Як замаскувати відросло гель-лак?
29.03.2019 0

Як замаскувати відросло гель-лак?

Краса
В закладки


В даний час більшість дівчат зі всієї великої кількості способів виконання декоративного покриття нігтів віддають перевагу гель-лаку. Таке покриття вигідно відрізняється довговічністю і великою різноманітністю кольорів і структур. Але в міру зростання нігтьової пластини гель-лак починає зростатися разом з нею.

Тому навіть такому міцному матеріалу потрібне оновлення.

Способи виправлення

Існує два основні варіанти коригування відростила частини нігтя: частковий і повний. Для виконання кожного з них можна відправитися в манікюрний салон або провести процедуру самостійно в домашніх умовах.

Часткова корекція не передбачає повного зняття старого покриття. Це, скоріше, вдале доповнення до вже наявного декору біля основи нігтя. Час зрощення пластини дуже індивідуально, і варіюється від кількох тижнів до місяця. При виконанні часткової правки період експлуатації існуючого покриття збільшується ще на два тижні.

Повністю замінити гель-лак - більш трудомісткий і тривалий процес. Цей спосіб підходить дівчатам, які віддають перевагу часту зміну дизайну і форми нігтя.

Необхідно відзначити, що це покриття необхідно періодично (раз в три місяці) знімати повністю для того, щоб оздоровити нігтьові пластини, наситити їх вітамінами. Цей період відмінно підходить для виконання відновлюють масок і припарок для рук і нігтів.

Часткова корекція

Виправлення невеликої ділянки нігтя через зростання або відколу можна провести досить швидко і в домашніх умовах. Етапи роботи включають:

  • видалення кутикули;
  • вирівнювання оброблюваної поверхні;
  • зняття одного шару гель-лаку;
  • нанесення праймера;
  • накладення бази на всю поверхню;
  • фарбування гель-лаком;
  • проміжну сушку;
  • нанесення фінішного покриття;
  • остаточне висушування.

Для згладжування колірного переходу лак краще брати на тон темніше. Його можна нанести з заступом на основні верстви, що створить враження нерозривної покриття.

Повне зняття

Для створення нового покриття необхідно повністю видалити старий гель-лак за допомогою поліестерової тканини і спеціальної рідини. Рясно змочені відрізи тканини накладають на гель і обертають фольгою на нетривалий час - хвилин 10. Потім видаляють залишки покриття пушер. Альтернативою цій процедурі може стати шліфування і спилювання.

Далі, також слід видалення кутикули і звичайна обробка нігтя пилочками. Для зняття пилу з поверхні використовується баф і антисептик. Потім, як і при будь-якому манікюрі, пластина покривається основою.

І нарешті, можна перейти до дизайнерського фарбування і декорування поверхні. Покриті кольором 2-3 рази, нігті будуть виглядати яскравіше. Готовий манікюр поміщають під лампу для просушування.

В кінці необхідно зміцнити декор топовим покриттям, яке ретельно сушать. Важливим моментом є зволожуючий поживне масло або крем для шкіри навколо пластини і кутикули.

Безгелевий спосіб виправлення

Існує кілька варіантів, які максимально економлять час і допомагають трохи видозмінити початковий дизайн нігтя.

Деякі сучасні стилі дизайну дозволяють гармонійно доповнити відросло покриття. До них відноситься місячний тип і манікюр-рамочка. Ці види декору дозволяють зафарбувати іншим контрастним кольором підставу робочої поверхні.

Найкраще для процедури підійде лак з блискітками металевого або золотого кольору. Вони універсальні за своєю сполучуваності та відмінно вписуються в тренди сезону.

Педикюр

В даний час обробка гель-лаком нігтів на ногах користується все більшим попитом. І звичайно, при отрастании нігтя також виникає необхідність в корекції. Буде справедливим зазначити, що педикюру така процедура необхідна набагато рідше - 1 раз в 2-3 місяці. Це пояснюється більш повільним зростанням нігтів.

Сам процес нічим не відрізняється від корекції на руках. Але тут потрібно пам'ятати, що часткове спилювання допускається тільки за відсутності хворобливих відчуттів при натисканні на ніготь. Крім того, пилочка не повинна чіпляти кутикулу під час обробки. Так, відросло гель-лак знімається в усіх місцях, де відходить старе покриття. А потім проводиться стандартна процедура декорування і сушки.

Користуючись такими Лайфхак можна виправити і значно урізноманітнити дизайн. При цьому скорочується і час його створення.

Як замаскувати відросло гель-лак, дивіться у відео нижче.

Комментарии (0)
Додати коментар
Чи потрібен нігтям «відпочинок» від гель-лаку і як часто можна його наносити?
Популярність гель-лаку цілком з'ясовна. Завдяки йому ніготь набуває більш щільну структуру, покриття тримається досить довго, а достаток колірних відтінків прекрасно
Безворсовиє серветки для манікюру: що це таке і навіщо вони потрібні?
Для створення манікюру вдома власними руками потрібно придбати певний перелік засобів. Обов'язково знадобляться манікюрний набір, УФ-лампа, гель-лаки та інші допоміжні
Як довго тримаються нарощені нігті і від чого це залежить?
Один з атрибутів доглянутої жінки - це акуратні нігті з хорошим манікюром. Особливо актуально це тим представницям прекрасної статі, робота яких передбачає часті
02.02.19 Краса
Дзеркальний манікюр є однією з новинок цього сезону. Бути в тренді допоможе гель-лак з відбиваючим ефектом.
Гель-лак 3 в 1: особливості та тонкощі використання
В даний час все більшої популярності набуває манікюр з використанням гель-лаків. Однак багато жінок вважають, що техніка його виконання досить складна, і тому