Манікюр з діамантом
25.05.2019 0

Манікюр з діамантом

Краса
В закладки


Серед усього різноманіття видів дизайну нігтів, мабуть, найулюбленішим у більшості представниць прекрасної статі є діамантовий манікюр. І молоді, і зрілі жінки хочуть блищати, а блиск дорогоцінного каміння - найбажаніший. З розвитком технологій нейл-арту, з'явилася реальна можливість створення цього дизайну в домашніх умовах.

Опис

Декор нігтів з діамантовим блиском відмінно поєднується з будь-яким цибулею. Різниця тільки в кількості блискіток. Діловий образ передбачає стриманість, тому даного декору не повинно бути багато. Досить прикраси на одному або двох нігтях, переважно в світлих тонах. Якщо ж цибуля створюється для вечірнього заходу: клубу або вечері в ресторані, то можна підсилити ефект, додавши соковитих і помітних кольорів.

Кілька сезонів тому діамантовий манікюр створювали переважно за допомогою стразів. Тепер же фахівці пропонують відразу кілька способів відтворення звітного сяйва на нігтях.

  • використання дзеркального лаку і втірок;
  • застосування фольги;
  • обробка крихтою Пікс;
  • створення блиску голографічними наклейками.

Будь-який з цих варіантів передбачає обробку нігтів гель-лаком. Технологія виконання декору однакова, незалежно від матеріалу.

Як зробити

Даний манікюр добре виглядає на нігтях будь-якої довжини і форми.

Більш важливим фактором є якість попередньої обробки нігтьової пластини.

Кутикула повинна бути повністю вилучена або акуратно посунути до основи нігтя (якщо гель-лак накладається під неї). Кінчик нігтя підпилюється без задирок. Сама поверхня шліфується спеціальною пилкою або бафом.

Декорування нігтів в діамантовому стилі може бути виконане на натуральних і наращённих нігтях. Для манікюру необхідно підготувати:

  • гелевий лак-основу;
  • лак-колер;
  • фольгу;
  • ножиці;
  • тонкий пінцет;
  • лак-фініш без липкого шару;
  • знежирюємо рідина;
  • ультрафіолетову лампу;
  • зволожуючий крем або масло.

Після шліфування робочої поверхні залишки пилу видаляють знежирювачем, змочивши ним ватний диск. Після рясно змащують шкіру навколо нігтя кремом, щоб зручніше було видаляти залишки гель-лаку. Потім фарбують ніготь основою. При оформленні декором всього простору колір основи не важливий. Цей шар ретельно (до 2 хвилин) просушують під лампою.

Потім в процес включається фольга. Її складають кілька разів навпіл. Кількість складок залежить від бажаного числа граней дорогоцінного каменю. Отриманого шаблоном надають форму нігтя і кріплять на гель-лак.

Якщо край фольги не прилипає, його можна притиснути пінцетом і, трохи притримуючи, висушити ультрафіолетом.

З іншого шматочка, складеного так само, вирізують маленький ромбик для центру композиції і теж кріплять на прозорий гель.

Потім дана конструкція покривається фінішем без липкого шару, на який можна відразу наклеїти стрази, якщо дизайн це передбачає. І останнім етапом проводиться сушіння протягом 3-4 хвилин.

Але у такого оформлення існують варіації. Коли, наприклад, хочеться зробити грані діаманта більш чіткими, можна чорним кольором промальовувати їх по фінішного покриття і висушити декор ще раз. Як правило, фахівці вважають один шар підсумкового гель-лаку достатнім і не повторюють закріплення.

Крім того, замість складеної фольги часто використовують шматочки кольорового плівки або фольги з перламутром, які укладають в довільному порядку, як і при створенні ефекту битого скла.

Але в такому варіанті важливо позначити межі діаманта.

При створенні дизайну на весь ніготь камінь овальної форми буде виглядати креативно і елегантно.

І безумовним лідером у створенні дорогоцінного декору є техніка з використанням крихти Пікс. Вона буває різних кольорів і може виступати як в ролі самостійного покриття, закріпленого на гель-лак, так і частиною більш складного декору, злегка підігруючи нігтям у вигляді великого дорогоцінного каменю.

Ідеї ​​дизайну

Найбільш вражаюче оформлення в діамантовому стилі виходить при поєднанні омбре в темних тонах з фольгою. В цьому випадку градієнт наносять наступним шаром після фольги. Так оформляють один або два нігті, а на інші завдають простий омбре в тих же відтінках. Глибокі фіолетово-рожеві кольорові рішення відмінно підходять для вечірнього лука і виглядають дорого.

Ще одним трендовим поєднанням можна назвати діамантове фарбування декількох нігтів в сусідстві з чорним кольором інших. Це практично класичне поєднання, яке буде доречним в будь-якій ситуації.

Часто в створенні незвичайних видів декору з діамантом бере участь і крихта Пікс. Цим матеріалом можна, наприклад, покрити сусідній з діамантом ніготь, що додасть в дизайн родзинку. Крім того, декор з крихти на декількох нігтях більше підійде до денного способу, так як виглядає трохи м'якше і ніжніше.

У будь-якому випадку цибулю, в якому присутня діамантове сяйво, відразу зверне на себе увагу. Така класика ніколи не виходить з моди.

Єдиний момент, якого варто остерігатися - велике нагромадження різного декору в одному манікюрі.

Це може виглядати занадто вульгарно і безглуздо. Краще розділити ідеї на кілька варіантів і використовувати їх по черзі. Різноманітність теж кращий друг дівчат.

Про те, як зробити стильний діамантовий манікюр, дивіться у відео нижче.

Комментарии (0)
Додати коментар
Глянцевий манікюр: особливості, ідеї оформлення та поради
Глянцевий блиск на нігтях є невід'ємною частиною класичного манікюру. Незважаючи на те що таке покриття давно використовується в нейл-індустрії, його популярність не
21.03.19 Краса
Нейл-індустрія кожен сезон пропонує нові техніки і ідеї манікюру, але протягом уже довгого часу незмінно популярним залишається акцент на одному нігті.
Дизайн довгих нігтів шелаком
Доглянуті ручки з красивим манікюром вважаються візитною карткою будь-якої дівчини. Зараз в моді нейл-арту переважає природна довжина і форма нагідок, але довгі пластини
02.02.19 Краса
Дзеркальний манікюр є однією з новинок цього сезону. Бути в тренді допоможе гель-лак з відбиваючим ефектом.
Блискучий гель-лак: особливості та варіанти манікюру
Блискучий манікюр гель-лаком продовжує залишатися на піку популярності вже не перший сезон.