Як наростити нігті в домашніх умовах?
15.06.2019 0

Як наростити нігті в домашніх умовах?

Краса
В закладки


Доглянуті і красиві ручки вважаються «другою особою» дівчата, тому щоб вони завжди виглядали чудово, потрібно робити манікюр. Останнім часом багато представниць прекрасної статі вважають за краще нарощувати нігті, оскільки в такому вигляді довго зберігається їх форма і оригінальність дизайну. Дана процедура нескладна, маючи прості навички і бажання її цілком реально виконати в домашніх умовах.

Особливості процедури

Наращённие нігтики є відмінним рішенням для тих дівчат, які хочуть мати бездоганний манікюр, витрачаючи на його оформлення мінімум часу. Використовуючи різний матеріал і техніку, можна самостійно зробити акрилове або гелеве нарощування. Оскільки дані матеріали характеризуються різним ступенем затвердіння, гель рекомендується початківцям майстрам (він повільніше застигає і з ним простіше працювати), а акрил - дівчатам, які мають певний досвід нігтьового моделювання (таке покриття після нанесення миттєво перетворюється в твердий полімер).

Крім цього, важливо враховувати, що акрил здатний пересушити пластинку, а гель - надати на неї згубний вплив. Незважаючи на мінуси, останній вид матеріалу має і масу переваг: не має запаху, міцний і дозволяє створювати оригінальний дизайн, тому його найчастіше вибирають для нарощування.

Гелеве нарощування відрізняється від акрилового тим, що для його виконання потрібно наявність УФ-лампи. Це обумовлено тим, що матеріал є в'язка речовина, що може затвердіти тільки під впливом променів ультрафіолету. Для манікюру зазвичай використовують кілька видів гелю: вітражний, камуфляжний і конструює. Крім цього, гель можна наносити декількома способами. Трифазна методика передбачає застосування бази, конструктора і закріплює топа; при двофазної використовують тільки базу і топ. Однофазна же здійснюється одним речовиною, оскільки воно складається одночасно з бази, топа і конструктора.

Крім цього, нігтики можна нарощувати як на тіпси, так і на форми. Тіпси представляють собою матеріал, виготовлений у вигляді штучних пластин, їх зазвичай застосовують при роботі з гелем, оскільки акрил забезпечує міцність пластин і без них. Тіпси відрізняються жорсткістю і чим вище їх еластичність, тим натуральніше виглядає манікюр. Форми є шаблоном, їх підставляють під край нігтики для викладки акрилу або гелю. Робота з формами відбувається довше, займає в середньому до 2 годин, так як заливка матеріалу вимагає акуратності.

Незважаючи на те що покриття на форми є складною процедурою, воно все ж користується більшою популярністю. Конструювання за даною методикою дозволяє надати нігтиками досконалий вид, приховуючи всі їх дефекти. Підстава і кінчики пластин рівномірно зміцнюються, стають міцними і їх важко зламати. Крім цього, повністю виключається потрапляння повітря під наращённую частина, що захищає нігтик від відшаровування і розвитку грибка. Недолік нарощування типсами пояснюється тим, що вони обмежують корекцію форми нігтики, платівка просто подовжується і виглядає ширше.

Переваги і недоліки

Перед тим як почати нарощувати нігтики в домашніх умовах необхідно зважити всі плюси і мінуси даної процедури. Манікюр, виконаний таким чином, виглядає ефектно і тримається тривалий час, але він може ще і завдавати шкоди нігтьовим пластин. переваги нарощування.

  • простота виконання. Наростити нігтики самостійно зможе кожен бажаючий. Для цього достатньо мати весь необхідний матеріал, інструменти і трошки потренуватися.
  • Можливість приховати нерівність пластин. Завдяки акрилу або гелю вдається надати нігтиками доглянутий вигляд і ідеальну форму. При правильному нарощуванні пластини важко відрізнити від природних.
  • міцність. Штучний матеріал надійно захищає поверхню пластин від механічного пошкодження, забезпечуючи манікюру довговічність. Крім цього, нігтики менш піддаються зламу і розшарування.

Також нарощування допомагає боротися зі шкідливою звичкою гризти нігті і пальці. Після першого носіння такого манікюру результат стане помітним відразу. Не позбавлена ​​дана процедура і мінусів.

Головні недоліки нарощування.

  • Висока ціна. Незважаючи на те що процедуру можна виконувати самостійно вдома, економлячи на оплаті майстру, для роботи потрібно мати якісний матеріал і інструменти. Для їх придбання доведеться викласти пристойну суму.
  • Можливе заподіяння шкоди нігтиками. Сучасні косметичні засоби для нарощування випускають в основному з натуральної сировини, але вони обмежують доступ кисню до поверхні пластин. Це негативно позначається на життєдіяльності рогових клітин.
  • незручність. Нарощувати нігтики самостійно складно, особливо при нанесенні матеріалу на провідну руку. У порівнянні з салонним манікюром, в домашніх умовах процедура може затягнутися на кілька годин довше.
  • регулярна корекція. Яким би прекрасним не вийшов манікюр, через три тижні він втратить ефект доглянутості і зажадає корекції.
  • Побічні дії. У деяких дівчат можуть проявлятися алергічні реакції на акрил або гель. Крім цього, при неправильному нарощуванні під пластинами утворюються порожнечі, які стають місцем для розвитку різних інфекційних захворювань.

Необхідні інструменти та матеріали

Починати нарощування необхідно не тільки з вибору дизайну, але і з придбання інструментів та матеріалів. Для створення потрібної форми і довжини знадобляться спеціальні форми або тіпси. Трафарети вважаються найзручнішими і популярними в нарощуванні, вони можуть бути як паперові, так і тефлонові; для роботи в домашніх умовах найкраще віддавати перевагу останнім.

На відміну від паперових, вони багаторазові, на них легко виконувати конструювання акрилом або гелем, але потрібно постійна дезінфекція. Що ж стосується тіпсів, то їх рекомендується використовувати на вузькі пластини, так як після нарощування накладні нігті додадуть природним пластин не тільки додаткову довжину, а й ширину.

Залежно від того, яким матеріалом буде виконано покриття, слід купити гель або акрил. При цьому техніка гелевого нарощування передбачає наявність УФ-лампи. Потрібно запастися і базою, її наносять на нігтики для зміцнення їх структури.

Додатково знадобляться також такі допоміжні матеріали:

  • праймер;
  • універсальний засіб для зняття липкого шару;
  • апельсинові палички;
  • пензлика для роботи зі складом;
  • пінцет, пилки;
  • поліруюча подушечка.

Підготовка і запобіжні заходи

Для того щоб наращённие нігтики радували доглянутим ефектом довгий час, необхідно не тільки використовувати якісний матеріал, а й добре підготувати пластинки. Не можна виконувати цю процедуру на обгризені нігті, при наявності запалень кутикули, відкритих ранах і порізах. Мають протипоказання до нарощування і хворі пластинки, які вражені грибком, мають підвищену крихкістю і шаруються. Не рекомендується процедура і під час хімічного опромінення, при прийомі антибіотиків. Що ж стосується вагітності, то вона не є причиною відмови від наращённих нагідок; єдине, що в цей період у жінок спостерігається гормональний зміна в організмі і гель може погано лягати на занадто жирну і вологу поверхню пластин.

Починати процедуру необхідно з вибору форми нагідок. Останнім часом величезною популярністю користуються квадрат, мигдаль і овал. Це класичні варіанти форм. Яскраві ж особистості можуть вибрати неординарні форми: стилет, «пайп» і «Бріджит». Головне, щоб манікюр відповідав образу і був зручним в носінні.

Після того як зі стилістикою все вирішено, приступають до безпосередньої підготовки пластин.

  • Виконується підправлення форми. Краї нагідок акуратно вирівнюють, підрізають і очищують від попереднього покриття. У тому випадку, якщо пластинки шаруються, їх підпилюють мелкоабразівной пилкою. Рухи повинні бути не поперечними, а поздовжніми. Крім цього, приділяється увага кутикуле: її пом'якшують і відсувають до центру підстави за допомогою пушера або апельсинових паличок.
  • Потім поверхню нігтів знежирюють і видаляють верхній шар, використовуючи крупнозернистий баф. Знімати необхідно тільки глянсовий шар, полірування виконують до отримання матового відтінку. Даний процес вимагає акуратності, інакше при сильному натисканні інструменту можна занадто истончить пластинку і на її відновлення піде багато часу.
  • Завершується підготовка обробкою нігтів від жиру і пилу. Після цього вони сушаться і можна приступати до безпосереднього нарощування.

Покрокова інструкція

Останнім часом наростити нігті в домашніх умовах стало легко. Щоб зробити це собі самій, потрібно мати всі необхідні інструменти, а також гель або акрил. При цьому важливо враховувати те, що незалежно від того, яка технологія нарощування обрана, її потрібно провести правильно. Найпростішим способом для здійснення процедури будинку вважається нарощування на тіпси. Це швидко і не вимагає наявності особливої ​​майстерності.

Щоб отримати гарні нігтики таким способом слід дотримуватися послідовність і виконати наступні етапи.

  • Спочатку здійснюється класичний манікюр і руки обробляють спеціальним розчином на основі спирту. Зазвичай це роблять антисептиком або тоніком. Потім за розміром для кожного нігтя підбирають тіпси. На їх лунку наносять краплю клею і притискають до пластини, витримуючи 15 секунд. При утворенні залишків клею, їх слід відразу ж видалити до висихання.
  • Далі, зафіксований типс обробляють: підрізають довжину і надають обрану форму за допомогою Бафа. Після покривають праймером і наносять гель, висушуючи поверхню під УФ-лампою кілька хвилин. Потім повторно покривають нігтик другим шаром гелю і знову сушать в лампі.
  • Завершується процедура очищенням шкіри від липких фрагментів і мастилом кутикули живильним маслом.

Вищеописана методика вимагає мінімального часу на виконання, але вона не підходить жінкам широких пластин, які після нарощування стають ще об'ємніше. В даному випадку фахівці рекомендують замінити тіпси на форми. Поетапно процес буде виглядати так.

  • Насамперед виконують звичайний манікюр і знежирюють пластинки. Потім наноситься база, сушиться під лампою 3 хвилини, на верхні краї нагідок фіксують трафарети. Якщо нарощування робиться нижнім способом, то форми розміщують під нігтем.
  • Потім від вільного кінчика пластини наносять гель, рівномірно розподіляючи його по всій поверхні. Все сушиться в лампі і нігті покривають другим шаром гелю. При використанні нижніх форм потрібно перед повторним нанесенням складу сформувати S-вигин.
  • Після закінчення видаляється трафарет і робиться очищення від липкого шару. Поверхня акуратно шліфують, прибираючи незначні нерівності. З нагідок очищається пил і наноситься фінішне покриття, яке потрібно просушити в лампі 2-3 хвилини. У кутикулу втирають масло і манікюр готовий.

Як зняти наращённие нігті?

Незалежно від того, яким матеріалом було зроблено нарощування нагідок, його рано чи пізно доводиться знімати. Причин для цього може бути багато починаючи від алергічних реакцій і закінчуючи тим, що пластин дається час на відновлення. Знімаючи гель або акрил, важливо дотримуватися ряду правил, інакше можна пошкодити натуральні нігті. Дана процедура не складна, але в домашніх умовах вона може зайняти кілька годин. Початківцям майстрам фахівці рекомендують дотримуватися такої інструкції щодо зняття штучних нагідок.

  • На першому етапі варто підготувати пластинки. Для гелевого та акрилового покриття підготовка однакова. За допомогою ножиць або щипців відрізають вільний край. Робити це необхідно обережно, щоб не поранитися гострими краями тіпсів.
  • На другому етапі зняття відрізняється технологією, для акрилу і гелю вона різна. Якщо це акрилові нігтики, то їх спочатку розм'якшують. Для цього попередньо готують 10 ватних тампонів і рясно змочують їх в ацетоні. Тампони прикладають на кожну пластинку і закріплюють фольгою, обмотуючи краю пальчиків. Через годину акрил придбає структуру желе і його потрібно відразу ж очищати, інакше він повторно затвердіє.
  • Для зняття гелевих нагідок можна застосовувати як звичайні пилочки, так і шліфувальну машинку. Так як останнім пристосування коштує дорого, то для домашніх умов відмінно підійдуть пластмасові або дерев'яні пилки з абразивним напиленням. Слід звернути увагу на те, що скляні і залізні інструменти для зняття гелю не годяться. За допомогою пилочки з абразивністю 80 × 100 підпилюють нігтики, виконуючи горизонтальні рідкісні руху. Робити це треба акуратно, щоб не зрізати природну платівку.
  • Протягом всієї роботи по зняттю гелю під рукою потрібно мати ватні тампони, змочені в ацетоні. Ними слід періодично протирати поверхню нагідок. Після першого спилювання приступають до другого, застосовуючи вже пилку з абразивністю 150 × 180. Вона набагато м'якше і дозволяє остаточно зачистити залишки матеріалу.
  • На третьому, завершальному етапі, пластинкам надають естетичний вигляд. Їх злегка полірують пилкою з абразивністю 180 × 240. Потім ручки опускають в ємність з відварами трав або морською сіллю. Кутикулу покривають живильним маслом і на руки наносять зволожуючий крем.

Підвівши підсумки, можна сказати, що знімати гелеві нігтики набагато складніше, ніж акрилові, так як процедура вимагає не тільки багато часу, але і терпіння.

Незалежно від виду покриття і обраної технології по його зняттю, потрібно дотримуватися всіх запобіжних заходів. Найменша помилка або помилка може послужити причиною псування природних нагідок, на відновлення яких потім буде потрібно багато часу і зусиль.

Подальший догляд

Після зняття наращённих нігтів, яким би воно акуратним не було, можна помітити, що стан власних значно погіршився. Щоб захистити пластинки від подальшої ламкості і захворювань, їм необхідно забезпечити належний догляд. Дану процедуру виконують як в салонах краси, так і в домашніх умовах. Для пошкоджених нагідок рекомендується кілька разів в тиждень робити живильні ванночки, з додаванням у воду льняного і оливкового масла. Крім цього, за допомогою лікувального масла можна додатково виконувати масаж - це найефективніший і швидкий спосіб повернути колишній стан нігтів.

На сьогоднішній день косметичний ринок представлений різними корисними і вітамінними препаратами, призначеними для догляду за нігтиками. Вони продаються в ампулах і їх можна втирати безпосередньо в нігтьову пластину. Крім цього, важливо також переглянути і свій раціон, поповнюючи його фруктами і овочами. Потрібно намагатися проводити більше часу на відкритому повітрі. Здоровий спосіб життя і правильне харчування прискорить процес відновлення.

Оскільки після зняття гелю або акрилу натуральні нігтики виглядають непривабливо і псують образ дівчини, необхідно оформляти свіжий манікюр. Він повинен бути зроблений без застосування лаків і інших шкідливих покриттів, так як це обумовлено правилами подальшого догляду. Як правило, естетичний манікюр виконують на добре відполіровані нігтики. Їх коригують за допомогою скляної пилочки, надаючи потрібну форму і довжину. На початковому етапі відновлення пластин довгий манікюр не рекомендується, тому їх вкорочують.

Правильним рішенням стане і оформлення біологічного манікюру. Він щадний і робиться після регенерують ванночок, приготованих з додаванням великої кількості поживних речовин і масел. Коли шкіра пом'якшиться, можна акуратно очистити поверхню рук від омертвілого епідермісу.

Особливу увагу варто приділити і догляду за кутикулою: її пом'якшують спеціальним препаратом для харчування або застосовують відновлювальні маски і сироватки. Перераховані вище засоби необхідно втирати в шкіру і пошкоджені пластини масажними рухами.

Добре допомагають у догляді і парафінові ванночки, виконані після поживних процедур. Вони забезпечують швидкий і приголомшливий результат. Корисні мікроелементи під впливом високої температури парафіну швидко проникають в клітини. Після закінчення процедури на шкіру рук потрібно нанести живильний крем, до складу якого входять корисні речовини і вітаміни. При бажанні крем можна замінити на спеціальні регенерирующие масла.

Після того як біологічний манікюр виконаний, нігтики фарбувати не можна. Не варто також поспішати і з застосуванням кондиціонера. Це обумовлено тим, що пластинки покриті олійною плівкою з поживних елементів і будь-які фарбувальні кошти не будуть триматися на їх поверхні. Підвівши підсумки, можна сказати, що процедура відновлення нігтів після зняття гелю або акрилу складна, тому провести її в домашніх умовах проблематично. Краще довіритися фахівцям, які підберуть правильну програму по зміцненню пошкоджених нагідок.

Поради майстрів

Навчитися нарощувати нігті в домашніх умовах зможе будь-яка охоча дівчина, головне, запастися терпінням і придбати необхідні інструменти і матеріали. Для початківців майстрів дана процедура спочатку здасться важкою, але з часом з'явиться досвід і можна буде швидко створювати гарний манікюр. Щоб домогтися успіху в цій справі, новачкам знадобляться наступні рекомендації фахівців.

  • Починати робочий процес потрібно з дотримання гігієни рук. Оскільки наращённий нігтик протримається на пальці мінімум три тижні, то зневага дезінфекцією і чистотою може послужити причиною появи інфекції і надалі приведе до плачевних результатів. Тому руки слід обов'язково мити, використовуючи спеціальні миючі засоби і обробляти їх дезінфікуючими препаратами, що захищають від вірусів і дерматологічних захворювань. Хорошими засобами для очищення шкіри і нагідок вважаються Кутасепт, Стерилліум і Бациллол. Крім цього, інструменти після нарощування потрібно добре очищати і мити, а під час робочого процесу завжди мати під рукою чисті серветки.
  • Запорукою гарного манікюру вважається і правильно обладнане робоче місце. Його треба не тільки тримати в охайності і чистоти, але і ховати все хімічні препарати в спеціальні коробочки. Стіл, де планується проводити нарощування, необхідно обладнати яскравою лампою. Гарне освітлення допоможе своєчасно помічати дефекти і виправляти їх на початковій стадії.
  • Не можна в день нарощування нагідок користуватися живильним кремом для рук. Він утворює на поверхні пластин жирний шар, який погіршить зчеплення гелю. Матеріал може навіть зовсім не закріпитися.
  • Перед цією процедурою важливо ретельно прибирати кутикулу. При цьому її категорично забороняється обрізати. Будь-яке пошкодження шкіри є протипоказанням до нарощування.
  • Під час критичних днів, прийому антибіотиків і при вагітності нарощування краще відкласти. Гормональні зміни в організмі в даний період завадять зчепленню гелю або акрилу з нігтем. Це стосується і хворих нігтів: їх спершу потрібно вилікувати, а потім вже піддавати дії моделюють коштів.
  • У тому випадку, якщо процедура виконується вперше, то корекцію доведеться зробити два рази на місяць. У наступні місяці її досить буде проводити один раз.
  • Вибираючи між гелем і акрилом, найкраще віддавати перевагу першому. Гель дозволяє створювати різний дизайн і виглядає на нігтики природно.

Крім цього, гель висихає тільки під впливом ультрафіолетових променів, тому ідеально підходить для початківців майстрів, які зможуть не поспішаючи накласти склад і відкоригувати форму.

Про те, як нарощувати нігті гелем, дивіться в наступному відео.

Комментарии (0)
Додати коментар
Мономер для нігтів: що це таке і як використовувати?
Багато дівчат люблять виконувати нарощування нігтів, щоб отримати не тільки красивий манікюр, але і створювати на довгих нігтики дивовижний дизайн, який буде виглядати
Види нарощування нігтів і їх особливості
Красиві і доглянуті нігті вже перетворилися в обов'язковий атрибут успішної жінки, яка піклується про підтримку власного іміджу.
Дизайн довгих нігтів шелаком
Доглянуті ручки з красивим манікюром вважаються візитною карткою будь-якої дівчини. Зараз в моді нейл-арту переважає природна довжина і форма нагідок, але довгі пластини
Довгі нарощені нігті: особливості, дизайн та приклади
Нарощування нігтів було придумано для того, щоб представниці слабкої статі змогли без проблем подовжувати свої нігтики і не переживати, що вони зламаються, досягнувши
Особливості нарощування коротких нігтів
Останнім часом багато дівчат вважають за краще нарощувати гелем маленькі нігтики. Це пояснюється тим, що такі нігті є більш акуратними, виглядають природно, зручні в