Гель-лаки Masura: різноманітність палітри, особливості вибору та використання
Компанія Masura займається випуском якісних гель-лаків і супутніх матеріалів для створення ідеального манікюру. Японське якість, широкий асортимент і прийнятні ціни - це далеко не все, що характеризує продукцію марки.
Про продукцію і бренд
Досить молода компанія Masura пропонує на вітчизняному ринку широкий спектр продукції для створення високоякісного дизайну нігтів. В асортименті представлена величезна кількість варіантів гель-лаків з ідеальним складом. А також можна виявити лаки, які лікують нігтьову пластину і ті, що спрямовані на безпосередній догляд за нею. Для створення своєї продукції бренд використовує виключно інноваційні технології та перевірені сучасні матеріали. Крім того, відмінну продукцію марки можна придбати за досить привабливими цінами і в багатьох регіонах нашої країни.
Вона підходить як для салонного, так і для домашнього використання. У гель-лаків від даної марки немає різкого і неприємного запаху, а спеціально розроблена кисть допомагає наносити їх не тільки ідеально рівним і тонким шаром, але і вельми економно.
Про склад
Щоб правильно вибрати гель-лак, дуже важливо знати все про його складі, адже тільки тоді в продукті буде повна впевненість. Що стосується лаків Masura, виготовлених із застосуванням японських технологій, то в їх складі присутні необхідні компоненти.
- акрилат сополимер. Являє собою синтетичний полімер, який робить консистенцію лаку густішою, а в подальшому максимально стійкою.
- фарбувальні пігменти. Дають колір і потрібний відтінок гель-лаку.
- плівкоутворювач. Піклується про те, щоб покриття було гладким і рівним. Крім того, якби даного компонента не було, лак б просто розтікався. Якщо таке відбувається, швидше за все, виробник трохи на ньому заощадив.
- Блиск і сяйво досягаються шляхом додавання в лак спеціальних наповнювачів.
Всі речовини в межах норми, яка жодним чином не може нашкодити нігтьової пластини.
Палітра відтінків
Гель-лаки Masura і Masura Basic представлені в широкому асортименті кольорів і різних відтінків. Однофазні варіанти гель-лаків, як правило, випускаються зеленими, ніжно-жовтими, рожевими, ліловими і іншими відтінками, а ось трифазні можна знайти в білих і молочних відтінках, срібних, золотих, пісочних, коричневих і деяких інших.
Найрізноманітніші кольори можна знайти і в матовому, і в глянсовому, і в перламутровому виконанні. Велика увага марка приділяє різноманітності текстур.
В асортименті знаходяться постійні колекції лаків, а також лімітовані версії. В асортименті марки присутні кілька ліній і колекцій.
- магнітний градієнт. Готові лаки, які дають сяючі переливи на нігтях. У серії можна знайти десять модних відтінків від ніжно-рожевих до яскраво-синіх.
- А також клієнтам доступна колекція Haute Couture, в якій маса модних відтінків без зайвого блиску і сяйва.
- А ось в серії Emotions клієнтів чекають сучасні відтінки, які чудово підійдуть для повсякденних офісних буднів. Особливо виграшні нюдовие варіанти.
- Матові варіанти гель-лаків і лаки з легким перламутром можна без зусиль знайти в серії «Котяче око».
Як вибрати
Купувати продукцію від марки слід тільки у перевірених постачальників, які реалізують якісні гель-лаки. Слід обов'язково звернути увагу на обсяг флаконів, щоб не наштовхнутися на підробку. Так, однофазні гель-лаки випускаються об'ємом в 3,5 мл і 6,5 мл. Трифазні - 3,5 мл 6,5 мл, 11 мл і навіть 35 мл.
Однофазні гель-лаки особливо гарні для домашнього використання. З ними простіше всього працювати, оскільки вони не вимагають знання спеціальних технологій з нанесення покриттів. З одного боку, це і плюс, оскільки заощаджує час і сили, а з іншого - мінус.
З однофазними гель-лаками складно отримати ідеальне покриття на нігтях, оскільки в одному флаконі містяться всі шари, які майстри найчастіше наносять почергово. Щоб нанести однофазное покриття на нігті, їх необов'язково покривати базою. Спочатку наноситься праймер, а потім відразу кольоровий шар гель-лаку.
Топ також не використовується, проте сушка все одно проводиться в лампі. А ось трифазні варіанти вже вимагають нанесення знежирювачах на нігті, бази, кольорового шару і топового покриття. Який з варіантів гель-лаків вибрати, залишається за покупцями: все залежить від того, для яких цілей він буде необхідний.
Правильно застосовуємо
Розглянемо покрокове нанесення трифазної системи на нігті, яке може стати в нагоді для роботи в домашніх умовах.
Для цього нам будуть потрібні:
- пилочки, кусачки і інші інструменти для очищення нігтів;
- гель-лак потрібного відтінку;
- праймер;
- база;
- топове покриття (можна використовувати класичний варіант з липким шаром або вітамінний, який є в асортименті марки);
- УФ або LED лампа для сушки гелю;
- рідина для зняття дисперсійного шару (можна також використовувати звичайну рідину для зняття лаку, яка анітрохи не гірше знімає липкий шар).
Покроковий манікюр виконати нескладно. Головне - придбати всі матеріали і не пропускати певні етапи в роботі.
- Для початку нігті і руки слід вимити і обробити антисептиком. Навіть якщо робота ведеться будинку, всі інструменти повинні бути стерильними.
- Далі нігті потрібно обпиляти, т. Е. Зняти з них глянсовий шар. Для цього необхідно використовувати нежорстку пилочку 240 на 240. Потім кутикулу слід відсунути за допомогою апельсинової палички і прибрати її кусачками (бажано заздалегідь її розм'якшити). Нігті слід підпиляти по довжині і формі.
- Потім їх слід покрити праймером, який гарненько знежирює нігтьову пластину. Дочекатися його вбирання протягом трьох хвилин.
- На наступному етапі нігті слід покрити базою. Дуже важливо їх також запечатувати, тобто покривати і сам кінчик. Сушити базу необхідно близько 120 секунд в УФ лампі і всього хвилину в LED.
- Далі бажано зняти липкий шар з бази, як би стягуючи його. Найкраще скористатися пензлем для нанесення гелю. Даний етап краще за все не пропускати, інакше гель-лак буде стікати, і отримати колір буде просто неможливо.
- Після зробленого кроку нігті необхідно покрити обраним гель-лаком, також запечатуючи всі нігті. Сушити так, як і базу.
- Якщо є необхідність нанести другий шар, то слід виконати те ж саме, включаючи сушку в лампі.
- Після висушування одного або двох шарів гель-лаку в лампі їх слід покрити топовим покриттям. Воно може бути з липким шаром або без нього.
Без липкого найкраще використовувати тоді, коли на нігті наноситься певний дрібний декор, з якого просто неможливо прибрати липкість.
Відгуки покупців і майстрів
Багато хто говорить про те, що лаки від марки підходять для тих, хто тільки вчиться виконувати манікюр гель-лаками, оскільки у продуктів дуже багато недоліків. Світлі лаки дуже «смуги», навіть якщо нігті покривати декількома шарами. Отримати якісне покриття складно. При цьому магнітні варіанти і лаки з серії «Коштовне каміння» більш-менш прийнятні, оскільки дійсно дають приємний блиск. Про них найбільше позитивних відгуків.
Однофазні гель-лаки дуже зручні для роботи в домашніх умовах, в той час як з трифазними доводиться довго возитися, але за якістю вони трохи краще. Лаки від марки дійсно дуже вигідні, однак багато фахівців їх не рекомендують купувати через труднощі нанесення і не найвищої якості. Відтінки не завжди такі, як обіцяє виробник, багато недостатньо соковиті і яскраві. В цілому лаки від марки заслуговують на увагу, хоча за якістю і критеріям вибору вони не завжди будуть краще багатьох зарубіжних аналогів.
У наступному відео вас чекає огляд на гель-лаки Masura.