Як вибрати гель-лак?
29.06.2019 0

Як вибрати гель-лак?

Краса
В закладки


Хоча гель-лаки з'явилися в нейл-індустрії досить недавно, але вони стали дуже відомими і затребуваними. Прихильницям цього дивного покриття подобається широка кольорова гама, а також підвищена міцність, яка забезпечує тривалість манікюру. Варто більш детально розглянути склад і особливості гель-лаку, критерії вибору, а також кращі моделі і виробників.

Що потрібно знати про склад?

Гель-лак - це унікальне покриття, призначене для декорування нагідок. Воно чудово поєднує переваги звичайного лаку для нігтів і моделює гелю. Саме такий мікс забезпечує створення стійкого покриття полімерною структури. Для його видалення використовується не спилювання, а розм'якшення. Слід більш докладно розглянути, які компоненти входять до складу цього унікального засобу.

  • фотоініціатор. Це один з основних компонентів, оскільки саме він забезпечує затвердіння покриття. З його допомогою гель-лак вловлює УФ-промені, активно їх вбирає, в результаті покриття починає полімеризуватися. Цей компонент не є токсичним, а також не впливає на навколишнє середовище. Кількість фотоініціаторів має прямий вплив на процес полімеризації. Якщо час сушіння в лампі є мінімальним, значить, кількість фотоініціаторів досить висока, і під час застосування лампи відчувається сильне печіння, адже процес затвердіння відбувається досить швидко.

Якщо ви відчуваєте неприємне печіння, то варто всього на кілька секунд вилучити нігті з лампи, що дозволить трохи сповільнити процес полімеризації.

  • пленкообразователей. Цей компонент є відповідальним за створення надійного і міцного бар'єра. Він активно захищає його від впливу факторів зовнішнього середовища. Пленкообразователей надає покриттю стійкості, адже без нього лак з нігтів почав би злазити вже через кілька днів.
  • розріджувачі. Вони мають прямий вплив на текстуру гель-лаку, а також його кріплення до нігтьової пластини. Кількість і якість розріджувачів відповідає не тільки за міцність, але і за те, як надалі це покриття зняти. Якщо використовуються розчинники низької якості або в невеликій кількості, то, відповідно, вони тримаються відмінно на нігтики, але ось зняти гель-лак стає справжньою проблемою. Лише деяким виробникам гель-лаків вдається все-таки підібрати ідеальний баланс.
  • пігменти. Багато дівчат починають вибирати гель-лак саме за кольором, при цьому всі інші характеристики цього кошти відходять на задній план. Саме пігменти відповідають за колір і щільність покриття. Цікаво, що можна змішувати гель-лаки для отримання оригінального колірного виконання.
  • наповнювачі. Сьогодні компанії-виробники не перестають дивувати своїх шанувальників, пропонуючи нові фактури, кольору і ефекти. За допомогою різних наповнювачів створюються термолаком, топові покриття з матовим ефектом або ефектом «котячого ока».

На сьогоднішній день кожен майстер нейл-індустрії знає і використовує гель-лаки. І це цілком логічно, адже це засіб має такі незаперечними перевагами:

  • таке покриття дозволяє зміцнити нігті, в результаті нігті з гель-лаком ростуть набагато швидше;
  • відмінна стійкість, яка може бути від двох до трьох тижнів;
  • швидка полімеризація завдяки застосуванню лампи, спеціально призначеної для гель-лаку;
  • навіть короткі нігтики з таким покриттям будуть виглядати ефектно і стильно.

На жаль, гель-лак має і недоліки, до яких належать такі:

  • застосування досить дешевих покриттів призводить до жовтизни нігтьових пластин;
  • новачки не можуть самостійно зробити собі манікюр гель-лаком через відсутність досвіду, тому краще скористатися допомогою професіонала, який допоможе не тільки завдати, а й зняти покриття;
  • не рекомендується часто робити манікюр гель-лаком, варто через 5 сеансів зробити паузу;
  • продукція низької якості може бути не гіпоалергенної.

Сучасні гель-лаки відрізняються своїми характеристиками.

Вони можуть бути одно-, дво- і трифазними. Багатьох дівчат цікавить питання, в чому полягають відмінності між однофазним і трифазним варіантом. Варто взяти до уваги наступні критерії:

  • час - однофазний варіант висихає швидше, оскільки трифазний варіант складається з гель-лаку, бази (основи) і фінішного покриття, при цьому кожен шар потрібно окремо сушити під лампою;
  • ціна - звичайно, однофазне засіб завжди коштує дешевше;
  • складність в роботі - безсумнівно, що користуватися однофазним засобом набагато легше, ніж наносити три шари на нігтик;
  • склад - однофазний варіант проводиться без задіяння толуолу і формальдегіду, які є досить шкідливими, а без їх застосування не утворюється липка плівка після нанесення лаку.

Важливо: щоб однофазний гель-лак закріпився на нігтьової пластини, можна застосовувати LED-лампу, немає необхідності в обов'язковому порядку купувати ультрафіолетову.

З вищеописаного варто зробити висновок, що однофазний гель-лак значно виграє в порівнянні з трифазним, але багато дівчат віддають перевагу саме йому, адже він дозволяє створювати дивовижні варіанти дизайну, використовуючи різний декор. Розглядаючи трифазний варіант, варто звернути увагу на базу. Досить часто дівчата вибирають гумову основу, що характеризується густотою, а це дозволяє створювати рівне покриття, вирівнюючи вади.

Критерії вибору

Щоб вибрати якісний, міцний і безпечний гель-лак для нігтів, варто взяти до уваги кілька досить важливих критеріїв вибору. І це правило стосується не тільки до новачків, а й до майстрів нейл-індустрії.

  • стійкість. Хороше покриття повинна тримати на нігтики близько трьох тижнів. Варто звернути увагу на інструкцію, яка додається до гель-лаку. Виробник повинен в ній вказати приблизну стійкість свого продукту.
  • Зручність використання. Зазвичай на цей критерій звертають увагу майстра манікюру, але швидкість роботи, а також якість покриття має прямо ставлення і до клієнта. Варто виділити наступні нюанси:
    1. консистенція гель-лаку повинна легко наноситися, але при цьому характеризуватися хорошою щільністю, щоб не розтікатися;
    2. пензлик повинна характеризуватися зручністю в експлуатації, оскільки це впливає на точність нанесення малюнка;
    3. технологія зняття гель-лаку повинна тривати не більше чверті години;
    4. величезний асортимент кольорових рішень відіграє важливу роль, але також варто звертати увагу і на щільність відтінку;
    5. запах кошти не повинен викликати неприємні відчуття; кошти з різким запахом характеризуються низькою якістю і зазвичай є токсичними;
    6. склад не повинен надавати негативний ефект на нігтики.

    Важливо: оптимальним рішенням стане гель-лак, який не тільки відповідає вищеописаним критеріям, але також характеризується доступною вартістю і має досить великий обсяг флакона.

    Професійні майстри нейл-індустрії зазвичай звертають увагу на виробника, адже компанія повинна підтвердити гарантію якості відповідними сертифікатами. Говорячи про якість цього продукту, варто враховувати як стійкість, так і безпеку для нагідок. Навіть серед бюджетних варіантів можна знайти хороших виробників, які надають гель-лаки досить високої якості.

    Кращі база і праймер під гель-лак

    База - це основа під гель-лак, яка в першу чергу виконує захисну функцію, адже вона надійно захищає нігтьову платину від впливу барвників, розчинників та інших хімікатів, які зазвичай містяться в гель-лаках. А також база впливає на якість манікюру, багато професіоналів впевнені, що саме базове покриття є головним компонентом привабливого манікюру.

    Праймер також користується підвищеним попитом і часто використовується при створенні манікюрів в різних салонах краси.

    Варто розглянути відмінності між базою і праймером.

    • Гель-лак не наноситься на нігтьову пластину, попередньо варто пофарбувати нігтики базою. Якщо розглядати праймер, то тут справа йде трохи інакше, оскільки праймер є додатковим засобом, можна зробити якісний манікюр і без його нанесення. Хоча професіонали часто використовують цей продукт.
    • База є незамінною як для домашнього використання, так і для салонного. Праймер зазвичай отримується майстрами в салонах краси. Для особистого використання дівчата в основному його не застосовувати.
    • Істотна різниця цих продуктів полягає в текстурі. Так, база зовні дуже нагадує по консистенції звичайний лак, оскільки є такий же тягучою. Праймер можна порівняти з водою, адже він практично рідкий.
    • База - Самовирівнювальні покриття, яке створює надійний захист нігтьової пластини від фізичних ушкоджень. Після нанесення бази вони стають гладкими, рівними і красивими. Праймер виступає як проміжна ланка між гель-лаком і базою.
    • Ще одна відмінність полягає в тому, що база є просто незамінною при створенні манікюру за допомогою гель-лаку, а праймер застосовується набагато рідше.

    Він підходить ідеально при нарощуванні нагідок, оскільки чудово відокремлює поверхню нігтів від міцної фактури гель-лаку.

    Щоб вибрати кращу основу під гель-лак, варто звернути увагу на рейтинг найбільш затребуваних і популярних засобів преміум-класу.

    • UV Base. Це чудовий варіант від відомої французької компанії Beautix. Це базове покриття характеризується пензликом відмінної якості, оскільки вона є пружною і плоскою, що дозволяє зручно наносити покриття на нігтики. З цим покриттям гель-лак буде триматися на нігтики більше двох тижнів, як запевняє виробник. База відмінно вирівнює нігтик, характеризується рідкою консистенцією. Вона досить швидко полімеризується - якщо застосовувати УФ-лампу, то буде потрібно всього кілька хвилин, а ось в LED-лампи - тільки півхвилини. При використанні основи не виникає неприємних відчуттів. Обсяг складу становить 15 мл. Якщо розглядати недоліки цього продукту, то варто відзначити досить високу вартість.
    • Kodi Rubber Base. Це каучукова самовирівнююча база, розроблена американським виробником Kodi. Вона чудово вирівнює нігтик і забезпечує надійне кріплення з гель-лаком. Компанія пропонує це покриття в декількох обсягах - 7, 8 і 12 мл. А ось баночки об'ємом 14 і 30 мл представлені без пензлика для професійного застосування. За консистенцією база є досить пластичної і щільною. Вона застигає дуже швидко - в УФ-лампі всього за дві хвилини, а в LED-лампи буде потрібно не більше 30 секунд. Ця база відмінно підійде для кріплення слайдеров або страз. Серед недоліків варто відзначити високу ціну продукту, а також той факт, що пензлик є не для всіх зручною, варто звикнути до неї.
    • UNO Rubber Base. Цей продукт характеризується самовирівнюючі ефектом. Виробником є ​​відома компанія UNO. Цю базу варто застосовувати для ослаблених і ламких нагідок. При її використанні немає необхідності застосовувати ще й праймер. Цей засіб є в'язким і густим, а завдяки розчинної формулою його можна знімати без використання шліфувальних апаратів і пилок, які завдають механічні пошкодження нігтьової пластини. Виробник випускає цей продукт в пляшечках по 15 мл. Вона представлена ​​зі зручною пензликом, що складається з коротеньких щетинок. Процес полімеризації покриття здійснюється від 30 секунд до декількох хвилин в залежності від обраної лампи.

    А серед недоліків бази варто виділити високу вартість і невелике печіння, що виникає під час її сушіння.

    Якщо розглядати кращі недорогі основи під гель-лак, то варто звернути увагу на кілька продуктів.

    • Soak off gel Rubber base coat. Цей продукт китайського виробництва від компанії Bluesky є одним з кращих серед базових покриттів під гель-лак середнього сегмента. Він відмінно вирівнює нігтик, при цьому буде потрібно нанесення всього одного шару. Цю основу можна використовувати для пошкоджених і ламких пластин. Обсяг пляшечки складає всього 10 мл, але його витрата є задоволеного економічним. Цей продукт багато хто називає найкращим за співвідношенням якості та ціни. Він підходить для роботи з різними гель-лаками. База досить легко наноситься на нігтики завдяки середньої консистенції, Вона не розтікається, забезпечуючи рівномірний розподіл. Вона твердне як в УФ-лампі (2 хвилини), так і в LED-лампи (1 хвилина). Серед недоліків варто підкреслити досить різкий запах, який багатьом не подобається.
    • SOBS-02. Це чудова легко розчинна основа від російського бренду Lianail. З нею досить легко і швидко працювати, оскільки для її зняття можна застосовувати як розмочування в спеціальної рідини, так і спилювання. Щоб отримати максимальний захисний шар і забезпечити надійне зміцнення нагідок, слід наносити її в два шари. Виробник пропонує її в обсязі по 10 мл. За консистенцією це засіб є середньої густини. Її можна використовувати для полімеризації як в УФ-лампи, так і в LED-приладах. До переваг продукту відноситься і досить прийнятна ціна. Але на жаль, він не здатен приховати явні дефекти на нігтики, а також має невеликий обсяг, тому засіб досить швидко закінчується.
    • Base Gel Polish Rubber. Відома корейська компанія TNL створила відмінну базу під гель-лак за доступною вартості і відмінної якості. Вона добре маскує повністю всі нерівності на нігтьової пластини і забезпечує стійке зчеплення з гель-лаком. Крім того, цей продукт сприяє зміцненню нагідок і є повністю безпечним. Консистенція продукту - не дуже густа, тому вона не тільки з легкістю наноситься, а й міцно тримається під різні варіанти декору. Для полімеризації варто використовувати УФ-лампу. Користувачі відзначаються, що в процесі затвердіння вона не призводить до паління. Обсяг пляшечки складає 10 мл.

    Недолік кошти полягає в тому, що воно трохи розтікається при нанесенні, а також під час сушіння.

    Окремо варто розглянути рейтинг кращих праймерів, які досить часто використовують професіонали нейл-індустрії при роботі з гель-лаком.

    • TNL. Продукція від цієї корейської компанія користується великою популярністю завдяки відмінній якості. Праймер чудово захищає нігті від тріщин і відколів, а також тривалий час зберігає початковий манікюр.
    • Ezflow. Цей бренд пропонує як безкислотні, так і кислотні рішення праймерів. Окремо представлена ​​серія, яка розроблена спеціально для гелевих або акрилових покриттів, але можна знайти і універсальні засоби, які підходять для цих двох матеріалів. Все праймери від бренду Ezflow виготовлені без використання ароматизаторів та барвників, а також вони висихають всього за кілька секунд. Їх часто купують для роботи з гель-лаком або шелаком.
    • Runail. Продукція цієї компанії теж є досить популярною. Праймер Runail дозволяє якісно видалити будь-якого роду забруднення з нагідок, в тому числі і жир. Зчеплення з гель-лаком відбувається досить швидко і якісно.
    • IBD. Цей бренд вже близько 30 років радує своїх шанувальників якісною продукцією для ламких нагідок. Хороший результат праймерів IBD зробив компанію досить популярною.
    • Le Vole Ultra Bond виробляє праймери, що відповідають за безпечну дегідратацію, а також дезінфекцію нігтьових пластин. Засіб є гіпоалергенним, не проникає глибоко в нігтьову пластину, що відноситься до явних переваг.
    • Lady Victory. Компанія розробила велику лінійку засобів для створення манікюру. Праймер відмінно знезаражує, знежирює нігтики, а також гарантує міцне зчеплення з гель-лаком. Оскільки виробник не використовує кислоти при виготовленні праймерів, то вони є безпечними в застосуванні.
    • Vogue Nails. Праймери від цього бренду є досить агресивними, оскільки надають не кращий вплив на нігтики.

    Але при цьому вони дозволяють надійно зафіксувати манікюр більш ніж на місяць.

    Найстійкіші моделі

    Особливої ​​уваги заслуговують модель гель-лаків, які є стійкими і якісними. Варто окремо розглянути їх рейтинг.

    • CND. Такий лак забезпечує надійне гелеве покриття, яке тримається на нігтики більше 7 днів. Для його використання немає необхідності в застосуванні бази, колір не тьмяніє, а покриття характеризується міцністю. Це засіб не містить шкідливих компонентів, має гарну пензликом, а також представлено в широкому колірному виконанні. Серед мінусів варто відзначити, що він зазвичай сохне довше, ніж вказує виробник на флакончику. В середньому ціна становить 400 рублів.
    • Masura. Ця компанія виробляє як одно-, так і трифазні гель-лаки. Якщо розглядати однофазное засіб, то можна обійтися без використання бази і топа. Більшість гель-лаків має зручну пензлик для нанесення. Якщо розглядати трифазні лаки, то варто відзначити широкий асортимент кольорових рішень, серед яких користуються попитом яскраві тони, які характеризуються жіночністю і витонченістю. Продукція бренду чудово наноситься на нігтики, не має різкого запаху, а також не вигоряє під сонячними променями. Серед мінусів варто виділити важке зняття гель-лаку, а також і те, що склад є синтетичним. Купити такий гель-лак можна починаючи від 170 рублів за флакончик.
    • Kodi Professional. Гель-лаки є професійними, але за прийнятною ціною. Ці кошти чудово тримаються на нігтях, тому його вибирають ті дівчата, що часто займаються домашніми клопотами, при цьому не люблять застосовувати рукавички. Такий лак купують як для салонного використання, так і для домашнього. Придбати гель-лак можна об'ємом 7 або 12 мл. Економічна витрата і великий вибір кольорів відносяться до плюсів продукту. Але на жаль, одного шару недостатньо для створення гарного покриття, краще відразу наносити його в два шари. Ціна одного флакончика становить 400 рублів.
    • TNL Professional. Це яскравий представник високої якості і доступної ціни. До переваг гель-лаку відноситься досить хороший вибір колірних рішень (393 відтінку), щільна структура і легкість в нанесенні. Насичений колір не вигоряє під ультрафіолетовим випромінюванням. Але цей засіб має неприємний запах, схильне до розтікання і не може протриматися на нігтики більше тижня.

    Його вартість - 110 рублів.

    • Bluesky. Китайський бренд пропонує гель-лаки відмінної якості, оскільки вони надійно тримаються на нігтьової пластини більше трьох тижнів. Покриття включає зміцнює лак і гель для нарощування нагідок. Досить нанести засіб всього в один шар для хорошого результату. Для висихання підійде УФ-лампа. Лак не втрачає яскравості навіть при частому контакті з водою. Але варто зазначити, що світлі відтінки вимагають нанесення в два шари, а також на флакончиках не вказують номер кольору, тому доводиться підбирати по відтінкам. Він коштує всього 70 рублів.
    • In Garden. Виробник пропонує галь-лаки з унікальним складом, оскільки при їх виготовленні застосовує полімери, силікон, смоли і компоненти, які надійно захищають нігтики від зовнішнього впливу. За короткий термін нігті стають міцними і відновлюють пошкоджену структуру. Покриття надійно тримається до одного місяця, при цьому не страждає від контакту з водою. Гель-лак наноситься рівномірно і швидко. В асортименті представлено близько 170 відтінків. Гель-лак погано лягає без застосування каучукової бази. Його ціна становить від 485 рублів.
    • Gelish. Цей продукт відповідає сучасним вимогам до гель-лаку. Він відмінно виробляє зміцнення нагідок, має гіпоалергенні властивості, тому не призводить до почервоніння і подразнень. У продажу представлено 150 відтінків, але кольори можна змішувати для отримання нових, незвичайних і ультрасучасних рішень. Лак-гель має тривалий термін зберігання, з легкістю знімається. Його ціна - 480 рублів.
    • Solomeya. Цей гель-лак характеризується відмінним складом, який включає натуральні компоненти. Виробник не використовує шкідливих розчинників, барвників або синтетичних смол. Це засіб характеризується підвищеною стійкістю завдяки полімерній структурі. Його легко наносити, а також покриття є стійким до різних зовнішніх впливів. Єдиний недолік полягає в тому, що слід відкрутити флакончик, щоб побачити колір гель-лаку.

    Вартість невисока і складає всього 125 рублів.

    Рейтинг фірм

    На сьогоднішній день у продажу можна знайти величезний вибір гель-лаків як від російських виробників, так і від зарубіжних компаній. Багато хто віддає перевагу китайським маркам, оскільки продукція характеризується відмінною якістю і прийнятною ціною. Щоб зробити вибір гель-лаку серед широкого асортименту брендів, варто розглянути список кращих фірм.

    • Bluesky. Це популярна компанія, яка пропонує універсальні засоби 2 в 1, які включають як базу, так і основне покриття. Гель-лак відноситься до середньої цінової категорії. Компанія пропонує лінійку гель-лаків Elpaza, які відрізняються новою формулою. Покриття є досить стійким і якісним. Завдяки відмінній щільності гель-лак можна наносити за все в один шар.
    • Kodi. Ця компанія пропонує продукція як для домашнього, так і для професійного застосування. Бренд, відомий у багатьох країнах. Постійні покупці отримують накопичувальну знижку, що дуже подобається постійним клієнтам.
    • Oxxi Professional. Цей бренд виробляє якісну продукцію для стильного манікюру і педикюру. Широкий діапазон кольорів дозволяє експериментувати з різними тонами. Багатьох приваблюють гель-лаки з декором, які мають неповторний відлив або блискітки.
    • OPI Products. Ця компанія має дуже багато нагород за продукцію в сфері нейл-арту, адже використовує при виготовленні засобів свої запатентовані розробки. Величезна колірна гамма є одним з основних переваг компанії.
    • Canni. Цей бренд з'явився більше 10 років тому і надійно зайняв своє місце в нейл-індустрії. Компанія пропонує безпечні гель-лаки, які не містять шкідливих компонентів, легко наносяться, мають зручну пензлик.
    • Akzentz. Цей бренд, відомий багатьом завдяки дуже стильною і якісною лінійці Luxio. Гель-лаки забезпечують гарне і міцне покриття. Глянцевий блиск і надійний захист від зовнішніх факторів відносяться до переваг продукту. У цій лінійці представлено 140 кольорових рішень. Продукт не має різкого запаху, наноситься легко і швидко, а також відрізняється гіпоалергенними властивостями.
    • Diva. Німецька якість за доступною ціною подобається багатьом. Виробник пропонує широкий асортимент кольорових рішень, використовує якісні компоненти для створення гель-лаків, праймерів і баз.

    Гелеве покриття досить довго тримається на нігтьових пластинах.

    • Nayada. Цей виробник пропонує гель-лаки для зміцнення і стильного дизайну нагідок. Яскраві кольорові рішення, зручне нанесення і тривалий термін зберігання відносяться до сильних сторін цієї продукції.

    Відгуки

    Сучасні модниці приділяють велику увагу своїм нігтиками. Більшість використовує для створення вишуканого та оригінального манікюру саме гель-лак. Дівчата відзначають, що цей засіб дозволяє створити стійке покриття, яке тримається зазвичай до одного місяця. Воно надійно захищене від зовнішніх факторів, в тому числі від контакту з водою і ультрафіолетових променів. Більшість гель-лаків ще й зміцнює нігтьову пластину. Велика кількість виробників пропонує продукцію за доступною ціною.

    Незаперечною перевагою гель-лаку споживачі виділяють той факт, що його можна застосовувати не тільки в салонах краси, але і для домашньої експлуатації, якщо мати лампу для висушування. Для полімеризації гель-лаку потрібно всього від 30 секунд до кількох хвилин. Багато виробників дозволяють використовувати лак без попереднього нанесення бази або праймера.

        Але зустрічаються і негативні відгуки, хоча в основному вони стосуються окремих виробників, які на ринку з'явилися зовсім недавно і пропонують продукцію низької якості. Професіонали рекомендують купувати продукцію від відомих компаній, які в основному орієнтуються на застосування натуральних компонентів. Деякі гель-лаки тримаються лише кілька днів, інші - призводять до паління під час полімеризації покриття, а треті - взагалі, псують верхній шар нігтьової платини, тому без гарної бази від них краще відмовитися.

        Порівняння популярних марок гель-лаків дивіться в наступному відео.

        Комментарии (0)
        Додати коментар
        Як наростити нігті за допомогою бази?
        Зробити свої пальчики красивими і доглянутими намагається кожна жінка. Нерідко дівчата користуються процедурою нарощування нагідок.
        Мономер для нігтів: що це таке і як використовувати?
        Багато дівчат люблять виконувати нарощування нігтів, щоб отримати не тільки красивий манікюр, але і створювати на довгих нігтики дивовижний дизайн, який буде виглядати
        Який пилою можна спилювати гель-лак і як це зробити?
        Красиві і доглянуті ручки завжди привертають увагу протилежної статі, тому багато дівчат використовують для манікюру декоративне покриття на основі гель-лаку.
        Чим можна розбавити гель-лак?
        Манікюр з використанням гель-лаку зобов'язаний своєю популярністю тим, що здатний триматися на нігтях приблизно два тижні.
        Біо гель-лаки: особливості покриття і відмінності
        Бездоганно акуратний манікюр, який тривалий час виглядає як в перший день нанесення, швидко истончает, робить ламкою і розшаровує нігтьову пластину.