Особливості аквариумного нарощування нігтів
07.08.2019 0

Особливості аквариумного нарощування нігтів

Краса
В закладки


Акваріумне нарощування - досить популярний напрям в нейл-дизайні. Такі нігтики завжди виглядають святково, оригінально і незаяложений. Які особливості у манікюру «акваріум», які позитивні і негативні сторони є у такого дизайну, давайте розглянемо.

Переваги і недоліки

Акваріумне нарощування - це спосіб подовження нігтів, при якому в шари гелю закладаються різноманітні декоративні елементи. В результаті такого манікюру на нігтях утворюється дизайн, закритий під товщею «скла».

У такого способу оформлення пальчиків є ряд переваг.

  • Манікюр «акваріум» досить стійкий. Його можна носити протягом трьох місяців. Єдине, що потрібно буде робити - це трохи поправляти край у кутикули, підпилювати відросла форму і домальовувати малюнок.
  • Всі декоративні елементи розташовуються в товщі дизайну, тому не затираються в процесі носіння, а також не чіпляються за одяг.
  • Наявність такого манікюру не вимагає додаткових прикрас на пальцях, нігті самі по собі зроблять акцент на ваших руках.
  • Підійде як для довгих, так і для коротких нігтів.
  • Даний спосіб нарощування дає можливість майстру створити неповторний дизайн з об'ємними зображеннями.

Але є у аквариумного нарощування невеликі недоліки.

  • Техніка даного манікюру досить складна, тому її краще довіряти професіоналам.
  • «Акваріум» завжди досить яскравий, тому не підійде для ділового стилю. Буде потрібно перекривати його спокійними однотонними лаками.
  • Такий нейл-арт досить дорогий на відміну від поверхневого дизайну.
  • Нігті в деяких випадках виходять товстуваті.

Спосіб нанесення

Якщо ви вже освоїли техніку нарощування нігтів гелем, можна спробувати створити на нігтях «акваріум» самостійно.

Для цього вам знадобляться наступні матеріали та інструменти:

  • пилки з абразивністю 180 і 250 грит;
  • пушер і апельсинові палички;
  • плоска кисть з синтетичним волосом;
  • обезжириватель;
  • праймер;
  • гелі - прозорий, камуфлирующий і кольорові, якщо ваш дизайн їх має на увазі;
  • декоративні елементи - все, що ви хочете вкласти в товщу нігтя, наприклад, це можуть бути стрази, блискітки, висушені квіти, акрилові пасти і багато іншого.

Фінішне покриття

Зібравши все необхідне, спочатку потрібно підготувати ваші нігтики до нарощування. Для цього слід пушер відсунути кутикулу, добре вичистити птеригий, зрізати зайву шкірку і пройтися пилою по пластині, прибираючи верхній шар.

Далі змітаємо пил з нігтів за допомогою сухої щітки, обробляємо їх знежирювачем. Тут потрібно скористатися спеціальним засобом. Але якщо воно відсутнє, замінити обезжириватель можна спиртом або оцтом.

На наступному етапі наноситься праймер. Даний склад не вимагає сушки в лампі, покликаний зробити поверхню нігтьової пластини шорсткою для більш міцного зчеплення гелю і нігтя.

Тепер потрібно встановити форму для нарощування. Для цього під край нігтьової пластини заводимо конусну частину, акуратно закріплюємо її. Перевіряємо, чи рівно села форма, чи немає проміжків між нею і нігтьової пластиною, якщо потрібно, трохи підрізаємо заготовку ножицями.

Наносимо тонкий шар прозорого гелю на поверхню нігтя, переходячи на форму. Формуємо потрібну довжину. Даємо складом вирівнятися кілька секунд. Просушуємо в лампі.

Беремо камуфлирующий гель. Наносимо краплю на нігтьову пластину, маємо гель так, щоб зімітувати шкіру під нігтем. Шар гелю повинен сходити нанівець до кутикули та бокових валиків, тоді при отрастании нігтьової пластини перехід буде малопомітний. Знову сушимо в лампі.

На вільний край укладаємо перший шар дизайну і перекриваємо прозорим гелем. На цьому етапі зазвичай використовують об'ємні елементи, так як шар тут буде найбільш товстий, а також закладають тон. Просушуємо. Тепер можна зняти форму.

Укладаємо наступний шар дизайну. Тут можна використовувати глиттер, паєтки та інші не сильно об'ємні елементи. Знову перекриваємо шаром прозорого гелю і просушують в лампі.

Таких шарів може бути декілька, головне, щоб в результаті вийшов не надто товстий ніготь, інакше робота буде виглядати неакуратно.

Виробляємо опил роботи. Знімаємо верхній шар гелю з самої пластини, а також надаємо їй необхідну форму.

Покриваємо нігтики фінішним шаром рідкого УФ-гелю, не забуваючи проходитися по краю нігтя. Якщо нарощені нігті у вас вийшли досить довгі, то рекомендується покрити їх таким гелем і з внутрішньої сторони. Даний шар не тільки забезпечить захист вашого манікюру і додасть блиск покриття, але і скоротить шкідливий вплив ультрафіолетових променів на нігтики.

На останньому етапі опрацюємо кутикулу спеціальною олією, так як, піддаючись просушування в лампі, вона втратила багато вологи, і може потріскатися.

Красиві приклади

Акваріумне нарощування нігтів завжди виглядає шикарно і нарядно. Виконуючи даний нейл-дизайн, майстер може втілити будь-яку фантазію. Вищим рівнем майстерності тут вважається застосування елементів акрилової ліплення. Звичайно, такі елементи дають збільшену товщину готового нігтя, але ваш манікюр точно приверне до себе увагу.

Ось кілька досить цікавих прикладів, як можна оформити нігтики за допомогою нарощування в техніці «акваріум».

Море

Дно океану з різними його мешканцями, блискучим піском в пастельному блакитному тоні виглядає дорого, але ні в якому разі не недоладно.

Морська тематика може бути оформлена за допомогою каміфубукі. А щоб стало зрозуміло з першого погляду, що це саме море, варто додати в «товщу води» маленьку морську зірку.

Квіти

Квітковий дизайн завжди додає образу жіночні нотки, особливо якщо елементи декору виконані в пастельних тонах.

Акваріумний манікюр - відмінне рішення і для весільного дизайну.

Френч

Французький манікюр в класичних кольорах теж можна прикрасити в акваріумний техніці.

І також френч може бути яскравою і блискучою для весняного настрою або пристрасним в чорно-червоних тонах для «леді ​​Вамп».

Інший декор

Прикрасити «акваріум» можна і годинниковим механізмом. Такі нігтики привернуть до себе увагу навіть представників сильної статі.

Акваріумний манікюр може бути задекорований не тільки в товщі гелю, але і прикрашений елементами зовні. Головне, не переборщити. Зазвичай таким чином прикрашають не більше двох пальців на руці.

Сам манікюр досить простий і не містить великого обсягу декоративних елементів, безіменні пальці при цьому прикрашені досить об'ємними стразами поверх нарощування.

Зовнішні стрази можуть бути і на всіх пальцях, тоді дизайн всередині «акваріума» не повинен зовсім містити блискіток, а кольори в манікюрі використовуватися, наприклад, в чорно-білій гамі.

Як наростити акваріумний френч, дивіться в наступному відео.

Комментарии (0)
Додати коментар
Особливості класичного нарощування нігтів
Звичайний манікюр робить ручки доглянутими, а додати родзинки в образ допоможе манікюр з покриттям або нарощування.
Види нарощування нігтів і їх особливості
Красиві і доглянуті нігті вже перетворилися в обов'язковий атрибут успішної жінки, яка піклується про підтримку власного іміджу.
Чорні нарощені нігті: техніка виконання і варіанти дизайну
Чорний манікюр вже не читається похмурим або «вампірично». Модні тенденції диктують нові текстури і дизайни, які роблять його сучасним і розкішним.
Нігті «стилети»: техніка виконання і цікаві ідеї дизайну
Нігті-стилети то входять в моду, то стрімко втрачають актуальність. Загострена форма вимагає від власниці акуратною шкарпетки і відповідного стилю в одязі.
Джинсовий манікюр
Джинсовий манікюр
Джинсовий манікюр
30.01.19 Краса
Існує безліч дизайнів для оформлення нігтів на кожен день. Останнім часом джинсовий манікюр користується величезною популярністю.