Характеристика та особливості нанесення гель-лаку Canni
Гель-лак Canni вважається гідною альтернативою дорогим маркам. Незважаючи на те що проводиться він в Китаї, товари відрізняються високою якістю, що підтверджується всіма необхідними сертифікатами.
13 фотоCanni не містить небезпечних компонентів, дозволений для ввезення в Євросоюз і пропонує споживачам, дійсно, привабливе співвідношення ціни і якості. Не дивно, що таке покриття широко використовується не тільки для домашнього манікюру, але і в салонах краси.
Різновиди і їх характеристика
Гель-лак Canni в даний час є позитивно зарекомендували себе на ринку продуктом. По суті, це комбінація лаку і гелю, який наноситься як простий лак, але вимагає сушки під спеціальною лампою. Серед його плюсів називають легке нанесення без виникнення бульбашок, «хвильового ефекту» і нерівностей поверхні, нейтральний запах через якісного складу без шкідливих домішок, а також легкість використання.
Головним мінусом гель-лаку називають неможливість ефективного використання на слабких нігтях. Якщо пластинка не відрізняється здоров'ям і володіє численними заглибленнями, то Canni «вистоїть» від сили три або чотири дні. Взагалі, якщо манікюр зроблений за інструкцією, то покриття повинне протриматися більше чотирнадцять днів аж до місяця. Зменшення даного терміну можливо у випадках порушення технології нанесення, використання коштів з вичерпаним терміном придатності, а також регулярного агресивного впливу, наприклад, засоби для миття посуду. В цьому випадку відшарування лаку почнеться вже через три дні.
Представлені в продажу гель-лаки володіють різною щільністю. Деякі відтінки - дуже густі, зручно покривають нігтьову пластинку і добре виглядають навіть при наявності одного наявного шару. Вони без проблем сохнуть і не утворюють бульбашок. Однак деякі лаки є занадто рідкими і вимагають багаторазового нанесення. Часто в такій ситуації з'являються смуги, а покриття виходить нерівномірним. До того ж такий лак починає розтікатися, що ускладнює процес просушування.
Палітра у гель-лаку досить обширна, і судячи з відгуків, складається з виключно привабливих відтінків. Багато компаній, які постачають Canni, пропонують і набори, до складу яких входить база, топ і чотири кольорових гель-лаку. Однак завжди є і можливість придбати окремо сподобався колір, а базу і фіксує покриття вибрати в іншої якісної марки. До речі кажучи, щоб визначити номер вподобаного відтінку для його подальшого придбання, досить подивитися на цифру, яка розміщується ззаду флакона в правому нижньому кутку.
Зовні гель-лак нагадує лаки марки Shellac, але з більшою пензликом з натуральних матеріалів. Обсяг флакончика звичайного засобу становить 7,3 мілілітра, а термічного - досягає 15 мілілітрів.
Важливо згадати, що в продажу представлені не тільки однотонні гель-лаки, але і володіють різними ефектами, наприклад, металік, перламутровий, з блискітками і мікроблесткамі, а також глітером.
Однак вважається, що краще проявляють себе саме однотонні покриття - вони тримаються довше і менше тріскаються. Виділяються серії Blossom Series, «Термо», «Котяче око», Platinum Series і інші.
Варто згадати, що, крім гель-лаків, компанія випускає і інші засоби, необхідні для проведення повноцінного манікюру: базові, топові, праймери і гелеві фарби для дизайну. Лампа, необхідна для роботи з Canni, повинна мати потужність в 36 Ватт. LED-пристрій в цьому випадку також може застосовуватися для манікюру. Термін придатності застосовуваних засобів, як правило, становить двадцять чотири місяці.
Колірна палітра
В даний час в Росії є більше двохсот кольорів гель-лаку Canni, тому можна зробити висновок, що наявний набір здатний задовольнити навіть найбільш вимогливих клієнток. На офіційному сайті все тони палітри представлені за номерами, що значно спрощує процедуру роботи з даною маркою. Правда, важливо пам'ятати, що для зразків використовується обов'язково два шари лаку, а в реальному житті відтінки можуть злегка відрізнятися.
Основна палітра містить як яскраві соковиті, так і спокійні пастельні відтінки від практично прозорих до покритих мерехтливим глітером. Наприклад, спокійний пурпурно-сірий відтінок 049 і небесний 251 підійдуть для офісного манікюру, а «смачний» апельсиновий 091 відмінно впишеться в дрес-код святкового заходу.
Шляхетний темно-зелений 134 підійде для темноволосих ставних красунь, а ніжний 055 кольору крем-брюле - для зовсім юних дівчаток.
Серія «Котяче око» складається з яскравих лаків з домішкою металевих частинок, утворюють під дією магніту фантазійні візерунки. Всі представлені відтінки від бежевих до зелених виглядають дуже незвично і ефектно, особливо із застосуванням чорної основи. Термічні гель-лаки представлені в тридцяти різних відтінках. При зміні температури вони і самі змінюють колір, наприклад, з темно-червоного до чорного, з жовтого в «колір заходу» і з рожевого в благородний сірий. На морозі зазвичай проявляються більш темні відтінки, а при підвищенні градусів вони світлішають. Деякі термічні лаки створюють лише незначну зміну фарб, зате інші представляють собою поєднання контрастів.
Особливості нанесення
Для створення якісного і довготривалого покриття для нігтів рекомендується покроково слідувати інструкції, пропонованої виробником. Спершу належним чином готуються нігтьові пластинки. Необхідно прибрати кутикулу, пройтися пилочкою для створення гарної форми і відшліфувати поверхню, щоб прибрати залишки глянцевого шару. Якщо поверхня стала виглядати матовою, то далі нігтик обезжиривается за допомогою дегидратора і просушується. Наступним кроком використовується праймер також марки Canni, який сприятиме кращому контакту нігтя і лаку. Коли він просохне, на платівку наноситься база легкими втираючими рухами від торця до основи пластини.
Цей шар повинен володіти мінімальною товщиною, щоб запобігти подальшому відшаровування продукту. Поспішати не варто, так як база висихає досить повільно. Краще зробити все максимально акуратно, не заходячи на кутикулу і бічні частини. Хоча сам виробник рекомендує базу марки Canni, численні відгуки радять скористатися більш якісним засобом.
База висушується під лампою. Якщо ж під час нанесення бази лак виявився на шкірі, то знімати надлишки потрібно встигати ще до запечатування. У разі ультрафіолету час просушування складе дві хвилини, а в разі лампи LED - всього лише тридцять секунд.
Обраний гель-лак наноситься також тонким шаром, щоб «запечатати» торцеву частину поверхні. Просушується даний шар стільки ж, скільки і база. У тому випадку, коли є бажання отримати більш темний відтінок, колір можна нанести двічі, але такими ж тонкими покриттями. Нарешті, завершальним кроком ніготь покривається топовим покриттям, яке сушиться три хвилини в разі ультрафіолету і п'ятдесят секунд у разі LED-пристрої. У разі виникнення липкого шару він видаляється спеціальною алкогольної рідиною, а кутикула змащується маслом.
Відгуки споживачів і майстрів
В цілому гель-лак Canni має виключно позитивні відгуки як від професіоналів, так і від любителів. Вважається, що він може навіть замінити популярний Shellak, при цьому маючи набагато меншою ціною. Однак все ж існує рекомендація попередньо вивчати відгуки в інтернеті, що стосуються різних кольорів палітри. На подив, відтінки можуть вести себе по-різному: деякі лягати рівно і гладко, а інші - розтікатися і утворювати смужки. Зазвичай цим «грішать» водянисті кольору, які до того ж доводиться наносити в три шари. Багато користувачів також відзначають, що на різних нігтях Canni поводиться по-різному.
За словами споживачів, знімається Canni вкрай просто з використанням звичайної рідини для зняття лаку. Ніяке спилювання пилою не потрібно, достатньо просочити ватку рідиною, прикласти до нігтьової платівці і «закутати» в фольгу на чверть години. Через зазначений час покриття відшарується, і його тільки залишиться прибрати за допомогою дерев'яної палички. У всіх відгуках згадується багата палітра гель-лаків і їх низька ціна для досить великого обсягу флакончика. При цьому мало хто радить вибирати топ і базу тієї ж фірми, скоріше, більшість сходиться в тому, що вони повинні купуватися у більш дорогих фірм.
Деякі користувачі відзначають, що лаки Canni є гідними конкурентами своїх більш дорогих родичів, незважаючи на те що вироблені в Китаї. Вони володіють вдалою текстурою, що забезпечує легкий процес нанесення манікюру. В середньому покриття тримається близько трьох тижнів, що є досить високим показником. Якщо ж в період «шкарпетки» активно займатися домашнім господарством і піддаватися впливу побутових засобів, то термін скорочується до чотирнадцяти днів. Доступність гель-лаку визначає той факт, що багато споживачів мають значну колекцію Canni.
Майстри, до речі, згадують, що найкраще гель-лаки працюють з основою марки Kodi, що є каучукової. Вона добре зчіплюється з Canni і збільшує термін його функціонування. Однак якщо є все ж бажання попрацювати з «рідної» базою, то наносити її необхідно дуже тонким шаром, «втираючими» рухами і шляхом промальовування лакового квадрата спеціальним пензликом. Топове покриття марки Canni також не користується у фахівців особливою популярністю, так як воно часто злазить і відколюється. Наносити його можливо тільки дуже тонким шаром.
У наступному відео вас чекає огляд частини палітри гель-лаків Canni.