Шовк для ремонту нігтів: особливості та тонкощі використання
Акуратний манікюр - один з ознак сучасної успішної жінки. Красиві і доглянуті руки позиціонують жінку з самої позитивного боку. Ідеальна форма нігтів особливо важлива всім, у кого в процесі роботи руки завжди залишаються на увазі. Якщо ламається один з нагідок, псується вигляд манікюру в цілому. Як бути, якщо немає часу чекати, поки він відросте? На щастя, не доведеться ховати нігті тижнями від сторонніх поглядів. Існує надійний засіб для ремонту нагідок - армуючий шовк.
Зламаний нігтик
Якщо ніготь лопнув скраю, то злегка вкоротити його - не проблема. Але в більшості випадків тріщини з'являються в середині або біля основи відростила нігтя. Це не тільки неприємна ситуація, але і дуже болюча. Адже жінці доводиться постійно відчувати дискомфорт, постійно зачіпаючи пошкоджену пластину. Больові відчуття посилюються, що може привести до розвитку запального процесу. Необхідно зафіксувати пластину в місці тріщини і дати їй трохи часу відновитися і відрости.
У разі ремонту нігтя шовком з'явиться близько тижня в запасі, щоб не відвідувати салон і ходити з доглянутим манікюром. Якщо немає бажання розлучатися з довгими нігтями, зрізуючи їх під розмір поламаного, зміцнення можна повторити. Проводити армування шовком можна до тих пір, поки не з'явиться можливість безболісно зрізати його в місці поломки.
Більшість дівчат використовує шовк для максимально комфортного процесу відрощування. Тим більше це не складно навіть в домашніх умовах. Варто тільки призвичаїтися і відрізати тканину за формою, що повторює обриси нігтя. Підтримуючи, таким чином, нігтик пару раз на місяць, можна легко відростити навіть сильно схильні до ламкості нігтики.
характеристика матеріалу
Шовк - натуральна тканина, виткана з м'яких ниток, зроблених з волокон кокона шовковичного шовкопряда, в процентному співвідношенні: 75% натурального до 25% серицина. Тонка м'яка тканина відрізняється підвищеною міцністю і вважається найбільш підходящою, щоб ремонтувати нігті.
В манікюрі користуються шовком при наявності:
- пошкоджень на вільному краї пластини;
- тріщин по центру нігтьового ложа;
- відламаного шматочка на вільному краєчку;
- відколу на наращённом нігті;
- ламкості і стоншування пластин.
Брак харчування або зловживання процедурами нарощування і шелаку призводить до того, що на нігтях з'являються тріщинки. Ослаблені пластини ламаються і псують гарний манікюр своїм виглядом. Щоб тимчасово відремонтувати або зміцнити їх застосовується шовк, що покриває поверхню нігтя захисним шаром і протистоїть продовження руйнування.
Шовк виконує функцію свого роду еластичною прокладки між клеєм і пластиною. Якщо тріщину заклеювати тільки клеєм, ніготь незабаром знову трісне. Хоч клей і відноситься до твердих матеріалів, він відрізняється крихкістю. Чого не можна сказати про якості шовку.
Як використовувати
Безумовно, будь-який майстер манікюру зможе швидко усунути проблему тріснути нігтя за допомогою шовку. Але не завжди є час і можливість дістатися до салону. Процедура ремонту елементарна в своїй простоті, тому навчитися її самостійного виконання дуже легко. Особливо це вигідно тим, у кого нігті слабкі і ламкі. До того ж матеріалу, купленого одного разу, вистачить надовго. Для екстрених випадків краще завжди бути напоготові і тримати під рукою все необхідне:
- спеціальний шовк на клейовий основі (в рулончик);
- клей з біосоставом;
- антіклеевой складу;
- ножиці манікюрні;
- баф і пилочки (120 і 220 грит);
- дезінфектор.
Зручніше придбати все це в одному наборі, а не купувати окремо. Заручившись необхідними інструментами можна ліквідувати тріщину самостійно вдома. Але потрібно розібратися, як діяти, щоб правильно і надовго заклеїти пошкодження.
Процес проводиться в такій послідовності:
- обробка поламаного нігтики дезинфектором і знежирювачем;
- надання шматочку шовку форми нігтя;
- нанесення клею на тріщину і розміщення на ній шматочки тканини за допомогою пушера;
- після висихання клейкою основи забирається зайвий шар клею методом підпилювання всіх утворилися нерівностей.
Після такого зміцнення ніготь збережеться цілим на вигляд до 4-7 днів. Зрозуміло, якщо дотримуватися обережності в поводженні з ним в побуті.
Для більшої міцності варто приклеїти ще одну шовкову смужку поперек тієї, що була нанесена першої. Після висихання ніготь з латками до гладкості полірується пилкою і зверху наноситься шар закріплює лаку. Щоб ніготь тримався якомога довше краще проклеїти шовком всю пластину цілком. Додаткове покриття лаком, блискітками або наклейками може ідеально закамуфлювати шовкову латку.
Якщо проводиться ремонт наращённих нігтів або відколів на натуральної нігтьової пластини, додатково зміцнюють шовк гель-лаком або акрилом. Не варто реставрувати нігтик шовком, якщо є ушкодження шкіри і при наявності кровоточить ранки. Це може завдати шкоди травмованої поверхні. Краще негайно звернутися за допомогою до фахівця.
чому шовк?
У цього матеріалу є очевидні переваги, що дозволяють успішно користуватися ним для ремонту нігтів.
Шовк наділений:
- особливою міцністю;
- ідеальною здатністю підлаштовуватися під форму нігтя;
- мінімальною товщиною, при якій не видно сліди ремонту.
Шовк для ремонту нігтів продається окремо або як один з компонентів в спеціальному наборі. Придбати засіб можна в косметичних відділах магазинів або замовити на сайті через інтернет.
Що може замінити шовк?
Якщо немає можливості роздобути шовк, можна спробувати зміцнити ніготь файбергласс або льоном. Що стосується файбер - це міцна штучна тканина з вологостійкими якостями. Подібно шовковому матеріалу випускається в невеликих моточків з клейовою основою. Принцип ремонту файбер аналогічний шовку.
Для тимчасової реставрації пластини зручно застосовувати рідкий шовк - спеціальний засіб для оперативного ремонту нігтів. У ньому містяться волокна мікрофібри, що створюють міцне полімерне покриття для захисту нігтя від продовження руйнування.
У наборах для лагодження нігтів замість тканини може бути пудра. Її наносять прямо на клей для додання поверхні міцності зі збереженням її еластичності.
Швидко підлатати нігтик можна звичайною паперовою серветкою і простим лаком. Це екстрений захід, рідко витримує більше доби експлуатації після ремонту. Шар паперової серветки в цьому варіанті грає роль прокладки - матеріалу для фіксації шарів лаку.
Ремонт шовком з нанесенням гель-лаку
У разі поломки нігтя в області нігтьового ложа, потрібно постаратися зміцнити його на більш тривалий період. В такому випадку, крім ремонту, краще покрити нігті гель-лаком. Він протримається до 3 тижнів, дозволивши вирости нігтя настільки, щоб спробувати вкоротити його не травмуючи.
Підготувавши для ремонту все необхідне, включаючи УФ лампу, можна приступати до ремонту, орієнтуючись на покрокову інструкцію:
- видалити кутикулу будь-яким способом;
- провести щадну обробку нігтів бафом;
- вирівняти надлом по краях і зняти блискучий шар з природного поверхні;
- пилочками надати єдину форму нігтям;
- продезінфікувати нігті і обробити праймером;
- нанести базовий гелевий лак і покрити тріщину шматочком шовку відповідного розміру;
- вирівняти його з допомогою палички і просушити в UF лампі;
- відшліфувати поверхню, усунувши всі нерівності;
- провести всі ці маніпуляції з іншими нігтями;
- нанести кольоровий гель-лак в два шари, просушуючи їх окремо;
- покрити топом, а після того як нігті висохнуть в лампі, зняти липкий шар.
Ремонт шовком з доповненням гель-лаком виконують на натуральних і штучних пластинах. Пошкоджений нігтик лагодять і оновлюють дизайн манікюру на всіх пальчиках.
Щоб ознайомитися з процедурою маскування ушкоджень на нігті, бажано подивитися детальний видеоурок з поетапним описом того, що відбувається.
Про те, як відремонтувати ноготи шовком, дивіться в наступному відео.