Що потрібно мати для манікюру гель-лаком?
12.08.2019 0

Що потрібно мати для манікюру гель-лаком?

Краса
В закладки


Сьогодні покриття нігтів гель-лаком шалено популярно. Актуальність дизайну подібного типу обумовлена ​​не тільки його високою привабливістю, а й достатньою надійністю. Цей манікюр може радувати своєю красою протягом двох тижнів, а то і більше. Прості лаки таким тривалим процесом похвалитися не можуть, тому і йдуть поступово на другий план. А про те, що потрібно мати для оформлення жіночих нагідок практичним гель-лаком, читайте далі.

Особливості покриття

Сучасні модниці вільні вибирати будь-який дизайн для оформлення своїх чарівних нагідок. Він може бути витриманий в абсолютно будь-якому стилі, кольорі і фактурі. Однотонними покриттями нігтьової дизайн не обмежений. Перед дамами варто найширший вибір лаків з різними декоративними ефектами. Великим асортиментом кольорів і ефектів відрізняються і сучасні гель-лаки. Ці вироби шалено популярні і затребувані, тому що є доступними, а наносити їх на нігті можна в домашніх умовах.

Слід зазначити, що такі модні покриття відрізняються більш ефектним і «багатим» зовнішнім виглядом. Вони можуть буквально перетворити нігтики, підкресливши при цьому загальний стиль їх власниці. Подібний дизайн може протриматися досить довго, не злазячи і не розтріскується. Однак тут багато що залежить від того, наскільки правильно було завдано гель-лак. Для цього не тільки слід бути акуратною і скрупульозної, а й тримати в запасі всі незамінні для нанесення атрибути.

Також слід враховувати ще одну важливу особливість таких покриттів - вони абсолютно безпечні для нігтьової пластини.

Зрозуміло, цей параметр залежить від якості придбаного вами гель-лаку. Якщо ви вирішили заощадити і купили занадто дешевий продукт, то, можливо, він зашкодить вашим нігтиками.

Саме тому гель-лаки так важливо вибирати правильно. Бажано віддавати перевагу продукції перевірених та відомих фірм.

Перш ніж зважитися самостійно покривати власні нігтики гель-лаком або почати займатися цим, надаючи послуги краси, вам знадобиться ознайомитися з повним списком обладнання і пристосувань, необхідних для подібних процедур.

Матеріали

Для ультрамодного дизайну з гель-лаком необхідно запастися поруч матеріалів, без яких проведення таких процедур може виявитися неможливим.

  • Кольоровий гель-лак. Якщо ви ще жодного разу не користувалися такими речами, то спершу вам краще купити стартовий комплект бульбашок з основними кольорами. Бажано купувати це обладнання окремо від одного виробника. Вам без праці вдасться роздобути необхідний тон, комбінуючи на палітрі ті чи інші основні кольори. Згодом комплект можна буде робити ширше і багатше, докуповуючи склади, що відрізняються за структурою і декоративним ефектам.
  • базове покриття (Інша назва - база). Цей склад покликаний розрівнювати поверхню нігтьової пластини перед безпосереднім нанесенням гелю. Базовий пласт також відповідальний за захист нігтики від попадання пігменту в кератинові шари.
  • Топ-гель (Він же - фінішне покриття). Зазначений склад оберігає покриття від розтріскування, появи відколів, подряпин і інших подібних дефектів. Крім того, топ дозволяє утримувати різний декор, наприклад, стрази, блискітки, бульонки і інші подібні дрібниці. За допомогою цього гелю є можливість створити манікюр як з глянсовою, так і з матовою фактурою.
  • антисептичний склад. Це ще один вкрай важливий матеріал, який обов'язково потрібно купувати, якщо ви збираєтеся займатися покриттями гель-лаком в домашніх умовах. Після видалення кутикули і шліфування нагідок за допомогою пилочки потрібно гарненько продезінфікувати дамські пальці. Це необхідно, щоб на шкірі, випадково травмованої інструментом, що не почалося запалення.
  • Знежирювачах, дегідратор. Перш ніж приступити до нанесення такого важливого базового шару, обов'язково потрібно позбутися від усіх жирних плям і вологи, які іноді присутні на поверхні пластинок. Нехтувати цим етапом можна, оскільки через це гель-лак може лягти не так, як планується.
  • Праймер. Він буває кислотним і безкислотним. Нігті їм обробляють, для того щоб базовий шар не тільки довго тримався, але і міцніше зчіплюється з лусочками кератину на нігтях. Таким шляхом є можливість уникнути відшарування вже затверділого покриття.
  • Клінсер. Завершивши процес полімеризації в УФ лампі, на вже твердому покритті утворюється характерний дисперсійний шар (липкий). Він безпроблемно забирається за допомогою спеціального клінсера, призначеного спеціально для нігтьових пластинок.
  • Рідина для видалення гелю. Не рекомендується тримати декоративний манікюр більше 2 тижнів, тому як «своїм» нігтям треба давати час для «відпочинку». Вони повинні «дихати». Щоб швидко прибрати тверде покриття на пластинах, але при цьому не нашкодити їх структурі, насамперед необхідно пом'якшити шар гелю за допомогою спеціалізованого складу.
  • апельсинові палички. За допомогою цього пристосування дуже просто прибирати сліди гелю, які залишаються в оточенні жіночої нігтики. Крім того, апельсиновими паличками можна легко обробляти кутикулу, наносити дрібні візерунки на ще липку поверхню декоративного покриття.
  • безворсовиє серветочки. Як відомо багатьом модницям, прості серветки або ватяні диски завжди залишають на нігтях ворсинки, присутні в їх структурі. Навколо подібних включень в подальшому зазвичай збираються некрасиві бульбашки, коли наноситься базовий шар. Саме з цієї причини знежирювати пластини слід тільки безворсовими серветками.

Інструменти

Якщо ви збираєтеся займатися покриттям нігтів гель-лаком, то вам знадобляться не тільки спеціальні матеріали, перелічені вище, а й спеціальні інструменти, без яких не обійтися, якщо ви хочете домогтися гарних результатів.

    Це свого роду повний манікюрний набір з усіма необхідними пристосуваннями.

    Існують як професійні вироби, так і пристосування для малодосвідчених нігтьових майстрів.

    • УФ лампа для полімеризації. З метою експлуатації в домашніх умовах рекомендується купувати техніку на 36 Ватт зі змінними люмінесцентними лампами. Замість такого варіанту допустимо купувати LED на 16/24 Ватт з долгоработающего світлодіодними лампочками. Потрібно знати, що пальчикам однієї жіночої ручки має бути досить зручно перебувати і поміщатися в робочій області подбираемого апарату. Бажано підшукувати більш зручні та практичні пристрої, доповнені таймером.
    • Пилка, що надає форму вільному краю нігтьової пластини (або щоб спилювати ніготь, якщо це необхідно). Кінчик натурального жіночого нігтики потрібно обробляти пилками зі скла або керамічними інструментами, абразивність яких становить 180/240 грит.
    • щіточка. Спеціальною щіткою для манікюру, оснащеної ворсом штучного походження, дуже зручно скидатися з нагідок пил, що залишається після обробки пилкою або бафіком. В основному ці пристосування мають щетину середньої жорсткості.
    • комплект кистей. Сюди входять: тоненька кисть, що нагадує страйпер, для вимальовування «лінії усмішки» френча і для зображення різного троянда візерунків, декорацій, вензелів; кисть веерного типу, призначена для розтушовування і розміщення маленьких декорацій на лаку; пензлик-пелюстка, що має косою пучок, а також плоска пряма кисть для накладення градієнта.
    • Кліпси. Не так давно на ринку з'явилися ці аксесуари, виготовлені з пластику. Їх використовують для зняття гелю. Це цікаве за своєю формою пристрій істотно спрощує процес видалення колишнього покриття з жіночих нагідок. Раніше доводилося обертати ніготь фольгою, змоченою в спеціальному складі, а сьогодні в цьому немає необхідності - все стало набагато простіше. Досить тільки покласти пальчик з намоченим диском в кліпсу і трохи почекати.
    • Пилка, призначена для відшліфовування поверхні натуральної нігтьової пластинки. Перш ніж приступати до нанесення базового шару, вам обов'язково знадобиться видалити верхній шар кератину. Для цього звертаються до шліфування нігтя досить м'якою пилкою 240/500 грит. Інструмент буде потрібно рухати в одну сторону до того часу, поки не пропаде блиск.
    • Пилка, покликана коригувати топ або гель-лаковий шар на нігтях. Міцний шар «схопився» топ-гелю або гель-лаку необхідно відшліфувати особливої ​​пилкою, абразивність якої становить 160/180 грит. Дана робота проводиться перед викладкою різного роду декорацій або в процесі видалення шару перед обробленням спеціалізованим складом, щоб рідина швидше робила твердий пласт більш м'яким.
    • Манікюрні ножиці. Такими називають невеликі ножиці, що мають загнуті кінчики. Цими інструментами вдається безпроблемно рівняти вільний край нігтьової пластинки на кожному пальчику.
    • Щипці або кусачки. Ці пристосування також бувають вельми корисні при оформленні нагідок гель-лаком. Вибирати їх необхідно особливо уважно. Майстри настійно рекомендують купувати тільки високоякісні інструменти з безпечної та надійної хірургічної сталі. Крім того, ріжучі кромки щипчиків і кусачок повинні бути заточені на совість, інакше від цих пристосувань буде мало толку.
    • Пушер або шабер манікюрний. Перш ніж приступати до нанесення покриття, з поверхні кожного нігтики потрібно видалити разросшуюся кутикулу, а також птеригий. За допомогою спеціального пушера з металу по максимуму зручно і легко рухати м'який і ороговілий шар до валика нігтя.

    Стартовий набір для новачка

    Сьогодні у продажу можна зустріти дуже багато варіантів наборів інструментів і матеріалів для нігтьового сервісу, які дозволяють легко і безпроблемно покрити нігтики відповідним складом. Для новачків рекомендований стартовий набір, який має низку переваг.

    • У зазначеному наборі присутні складові, необхідні для оформлення нагідок модним гель-лаком: необхідні кошти, матеріали і пристосування, які стануть в нагоді недосвідченому майстру для полегшеного старту робіт, а також набуття необхідних навичок.
    • У більшості випадків професійні набори складаються з продукції, випущеної одним брендом. Склад всіх виробів при цьому розробляється для ефективної взаємодії всіх складів один з одним. Досвідчені майстри не радять купувати мультибрендові комплекти для гель-лаку, тому що кошти від різних виробників можуть не підійти один до одного за основними параметрами і характеристиками. Це обов'язково негативно позначиться на якості та довговічності манікюру.
    • Виходячи зі складу набору, можливо або з нуля організувати справжнє робоче місце, або доповнити вже наявний список спецзасобів і гелів тими тонами, що застосовуються майстром найчастіше.
    • Купівля подібного набору є більш економічною і простий, ніж пошук всіх компонентів окремо.

    Всі складові, присутні в стартовому наборі, можна умовно поділити на основні і допоміжні.

    Останні можуть вже лежати в домашньому манікюрному наборі, тому їх наявність в інструментарії для початківців зовсім не потрібно.

    Основні комплектуючі

    • База під гель-лак. Без застосування бази ніяк не обійтися, якщо ви покриваєте нігті трифазним гель-лаком. Цей шар не має кольору, він прозорий і підсушується під лампою.
    • Кольоровий гель-лак. Досвідчені майстри радять шукати такі комплектації, в яких присутній не один, а пара-трійка різних забарвлень. Заради одного тільки лаку купувати цілий комплект для манікюру немає сенсу.
    • Топ для гелю. Це обов'язкове фінішне покриття, без якого також не обійтися при роботі з трифазними системами. Топ робить нігтьове покриття блискучим, оберігає гель-лак від розтріскування, подряпин і відколів. Стійкість покриття при цьому підвищується.
    • Лампа для сушки. Це пристрій в стартовому комплекті вважається найдорожчим. В основному комплекти оснащуються невеликими за розмірами ультрафіолетовими лампами на 9В (цей варіант бюджетний, але сушка при ньому забирає багато часу) або Led лампами.
    • Склад для зняття липкого шару. Левова частка сучасних топів володіє особливим липким шаром. Його обов'язково потрібно прибирати, використовуючи спеціалізований розчин.
    • обезжирюючих склад. Ще одна важлива складова стартового набору. Це може бути праймер, преп, бондер або простий засіб. Цей елемент потрібно для забезпечення більш надійного зчеплення гелю з нігтьової пластиною.

    Допоміжні елементи

    • Пилка для шліфування нігтів. Цей інструмент в стартовому наборі потрібен, щоб видаляти природний блиск з нігтьових пластинок. Ця процедура гарантує більш якісне і посилене зчеплення покриття з основою.
    • Щітка для видалення пилу. Завершивши всі роботи з пилкою, знадобиться прибрати з нагідок все пил. Для цього дуже зручно використовувати спеціальну щіточку.
    • безворсовиє серветки. Ці елементи часто присутні в стартових комплектах. Деякі дами звертаються до застосування ватних дисків, але це не найкраще рішення, оскільки, як говорилося вище, вони залишають свої волокна на нігтях.
    • Олія для кутикули. Воно потрібне для зволоження і підживлення кутикули після всіх манікюрних процедур. Припустимо пускати в хід той же масло, що ви застосовуєте для простого манікюру.

    Для зняття всіх верств з нігтів в зазначеному наборі повинні бути присутніми такі складові:

    • пластикові накладки, фольга зі спонжем або відривна;
    • спеціалізована рідина для видалення затверділого шару гель-лаку;
    • всі ті ж безворсовие серветки;
    • апельсинова паличка або пушер.

    Популярні фірми гель-лаків

    На сучасному ринку закріпилося багато великих виробників, що випускають якісні та безпечні гель-лаки в самих різних палітрах.

      До вибору цих покриттів слід ставитися дуже серйозно, оскільки від їх якості буде залежати не тільки краса манікюру, але і стан нігтьових пластин.

      Саме тому обізнані майстри рекомендують віддавати перевагу тільки фірмової продукції.

      • Bluesky. Ця фірма полюбилася багатьом тим, що пропонує хороші універсальні продукти, в яких скомбінована і база, і основне покриття. Дуже дешевий гель-лак від цієї марки знайти не вийде, як і занадто дорогий.
      • Kodi. Торгова марка, що випускає косметичні засоби і для любительського, і для професійного застосування. Лаки Kodi дуже популярні і користуються великим попитом в Білорусі, Латвії, Німеччини, Росії та інших країнах.
      • Canni. Це відома фірма, яка бере свій початок в 2007 році. Canni пропонує на вибір покупців товари для нігтьового сервісу. Фірмові гель-лаки не мають їдких ароматів і не завдають шкоди здоров'ю. Крім того, з ними йдуть дуже практичні професійні кисті.
      • Lovely. Ця фірма випускає гель-лаки, що відносяться до категорії преміум. Вони відповідають всім європейським стандартам, є стійкими, красивими і економічними в експлуатації.
      • RuNail. Гель-лаки зазначеної марки є кращими в співвідношенні ціна - якість. Їх купують багато досвідчені майстри. Завдяки цим лакам вдається нанести досить зносостійкі і привабливі покриття.
      • «Масурі». Ця фірма стала відома і популярна за рахунок серії гель-лаків Basic. У ній присутні як одно-, так і трифазні примірники у самих різних колірних палітрах.

      Як зберігати?

      Щоб правильно розподілити всі речі для покриття нігтів гель-лаком, спершу їх рекомендується покроково розсортувати за видами виконуваних робіт. Багато майстрів зберігають ці речі в окремих коробках. Для різних інструментів і матеріалів бажано виділяти окремі резервуари. Нерідко коробки підписують для зручності використання, якщо вони мають однаковий розмір і колір.

      Зберігати їх краще всього в темному місці, куди не зможуть добратися чужі руки. Також варто вибрати прохолодне містечко для зберігання манікюрних наборів.

      Подібного розподілу із застосуванням коробок буде цілком достатньо для домашнього зберігання.

      Якщо ж майстру доводиться регулярно виїжджати в салон або на будинок до замовникам, то тут краще купити відповідну професійну сумку або спеціальний кейс, саквояж. Подібні вироби мають різні модифікації і розмірні параметри. Найбільші екземпляри зазвичай оснащуються зручною ручкою з висувним механізмом. Мінусів у таких сумок і валіз не так багато: велика вага і висока ціна. Однак користуватися ними дуже зручно, що виправдовує їх високу вартість.

      Не забувайте і про те, що гель-лаки необхідно зберігати щільно закритими.

      Слідкуйте за тим, щоб на різьбі флакончика не залишалася лак: він буде заважати повного закриття.

      Врахуйте і те, що гелі для фарбування нігтів не потрібно багато струшувати, особливо якщо склад дешевий. Через це в ньому можуть зібратися бульбашки, які завадять покриттю нормально лягти на пластину. Саме тому професійні майстри частіше використовують спеціальні кейси для перевезення речей, в яких є спеціальні фіксатори для гелів.

      Відео-огляд стартового набору для манікюру гель-лаком в домашніх умовах в відео нижче.

      Комментарии (0)
      Додати коментар
      Гель-лак в банках: особливості, поради щодо вибору та використання
      Будь-яка жінка мріє завжди мати бездоганний і доглянутий вигляд. Один з важливих критеріїв красивого образу - стильний, акуратний і довговічний манікюр.
      Гель-лак Global Fashion: особливості та кольорова палітра
      Гель-лаки Global Fashion - стійке і яскраве покриття високої якості, якому довірили свої нігті велику кількість росіянок.
      Цікавий дизайн нігтів гель-лаком
      Манікюр з гель-лаком може бути абсолютно будь-яким: з незвичайним орнаментом, об'ємними декоративними елементами і цікавим кольоровим рішенням.
      Біо гель-лаки: особливості покриття і відмінності
      Бездоганно акуратний манікюр, який тривалий час виглядає як в перший день нанесення, швидко истончает, робить ламкою і розшаровує нігтьову пластину.
      Гель-лак: що таке, особливості складу і правила застосування
      Сьогодні гель-лаки неймовірно популярні. Вони представлені у величезному асортименті і колірної палітрі.