Кращі топ і база для гель-лаку
25.07.2019 0

Кращі топ і база для гель-лаку

Краса
В закладки


Сьогодні стійкий манікюр - не тільки приємна послуга, а й необхідність, а також економія коштів. Для того щоб забути про корекцію на кілька тижнів, потрібно вибрати професійного майстра або навчитися справлятися з цими процедурами самостійно. Недостатньо просто купити гарне дороге покриття - без топа і бази воно буде практично марним.

Якщо спростити алгоритм нанесення покриття, він буде виглядати так: база, колір, топ.

Що це таке і чим вони відрізняються?

Топ від бази відрізняється своїм призначенням: перший завершує манікюр, а друга необхідна для підготовки нігтя до нього. Ніякі кошти 2 в 1 не дадуть необхідного ефекту. Об'єднує ці кошти в'язка прозора консистенція, захисні властивості і необхідність для стійкого покриття.

Отже, правило перше - під шаром пігменту обов'язково повинно бути базове покриття, незалежно від виду манікюру: гель-лак або звичайний лак. Воно виконує ряд функцій, без якого якісний нейл-арт неможливий:

  • пластина вирівнюється, все мікронерівності і тріщинки заповнюються, вирівнюючи поверхню нігтів;
  • захисна функція - база є щитом між барвником лаком і нігтем, який не дозволяє хімікатів проникати в пластину;
  • нігті зміцнюються (в тому числі і найбільш уразливий вільний край);
  • лак краще зчіплюється з поверхнею нігтя, так як база для гель-лаку готує пластину до нанесення покриття, як праймер.

Друге правило: завершувати манікюр потрібно топ-покриттям, за яким слід лише нанесення масла для догляду. Топ потрібен з багатьох причин:

  • без нього захистити покриття від зовнішнього впливу просто неможливо - вся агресія відразу обрушиться на пігмент (ультрафіолет, хімія, вода) і почне його руйнувати;
  • механічні пошкодження (подряпини, відколи, порізи) будуть псувати манікюр, а з топом ніготь надійно захищений від ударів, колір і цілісність залишаються незмінними;
  • красивий блиск нейл-арту залежить від топового шару, при необхідності він може бути і мерехтливим, що додає ефекту манікюру;
  • дизайн і декор закріплюються саме топом (причому чим об'ємніше творіння, тим більше шарів буде потрібно).

Чи можна нанести гель-лак без бази і топа?

Теоретично, безумовно, вам ніхто не зможе в цьому завадити. Однак в цьому випадку придбання покриття красивого відтінку і лампи для сушіння виявиться безглуздим. Тріада - база, лак і топ - це необхідні матеріали, без яких довгострокове покриття просто неможливо. Адже саме поєднання цих трьох елементів захищає нігтьову пластину і дозволяє манікюру довгий час виглядати ідеально.

Однак важливо вибрати і нанести їх правильно.

Різновиди покриття

Вибираючи базове покриття, слід вивчити всі види, що відрізняються по функціоналу і складу. Покриття базового типу можуть бути прозорими, кольоровими-однофазними, нюдовимі і рожевими. У складі більшості з них є нешкідливі полімер і силикогель.

Види базових покриттів

Силіконовий

Ідеально лягає на пластину, ущільнює її. Більш того, зняття такого покриття досить щадне. Найчастіше його можна зустріти як стікер у вигляді нігтя, який можна фіксувати на пластині.

    Каучуковий

    Зустрічається і в професійних салонах, і при домашньому використанні. За назвою можна здогадатися, що в складі бази є каучук, який забезпечує густоту і щільність консистенції. У використанні база дуже проста і прекрасно вирівнює поверхню нігтів.

      Акриловий

      База може бути білою, кольоровий або прозорою. Вона має синтетичний склад - в ньому, крім самої основи, є ще і акрилова пудра. Ідеальна для нарощування нігтів і їх коригування.

        Вітамінізований

        Це лікувальний вид покриття, який призначається для тонких, ламких, хворих нігтів. У складі можна побачити вітаміни груп Е і D, а також інші речовини, що допомагають відновити пластину після нарощування або інших агресивних процедур. Стимулює регенерацію клітин, відновлення нігтьової пластини.

          Камуфлирующий

          Основою є гель (найчастіше це продукт 3 в 1, який поєднує топ, колір і базу). Наноситься дуже легко, структура приємна в роботі. Варто відзначити, що однофазні цього виду бази робить його досить недовговічним в шкарпетці.

            На водній основі

            Не підходить в якості основи для гель-лаку, а ось для звичайного покриття це - відмінний варіант. Сушиться тільки природним чином. У цій бази досить щадний склад, який не протипоказаний ні вагітним, ні дітям, ні алергікам.

            Фінішні покриття діляться на три основних типи:

            • середня густота і в'язкість, і липкий шар;
            • нееластичні, рідкої консистенції, не липким;
            • консистенція середньої в'язкості без липкого шару.

            Чи можна базу використовувати замість топа?

            Це питання часто задають ті, хто тільки починає вивчати процедуру нанесення гель-лаку. Професійні майстри дають на нього однозначну і категоричну відповідь - ні, не можна. Адже фініш і базове покриття мають абсолютно різний склад і кардинально відрізняються по виконуваних функцій. Вони ні в якому разі не є взаємозамінними. Крім того, ніяке речовина не підійде на заміну цих коштів.

            Як вибрати?

            Для того щоб база і топ виконували своє призначення як слід, необхідно відповідально підійти до вибору цих коштів. Якщо ви віддаєте перевагу шелаку, то вам краще придбати товари саме цієї фірми (або вибирати фініш і базу в межах марки свого гель-лаку). Щоб визначити, яка фірма - найкраща для вас, запам'ятаєте декілька правил.

            • Як вже було сказано, шелаку ідеально підходять засоби цієї ж марки, не конфліктує це покриття також з пігментними гель-лаками брендів «Блюскай» і «Коді».
            • Сам фініш і база повинні бути однієї марки - це вимога краще дотримуватися, інакше манікюр недовго буде радувати своєю красою.
            • Якщо ви перебуваєте в режимі економії, правильніше буде заощадити на кольоровому покритті. Базове і фінішне потрібно купувати тільки високої якості.
            • Додаткові речовини в складі - завжди плюс. Як правило, це доглядають компоненти: кератин, гідролізовані речовини. Вони благотворно впливають на стан пластини, їх вплив м'яке, неагресивна. Ще одна перевага додаткових елементів - підвищення монолітності покриття, що збільшує стійкість.

            Для ослаблених нігтів додаткові компоненти і засоби для зміцнення просто необхідні.

            • Нігті, що мають негладку поверхню (пористі, пошкоджені), вимагають базового покриття більш густої консистенції.
            • Для стоншених нігтьових пластин підійде щільний, густий фініш, який зробить їх міцніше.
            • Дуже важливо, щоб обидва покриття були прості у використанні, мали нейтральний запах, легко наносилися. Віддайте перевагу стійким флаконах витягнутої форми з комфортною і густий пензликом закругленого типу (з неї і в жодному разі не повинні випадати волоски і ворсинки). Важливо нанести покриття максимально акуратно і швидко, тому матеріал повинен бути зручним.
            • Один з найголовніших критеріїв вибору - виробник. Перевірені часом і зарекомендували себе бренди випускають тільки якісну продукцію.

            Як наносити?

            Правильно нанести базу - значить забезпечити ідеально рівне покриття лаком, тому їй потрібно вміти користуватися. Потрібно дотримуватися певного порядку дій.

            • Спочатку проводимо всі гігієнічні маніпуляції, при яких коригується вільний край, ніготь шліфується бафом і пилою. При цьому верхній шар позбавляється від глянцю і жиру, стає податливим для зчіпки. Шліфувати потрібно як вільний край, так і підстава у торця, не травмуючи поверхню нігтя.
            • Потім слід очистити пластину від пилу, для цього рекомендується використовувати тканину для поліровки або щітку.
            • Далі настає період знежирення і дезінфекції спеціальними рідинами. Вони якісно очистять нігті і шкіру, забезпечать краще зчеплення з покриттям. Звичайний засіб для зняття лаку професійні майстри не застосовують, хоча для домашнього використання воно може підійти.
            • В особливо складних випадках фахівці рекомендують користуватися спеціальним праймером, що забезпечує адгезію навіть тим, у кого гель-лаки не тримаються, відшаровуються і кришаться. Спеціальний праймер не сушать під лампою.
            • Тільки після всіх попередніх маніпуляцій можна приступати до нанесення бази. Тут важливо не брати занадто багато засоби на пензлик і наносити його максимально рівно.
            • Якщо оригінальна кисть не влаштовує, придбайте спеціальну з довгою ручкою, якою користуються професіонали.
            • Не забувайте обробляти торець, що не заливаючи його під край нігтя. Достатньо злегка пройтися пензликом з невеликою кількістю бази.
            • Рухи пензликом повинні володіти злягла втирати характером (від самого початку нігтя до його краю).
            • Шар наноситься один раз, проте витончення зони потребують додаткової обробки і потовщенні.
            • Наступний крок - сушка 60 секунд в звичайній лампі (або 10-15 - в LED). Липкість прибирати не слід, адже саме вона забезпечить ідеальну зчеплення з пігментом.
            • Після всіх маніпуляцій наносять кольорове покриття, а також дуже акуратно і рівномірно виконують необхідний дизайн.

            Лише після того як декор закінчений, наносять фініш, при цьому слід дотримуватися наступних рекомендацій:

            • кольоровий шар повинен бути липким;
            • топ-покриття наноситься товщі, ніж база, при цьому слід уважно стежити, щоб воно було рівним, чи не попливло;
            • не забувайте запечатувати пластину, попередньо віджавши пензлик;
            • ретельно покривайте всю поверхню, не повинно залишатися непокритих острівців з боків або у кутикули;
            • рекомендується перекриття периметра кольорового шару;
            • топ просушується в LED півхвилини, у звичайній УФ-лампі - 2 хвилини (важливо витримати необхідний час, інакше манікюр не буде блискучим і міцним заявлений час);
            • потім забирається липкість спеціальним розчином, топ залишається в незмінному вигляді - малювати на ньому нічого не можна, а ось стрази приклеювати можна;
            • завершальний етап - нанесення масел і спеціальних засобів для уповільнення росту кутикули.

            Дотримання цих правил і рекомендацій дозволить насолоджуватися красивим манікюром весь час, поки відростають нігті (без дефектів, відколів, подряпин і отслоек).

             Рейтинг виробників

            Сьогодні на ринку представлено дуже велика різноманітність професійних брендів, що випускають бази і топ.

              Найякісніші покриття і фірми вже давно завоювали популярність і любов як професіоналів, так і любителів стійкого манікюру.

              Bluesky (rubber top)

              Його основою є каучук. Безперечні переваги: ​​дивовижна стійкість і міцність, властивість підлаштовуватися під вигин, в'язкий, густий склад. Крім цього, фініш не потребує складної підготовки пластини. Заявлений термін носіння - до місяця.

                RunNail (top coat non sticky)

                Бюджетний фініш, який підходить як професіоналам, так і новачкам. Він не має липкого шару. Основні плюси: веерообразная кисть, консистенція середньої густини, легко лягає, відмінно тримається. Є нюанс - жовтий відлив топа, що може впливати на відтінок манікюру в цілому, особливо у світлих тонів.

                  Gelish Harmony (top coat)

                  Це засіб - один з фаворитів професійних салонів, проте його відрізняє висока ціна. Зате достоїнств дуже багато: висока міцність, ідеальний блиск з ефектом дзеркальності, економічність, комфортна пензлик, великий обсяг, відмінно комбінується з пігментними покриттями інших брендів.

                    Shellac CND

                    Цей бренд стоїть осібно хоча б тому, що його назва вже стало синонімом гель-лаку. Високо цінується професійними майстрами. Серед плюсів можна виділити наступні: консистенція правильної густоти, красивий, але природний блиск, підходить для алергіків, довговічний.

                    Вибираючи якісну базу, варто звернути увагу на фірми і назви, представлені в цьому рейтингу.

                      Kodi Rubber Base (каучукова основа)

                      Плюси: стійкість, прозорість, якісний склад, підходить навіть алергікам, хороша кисть, ідеально вирівнює ніготь з дефектами, рідко конфліктує з покриттями інших брендів, адекватна вартість. Мінуси: густа консистенція, яка може викликати складність у любителів.

                        CND (Base Coat)

                        Плюси: добре комбінується з іншими покриттями, відмінно тримає колір, м'яка, зручна кисть. Мінуси: неприємний кислий запах, рідкувата, неідеально вирівнює поверхню, висока ціна.

                          Gelish Base Gel Foundation

                          Плюси: підходить як для новачків, так і для профі, висока адгезія, склад комфортної густоти, відмінна кисть, наноситься і віддаляється однаково легко. Мінуси: вимагає двошарового дуже тонкого нанесення, а якщо шар потовщений, то покриття морщиться.

                            O. P. I Gel (Color Base Coat)

                            Плюси: м'яко діє на пластину, сумісно з кольором інших фірм, густота приємна, майже не відрізняється від звичайного лаку, знімається легко, при сушінні не пече пальці. Мінуси: обов'язково використання бондів цієї ж фірми, що збільшує час процедури і вартість.

                              Bluesky Rubber Base Cover (камуфлирующий)

                              Плюси: ідеальний для френча, є вибір відтінків, не розтікається, низька ціна. Мінуси: видаляти її досить нелегко - можна травмувати нігті, незручна кисть, консистенція занадто густа, недовгий термін придатності.

                                Beautix Royal Base (каучукова основа)

                                Плюси: ідеально вирівнює поверхню і самовирівнюється, кисть дуже комфортна. Мінуси: практично не комбінується з лаками інших виробників.

                                  Ingarden Ideal Nails (каучукова основа)

                                  Плюси: підходить для майстрів будь-якого рівня, прекрасно справляється зі складними дефектами пластини, легка в роботі, зберігається до 36 місяців, зручна пензлик, невисока ціна. Мінуси: хворобливе печіння при сушінні, так що не варто використовувати її на тонких нігтях.

                                    Entity Base Coat

                                    Плюси: висока ступінь зчіпки, не відшаровується, відмінно поєднується з іншими брендами, приємна в роботі консистенція, короткий час сушіння. Мінуси: висока вартість.

                                      Extra Rubber Base від Klio Professional

                                      Плюси: пластична і в міру густа, підходить для майстрів без досвіду, стійка, легко знімається, низька ціна. Мінуси: вимагає навику в роботі.

                                        Відгуки

                                        В цілому, відгуки про найпопулярніші базових і топових покриттях позитивні. Користувачі продукції, що є професіоналами, відзначають високу якість продукції. Серед найбільш часто зустрічаються недоліків: печіння під час сушіння, складність нанесення незвичній консистенції. Найчастіше порушення цілісності грамотно зробленого нейл-арту залежить від неправильної шкарпетки і механічних пошкоджень.

                                        Незважаючи на те, що виробники заявляють високу здатність до комбінування своїх коштів з іншими фірмами, майстри манікюру наполягають на використанні всіх трьох фаз в рамках одного бренду.

                                        Як зміцнити нігті базою за 1 хвилину, дивіться у відео нижче.

                                        Комментарии (0)
                                        Додати коментар
                                        Камуфляжний гель-лак: особливості вибору та використання
                                        Камуфлирующий гель-лак з'явився на ринку «нейл» -продукції недавно. Буквально 7 років тому для нарощування нігтів використовували акрил або гель.
                                        Каучукова база для гель-лаку: особливості та рекомендації щодо застосування
                                        Нанесення гель-лаку для нігтів здійснюється в три етапи: спочатку нігтьова пластина покривається базою, потім пігментним покриттям і фінішним матеріалом.
                                        Як наростити нігті за допомогою бази?
                                        Зробити свої пальчики красивими і доглянутими намагається кожна жінка. Нерідко дівчата користуються процедурою нарощування нагідок.
                                        Чи потрібно знімати липкий шар з бази перед нанесенням гель-лаку?
                                        Коли манікюр роблять в домашніх умовах, не завжди дівчина знає, чи потрібно знімати липкий шар з бази перед нанесенням гель-лаку.
                                        База і топ: що це таке і що перше наноситься перед манікюром?
                                        У сучасному світі стійке покриття - швидше необхідність, ніж данина моді. Манікюр, який можна коригувати раз в декілька тижнів зручний, заощаджує час і гроші.