Декор нігтів з формою гострого мигдалю і техніка їх створення
Нігті з мигдалеподібної формою вважаються класикою і підходять абсолютно всім. Така форма робить пальці візуально довше і витонченіше, тому вона ідеально підходить жінкам коротких пальців і пухких рук. Вона має таку назву завдяки зовнішній схожості з мигдалем. Зовні мигдалеподібний ніготь схожий з овальним, але відмінність полягає в більш вузькій формі і гострому краї.
Як створити?
Для того щоб надати нігтям красиву мигдалеподібну форму, необхідно щоб їх довжина була не менше ніж півсантиметра. Це пояснюється тим, що доведеться більшу частину нігтьової пластини відрізати і підпиляти. Для формування форми нігтьової пластини знадобляться такі інструменти:
- пилочки різного калібру (для нарощених нігтів добре підійде груба пилка);
- кусачки;
- шліфувальник.
Техніка створення мигдалеподібної форми включає наступні етапи:
- перш за все, за допомогою кусачок необхідно рівно відрізати вільний край нігтьової пластини;
- пилкою підпиляти утворилися кути до трапецієподібної форми; на цьому етапі можна використовувати грубозернисту пилочку, щоб прискорити процес, але не варто занадто сильно її натискати, щоб не пошкодити ніготь;
- залишилися вільним кутах надати округлі обриси необхідно за допомогою дрібнозернистої пилочки; на даному етапі головне - несильно звузити кути, адже в цьому випадку вийдуть стилети.
- після того як потрібна форма випиляна, можна обробити нігтьову пластину шліфувальником.
Велику складність при створенні нігтів з формою гострого мигдалю становить однакову підпилювання кутів на всіх нігтях, адже якщо в кінцевому вигляді нігті будуть мати різну ширину, це буде виглядати не дуже красиво і гармонійно. Тому рекомендується на перших порах підпилювати куточки акуратно і по чуть-чуть, оскільки прибрати зайве буде простіше. А також випиляти форму гострого мигдалю можна і з овальної форми, але це буде більш важко в порівнянні з квадратною. Це обумовлено тим, що досить складно «на око» зробити все нігтики однаково вузькими.
Якщо нігті не натуральні, а нарощені, то ні в якому разі не можна використовувати кусачки. В такому випадку необхідно використовувати тільки пилочки. Щоб процес йшов швидше, краще взяти грубозернисту пилочку. Вона зможе надати нігтям бажану форму, а от використання кусачок призведе до розшарування нігтьової пластини. Але все ж рекомендується спочатку робити нарощені нігті потрібної форми.
Перед тим як надавати нігтиками відповідну форму, бажано їх підготувати. В першу чергу рекомендується зробити ванночку для нігтів з ефірними маслами. Вона розслабить і зволожить руки, розм'якшити кутикулу і нігтьову пластину, за рахунок чого буде легше далі з ними працювати.
Масла позитивно впливають на стан шкіри і нігтів. Найчастіше для ванночки використовують ефірні масла троянди, іланг-ілангу і сандалу, але можна додати будь-який, яка подобається.
Після ванночки слід добре висушити руки паперовим рушником і можна приступати до видалення кутикули, а потім і доданню нігтиками мигдалеподібної форми.
Ідеї дизайну
На нігтики з мигдалеподібної формою буде мати гарний вигляд будь-який дизайн, від класичного французького манікюру до різних малюнків. Навіть якщо просто покрити нігтики безбарвним лаком, вони будуть виглядати доглянуто і охайно. Сама по собі мигдалевидна форма уособлює жіночність і елегантність, а однотонний манікюр пастельних відтінків здатний ще більше підкреслити ці якості. Для того щоб «оживити» і додати яскравих фарб такому стриманому манікюру, можна один ніготь виділити за допомогою страз або блискіток. Якщо французький манікюр здається простим і проїв, то можна оформити нігті місячним манікюром, який не втрачає своєї популярності. Виграшно виглядають і всілякі малюнки і візерунки, які наносяться пензликом або за допомогою стемпінга. Але також не варто перевантажувати нігті великою кількістю яскравих кольорів і прикрас, щоб мигдалеподібні нігті не втратили своєї краси і вишуканості.
Про те, як зробити гелеве моделювання нігтів форми гострий мигдаль, ви дізнаєтеся з наступного відео.