Масло енотери: цілющі властивості, протипоказання і інструкція із застосування
07.07.2019 0

Масло енотери: цілющі властивості, протипоказання і інструкція із застосування

Краса
В закладки


Сучасні жінки, які прагнуть до здорового способу життя і піклуються про свою зовнішність, приділяють все більше уваги натуральним природним засобам, без яких практично неможливо уявити сьогодні індустрію краси. Масло енотери або нічний примули стало застосовуватися в косметології відносно недавно, але вже гідно оцінений багатьма фахівцями і споживачами, активно використовують цей натуральний джерело вітамінів.

Особливості та склад

Масло нічного двулетников, відкриває свої квіти погляду спостерігачів тільки в нічний час, використовувалося ще індіанцями, що населяли територію Північної Америки. Воно застосовувалося при різних захворюваннях, використовували його в своїх ритуалах і індіанські шамани. Зовні нічна примула задоволена цікава і приваблива. Листя цієї рослини довгасті, з зубчастими краями, квіти трубчастої форми і зеленувато-жовтого забарвлення. Віночок кольору становить чотири жовтих пелюстки.

Цвіте це незвичайне рослина тільки добу і то в нічний час, місце зростання не тільки Америка, але і Європа, Азія і Австралія. З давніх-давен масло енотери використовувалося для ізлечіванія ран і травм, а також багатьох жіночих хвороб. Стародавні мексиканські цілителі використовували його в профілактиці астми, лікували застуду і безпліддя. У Росії масло енотери застосовується відносно недавно. Спочатку його рекомендували як ароматичної олії і тільки потім стали використовувати в лікувальних та косметологічних засобах.

Масло енотери, що добувається з насіння примули за допомогою холодного віджиму, досить недешеве - до 800 рублів за літр. І це цілком зрозуміло, тому що в ньому міститься величезна кількість вітамінів і мінералів.

  • Вітамін Е, який захищає шкіру від старіння. Він є прекрасним антиоксидантом, будучи «постачальник» кисню до тканин і клітин.

Вітамін запобігає появі тромбів в організмі і забезпечує омолодження шкіри. Крім цього, він регулює і нормалізує роботу статевої системи, сприятливо впливає на ріст волосся і нігтів.

  • Жирні кислоти, містяться в маслі нічний примули, просто безцінні в області косметології. Гамма-ліноленова кислота має протизапальну та знеболювальну дію. Вона підвищує імунітет, попереджає поява склерозу, а також прекрасно сприяє регенерації тканин і регулює роботу шлункової секреції, необхідна при гіпертонії і цукровому діабеті.
  • Пальмітинова і стеаринова кислоти сприяють регенерації тканин і росту волосся, а також є чудовими захисниками шкіри під час холодної погоди.
  • кількість мінералів в маслі примули дозволяє використовувати його при будь-яких косметичних і медичних маніпуляціях над шкірою: кальцій, калій, цинк і залізо стануть вірними помічниками в процесі надання вашої зовнішності належного вигляду.

Властивості для краси і здоров'я

Багате, насичене корисними речовинами масло енотери особливо корисно для жінок. Його склад сприятливо впливає на перебіг менструальних циклів, відновлює лібідо прекрасних дам. Незамінні властивості енотери і при стані ПМС, а також в період, що починається клімаксу. Багато жінок використовують цей засіб для відновлення психічного розладу, воно знімає напади агресії і дратівливості, апатії і втоми, пов'язаних в багатьох випадках з процесом гормональних змін в організмі.

Необхідно масло нічний примули і під час критичних днів. У деяких випадках воно допомагає позбутися від зайвих кілограмів. Лікарі рекомендують використовувати примулу і при болях в грудях під час місячних. Регулярний прийом енотери до 3 грамів в капсулах в поєднанні з різними вітамінами допоможе позбутися від такого неприємного відчуття. Можна вживати масло для стабілізації артеріального тиску, для нормалізації роботи серцево-судинної системи і навіть для відновлення зору. Прекрасно допомагає масло і при обмінних процесах організму, підвищує його захисні функції.

Крім медичних показників, це засіб просто незамінне при бажанні зберегти красу шкіри, її молодість і пружність. Воно гіпоалергенні, підходить абсолютно всім. Чудові властивості масла допоможуть при появі лущення і сухості шкіри, можливо його застосуванні і при таких серйозних шкірних захворюваннях, як екзема і псоріаз. Масло примули - частий компонент всякого роду кремів і бальзамів для шкіри і волосся.

Енотери прекрасно зволожує шкіру, робить її гладкою і шовковистою.

Жінкам бальзаківського віку це засіб рекомендується для розгладження зморшок, додання еластичності шкірного покриву.

Після регулярного використання масла шкіра стає чистою і сяючою, зникають навіть пігментні плями. Текстура шкіри вирівнюється на очах. Досить додати пару крапель олії примули до складу будь-якого віддається перевага вами крему, і ваша шкіра перестане бути сухою і не буде лущитися.

Деякі дослідження в індустрії краси підтвердили вплив жирних кислот на запалені ділянки шкіри, зокрема, ураження акне. Масло багатолітника дуже корисно при масажі, крім того, що воно посилює дію різних препаратів, масло прекрасно розслаблює м'язи, тим самим даючи можливість отримати максимальний ефект від процедури. Важливим фактором у житті кожної жінки є і міцність кісток опорно-рухових суглобів. Щоб уникнути широко поширених артриту і остеопорозу, на допомогу може прийти єнотера. Жирні кислоти, що містяться в ній, підсилюють ефект лікування.

Волосся можуть стати шовковистим і блискучим при регулярному використанні чудодійного масла. Воно не тільки змінює волосяний покрив зовні, але і відновлює його зсередини. Завдяки властивостям енотери, ви можете надовго забути про лупи і випадання волосся. Рекомендується воно при посічених і медленнорастущих волоссі. Жінки, у яких з'явилася проблема з нігтями (розшарування, тріщини) обов'язково повинні спробувати енотери як цілющого засобу. Досить втирати щодня пару крапель олії в нігті, і скоро ви зможете насолоджуватися красою ваших пальчиків.

Крім усього, масло енотери вважається прекрасним біостимулятором, тобто, підсилює дію інших компонентів. Багато гінекологів прописують його молодим жінкам для стимулювання зачаття, в деяких випадках - і перед самими пологами, щоб стимулювати матку для активної роботи.

Деякі медики рекомендують скористатися допомогою енотери при геморої, болі в горлі і ударах.

Непідтвердженими поки фактором є і лікування маслом примули злоякісних пухлин, правда, стовідсоткової впевненості поки не існує. По крайней мере, фахівці відзначають більший ефект боротьби з рецидивом раку цього кошти в порівнянні з кукурудзяним маслом. Є й кілька прикладів, коли масло нічний примули допомогло в лікуванні гепатиту В, правда, в даній ситуації необхідно продовжити дослідження.

Застосовувати засіб можна не тільки зовнішньо, але і внутрішньо: до 2 чайних ложок олії в день, якщо вас турбує стан вашого волосся і шкіри. Допомагає масло енотери і в галузі дитячої медицини. Невеликі поліпшення спостерігалися у дітей при поширених захворюваннях - гіперактивності і синдромі дефіциту уваги.

Протипоказання і шкода

Не рекомендується використовувати масло нічний примули тільки тим, хто володіє індивідуальною непереносимістю складових його компонентів. Однак таких, як правило, одиниці. Практично засіб є безпечним для всіх. Щоб все-таки убезпечити себе від алергічних реакцій, можна проконсультуватися з лікарем. Не рекомендується використання масла і для дітей до 12 років. В принципі, більше протипоказань для застосування цього корисного кошти не спостерігалося.

Інструкція по застосуванню

Масло енотери практично ніколи не використовується в чистому, концентрованому вигляді. Його необхідно змішувати з іншими цілющими засобами в точній пропорції 1: 10. Це в тому випадку, якщо розчин масляний. Сьогодні в аптеках можна придбати цей продукт в капсулах, так як багато хто використовує енотери всередину. Такі капсули приносять відчутний ефект в області індустрії краси - коли ви піклуєтеся про те, як виглядають ваша шкіра або нігті. Середня добова доза в цьому випадку - не більше двох чайних ложок або 4-х капсул.

Рекомендується приймати енотери після їжі. Якщо щоденний прийом складається з двох ложок або капсул, то пийте їх в різний час дня, одну частину вранці, після сніданку, другу - після вечері. Особливо це важливо, якщо ви вирішуєте проблему з шкірою, що лущиться або з більш серйозними захворюваннями - на псоріаз або екземою. Коли масло потрібно нанести на шкіру, краще всього використовувати кілька його крапель, змішаних з іншим кремом. Багато через незнання наносять масло замість крему, а це неправильно, так як наявність жирних кислот у складі енотери здатні зробити вашу шкіру більш жирної, так як вони стимулюють роботу сальних залоз.

Розбавлене в кремі масло можна наносити на проблемні ділянки шкіри, навіть на пігментні плями. Прекрасно допомагає воно і при обмороженні шкірних ділянок. Звичайно, деякі користувачі стверджують, що єнотера прекрасно підходить їх шкірі і не вимагає додаткових кремів. Це все строго індивідуально, а щоб не ризикувати, можна нанести трохи засобу на невелику ділянку шкіри, щоб перевірити даний факт.

Зберігати масло енотери найкраще в холодильнику, в абсолютно герметичному посудині.

Маски з нього рекомендується наносити один раз в тиждень, а ось крему з доданими до них краплями енотери можна втирати в шкіру обличчя щодня.

Відгуки

За численними відгуками тих, хто вже спробував на собі цілющі властивості масла нічний примули, воно допомагає навіть в критичних випадках. Особливо добре засіб під час купання у ванній. Розчиняючись у воді, воно сприятливо впливає на шкіру всього тіла, зволожує її і робить більш пружною. Деякі дами активно використовують цей засіб проти випадіння волосків брів - масло зміцнює їх і робить більш густими.

Багато чарівниці пропонують самостійно виготовляти чарівну маску в домашніх умовах, наприклад, змішуючи по чайній ложці спіруліни, кефіру і води з декількома краплями масла. Такий засіб чудово зберігає молодість шкіри обличчя, шиї і області декольте. Приймати капсули з маслом енотери можна одночасно з протизаплідними засобами, жодна з жінок не поскаржилася на їх несумісність. Правда, перед будь-якої планованої операцією рекомендується припинити приймати всередину масло приблизно за два тижні, воно може знизити згортання крові.

Багато жінок рекомендують застосовувати енотери в косметології вже після 30 років, тоді ефект буде приголомшливим. Вибираючи масло примули в аптеці або інтернет-магазині, обов'язково уважно прочитайте інструкцію і зверніть увагу на виробника. І пам'ятайте - самолікування не завжди корисно, особливо коли мова йде про серйозні проблеми.

Ще більше інформації про енотери, її чудодійний властивості і застосування, дізнаєтеся з наступного відео.

Комментарии (0)
Додати коментар
Гідрофільні масло для вмивання: опис і рейтинг продукції
Одним з найдієвіших складів по збереженню епідермісу, захисту його від згубних впливів зовнішнього середовища є застосування гідрофільного масла.
Масло для росту брів: особливості вибору та застосування, ефективні рецепти
Якщо раніше представниці прекрасної статі прагнули мати дуже тоненькі брови, видаляючи зайві волоски різними способами, то останнім часом стало модно мати широкі і густі
Масло чистотілу: властивості, приготування і застосування
Натуральні масла можна застосовувати не тільки в косметичних цілях, але і для лікування багатьох патологій.
Особливості використання касторової олії для вій
Будь-яка жінка хоче мати красиві довгі вії. Вони перетворюють погляд, роблячи його більш виразним.
Як зняти нарощені вії за допомогою масла?
За погляду можна визначити настрій і стан людини. Жінки Планети завжди старанно доглядають за зовнішністю, вдаючись до всіляких хитрощів в гонитві за ідеальною