![Ремувер для нігтів: що це таке і як використовувати?](/templates/flatty/dleimages/no_image.jpg)
Ремувер для нігтів: що це таке і як використовувати?
На красивих і доглянутих руках не завжди обов'язковий декоративний манікюр. Гладка шкіра і акуратні нігті набагато важливіше кольорового лаку на нігтях. У майстрів манікюру є два способи для підтримки нігтів і околоногтевих валиків в гідному вигляді:
- класичний - обрізний манікюр, який передбачає механічне видалення ороговілої шкіри за допомогою спеціального інструменту та подальшої шліфовки;
- європейський - необрізної спосіб манікюру, при якому майстри користуються спеціальними розчинниками і апельсинової паличкою, т. н. пушер.
Найчастіше розростається саме кутикула, яку не кожна дівчина вміє прибирати самостійно механічними способами. У домашніх умовах обробляти нігті інструментами досить важко, особливо лівою рукою робити обрізний манікюр на правій.
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27377.jpg)
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27382.jpg)
На радість любительок доглянутих нагідок, з'явилося багато допоміжних хімічних засобів, що полегшують процес видалення ороговілих частинок.
Саме затребуване серед них - Ремувер для кутикули, засіб для делікатного розчинення омертвілої шкіри. Воно необхідне і для видалення кутикули без щипчиків і для підтримки ефекту доглянутості вже зрізаною кутикули. По суті, засіб роз'їдає «неживої» шар шкіри, завдяки розчиннику малій концентрації в його складі. Здоровий епітелій Ремувер не пошкоджує, так як наноситься виключно поверхнево на кутикулу.
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27387.jpg)
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27390.jpg)
Спочатку це засіб використовувалося для зняття гель-лаку. При його розчиненні і було помічено размягчающее вплив Ремувер на кутикулу. Після деяких доопрацювань на основі вже існуючого Ремувер створили більш щадний засіб безпосередньо для здійснення безпечного необрізної манікюру.
Такий спосіб наголоси кутикули підходить для власниць чутливої, тонкої шкіри з близько розташованими судинами, оскільки застосування обрізного манікюру загрожує для них мікропорізи і кровотечею. Якщо кутикула і навколонігтьові валики занадто активно наростають і мають грубу структуру, без механічної обробки не обійтися. Але підтримувати красу оброблених нігтів можна за допомогою делікатного Ремувер.
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27395.jpg)
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27400.jpg)
Вплив Ремувер на кутикулу
При нанесенні на шкіру засіб розчиняє сухий шар настільки, щоб його можна було легко зняти пушер. Здорова шкіра з хімічним складом не контактує. Але, все ж, варто з обережністю застосовувати такі засоби, щоб уникнути опіку, пошкодження здорового шару кутикули і алергічної реакції шкіри. Важливо вибирати тільки якісну продукцію і строго слідувати інструкції по її застосуванню.
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27403.jpg)
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27409.jpg)
Переваги
- можна застосовувати на чутливій шкірі рук з легко повреждаемой кутикулою;
- безпечний засіб, механічно не пошкоджує шкіру;
- простий і зручний застосування в порівнянні з манікюрними кусачками;
- швидка обробка кутикули і околоногтевого простору;
- повільне і більш акуратне відростання кутикули після обробки її Ремувер, відсутність задирок;
- легке нанесення і видалення з нігтьової пластини;
- виключення інфікування під час проведення процедури.
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27413.jpg)
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27417.jpg)
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27421.jpg)
Недоліки
Будь-який засіб з хімічним складом має шкідливі якості. Деякі з них досить вагомі, тому варто знати про них.
- Ремувер не підійде людям, у яких проявляється алергія на різні види хімічних речовин.
- Використовувати засіб потрібно з граничною акуратністю. При цьому все одно кілька крапель може затекти на ніготь або під нього. Це не корисно для пластини і може привести до її розм'якшення і деформації.
- Не підходить для обробки сильно грубої шкіри. В цьому випадку Ремувер може стати просто доповненням механічного манікюру та засобом подальшої корекції і догляду.
- Не допускається часте застосування засобу (частіше ніж один раз на тиждень) через ризик виникнення роздратування або алергії.
- Не можна використовувати, якщо на шкірі є ушкодження або дерматологічні захворювання.
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27426.jpg)
Різновиди
Ремувер бувають різні по виду і текстурі:
- кремоподібні;
- рідкої консистенції;
- гелеві.
У кожного виду є свої переваги і недоліки. Кремовий Ремувер зручний тим, що його зручніше наносити більш точно. Таким чином, запобігає розтікання розчинника по нігтя. Але крем довше потрібно втирати в кутикулу.
Рідкий Ремувер розтікається самостійно, прискорюючи процес нанесення і впливу на ороговілі тканини. Але рідкий склад може затекти під нігтьове ложе або на нього, що призведе до його розм'якшення і можливе псування.
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27429.jpg)
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27433.jpg)
Також Ремувер буває різний за складом.
- лужний. Найбільш безпечний засіб з самим щадним дією на нігті. Діє після нанесення протягом півгодини, але і не шкодить пластині нігтя, розм'якшуючи тільки шкіру. Ідеально підходить для використання в домашніх умовах.
- кислотний. Найпоширеніший вид Ремувер. Такий засіб найчастіше воліють використовувати майстра в салонах і до нього схиляються багато любительки самостійного догляду за нігтями. Час впливу розчинника на ороговілий шар кутикули - до 20 секунд. Вимагає обережності, так як кислоти в його складі можуть привести до витончення нігтя, алергії, свербіння, почервоніння, подразнення.
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27436.jpg)
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27438.jpg)
- масляний. Безпечний за складом, що володіє пом'якшувальною, а не розчиняються властивістю. Готує шкіру для того, щоб її можна було легко відсунути і прибрати пушер.
- На мінеральній основі. Рідко зустрічається засіб, яке виключно позитивно впливає на стан нігтів, не травмує пластини і шкіру.
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27440.jpg)
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27442.jpg)
З цього випливає, що оптимальним варіантом для манікюру є масляний Ремувер. А для якісного педикюру підійде кислотне засіб, з урахуванням того, що шкіра на ногах грубіша і тверда.
Для більш зручного нанесення краще вибирати розчинник в баночці спеціальної форми, оснащений подовженим «носиком». Такий дизайн дозволяє розподілити засіб рівномірно і діяти більш акуратно. Не поступається в зручності і Ремувер з пензликом. Він не просто робить проведення домашнього манікюру комфортніше, але і економить засіб.
Як вибрати?
Вибираючи засіб, варто обов'язково враховувати такі особливості як: наявність алергічних реакцій на косметичні препарати з хімічним складом, чутливість шкіри, наявний бюджет. Збираючись скористатися Ремувер вперше, краще вибирати найбезпечніший і м'який по впливу складу. Не знаючи індивідуальної реакції на новий препарат, краще виключити кислотні Ремувер. Доцільніше попередньо відвідати майстра, який знає, що краще віддати перевагу для кожного типу і особливостей нігтів.
![](/uploads/posts/2019/09/vpl-27444.jpg)
При покупці Ремувер, як і будь-якого косметичного засобу, важливо ретельно перевіряти термін його придатності. До цього не можна ставитися легковажно, так як хімічні речовини, у яких перевищено термін зберігання, можуть бути небезпечними для здоров'я після нанесення на шкіру. Не менш важливий і дизайн флакона або тюбика з Ремувер. Засіб без дозатора дуже непроста у використанні на практиці, особливо для початківців майстрів манікюру та любителів домашнього догляду за руками.
У наступному відео вас чекає огляд Ремувер для кутикули різних марок.
![Обрізний манікюр: особливості, техніка виконання і ідеї дизайну](/templates/flatty/dleimages/no_image.jpg)
![Як вибрати і використовувати кошти для розм'якшення кутикули?](/templates/flatty/dleimages/no_image.jpg)
![Який манікюр краще: апаратний або обрізний?](/templates/flatty/dleimages/no_image.jpg)
![Як зняти гель-лак з нарощених нігтів?](/templates/flatty/dleimages/no_image.jpg)