Як правильно зняти накладні нігті?
Тіпси користуються великою популярністю через привабливого зовнішнього вигляду, доступної ціни і простої процедури приклеювання. Ось тільки не кожна дівчина знає про те, як правильно і безпечно їх знімати.
Тому в даній статті і будуть розглянуті кращі способи того, як видалити манікюр на клею в домашніх умовах.
Особливості процедури
Тіпси (так називають накладні нігті професіонали) широко увійшли в повсякденне життя багатьох жінок. З їх допомогою можна надовго створити гарний манікюр, причому зробити це легко і самостійно. Але рано чи пізно накладні нігті необхідно зняти, і ось сама ця процедура і має кілька серйозних нюансів:
- спосіб зняття нігтів слід вибирати виходячи з їх матеріалу;
- обов'язково слід ознайомитися з рекомендаціями виробника клею про спосіб його видалення з пластини;
- варто підготувати всі необхідні матеріали заздалегідь, і краще вибрати відразу кілька способів зняття манікюру на клею в домашніх умовах;
- знімати тіпси з нігтьової пластини потрібно не кваплячись.
Лише дотримуючись всіх цих рекомендацій, можна не тільки якісно і швидко зняти манікюр на клею, але і зробити це безпечно і акуратно.
Варіанти зняття штучного покриття
Всі способи видалення тіпсів з нігтів можна розділити на дві великі групи:
- безпечні, тобто ті, що не завдають шкоди природним нігтям і не деформують їх;
- травмонебезпечні - це ті, використання яких може викликати хворобливі відчуття або деформацію нігтя.
Якщо вибирати другий варіант зняття тіпсів, то це зовсім не означає, що можна завдати собі шкоди. Просто в таких випадках слід проявити особливу обережність і діяти повільно.
Безпечне видалення нігтів на клею
До найбільш популярним щадним варіантів зняття тіпсів з нігтів, відносять такі методики.
- Розпарювання в гарячій воді. Все що необхідно - це невелика ємність з гарячою водою і апельсинова паличка. Спочатку кінчики пальців опускаються в воду таким чином, щоб вся нігтьова пластина і кутикула були занурені в рідину. Через 5-7 хвилин за допомогою палички необхідно акуратно відсовувати поверхню тіпсів в сторону з боку кутикули, піднімаючи її догори. Якщо виконати це не виходить, то слід підлити в ємність трохи окропу і витримати нігті ще 5 хвилин у воді. Якщо і після цього зняти манікюр на клею не вдалося, тоді необхідно скористатися іншим способом.
- Використання професійних складів для зняття нарощених нігтів з акрилу або гелю. Такі кошти мають щадний склад, в які входять корисні речовини для нігтя і шкіри навколо нього. Спочатку необхідно злегка підрізати тіпси, потім за допомогою ватного диска нанести на всю їх поверхню розчин для видалення манікюру, а зверху кожен нігтик обмотати звичайної фольгою. Через 30-40 хвилин фольга і диск видаляються з нігтьової пластини, а тіпси знімаються апельсинової паличкою, як і в попередньому випадку.
Після зняття накладних нігтів будь-яким з вищеописаних способів, поверхня пластини слід протерти спеціальною рідиною для зняття лаку з ацетоном. Це допоможе видалити залишки клею з її поверхні.
Якщо ж тіпси не хочуть зніматися, тоді можна вдатися до більш радикальних методів. Але обов'язково слід дотримуватися всіх рекомендацій, не збільшувати час проведення процедури або час витримки кошти на нігтях.
Ацетоновий компрес
Такий варіант практично завжди допомагає прибрати тіпси. Вирішивши скористатися ним будинку, варто забезпечити доступ свіжого повітря в приміщення, так як сам засіб має дуже різкий і специфічний запах.
Порядок дій буде наступним:
- звичайні ватяні диски необхідно добре змочити в розчині нерозбавленого ацетону;
- щільно прикласти їх до Тіпсі, і зверху замотати фольгою в два шари;
- залишити на 20-25 хвилин, потім зняти;
- за допомогою палички акуратно відсовувати накладні нігті від пластини, починаючи від кутикули і злегка піднімаючи їх догори;
- після закінчення процедури видалити залишки клею за допомогою диска і ацетону.
Після того як тіпси будуть зняті, необхідно ретельно вимити руки і змастити нігті і шкіру навколо них товстим шаром живильного крему.
Ацетон вкрай негативно впливає на шкіру і саму пластину, тому слід перед самим початком процедури також нанести на пальці рук оливкова олія або жирний крем. Робити це необхідно за півгодини до початку видалення манікюру.
Стилус з апельсинового дерева і ацетон
Цей варіант передбачає використання манікюрною палички з апельсинового дерева (стилуса), ацетону і маленької піпетки.
Покроковий процес:
- за допомогою стилуса акуратно відсунути кутикулу від тіпса;
- підняти край накладного нігтя;
- за допомогою піпетки закапати в отвір кілька крапель ацетону;
- залишити нігті на 5-7 хвилин;
- гострим кінцем палички піднімати, і одночасно зрушувати тіпси догори.
Для досягнення найкращого ефекту перед самим початком процедури необхідно розпарити кінчики пальців в теплій воді протягом 10 хвилин. А після видалення накладних нігтів і залишків клею змастити руки живильним кремом.
Рідина для зняття лаку
Тут найкраще придбати професійний засіб з потужним складом.
Порядок видалення тіпсів буде наступним:
- в невелику миску необхідно вилити рідину для видалення лаку;
- опустити в ємність пальці однієї руки таким чином, щоб накладні нігті повністю були покриті рідиною;
- витримати в розчині кінчики пальців близько 10 хвилин;
- за допомогою дерев'яної палички відсувати тіпси від кореня нігтьової пластини у напрямку вгору;
- обробляти необхідно кожен палець по черзі, спочатку на одній руці, а потім на другий.
Якщо ж і цей варіант видалення манікюру на клею не допоміг, тоді можна звернутися до безпрограшної методикою - спилювання.
Спилювання тіпсів
Це один з найбільш тривалих за часом, і одночасно найбільш травмонебезпечний варіант видалення накладних нігтів. Він передбачає використання спеціальних пилок з великим і середнім перетином, аналогічних тим, якими спилюють нарощені нігті.
Сенс процедури в тому, що на кожному пальці верхню поверхню тіпсів спилюють спочатку пилкою з великим перетином, а потім вже з дрібним. Процедура досить тривала і небезпечна, тому що є високий ризик пошкодження кутикули.
Залишки клею з нігтьової пластини видаляють або за допомогою ватного диска і ацетону, або ж просто спилюють.
Мінус саме цього варіанту видалення манікюру на клею в тому, що як би акуратно ні виконувалася процедура, все одно спиливается і верхня частина самої нігтьової пластини, що в підсумку призводить до її витончення і деформації.
Корисні рекомендації
Для того щоб носіння тіпсів, а особливо процедура їх зняття, не принесли більше розчарування, ніж радості від красивого манікюру, необхідно дотримуватися деякі поради від професійних майстрів манікюру.
- Незалежно від методу зняття такого манікюру, перед процедурою слід розпарити кінчики пальців у воді. Виняток - спилювання тіпсів.
- Після видалення накладних нігтів не варто відразу ж приклеювати нові. Найкраще повторити процедуру не раніше, ніж через пару днів. Нігтьова пластина теж повинна відпочивати і відновлюватися.
- Не рекомендується замінювати паличку з апельсинового дерева на металевий інструмент - через це в рази підвищується травмоопасность.
- Після повного зняття тіпсів з нігтів необхідно обов'язково наносити на них і шкіру навколо живильні засоби.
Детальніше про те, як зняти накладні нігті, дивіться в цьому відео.