Особливості однофазних гель-лаків і рекомендації по їх використанню
31.03.2019 0

Особливості однофазних гель-лаків і рекомендації по їх використанню

Краса
В закладки


Практично не залишилося таких представниць слабкої статі, які хоча б раз в житті не пробували оформити свої нігтики за допомогою гель-лаку. На ринку нейл-індустрії представлений величезний вибір таких покриттів від різних виробників. У домашньому використанні особливий інтерес викликають однофазні гель-лаки. Що вони собою представляють і які їхні особливості, давайте розберемося.

Що це таке?

Однофазний гель-лак - це покриття, яке наноситься в один крок, це означає, що при покупці даного матеріалу вам не знадобиться додатково купувати базу і фініш. Його склад унікальний і дозволяє продукту довго триматися на нігтях без використання додаткових закріплювачів. У однофазного гель-лаку є ряд переваг.

  • Склад продукту досить екологічний, він не завдає серйозної шкоди нігтьової пластини.
  • Ви можете заощадити на покупці додаткових матеріалів для манікюру.
  • Вам доведеться висушити тільки пару-трійку шарів кольорового покриття, а це означає, що значно скоротиться час, який ви витратите на дизайн.
  • Можна використовувати для сушіння УФ-лампу, гібрид або LED.
  • Має велику палітру кольорів, можна підібрати відтінок на будь-який смак.
  • Покриття тримається на нігтях більш двох тижнів, воно не схильне до відколів у кутикули і у бічних валиків. Манікюр має естетичний вигляд протягом усього часу шкарпетки дизайну.
  • Товщина покриття однофазним гель-лаком мінімальна за рахунок скорочення кількості шарів. Манікюр в результаті виглядає акуратніше. Але шари все-таки товщі, ніж при нанесенні звичайного лаку, тому пластина стає міцнішою.

Але є у даного покриття і невеликі недоліки.

  • Через особливої ​​популярності однофазних гель-лаків на ринку можна зустріти продукцію неналежної якості, стійкість якої буде незначна.
  • Наносити його досить складно, так як нігтьова пластина не має вирівнюючого шару. Особливо важко наносяться світлі емалі.
  • Чи не підійде для тонких нігтів. При їх деформації може відшаровуватися.
  • Варто, незважаючи на його економічність, набагато дорожче звичайних лаків.

До недоліків також можна віднести досить обмежений дизайн, який можна зробити за допомогою такого покриття. Якщо стрази на нігтики приклеїти ще можна, то розмістити каміфубукі, використовувати перекладну фольгу та інші матеріали, що вимагають липкого шару або топового покриття, вам не вдасться. Інакше сенс використання однофазного гель-лаку пропадає.

Чим відрізняється від трифазного?

Трифазний лак має таку назву, тому що покриття їм нігтя проводиться в три кроки.

  • база. Даний шар покликаний вирівняти нігтьову пластину, захистити її від фарбування і забезпечити надійне зчеплення кольорового пігменту з нігтем.
  • Кольоровий гель-лак. На даному етапі виконується дизайн. Наноситься підкладка, встановлюється різний декор.
  • фінішне покриття. Цей шар створює захисне покриття, яке не тільки оберігає дизайн від стирання, але і забезпечує міцність всьому манікюру.

Однофазний гель-лак вже в своєму складі має і базу, і топ, і кольорове покриття. Йому не потрібні додаткові матеріали для вирівнювання та закріплення. Ще однією відмінністю буде те, що однофазний гель-лак здатний пропускати кисень до нігтьової пластини, тобто ніготь під таким покриттям зможе «дихати», а значить, стоншується практично не буде.

Бувають такі випадки, коли використання трифазного гель-лаку зовсім не виправдано. Наприклад, коли проводиться нарощування нагідок гелем, а дизайн мінімальний і полягає в нанесенні тільки кольорового покриття без будь-якого декору. Штучні нігті досить жорсткі, практично не піддаються деформації, крім того, на їх верхній шар не потрапляє волога, тому наносити трифазний лак в такому випадку зовсім не доцільно. Це зайва трата грошей і часу.

Крім того, незважаючи на те що процедура зняття двох покриттів схожа, однофазні гель-лаки розмочуються набагато швидше і краще за своїх конкурентів.

Види

Однофазні гель-лаки сьогодні представлені в декількох видах.

  • емалі. Тут можна знайти безліч різних відтінків. Гель-лаки даної категорії не мають в своєму складі блискіток, кольору рівні, склад добре пігментований.
  • напівпрозорі. Такі гель-лаки надають нігтьової пластини тільки відтінок. З їх допомогою можна зробити настільки популярний останнім часом Джеллі-манікюр.
  • перламутрові. Дані гель-лаки мають перелив, подібний перловому. Відтінки таких продуктів можуть бути різними: білими, рожевими, червоними, чорними і іншими.
  • З шіммери. До складу цих гель-лаків входять блискітки, які можуть являти собою і зовсім дрібні крупинки, і досить великі пластівці.
  • термо. Такі гель-лаки змінюють колір від зміни температури. Особливо ефектно виглядають на довгих нігтях. Виходить своєрідний градієнт, так як температура нігтя у кутикули і на вільному краї відрізняється. Але і на коротких нігтях ви отримаєте абсолютно різний колір нагідок, наприклад, в морозний день на вулиці і в приміщенні.
  • неон. Даний вид гель-лаків при звичайному світлі виглядає як звичайна емаль або напівпрозоре покриття, але як тільки на нього потрапляє світло неонової лампи, ваші нігтики починають світитися. Відмінний варіант для відвідування нічних клубів.

Популярні фірми

Однофазні гель-лаки випускають багато виробників. Прособою популярністю користуються такі торгові марки.

  • Yoko. Це торгова марка російського виробника ТК «Альянс», який випускає всіляку продукцію для салонів краси починаючи з інструментів і закінчуючи гелевими системами. Як тільки на ринку з'явилися однофазні гель-лаки, ТК «Альянс» взялася за їх випуск. Склад продукту повністю гіпоалергенний, у нього відсутній неприємний запах. Володіє яскравими насиченими кольорами, легко лягає і зберігає стійкість понад три тижні. Економічні пляшечки в 4 мл дозволяють мати досить широку палітру, не боячись, що продукт зіпсується. Вартість даного гель-лаку становить близько 160 рублів.
  • Masura. Це японська торговельна марка, яка з'явилася на ринку товарів для нейл-індустрії в 2002 році. При виробництві своїх гель-лаків фірма використовує тільки сучасні технології, не забуваючи включати до складу і натуральні компоненти. Так, однофазний продукт містить кальцій, який допомагає зміцнити нігтьову пластину і відновлює її. Під даним брендом випускається дві серії однофазних гель-лаків: Masura і Masura Basic. Друга лінійка більш бюджетна - баночка в 6 мл обійдеться вам в районі 150 рублів, а ось за гель-лак з першої серії доведеться викласти близько 200 рублів за обсяг в 3,5 мл.
  • Irisk. Незважаючи на те що це китайська торгова марка, вона вже протягом 10 років займає лідируючі позиції на ринку продукції для манікюру, випускаючи вдосконалені товари. Не оминув своєю увагою даний бренд і однофазні гель-лаки. Вони випущені в серії Odri, мають неперевершений глянцевий блиск, безпроблемно носяться протягом двох тижнів. Вартість продукту становить близько 230 рублів за обсяг в 6 мл.
  • TNL. Це корейська компанія, яка вперше спробувала створити однофазний гель-лак і це у неї відмінно вийшло. Компанія приділяє досить серйозну увагу питанню якості своєї продукції, тому покриття даним засобом добре тримається, має відмінний глянсовий блиск, який не пропадає весь період шкарпетки. З матеріалом легко працювати. Його консистенція чудова, продукт відмінно лягає, має хороший пігмент, не залишає лисин і фарбують смуг. Досить наносити його всього в два тонких шару, а іноді вистачає і одного. Має приємну, ненав'язливу отдушку. Легко знімається спеціальним засобом. Вартість флакона в 6 мл становить близько 170 рублів, але на ринку з'явилося багато підробок продукції даної компанії, тому купувати її варто тільки в перевірених магазинах.
  • RuNail. Ще один російський виробник, який для виготовлення своєї продукції використовує тільки якісну сировину, привезене з Європи. Однофазні гель-лаки даної фірми мають хороший пігмент, легко наносяться і зберігають презентабельний вигляд протягом усього часу шкарпетки, який може становити більше чотирьох тижнів. Великий вибір відтінків, а також видів лаків дозволить підібрати покриття під будь-який образ. Тут ви знайдете як емалі, склади з шіммери, так і гель-лаки з перламутровим ефектом. Вартість їх досить невелика. Вам доведеться заплатити близько 280 рублів за флакон в 15 мл. Меншим обсягом даний гель-лак не випускається.
  • Patrisa nail. Російська торгова марка, під якою випускаються найсучасніші та високоякісні товари для нейл-індустрії. Гель-лаки даного виробника можна віднести до продукції преміум-класу. Високоякісну європейську сировину, високий рівень перевірки якості продукції на всіх етапах виробництва дають можливість отримати однофазні гель-лаки, які не залишать байдужими нікого. Красиві кольори, легкість в застосуванні, чудовий результат, в якому можна домогтися ідеального відблиску - саме про це мріє будь-яка жінка, роблячи манікюр.

Крім того, колекція однофазних лаків даного виробника називається «Московська сага». Купуючи різні відтінки, ви зможете подумки відвідати найулюбленіші куточки нашої столиці, так як вони носять назви пам'яток Москви, наприклад, "Кримський міст" або ВДНХ. Вартість продукції даного виробника не можна віднести до демократичною. За флакон в 5 мл вам доведеться заплатити близько 200 рублів.

Техніка нанесення

Техніка нанесення однофазних гель-лаків досить проста. Вам буде потрібно мінімальна кількість матеріалів і часу. Ось чому дана продукція досить часто використовується для нейл-арту в домашніх умовах. А щоб виконувати всі етапи цієї покрокової інструкції, з нанесенням однофазного гель-лаку під силу впоратися навіть новачкові. Для манікюру за допомогою однофазного гель-лаку вам знадобляться:

  • пушер або апельсинова паличка;
  • пилка абразивністю в 220-240 грит;
  • апарат для манікюру і пилосос (по можливості);
  • лампа для просушки гель-лаку;
  • олія для кутикули.

Сама техніка нанесення складається з наступних кроків.

  • манікюр. Спочатку слід привести руки в порядок. Виробляти це можна вручну або використовувати апарат з фрезами. Для того щоб покриття добре трималося, щоб уникнути отслоек необхідно якісно прибрати птеригий, відсунути кутикулу і акуратно зрізати її. Надати нігтям однакову довжину і форму. Якщо ви робите манікюр вручну, то після того як ви виконали дану процедуру, повинно пройти не менше двох годин, щоб можна було приступити до наступного етапу. Це пов'язано з тим, що вся волога з поверхні нігтьової пластини повинна випаруватися, інакше стійкість покриття може знизитися.
  • Підготовка нігтьової пластини. Пилою з абразивністю в 220-240 грит, бафом або спеціальною насадкою фрезера прибираємо глянсовий шар з поверхні нігтя. Робити це потрібно досить акуратно, щоб не зняти зайвого і не зіпсувати нігті. Далі слід знежирити поверхню. Для цього використовується спеціальний склад, який можна знайти в магазинах з товарами для манікюру. Якщо ж у вас під рукою немає такого розчину, то можна скористатися звичайним спиртом або оцтом. Для нанесення складу на нігті краще використовувати безворсовие серветки, так як ватяні диски можуть залишати волоски, які потім досить важко прибрати. Після знежирення необхідно покрити нігтьову пластину праймером. Даний склад буде виступати у вигляді грунтовки, яка зробить поверхню більш шорсткою для кращого зчеплення нігтики і кольорового покриття.
  • Покриття гель-лаком. На даному етапі наноситься кольорове покриття. Для цього можна скористатися пензликом з флакона, хоча багато фахівців вважають за краще наносити склад окремої пензлем. Щоб акуратно укласти матеріал, слід поставити невелику краплю гель-лаку в нижній третині нігтьової пластини, розтягнути її спочатку до кутикули, а потім підняти на вільний край нігтики, обережно фарбувати краю, не зачіпаючи бічні валики. Необхідно добре запечатати торець нігтя. Це додатково зміцнить покриття. Якщо ваш продукт затік під кутикулу або з боків, то слід скористатися апельсинової паличкою і видалити надлишки матеріалу, поки гель-лак не заполімерізовался. Після цього потрібно перевернути нафарбовані пальці вниз нігтями і залишити їх в такому положенні на декілька секунд, щоб продукт максимально вирівнявся.
  • сушка. Тепер слід відправити руку в лампу. Однофазний гель-лак різних виробників сохне різний час. Тому слід читати інструкцію до препарату. Так, в LED-лампи час полімеризації однофазного гель-лаку становить 30-40 секунд. Якщо на упаковці ви не знайшли інформації про час просушування, то слід витримати збільшений відрізок часу. В УФ-приладі сушити все гель-лаки рекомендується не менше двох хвилин. При необхідності покриття кольором можна повторити ще кілька разів. Не забувайте кожен шар просушувати. Однофазні гель-лаки не мають липкого шару, тому обробляти поверхню знежирювачем не потрібно.

Після того як ви повністю завдали кольорове покриття, слід покрити кутикулу спеціальною олією. Це робиться тому, що шкіра біля нігтя досить ніжна, а в лампі вона піддавалася агресивного впливу і їй потрібно рясне зволоження. Тепер манікюр, який буде радувати вас не один тиждень, готовий.

Відгуки

З'явившись на прилавках, однофазний гель-лак спершу не викликав особливого захоплення покупців до себе, так як багатьом здалося, що такий склад не зможе зрівнятися з трифазними покриттями в стійкості, але згодом думка про даному матеріалі в корені змінилося. Ті, хто випробував однофазний гель-лак, говорять про те, що якість покриття не поступається своєму побратиму, але часу на манікюр з таким матеріалом йде набагато менше. Навіть майстри у своїх роботах часто використовують його, не бачачи необхідності витрачати час клієнта на трифазну систему. Однак можна зустріти і негативні відгуки про цей вид продукту. У них йдеться про те, що стійкість однофазних гель-лаків нижче, вони гірше блищать і швидко дряпаються, склади нерідко течуть при просушування. Але всі вони в основному стосуються дешевих зразків, що були замовлені на всіляких китайських торгових майданчиках.

Про те, як наносити і знімати однофазний гель-лак, дивіться в наступному відео.

Комментарии (0)
Додати коментар
Гель-лак Kodi Professional: склад, види і особливості використання
В останні два десятиліття індустрія нігтьового сервісу набрала колосальну популярність. У сучасному світі практично кожна друга жінка вдається до професійного догляду за
База і топ: що це таке і що перше наноситься перед манікюром?
У сучасному світі стійке покриття - швидше необхідність, ніж данина моді. Манікюр, який можна коригувати раз в декілька тижнів зручний, заощаджує час і гроші.
Асортимент гель-лаків «Опція»
На ринку матеріалів для манікюру представлений величезний асортимент покриттів для нігтів. Гель-лаки «Опція» з'явилися на прилавках магазинів зовсім недавно,
Біо гель-лаки: особливості покриття і відмінності
Бездоганно акуратний манікюр, який тривалий час виглядає як в перший день нанесення, швидко истончает, робить ламкою і розшаровує нігтьову пластину.
Гель-лак 3 в 1: особливості та тонкощі використання
В даний час все більшої популярності набуває манікюр з використанням гель-лаків. Однак багато жінок вважають, що техніка його виконання досить складна, і тому