Як відновити нігті після нарощування?
04.04.2019 0

Як відновити нігті після нарощування?

Краса
В закладки


Доглянуті ручки - візитна картка будь-якої дівчини і жінки. Але не всім представницям прекрасної статі пощастило мати від природи гарні нігті правильної форми. Сучасні технології б'юті-індустрії можуть все поправити - сьогодні вельми популярна процедура нарощування. Але після того як штучне покриття знімається, натуральний ніготь залишає бажати кращого. У статті розповімо про те, як швидко відновити нігтьову пластину після втручання нейл-майстра.

Здорове харчування - елемент відновлення

Нарощування дає можливість тривалий час милуватися нігтиками правильної форми з гарним дизайном. Після зняття зазвичай нігті стають дуже тонкими, ламкими. У такому випадку важливо правильно харчуватися, щоб влаштувати їм вітамінну атаку.

Є ряд продуктів, які містять в ударних дозах вітаміни і мінерали, корисні кістковим тканинам нашого організму. До них в першу чергу відносяться:

  • риба морських видів;
  • банан;
  • мигдаль;
  • Червона смородина;
  • журавлина;
  • будь-яка зелень;
  • яловичина;
  • курячі яйця.

Непогано збільшити споживання рослинних масел, свіжих соків (особливо бурякового), цитрусових, моркві.

Вітаміни і БАДи для краси ручок

Добре допомагають у відновленні нігтів після нарощування і аптечні вітаміни. Відмінний засіб - вітаміни А і Е, що випускаються у формі ампул. Знайти їх можна в кожній аптеці, а вартість невелика. Застосування елементарно: втирайте вітаміни в нігтьову пластину щодня і скоро ви побачите результат.

В ампулах також випускається вітамін В5. Це також хороший помічник у відновленні ослабленою нігтьової пластини. Спосіб застосування його аналогічний застосуванню вітамінів А і Е.

Не гірше буде пропити курсом полівітаміни та мікроелементи. Сприятливий вплив робить вітамін E на нігті і шкіру, що випускається у формі капсул або таблеток для прийому всередину.

Корисно частіше бувати на свіжому повітрі, особливо в сонячну погоду. На сонці, як відомо, відбувається вироблення вітаміну D, який необхідний для кращого засвоєння кальцію організмом. Кальцій - основа здорових кісткових тканин.

Існує безліч препаратів, іменованих, БАДами, які при регулярному прийомі швидко допомагають відновити тонкі хворі нігті. Компанії, що випускають добавки, всім відомі: Amway, Vision Cheviton, Oriflame, Coral Club International та інші. Але перш ніж почати прийом препаратів, варто почитати відгуки споживачів і проконсультуватися з лікарем.

Лікарські засоби

У важких випадках може знадобитися не просто прийом вітамінів і підтримання правильного харчування, але і прийом серйозних лікарських препаратів. Природно, що перед прийомом таких необхідна консультація фахівця. Самостійно починати прийом ні в якому разі не можна. Добре зарекомендували себе такі препарати.

  • Пріорін.
  • драже Мерц.
  • Кальцемін.
  • Вітаміни Вітрум б'юті.

Приймати ліки слід строго по інструкції і не допускати передозування препарату в організмі. При появі ознак алергічної реакції варто негайно звернутися до лікаря.

Відновлення маслами і лікувальними гелями

В процесі реанімування пошкоджених нігтів хорошими помічниками стають різноманітні масляні екстракти і лікувальні лаки. Масло живить ніготь, а лак захищає від негативного впливу зовнішніх факторів.

Масла рекомендується втирати в нігтьову пластину круговими рухами. Залишки, що не вбралися в нігтьову пластину і кутикулу, віддаляються ватним диском або паличкою. Добре, якщо при масляному масажі ви скомбінуєте кілька масел: наприклад, в основу складу з олії чайного дерева добре додати пару крапель олії кісточок винограду.

Лікувальних лаків і покриттів безліч. В аптеках на вітринах представлені торгові марки з різних країн. Розглянемо найпопулярніші бренди лікувальних покриттів.

Покриття марки Nail Protex є базовим засобом для зміцнення нігтів. У його складі великий вміст вітамінів Е і В5, які допомагають відновити пошкодження. Для кращого ефекту рекомендується застосовувати покриття без використання декоративного лаку, а наносити в 2-3 шари.

Лінійка засобів від марки O. P. I. призначена для реанімування пошкоджених нігтів. Засоби збагачені вітаміном Е, кальцієм, маслом зародків пшениці, відомим своїми відновні властивості. Курс лікування становить два тижні: рекомендується щодня наносити покриття на нігті. Можливе застосування в якості бази під манікюр.

Російські жінки часто набувають як панацею від хворих нагідок всім відому «Розумну емаль». Лінійка від компанії Frenchi Products нараховує більше 10 продуктів, призначених для відновлення втомлених нігтів, серед яких є і захисні, і лікувальні базові покриття. Максимально популярними визнані «Реаниматор пошкоджених нігтів» і «Гель для потовщення нігтьової пластини».

Перший здатний навіть відновити розшарується ділянки, захищає нігтьову пластину від негативного впливу зовнішніх факторів, а входить до складу альфа-фруктова кислота сприяє зволоженню і живленню нігтя.

Друге засіб дозволяє захистити нігті свого роду «панциром» - він рятує від обламування, відколів, розшарувань. До складу входять такі важливі елементи, як кальцій і вітамін В5, які роблять нігтьову пластину твердіше і міцніше.

Для підтримки природної краси нігтів рекомендується засіб від компанії BeYu - крем-масло для нігтів. Воно дбайливо доглядає за нігтями і кутикулою, а завдяки оліям Ши і мигдалевого горіха робить нігті міцніше і товщі. Рекомендується наносити 2-3 рази в тиждень масло і на нігті, і на кутикулу.

Народна медицина для жіночих ручок

Лимонний сік - відмінний помічник в боротьбі з тонкими й ламкими нігтями. Регулярне натирання лимонною часточкою нігтьової пластини протягом декількох днів прискорить процес відновлення нігтів. Додасть їм свіжий світлий колір. Після застосування лимона рекомендується вимити руки і нанести на них жирний крем, оскільки лимонний сік все ж агресивне речовина.

Неперевершений ефект дають ягоди червоної або чорної смородини. Для процедури розітріть ягоди в кашку і нанесіть у вигляді маски на нігті, залиште її на 15-20 хвилин, змийте теплою водою. Можна просто помістити кінчики пальців в чашку з розтертими ягодами.

Можна проводити процедури реанімування і в той час, коли ви спите. Для цього змішайте по кілька крапель вітамінів А і Е, рослинне масло, лимонний сік і воду. Цей склад втирайте в нігтьові пластини на ніч, до ранку все повинно вбратися.

Звичайна картопля також непоганий в боротьбі з ослабленими нігтями. Картопляне пюре нанесіть на кінчики пальців, оберніть руки поліетиленом для створення парникового ефекту, зверху укрийте рушником. Після того як маска охолоне, змийте її теплою водою. Ваші руки скажуть вам «спасибі».

Ефект салонної процедури під назвою «парафінотерапія» можна отримати і в домашніх умовах. Повноцінна альтернатива цьому - втирання в нігті воску. Той спосіб реанімує їх за найкоротший час. В косметичний віск добре додавати різні ефірні масла (апельсин, лимон). Робіть воскової масаж нігтів протягом 15-20 хвилин, а потім вимийте руки теплою водою. Таку процедуру проводити рекомендується кожні 3-4 дні.

Поради наостанок

Відзначимо ще кілька простих порад, які дозволять вашим ручкам і нігтиками довгий час після нарощування залишатися здоровими.

Час від часу на ніч натирайте нігтьові пластинки простим йодом. За ніч все вбереться. Йод сприяє зміцненню і оздоровленню нігтів.

Після того як розширене покриття знято, не варто зловживати підпилюванням натурального нігтя пилкою з алмазним напиленням - ви ризикуєте і зовсім залишитися без нігтя.

В період відпочинку нігтів від нарощування не користуйтеся декоративним лаком по можливості протягом як мінімум місяця - нігтьові пластини повинні дихати, це прискорить процес одужання.

Не рекомендується нарощувати нігті частіше, ніж раз на півроку, інакше можна зіткнутися з проблемою вростання нігтів.

Як би не були привабливі сучасні нейл-послуги, часто вони несуть негативні наслідки для здоров'я нігтів. Краса наращённих нігтів тимчасова, а наслідки процедури можуть залишитися надовго. Якщо все ж ви зняли нарощені нігті і стали володаркою ослаблених, тонких і ламких нігтів, то постарайтеся виконувати рекомендації з даної статті. Тоді ваші ручки засяють здоров'ям знову.

Як відновити нігті після нарощування, ви дізнаєтеся з відео нижче.

Комментарии (0)
Додати коментар
Особливості вибору довжини нарощених нігтів
Про красивих і доглянутих нігтях мріє кожна дівчина. У сучасному світі процедури по догляду за шкірою, тілом і нігтями відносяться до ряду релаксирующей терапії.
Особливості нарощування зламаного нігтя
Практично кожна жінка про красивому манікюрі і довгих нігтях. Але іноді трапляються неприємності, і в самий невідповідний момент ніготь може надломити.
Як довго тримаються нарощені нігті і від чого це залежить?
Один з атрибутів доглянутої жінки - це акуратні нігті з хорошим манікюром. Особливо актуально це тим представницям прекрасної статі, робота яких передбачає часті
Довгі нарощені нігті: особливості, дизайн та приклади
Нарощування нігтів було придумано для того, щоб представниці слабкої статі змогли без проблем подовжувати свої нігтики і не переживати, що вони зламаються, досягнувши
Чому нарощені нігті швидко ламаються і як цього не допустити?
Не кожна жінка може похвалитися красивими нігтями від природи. Тому останнім часом популярним стало їх нарощування.