Біоламінірованіе нігтів: що це таке і як зробити?
Жіноча краса - це не тільки приваблива зовнішність, але і доглянутість. Кожній дівчині щодня доводиться витрачати чималу кількість часу, щоб виглядати красиво.
В ритуал догляду за охайним виглядом окремим пунктом входить догляд за нігтями. Руки - це та частина тіла, на який люди відразу ж звертають увагу. Тому нерідко в гонитві за ідеальним манікюром дами піддають свої нігтики жорстким випробуванням: щоденне підпилювання, зрізання кутикули, самостійне зняття гель-лаку без необхідних коштів, контакт з хімічними речовинами, а також нарощування штучних нігтів.
Нерідко саме в такому вигляді нігті доводиться рятувати з екстреної ситуації. Коли вони практично стають прозорими, стоншуються, ламаються від зіткнення з будь-якої поверхнею. Нігті поступово втрачають свою природну красу і перестають бути привабливими.
Але час не стоїть на місці, і з розвитком нових технологій, відкриттям нових формул фахівці відкрили новий напрямок в нейл-індустрії, таке як біоламінірованіе нігтів.
Особливості процедури
Методика біоламінування полягає у відновленні пошкодженої структури нігтя, надання їй природних первинних параметрів, захист від наступних руйнують наслідків.
Цей метод використовують в цілях оздоровчих програм в той момент, коли нігті, дійсно, почали «викорінювати» себе. Нарощування нігтів в цьому випадку не рекомендується, так як нігтьові пластини занадто слабкі і не зможуть витримати додатковий вагу на собі. Тому склад цього лаку не такий щільний, як у звичайних лаків, і не так сильно відчувається на нігтях.
Біоламінірованіе називають лікувальною процедурою і застосовують також для профілактики між тривалим «носінням» штучних нігтів.
Адже завдяки цій нехитрій техніці відновлюється, зміцнюється і ущільнюється нігтьова пластина, наповнюється корисними вітамінами, отримує зволоження і захист. Тобто на нігті відтворюється якийсь каркас, який допоможе йому повернутися в форму.
Використання
Ця процедура не займе занадто багато часу - приблизно 30-40 хвилин в залежності від стану нігтя і ступеня його пошкодження. Від процедури залежить, як в майбутньому буде виглядати ваш манікюр.
Для початку необхідно вибрати засіб для біоламінування. На ринку зараз надано кілька хороших марок, які виробляють подібні продукти і користуються позитивними відгуками серед майстрів і покупців.
Одним з таких представників є російська компанія Nano Professional, яка родом з Нижнього Новгорода.
Варто відзначити, що вони на ринку понад десяти років і протягом цього часу продовжують користуватися попитом серед споживачів.
Після того як ви визначилися, з яким засобом будете працювати, необхідно підготувати робочу поверхню. Перед процедурою необхідно зволожити руки і зробити невеликий розслабляючий масаж. Можна розпарити руки в теплій ванні з маслами або морською сіллю. Потім насухо витерти руки, змастити кутикулу маслом і обробити її.
Після того як масло злегка підсохне, необхідно трохи збовтати засіб перед нанесенням (Найкраще взяти флакончик і розкачати його між долонями, ковпачком вниз). За своєю консистенцією лак для біоламінування нагадує гель. Наноситься такий гель пензликом, розподіляється по всьому нігтя акуратно, без патьоків і виходу за краї нігтя.
Після того як гель був нанесений, необхідно його втерти в поверхню нігтьової пластини за допомогою спеціальної палички. Після висихання кожен ніготь обробляється спеціальним засобом на основі вітамінів або вітамінним маслом.
Після процедури можна помітити, що на нігтьової пластини утворилася ледь помітна плівка, саме вона буде захищати нігті від будь-яких впливів до наступного сеансу.
Для повного одужання нігтів однієї процедури буде недостатньо. Залежно від того, наскільки пошкоджена нігтьова пластина, буде розраховуватися кількість сеансів, які необхідні для повного відновлення структури нігтя.
Після кількох сеансів, коли нігтики злегка зміцніють, можна буде повернутися в свій звичний спосіб життя і знову робити манікюр, використовувати гель-лаки або нарощувати нігті. Причому манікюр потрібно буде наносити саме на ламіновану поверхню. Вона буде таким собі каркасом і підкладкою для більш тривалого носіння манікюру.
Переваги
Ця процедура має безліч позитивних сторін.
- Виправдана собівартість. Через те, що матеріал використовується не так багато, одного флакончика вистачить на кілька місяців, а то і більше.
- Процедура не вимагає спеціальних курсів, щоб навчитися працювати з цим гелем.
- Мала витрата часу. Від 30 хвилин до 1 години.
- Якість. Продукт безпечний в експлуатації, не шкідливий і нетоксичний.
- Є своє призначення. Гель, дійсно, допомагає нігтя відновитися, зміцнює його і запобігає такі поломки.
Про те, як правильно ламінувати нігті, дивіться у відео нижче.