іноді досить виділити акцентне палець розкішної сяючою композицією. Прекрасне рішення - доповнити камінням малюнок або орнамент.
Горох
Він може бути як досить великим, так і не дуже відрізняється від крихітних точок. Все залежить від мети дизайну і розмірів площі покриття. Білий, чорний горох - ідеальні партнери для сірого фону.
Мармур
Ефект мармуру дуже добре виглядає в сірих відтінках. Він по-своєму простий і виразний одночасно. Величезний плюс, що таке покриття практично не вимагає декоративного втручання.
Блиск і гліттер
Урізноманітнити сіруватий фон будь-якого відтінку допоможе глиттер. Блиск відмінно уживається з цієї спокійною кольоровою гамою. Ефект «битого скла», виділення акцентного пальця в блиску - все це виглядає дорого і вишукано.
"Кошаче око"
Цей дизайн можна вважати гіпнотичним, він неймовірно популярний і красивий, цілком доречний як в звичайному житті, так і на торжестві. Об'ємний переливається нейл-арт цілком самодостатній без декоративних елементів. Можна виділити акцентне палець, покривши його іншим гель-лаком, наприклад, синім або чорним.
Малюнок
У цьому сезоні, крім класичного квіткового орнаменту, в моді лаконічна геометрія, написи, формули, ієрогліфи. Всі вони чудово виглядають в подібній кольоровій гамі. Вибір тут може бути обмежений тільки смаком і стильовими уподобаннями.
Про те, як зробити сірий манікюр, дивіться в наступному відео.