Особливості процедури нарощування на короткі нігті
18.08.2019 0

Особливості процедури нарощування на короткі нігті

Краса
В закладки


Наростити нігті потрібної довжини і уберегти їх від пошкоджень і зламів не так-то просто. Часто через одного травмованого з необережності нігтя доводиться коригувати їх довжину на всіх пальцях. А значить, кілька тижнів, витрачених на відрощування, сходять нанівець. Тому багато хто воліє нарощувати нігтьові пластини на свої короткі нігті. У статті мова піде про особливості процедури нарощування нагідок гелем.

Робити чи ні?

Відразу варто відзначити, що ніяких обмежень по довжині натурального нігтя для проведення процедури нарощування не існує. Гелеві або акрилові можна наростити навіть на дуже короткий підставу.

У нарощуванні є величезний плюс: не потрібно буде чекати поки власні нігтики відросте на бажану довжину. До того ж штучні куди міцніше. А в разі зламу одного або парочки штучних нігтів ви легко і швидко відновите пластини на пальцях, звернувшись до майстра.

Що вибрати?

На даний момент для здійснення нарощування штучного нігтьового покриття майстри застосовують два матеріали: акрил і гель. Багато в чому вони схожі, але є і деякі відмінності.

Плюси і мінуси акрилу.

  • Істотним плюсом є міцність нарощених пластин. Для видалення акрилових пластин немає необхідності проводити щодо нешвидку процедуру спилювання. Акрилові нігті знімаються за допомогою спеціальних розчиняють складів. Покриття з цього матеріалу гладке і акуратне, добре імітує натуральний ніготь.
  • Недоліком цього матеріалу є досить відчутний запах, який присутній деякий час після нарощування. Саме тому все частіше вибір майстрів і самих бажаючих наростити нігті падає на гелевий склад.

Особливості нарощування гелем

Перевагою застосування даного матеріалу є менший час, необхідний на всю процедуру. Ця речовина дуже швидко твердне під впливом спеціальних висушують ламп, які є в кожному салоні. Гель не видає запаху і гіпоалергенний. У разі коли нарощування здійснюється на короткі нігті, майстер в якості основи під гель застосовує тіпси. Нарощені гелеві пластини виглядають набагато натуральніше акрилових.

При проведенні регулярної корекції гелеві пластини будуть радувати вас не менше 4 місяців.

Слабкою стороною є те, що гелеві пластини набагато частіше ламаються при ударі. Ще один недолік, який згадувався вище, полягає в тому, що процедура видалення гелевих пластин досить нешвидка. Затверділий гель не можна розчинити і швидко зняти, його доводиться поетапно акуратно підточувати і спилювати спеціальними манікюрними інструментами.

Крім того, гелеві нігтики не дуже добре переносять різкі перепади температур. Наприклад, при виході на сильний мороз з теплого приміщення гелеве покриття стає набагато більш крихким і нееластичним. Тому в таких ситуаціях варто поберегти свої штучні нігті.

Процедура нарощування

Головною умовою проведення нарощування є відсутність на нігтях і пріногтевой зоні пальців ранок, травм або тріщин. Тому майстер повинен добре оглянути ваші руки перед тим, як взятися за роботу.

Першим етапом є підготовка.

  1. Нігтьові пластини обезжирюються. При необхідності майстер проводить корекцію форми.
  2. Кутикули обробляються необрізним методом, щоб уникнути травм нігтів або шкіри.
  3. Для кращої фіксації накладного матеріалу поверхню шліфується м'якою пилою або машинкою.
  4. Потім на нігті наноситься спеціальний склад - праймер. Він трохи підсушує поверхню, видаляючи надлишки вологи.
  5. Перед початком процедури майстер потримає ваші пальці під УФ-лампою для того, щоб продезинфікувати шкіру.

Після підготовчого етапу починається сам процес нарощування гелем.

Для коротких нігтів краще використовувати тіпси. Вони накладаються на нігтьову пластину і створюють основу для шару гелевого покриття, який і буде імітувати довгий ніготь.

    Процес проводиться в такий спосіб.

    • На підготовлені до процедури нігтьові пластини майстер приклеює тіпси.
    • На тіпси пошарово накладається гель. Кожен шар просушується під лампою. Гель застигає дуже швидко, тому час між накладенням шарів зовсім невелике. Зазвичай вистачає двох нанесень складу для нарощування.
    • Після повного закріплення фінального шару майстер обробить нові штучні нігті і додасть їм бажану форму. Робиться це за допомогою пилочки.

    Догляд

    Корекцію форми рекомендується проводити два рази на місяць. Штучні гелеві нігті допускається прикрашати усіма способами, які можливі для натуральних нігтьових пластин. Ви можете робити манікюр самостійно в домашніх умовах. Єдиним важливим правилом є те, що засіб для видалення лаку не повинно містити ацетон. Цей компонент дуже агресивний для гелевого покриття.

    Після зняття гелю проведіть процедури по зміцненню власних нігтьових пластин. Корисно робити живлять ванночки з йодованою морською сіллю. А також рекомендується періодично влаштовувати пальцях маски з ефірних масел або натуральних соків.

    Поради професійних майстрів по манікюру і нарощування нігтів.

    • Під час процедури нанесення гелю важливо постаратися не ворушити пальцями і руками. Ще не застиглий склад можна легко пошкодитися, а майстру доведеться знімати бракований шар і починати обробку нігтя з самого початку.
    • Намагайтеся стежити за станом нігтьових пластин і кутикул. Дуже небажано наявність задирок, нерівних, обгризені країв у нігтів, пошкоджених або поламаних нігтьових країв.

    Проблемні нігті істотно ускладнюють завдання майстру. Доведеться провести ряд додаткових підготовчих процедур. У багатьох випадках може знадобитися відкласти нарощування на час, який необхідно для усунення дефектів.

    Професіонали рекомендують відмовитися від проведення нарощування жінкам в критичні дні. Це також стосується періодів хвороби, легкої застуди, прийому сильнодіючих ліків.

      • За два дні до процедури бажано не користуватися кремами, гелями, лосьйонами і іншими засобами, що наносяться на шкіру рук і пальці.
      • Ні в якому разі не пробуйте знімати нарощені штучні пластини з нігтів самі. Це вимагає певних знань і майстерності. При необхідності зняти гелеві нігті зверніться до професіонала.
      • Якщо ви до цього не носили довгих нігтів, рекомендується для першого досвіду вибрати не занадто велику довжину. Вам знадобиться час, щоб звикнути до інших відчуттів. Найкраще, якщо нарощена частина пластини не становитиме понад дві третини довжини вашого нігтя.
      • Якщо ви плануєте використовувати важкі елементи (наприклад, стрази) для подальшого декорування гелевих пластин, не варто перевантажувати їх кінчик. Постарайтеся скласти композицію так, щоб обваження доводилося на половину нігтя ближче до основи і на його середину.

      Акрилове нарощування

            Нарощування акрилом на короткі нігті відбувається практично аналогічним чином. Після підготовки нігтьових пластин майстер закріплює на них тіпси для основи. Далі відбувається пошарове накладення штучного матеріалу для імітації нігтики потрібної довжини.

            Акрил також можна піддавати будь-якого декорування.

            Про те, як відбувається процес нарощування нігтів акрилом, дивіться у відео нижче.

            Комментарии (0)
            Додати коментар
            Як наростити нігті за допомогою бази?
            Зробити свої пальчики красивими і доглянутими намагається кожна жінка. Нерідко дівчата користуються процедурою нарощування нагідок.
            Особливості класичного нарощування нігтів
            Звичайний манікюр робить ручки доглянутими, а додати родзинки в образ допоможе манікюр з покриттям або нарощування.
            Види нарощування нігтів і їх особливості
            Красиві і доглянуті нігті вже перетворилися в обов'язковий атрибут успішної жінки, яка піклується про підтримку власного іміджу.
            Тонкощі нарощування нігтів за допомогою шелаку
            Гарний манікюр - мрія будь-якої жінки. Але далеко не кожній жінці вдається успішно впоратися із завданням по підтримці бажаної довжини і форми нігтьової пластини.
            Особливості нарощування зламаного нігтя
            Практично кожна жінка про красивому манікюрі і довгих нігтях. Але іноді трапляються неприємності, і в самий невідповідний момент ніготь може надломити.