Дизайн і декор манікюру «котяче око» гель-лаком
«Котяче око» - одне з найоригінальніших композиційних рішень нейл-арту на осінь. У цьому сезоні котячий нейл-арт є надзвичайно актуальним. Які ідеї манікюру гель-лаком в цій техніці будуть особливо популярні, як вибрати колір і дизайн - читайте далі.
Фахівці в області нейл-арту щосезону намагаються запропонувати нові оригінальні ідеї нігтьового дизайну. Стиль «котяче око» цієї осені обіцяє стати однією з найбільш актуальних тенденцій. Манікюр даної тематики зобов'язаний своєю назвою подібністю з однойменною напівкоштовних.
Ефект котячого очі на нігтях - відмінний спосіб створити яскравий, вражаючий манікюр. Головне завдання - вибрати свій відтінок і підібрати відповідний образу ненав'язливий декор.
Переваги і недоліки
Основна особливість такого дизайну - оптичний ефект, створюваний напівдорогоцінним камінням, крім того, в ньому є світлова смужка, що нагадує котяче зіницю. Гель-лак з металевими частинками утворює красивий обсяг на нігтях, а за допомогою магніту майстри здійснюють сам малюнок. Форма і розмір композиції можуть бути дуже різноманітні. Крім класики у вигляді смужки, це можуть бути спіралі, діагоналі, зірки, хвилі.
Один з найпопулярніших гель-лаків для «котячого ока» - перламутровий. Подібні лаки досить яскраві, щільні і за рахунок переливчасті здатні створювати неймовірні малюнки. Такий манікюр прийнято вважати універсальним, він має ряд плюсів і мінусів. До переваг подібного покриття можна віднести:
- «Котяче око» неможливо пов'язують із віком моделі, на зовсім юних і на зрілих дам він виглядає однаково гідно;
- «Котяче око» відмінно виглядає як на подовжених, так і на коротких нігтики;
- доречність як в діловому, так і в повсякденному, святковому образі;
- гармонійність в комбінації з аксесуарами і прикрасами;
- натуральність покриття, яке не зважає агресивним і не псує нігті;
- стійкість;
- щільність - досить одного шару.
Тримається подібний гель-лак близько трьох тижнів - достатній термін, щоб нігті відросли, а дизайн набрид.
Не варто забувати про мінуси:
- підходить тільки для здорових нігтів, витончення потрібно спочатку підлікувати;
- не підходить для тих, у кого шкіра дуже чутлива;
- може викликати алергічну реакцію.
Кольорова гамма
Так як популярність дизайну в стилі котячих очей з кожним сезоном росте, палітра гель-лаків відомих виробників також збільшується. Колірний діапазон настільки широкий, що можна вибрати відтінок для будь-якого наряду, під будь-який стиль, на будь-який смак.
Якщо ви хочете бути в тренді і відповідати останнім модним тенденціям, зверніть увагу на наступні палітри:
- синя - благородні, стримані і дуже різноманітні відтінки від синьо-чорного до ультрамарину, бірюзи;
- зелена - малахіт, смарагд, актуальний болотний хакі, оливковий;
- червона - весь спектр червоних відтінків, включаючи модний марсала, винно-ягідну гаму;
- рожева - безумовний фаворит осіннього сезону;
- фіолетова;
- класичні варіанти - чорний і білий;
- сіра - від світлого тону до графіту;
- відтінки металу - золото, срібло.
Дизайнери визнають, що найбільш актуальними відтінками будуть насичені, глибокі, темні тони. Вони неймовірно виразні, виглядають розкішно, привабливо і надають образу яскравість. В авангарді моди крокують насичені кольори сливи, вишні, різні відтінки фіолетового. Більш лаконічний «котяче око» в пастельній палітрі: лаванда, м'ятно-лимонний, блідо-рожевий. Пастельні відтінки елегантні і вносять в образ вишукані нотки.
Безпрограшний варіант - використовувати в якості покриття «котяче око» чорний, коричневий і сірий - ці кольори абсолютно універсальні і підходять до будь-якого ансамблю. Якщо ви прихильниця фатального стилю «вамп», вибирайте гаму червоних тонів.
Ідеї дизайну
Манікюр «котяче око» гель-лаком дає можливість втілити свою творчу уяву. Цей дизайн нігтів цілком самодостатній і не потребує додаткових прикрас, однак декор в цьому випадку допустимо і доречний. Головне, вибрати його правильно. Варіантів модного нейл-арту на поточну осінь стилісти пропонують дуже багато.
Однотонний манікюр
Це класичний, акуратний і лаконічний дизайн. Монохромне покриття в стилі «котяче око» не ризикує виглядати сумно або нудно. Тим більше що можна використовувати додаткові елементи декору, якщо раптово захотілося яскравості і блиску. Однотонний варіант відмінно підходить для коротких нігтів, тільки в цьому випадку декоративні елементи не повинні бути масивними.
Місячний манікюр
Чудове рішення - комбінувати зворотний френч і «котяче око». Такий дизайн відмінно впишеться як в повсякденний, так і в урочистий образ. Варіантів оформлення лунки дуже багато, проте самий кращий варіант - прозоре, нюдовое покриття. Такий дизайн більш гармонійний на довгих нігтях і практичний, так як нігтьова пластина відростає непомітно. На акцентних нігтях можна попрацювати з лунками, додавши стриманого декору.
«Котяче око» з малюнком
Малюнок - практично завжди неповторний результат творчості майстра. Найбільш актуальні в цьому сезоні флористичні композиції, вензелі, орнаменти та візерунки. Малюнок в ідеалі не розміщується по всій площі нігтьової пластини. Найвишуканіший спосіб розпису: вибрати 1-2 акцентних нігтя і розташувати малюнок збоку або у їх підстави. Так малюнок буде виглядати більш витонченим.
Цієї осені зверніть особливу увагу на малюнки-орнаменти, ажур і вензелі. У поєднанні з «котячим оком» вони виглядають просто приголомшливо: статусно і негроміздкі, повітряно. Особливо гарні такі види розпису, виконані в металевих відтінках, чорних і білих кольорах.
Дизайн з камінням і стразами
Тандем «котяче око» і сяйво каменів - ідеальне рішення для урочистого виходу. Якщо ви створюєте по-справжньому розкішний спосіб, такий манікюр його тільки підкреслить, внесе останній штрих. Розташувати камені можна як завгодно, головне, не перевантажити образ, особливо якщо справа стосується весільного нейл-арту. Досить кількох невеликих страз в кутку акцентного нігтя, посередині або біля лунки. Найвигідніші колірні переваги для весільного манікюру: пастель, рожевий, бежевий, перли, срібло. Дані варіанти відмінно підкреслять романтичний образ. Для вечірки можна дозволити собі більш помітні, насичені тони.
Геометрія
Графіка і геометричний принт - основні тренди року, що не втратили своєї актуальності і восени. Тому вся геометрична фантазія буде неймовірно популярна в нейл-арте ще довгий час. Це одночасно складний і лаконічний дизайн, який відмінно поєднується з мінімалістичними стильовими уподобаннями. Смужка, зебра, хвиля, ромби, кола, трикутники, багатокутники, точки, палички - все це неймовірно елегантно виглядає на нігтях в поєднанні з «котячим оком».
Металевий блиск
Срібло і золото - ідеальні декоративні рішення для «котячого ока». В результаті виходить даний чарівне сяйво, таємниче мерехтливі деталі надають всьому ансамблю відчуття дива. Однак важливо, щоб основне покриття не суперечило заданої металевого відтінку.
Французький манікюр
Френч став уже справжньою класикою, при цьому його величезний плюс - в універсальності. Мабуть, немає жодної техніки виконання дизайну, яка була б несумісна з французьким манікюром. «Котяче око» - не виняток. Френч можна виконати не на всіх нігтях, акцентні ж виділити за допомогою «котячого ока» в тій же кольоровій гамі. Френч можна оформити ненав'язливим декором, який в ідеалі повинен перегукуватися з відтінками котячих вічко.
Матовий манікюр
Цей вид покриття сьогодні виразно в тренді, його плюс в тому, що завдяки своїй стриманості і скромності, він відмінно вписується в будь-які ансамблі і органічний в поєднанні з різноманітними техніками. Якщо ви хочете трохи врівноважити розкішний дизайн, досить покрити пару нігтів матовим гель-лаком в тій же гамі, що і вся композиція. Кілька крихітних каменів, витончений малюнок, крапельний дизайн відмінно впишуться в загальну концепцію дизайну.
Красиві приклади
- Розкішний відтінок марсала і мерехтіння котячих очей немов створені одне для одного. Щоб надати манікюру виразності і внести родзинку, достатньо оформити акцентне ніготь в модному краплинному дизайні.
- Зовсім трохи блиску підкреслить багатство насиченого синього мерехтіння. Такий дизайн буде занадто зухвалим в повсякденному образі, зате для побачення підійде ідеально.
- Шоколадна і коричнева гами відмінно поєднуються з золотим блиском котячих очей. Зворотний френч - оформлення прозорих лунок внесе оригінальну нотку в загальну композицію. Акцентний ніготь можна виділити ненав'язливим візерунком в тон.
- Чарівний дизайн для урочистого виходу: темний фон, проблиски лаванди, бірюзи в поєднанні з матовим покриттям і візерунками, витонченими композиціями з страз. Втім, такий дизайн зовсім не виглядає перевантаженим, настільки точно він продуманий.
- Монохромне покриття в модному відтінку малахіту - відмінний вибір для повсякденного способу. Такий варіант елегантний і аристократичний, прямий доказ того, що практично завжди «котяче око» прекрасно почуває себе без прикрас.
- Малюнок і «котяче око» чудово уживаються в одному дизайні, причому малюнок може бути абсолютно контрастним за колірним рішенням і все-таки вписуватися неймовірно гармонійно. Невелика сонечко на темно-зеленому покритті - дуже свіжий нейл-арт.
Як самостійно зробити манікюр з дизайном "кошаче око", дивіться у відео нижче.