Ідеї дизайну білого френча на нігтях зі стразами
Французький манікюр або френч, як його називають для стислості, - найпопулярніший варіант нігтьового покриття. Він підходить до будь-якого дрес-коду, відмінно виглядає як на довгих, так і на коротких нігтях, акуратний, не втрачає вигляд, а відростив, надає рукам доглянутого вигляду, при цьому він дуже елегантний. При такій масі достоїнств є тільки один недолік - він може набриднути, так як виглядає досить одноманітно.
Історія появи
Французький манікюр - досить «дорослий» вигляд дизайну: його винайшли в 1976 році в Голлівуді. Пов'язано його поява з тим, що актрисам під кожен наряд доводилося перефарбовувати нігті і чекати, коли вони висохнуть, а це значно затягувало знімальний процес. Ось тоді і було поставлено питання про створення еталонного, універсального манікюру, який поєднувався б з будь-яким одягом. Так з'явився френч, який відомий сьогодні кожній дівчині.
Однак сучасний нігтьової сервіс пропонує величезну кількість варіантів дизайну, в тому числі і для тих, хто не хотів би змінювати френч. По-перше, французький манікюр може бути виконаний абсолютно в будь-якому поєднанні кольорів: від нейтральних до яскравих, неонових. По-друге, навіть традиційні відтінки френча можна урізноманітнити стразами, блискітками, камінням.
Дизайн зі стразами
Як і раніше зберігає лідируючу за популярністю позицію декор безіменного пальця (так званий цар-ніготь), на інших пальцях виконаний традиційний французький манікюр. Дизайн на безіменному пальці може бути абсолютно будь-яким: від вензелів і квіточок до мармуру і геометрії. Іноді використовується однотонне покриття з викладенням візерунка зі стразів, рідше - складний орнамент, де каміння виконують акцентують функцію.
Можна виконати френч на всіх десяти нігтях, після чого уздовж кожної «усмішки» провести тонку смужку з блискіток або дрібних камінчиків. Популярно декорувати стразами не кожен ніготь, а, наприклад, два або три на кожній руці. Можна прикріпити по одному камушку на кожну «посмішку». Стрази необов'язково повинні бути білими - це може бути золото, срібло, червоні або смарагдові камені, і навіть оранжево-опалові. При бажанні немає проблем вписати їх у френч.
Основне покриття необов'язково має бути однотонним: можна зробити його мармуровим або розписати вензелями, при цьому візерунок може бути як на один-два тони темніше основного відтінку, так і контрастувати з ним - все залежить від бажання.
«Посмішку» можна оформити блискітками, покривши ними білий лак. Щільність покриття може варіюватися від повністю непрозорого до легкого натяку на блиск. Крім блискіток, можна скористатися срібною «дзеркальної» втіркой і нанести її на область вільного краю нігтьової пластини, створивши футуристичний, космічний манікюр.
Френч прекрасно поєднується з білою, кремовою або ніжно-рожевого ліпленням, якій можна оформити тільки ніготь на безіменному пальці або по два нігтя на кожній руці. Ефектним рішенням стане комбінація в одному дизайні французької та місячного манікюру.
Незважаючи на кращі відтінки для такого дизайну - пастельні, ніжні, нюдовие, - ніщо не перешкоджає зробити вільний край яскравим.
Форма і довжина
Білий френч може бути виконаний на нігтях будь-якої довжини і форми. Необов'язково випилювати чіткий квадратний вільний край - це цілком може бути і овальна форма, і м'який квадрат, і мигдаль, і пуанти балерини. Більш того, гострокутний квадрат - форма дуже «небезпечна», адже вона підходить ні до кожним рукам. Якщо немає впевненості в тому, що пальці будуть виглядати добре з квадратним краєм нігтьової пластини, то краще вибрати більш м'яку, округлений форму.
Французький манікюр можна виконати навіть на найкоротших нігтях, довжина вільного краю яких становить близько одного міліметра. Однак слід врахувати, що, незважаючи на уявну простоту френча, акуратно виконати його значно складніше, ніж багато мудрі дизайни.
Будь огріх виконання - несиметричність «усмішок», різна їх ширина, нерівномірна викладка - відразу ж кидаються в очі, адже в цьому дизайні немає інших деталей. Тому так важливо вибрати майстра, який володіє достатньою кваліфікацією, щоб виконати цей простий (на вигляд) і елегантний манікюр, адже він повинен мати належний вигляд.
Неакуратно обпиляними форма може перетворити витончені пальчики в квадратні «лопати», а криво викладена «посмішка» додасть манікюру наліт дешевизни. Тому, перш ніж віддати свої ручки для нанесення на них будь-якого виду дизайну, потрібно ознайомитися з кваліфікацією і роботами майстра, до якого планується піти. Якщо насторожує будь-яка дрібниця, то варто пошукати іншого виконавця, оскільки тільки повне взаєморозуміння між клієнтом і майстром допоможе створити по-справжньому унікальні дизайни.
У наступному відео вас чекає інкрустація стразами на білому френчі.