Манікюр з каміфубукі: ідеї оформлення та поради щодо виконання
08.06.2019 0

Манікюр з каміфубукі: ідеї оформлення та поради щодо виконання

Краса
В закладки


Гігієнічний і дизайнерський манікюр - це невід'ємна частина жіночого образу, завершальний штрих луків і яскравий акцент, що дозволяє висловити індивідуальність. Трендом останніх сезонів виступає «винахід» японських nail-майстрів - каміфубукі. Глянсове конфетті поряд з бульонкамі, втіркой, стікерами, стемпинг, пластівцями Юкі, стразами і фольгованих смужками завоювало любов як юних дівчат, так і леді віком.

Особливості

Стильний манікюр з каміфубукі - це окремий вид nail-арту, здатний створити святковий настрій, надати образу грайливість, кокетство і жіночність. Відмінною особливістю такого декору виявилася здатність однаково модно виглядати на прямих, заокруглених, незграбних, мигдалеподібних нігтях. Через невелику вагу, еластичності такий матеріал чудово тримається, особливо якщо покрити його прозорим топом.

Про трендовом манікюрі вперше заговорили кілька років тому, коли на червоних доріжках Голлівуду їм хвалилися світові зірки. Естафету креативу підхопили італійські і французькі Будинку моди, а після і весь світ. Симпатичний nail-прийом в народі прозвали «паперовий шторм». З крихітної баночки з каміфубукі буквально «виривається» буря фантастичних експериментів і ідей.

Декор для нігтів демонструє різнобарвні кружечки, квіти, шестигранники, зірки, сердечка, ромби. Силуети і фігури можуть бути найнесподіванішими, але «ходовими» як і раніше залишаються краплі і кола. Аксесуари для дизайну зустрічаються в найнесподіваніших варіаціях:

  • металізовані, глянцеві і матові;
  • з перловим або перламутровим сяйвом;
  • в однотонному виконанні або змішаному колірному мікс-наборі.

Мініатюрні паєтки без отвору в центрі виготовляють з полімерів або фольги, тому основними їх характеристиками вважається легкість і еластичність. На відміну від стразів і бульонок, закріпити на нігті конфетті набагато швидше і простіше. «Паперовий шторм» вийде поєднувати абсолютно з будь-яким покриттям і стилем: від френча до negative space, від святкового до повсякденного. Не варто плутати каміфубукі з паєтками. Недоліком останніх служить їх ламкість через наявність невеликого отвору посередині. Конфетті показує райдужні переливи і точно передає святковий настрій.

Самий тривіальний і непривабливий образ миттєво пожвавлюється з таким nail-декором. Основними перевагами «паперового шторму» професійні майстри нігтьового сервісу вважають:

  • простий пошук модних сполучень відтінків в одному наборі з базовим покриттям гель-лаком;
  • різноманітність моделей за кольором, формою і текстурі;
  • можливість додати повсякденного образу м'який акцент сяйва і блиску;
  • доступність в ціні;
  • ідеальне поєднання з іншими видами декору (розпис, пластівці Юкі, наклейки, фольговані елементи та ін.);
  • універсальні мікс-набори для оформлення покриттів будь-яких відтінків - від темних до світлих і навіть безбарвних;
  • можливість експериментувати з дизайнами навіть новачкам;
  • створення абсолютно різних, несхожих один на одного стилів і настроїв - від рокерского бунтарського до витонченого жіночного.

Робота з каміфубукі вимагає наявності всього двох додаткових інструментів: воскового олівця і Дотса. Вони значно спростять задачу «вибудовування» nail-композиції на нігтях. Використовувати такий прийом вийде і для ділового дрес-коду, і для урочистого заходу (наприклад, весілля, сценічного виступу, дівич-вечора). Найбільш виграшними комбінаціями і заодно безсмертної класикою вважаються «дуети» чорного фону і золотих, рожевих, бірюзових каміфубукі, білого бекграунду і дзеркальних сірих, лілових, сріблястих кружечків з голографією.

Фігурні прикраси особливо актуальні серед представниць прекрасної статі в період новорічних і різдвяних свят, з нагоди клубних тусовок або весільної церемонії. Нерідко дівчата балують себе таким практичним декором і в повсякденних луках. «Східна паєтками» вважається прекрасною заміною стемпинг, nail-стікер, складного акрилового дизайну. Особливо такий прийом підійде для новачків і тих, хто жодного разу не стикався з розписом акрилом, химерними завитками, принтами і геометрією. Він надає повсякденного манікюру оригінальний вид, урочистість.

Конфетті каміфубукі розроблено спеціально для покриття шелаком. Також воно має додатково покриватися закріплює засобом. В середньому подібний манікюр тримається 2-3 тижні.

Модні тенденції

Вносьте святковий настрій і розбавляйте будь-який образ за допомогою різнокольорових фрагментів на нігтях. Вони підійдуть абсолютно для будь-якої пори року, гармонійно впишуться в стиль casual, sporty-chic, романтичне бохо або рустик, а також стануть модним доповненням урочистого або карнавального образу. Коли ви вибираєте яскраві відтінки на зразок «червоної груші» (Red Pear), маку (Valiant Poppy), намагайтеся врівноважити дизайн золотистими, жовтогарячими або чорними каміфубукі. Для ніжного темно-блакитного відтінку Nebulas Blue підійдуть рожеві, лілові, перламутрові і паєтки відтінку Tiffany.

Завдяки «паперовому шторму» ви зможете також підкреслити значимість тієї чи іншої події:

  • оформити новорічну ялинку на нігтях;
  • висловити свої почуття на 14 лютого;
  • викласти за допомогою кружечків ім'я улюбленого;
  • повторити «глазуровані» великодні принти;
  • відтворити Гелловіну тематику з гарбузами, конусоподібними відьомськими капелюхами та іншої «магією»;
  • імітувати алмази, кришталь і діаманти в манікюрі нареченої.

Універсальним і до божевілля симпатичним варіантом вважається яскравий (сливовий, коричневий, червоний, синій) тон і акценти золота, срібла. Два нігтя можна оформити слайдерами або ажурною розписом, а поверх таких принтів акуратно викласти каміфубукі в тон основного пігменту. Візерунок ви вибираєте на свій розсуд.

Крім того, з японськими паєтками дуже просто втілювати в життя ідеї французького манікюру. Каміфубукі викладаються поверх білої посмішки, повторюють форму тонкої дуги і ще більше привертають увагу до контрастної лінії.

Вони також можуть:

  • з'єднати «посмішку» з прозорим тоном;
  • створити модний візерунок «соти»;
  • допомогти в створенні перевернутого френча;
  • заповнити лунку дрібними зірочками, сердечками, ДОТС;
  • безладно розсіюватися від торця нігтя до його основи.

Заповнити простір на нігтики, які вже прикрашає малюнок або наклейки, допоможуть каміфубукі різних розмірів. Головне, взяти за основу світлі пігменти. Для більшої жіночності віддавайте перевагу мереживні, квіткові мотиви, для агресивного образу підбирайте елементи строгих геометричних форм (ромби, квадрати, горошок та ін.). У разі, якщо вони наносяться на готовий малюнок, стежте, щоб його контур ні перекритий, а лише заповнене вільний простір.

Досить часто майстри застосовують скотч-стрічку різної ширини і яскравою фактури. З її допомогою виходить нанести рівне і контрастне фарбування по всій довжині нігтьової пластини, створити цікаві фігурні композиції. Як тільки на нігтики з'являться чіткі смуги, трикутники або, наприклад, хрестики, простір між частинами фігур можна заповнити блискучими каміфубукі.

На особливу увагу заслуговує об'ємний дизайн із застосуванням «японських скарбів» з ефектом крапель роси. Технологія нанесення «шторму» не відрізнятиметься від звичайної. Основним правилом її виявиться поєднання світлих і темних деталей в одній колірній палітрі. Як тільки світлий шар бази просушити під UF-лампою, на лунку і бічні (темні) сторони необхідно приклеїти конфетті, закріпити деталі фінішем і капнути їм поверх кружечків, імітуючи краплю роси. Контрасти в образі допоможе створити дрібне конфетті. Використовуйте таку ж палітру для милих кружечків, як і у аксесуарів в своєму гардеробі: браслетів, сумок, хусток, кулонів, головних уборів.

Як зробити?

Щоб робота з каміфубукі принесла задоволення, а результат перевершив всі ваші очікування, варто підготувати необхідний інвентар:

  • прозорий і пігментований гель-лак;
  • топ, базу і фінішне покриття;
  • праймер;
  • засіб для зняття липкого шару;
  • м'яку пилочку і баф;
  • інструмент для видалення кутикули
  • ДОТС або дерев'яну паличку для нанесення декору;
  • конфетті «шторм».

Спочатку необхідно провести гігієнічну обробку нігтів, тобто зняти або відсунути кутикулу, створити бажану форму нігтьової пластини. Навіть найдорожчий і розкішний дизайн не буде виглядати на «всі 100», якщо шкіра рук залишається недоглянута. Велика увага приділіть підбору лампи для сушіння покриття. Вона знадобиться під час фіксації бази, пігменту і топа. Тільки якісний прилад може гарантувати вам довговічний і стійкий манікюр.

Серед моделей ламп розрізняють UF- або LED девайс. Достатньою виявиться потужність до 40 Вт, яка точно не зашкодить манікюру при полімеризації, вбереже від сухості шкіру. Під впливом ультрафіолету нігті сушаться близько 120 секунд, а для LED пристрою досить 30 секунд на одну руку.

Манікюр з застосуванням каміфубукі робиться за такою схемою:

  • як тільки ви додали нігтям форму, відшліфуйте пластину бафом;
  • обробіть поверхню засобом, що прибирають сліди шліфування;
  • в разі використання слайдерів, стемпінга, їх наносять в першу чергу, каміфубукі - в останню;
  • як тільки дизайн готовий, «запечатав» його топом;
  • приберіть липкий шар спеціальною серветкою або засобом.

При збиранні на нігтях каміфубукі обов'язково враховуйте їх діаметр, розмір і розташування. Іноді достатньо оформити таким способом тільки пару нігтів, іноді - все десять. Якщо з ромбами легше створити геометричний орнамент, з шестигранниками - повторити форму сот, то з круглими, овальними, еліптичними фігурками самий час викласти точкову дугу, «цукерковий феєрверк», напис або спіралеподібні завитки.

Такі елементи акуратно кріпляться в певній послідовності тільки на невисохлий шар бази, використовуючи зубочистку або ДОТС. Розташовувати фрагменти можна хаотично або у вигляді цікавого візерунка, орнаменту.

Якщо ви будете використовувати звичайний лак в якості покриття, то конфетті ризикує «розгубитися» вже через пару-трійку днів. З шелаком ефект від них буде більш стійким. Фахівці діляться нехитрими прийомами, як продовжити життя такому декору:

  • обов'язково вирівняйте поверхню нігтів перед нанесенням каміфубукі, адже пайетки легше закріпити на абсолютно рівній нігтьової пластини (використовуйте гель-лак або акрилову пудру);
  • не бажаючи наносити кілька шарів гель-лаку, постарайтеся акуратно прикріпити «шторм» на липкий шар, а не топ;
  • нанесіть праймер, знежирте поверхню;
  • нанесіть базове покриття, а далі - пігмент (якщо ви вибрали світлу тональність, то рекомендується наносити два шари гель-лаку);
  • також не кладіть великі елементи на вигині нігтя, адже це спричинить їх згинання;
  • для фіксації «японських паєток» краще користуватися декором на каучуковій основі, так як він більш щільний, має густу консистенцію.

Створюйте неймовірні дизайни манікюру без використання кисті, акрилових фарб.

Цікаві приклади

Ультрамодний, пікантний екзотичний колір Ceylon Yellow ідеально впишеться в осінні образи, а складний відтінок коричневого Martini Olive вишукано підкреслить ваш зимовий гардероб. Для літа і навіть «бабиного літа» намагайтеся віддавати перевагу Russet Orange - грайливому, кокетливо червонувато-помаранчевого відтінку. У період відпусток і спекотного сонця підкресліть настрій контрастними неоновими фонами і блискучими фіолетовими, переливаються смарагдовими, яскраво-рожевими каміфубукі.

Навесні спробуйте комбінувати насичений фон Ultra Violet з блискучими чорними або білими елементами. Ефірні цибулі додасть розкішний, легкий, ніжний і делікатний колір крокусу (Crocus Petal). А іскрометна жовтизна Meadowlark і лаймового Limelight чудово буде виглядати з паєтками кольору бургунди, рубіни, смарагди, електрика та іншими. Літній манікюр ідеально виглядає в розкішному матовому кольорі Quetzal Green з сріблястим конфетті.

Пробуйте поєднувати різні каміфубукі з технікою градієнта, місячним дизайном, ніжним френчем. Притягує увагу «дует» японських паєток з битим склом, «котячим оком». Особливо актуальне використання таких фрагментів стане для космічної тематики, де за допомогою круглого декору можна імітувати планети і зірки, Чумацький шлях або комети. Для буднів використовуйте пастельний варіант бекграунду: слонову кістку, бежевий, сливовий, оливковий, нейтральний сірий, пудровий. У «тандемі» з нюдовим фоном ідеально виглядають каміфубукі в ягідному кольорі, електрик, ультрамарин, гранатовому, чорному, золотистому.

Для свята спробуйте обіграти тематику того чи іншого торжества: створіть імітацію шевронів, ялинкових іграшок, блискучою «гусениці» і т. Д.

Незвичайною ідеєю стане манікюр у вигляді:

  • сот;
  • рептилії;
  • хакі;
  • солодкий цукерковий lolly-pop;
  • об'ємне лиття з краплею гель-лаку.

Забавні кольорові плями, що прикрашають окремі нігтики або все відразу - це відмінний привід зарядити оточуючих своїм безтурботним святковим настроєм в самий нудний день. Каміфубукі здатні зробити дизайн манікюру багатошаровим, підкреслити красиву форму нігтя. Must have і дійсно безпрограшні варіанти оформлення манікюру за допомогою «японських паєток».

  • На бежевому тлі ДОТС збираємо в хаотичному порядку блакитні, темно-сині і золотисті кружечки. Оформляємо так один або два нігті. На інших малюємо знаменитих ведмедиків Teddy, на великому пальці можна зобразити напис, покрити ніготь кольором одного з елементів паєток.
  • Поєднуємо рожеві, пудрові, малинові і блакитні кольори. Робимо конфетну девчачью тематику методом розстановки каміфубукі у вигляді льодяників.
  • У дизайні омбре можна підібрати поєднання блідо-блакитного і бежевого або рожевого. Ніготь на безіменному пальці прикрашається яскравим синім або конфетті в кольорі фуксії.
  • На чорному тлі оригінально буде виглядати практично вся помітна і соковита палітра, починаючи від мерехтливих металевих відтінків і закінчуючи глянцевими, матовими інтонаціями червоного фіолетового, королівського синього, бордового. На чорному бекграунд можна викласти за допомогою паєток логотип відомого бренду на кшталт Dior, Versace, D&G.
  • Негативний простір на тлі бірюзових, блакитних відтінків можна заповнити близьким по гамі декором. Половина нігтя покривається гель-лаком, інша - різнокольоровими елементами різної форми.
  • Для тематичного манікюру ви можете поєднувати матову основу і глянсове конфетті або навпаки. Так отримують забавні нігті у вигляді сонечка, шматочки сиру і навіть місяця.
  • Прикрашаючи нігті паєтками-ромбиками, ви зможете витримати дизайн в строгій геометрії. Не володіючи майстерністю малюнка і чітким окоміром, можна покластися на такий декор. Покладіть елементи в правильній послідовності, і ви отримаєте цікавий і привабливий образ.

Користуйтеся нехитрими прийомами в нейл-арте, щоб створити чарівний манікюр для будь-якого випадку. Навіть якщо один фрагмент відколеться, випаде або відклеїться, пусте місце можна тут же замінити аналогічним. У наборі каміфубукі досить декору для десятка неймовірних ідей.

Про те, як наносити каміфубукі своїми руками, дивіться в наступному відео.

Комментарии (0)
Додати коментар
Глянцевий манікюр: особливості, ідеї оформлення та поради
Глянцевий блиск на нігтях є невід'ємною частиною класичного манікюру. Незважаючи на те що таке покриття давно використовується в нейл-індустрії, його популярність не
Чорні нарощені нігті: техніка виконання і варіанти дизайну
Чорний манікюр вже не читається похмурим або «вампірично». Модні тенденції диктують нові текстури і дизайни, які роблять його сучасним і розкішним.
21.03.19 Краса
Нейл-індустрія кожен сезон пропонує нові техніки і ідеї манікюру, але протягом уже довгого часу незмінно популярним залишається акцент на одному нігті.
Цікаві ідеї манікюру з прапорами різних країн
Сучасним модницям важливо залишатися на гребені хвилі, стежачи за тим, щоб в їх образі все було бездоганним.
Червоний манікюр з сріблом: яскраві ідеї і модні тенденції
Кожна дівчина любить красиві і доглянуті нігті. Відмінною ідеєю для ефектного манікюру є поєднання рубінового червоного і срібного тонів.