Тканинні маски для обличчя: що це таке і як ними користуватися?
07.10.2019 0

Тканинні маски для обличчя: що це таке і як ними користуватися?

Краса
В закладки


Бум на азіатські маски в привабливих упаковках почався кілька років тому. Китай, Корея, Японія регулярно представляють свою продукцію на російському ринку в будь-якому ціновому сегменті: від бюджетних до дуже дорогих. Привертають тканинні маски, як правило, простотою використання і ефектом, який при регулярному застосуванні стає очевидним.

Що це таке?

Одноразові тканинні пристосування виробляються по типу серветок, нагодована уходовой комплексом, з зручними прорізами, в яких розташовуються рот, ніс і очі. Продукт розрізняють за цільовим призначенням, за типом шкіри, за складом. Можна підібрати уходовую лінію для будь-якої людини, з лікувальною, антивікової і іншими функціями. У складі масок з тканини часто можна побачити: рослинні компоненти, наприклад, ромашку, зелений чай, алое вера, екстракти водоростей; витяжки тваринного походження, гиалурона, синтетичні складові.

Останніх остерігатися не потрібно, адже саме «синтетика», наприклад, аденозин або ніацин, відмінно стимулює клітинний обмін, захищає шкіру, відновлює її стан. Крім того, саме синтетична частина складу впливає на вироблення колагену, саме від нього залежить моложавість і здоров'я нашого обличчя. Плюс ці речовини не дозволяють вироблятися меланину, що запобігає пігментацію.

Основні інгредієнти, що входять до складу масок

Розберемо плюси і мінуси найпопулярніших компонентів косметичних засобів цього виду на сьогоднішній день.

З муцином равлики

Це хіт сучасної косметології, адже саме муцин позитивно впливає на мінералізацію, містить природні зволожувачі, білок, гиалурона в природному вигляді, солі мінерального типу. Він якісно «будує» равликову раковину. Муцин чудово справляється з виведенням вільних радикалів зі шкіри, які провокують процеси старіння. Серед очевидних плюсів - кератолітичну (отшелушивающая) функція, протизапальну дію, синтезування еластину і колагену, зволожуючу властивість. Муцин немов обволікає шкіру захисною плівкою, через яку легко проникає кисень, але не випаровується волога.

Показані маски з муцином для зняття набряків, антивікової терапії, при висипаннях за типом вугрів і акне. Гіпоалергенність цієї речовини робить його практично незамінним для власників чутливого типу шкіри.

З улиточной слизом

Слиз, на відміну від муцина, додатково містить воду і білок складного виду. Вона активно бере участь у створенні структури шкіри і виробництві антивікових речовин; завдяки слизу фібробласти не піддаються шкідливим впливам зовнішнього середовища, наприклад, ультрафіолету. Під впливом УФ кількість фібробластів різко йде на спад, шкірний покрив порушується, з'являються зморшки, пори розширюються, пружність втрачається. Секреція улиточной слизу відновлює цей баланс, тримаючи рівень колагену, еластину і гиалурона на потрібному рівні.

Секреція чорної равлики, згідно з дослідженнями, покращує зовнішній вигляд шкіри майже на 30 відсотків. Крім впливу на глибокий шари, слиз робить благотворний вплив на верхній епідерміс, вбиваючи віруси, бактерії, лікуючи прищі і інші шкірні запалення.

З гіалуроновою кислотою

Головний доведений ефект процедур з гиалурона - ліфтинг і омолодження. Ця речовина здатна створювати легкий захисний бар'єр між шкірою і зовнішнім середовищем, тримаючи рівень зволоженості на необхідній позначці. При цьому кисневий обмін в клітинах не вповільнюється. Гиалурона відмінно бореться з різним типом зморшок: глибокими, дрібними, мімічними; він в прямому сенсі заповнює їх, розгладжує. Це незамінний компонент для сухого типу шкіри, він бореться з будь-якими лущення, максимально живлячи шкіру вологою.

Гіалуронова кислота зарекомендувала себе в лікуванні запалень, ранок, неглибоких шрамів. Крім того, вона має унікальну властивість посилювати косметичний ефект інших компонентів складу маски.

З гранатом

Якщо у попередніх речовин практично немає протипоказань, то гранат може викликати алергічні реакції, тому підходить не для будь-якої шкіри. Сік граната - справжній еліксир вічної молодості, він активно використовується в косметології, особливо у виробництві тканинних масок. Склад гранатового екстракту багатий вітамінами, мікроелементами, які прекрасно знімають лущення, освітлюють веснянки і пігментацію, позбавляють від кіл навколо очей, лікують проблемну шкіру, омолоджують.

З колагеном

Давно відомо, що саме ця речовина відповідає за з'єднання тканин в організмі, разом з ним цю функцію розділяє еластин. Цей тандем необхідний шкірі для того, щоб вона була гладкою, пружною, еластичною, щоб підвищити її захисні функції, вивільнити вільні радикали. Омолоджуючий ефект, зміцнення судин, позитивний вплив на обмінні процеси - для цього необхідно насичувати шкіру колагеном.

З медом

Не можна скидати з рахунків корисні властивості меду для шкіри, тим більше що його наш організм здатний засвоювати на всі сто відсотків. У ньому майже три сотні з'єднань і елементів, благотворно впливають на здоров'я шкірного покриву. Вітаміни групи B і C, цинк, поліфеноли зволожують, оздоровлюють, захищають епідерміс, запобігають старінню, появі подразнень і запалень, прекрасно впливають на процеси обмінного характеру. Завдяки цим властивостям, мед робить шкіру м'якою, очищає її, бореться з сухістю, зморшками.

Мед здатний якісно покращувати стан епідермісу, він має антиоксидантну дію, покращує кровообіг, живить киснем, не дозволяє зневоднюється. Медові маски освітлюють шкіру, підтягують її, звужують пори.

Протипоказання

Варто обережно використовувати ці косметичні засоби в період сильних подразнень, так як ризик алергії зростає в кілька разів. Якщо шкіра відноситься до типу жирної, протипоказані живильні і зволожуючі засоби: вони провокують роботу сальних залоз. Крім того, не варто застосовувати маски такого типу при серйозних пошкодженнях шкіри: не зажили глибоких ранах, опіках.

Призначення

Крім складу, Догляду кошти класифікують за призначенням. Залежно від ефекту і дії вони можуть зволожувати, живити, очищати, крім того, існують універсальні склади, які поєднують в собі відразу кілька комплексів. Вибирати маску необхідно тільки після того, як ви визначитеся зі своїм типом шкіри.

Зволожуючі

Підходять майже для будь-якого типу шкіри, доречні практично в будь-якому віці. У них багато рослинних і тваринних витяжок, гиалурона, колаген. Застосовувати їх можна постійно, 1-2 рази на 7 днів.

кисневі

Призначення цього типу - наситити клітини киснем, який становить основу води. Зневоднена шкіра втрачає пружність, виглядає нездорової, в'ялою. Маски з киснем підштовхують процеси регенерації, провокують природне вироблення необхідних для шкіри речовин. Кисню в косметичному засобі немає, він проникає в шкіру, завдяки перфторугльоводороди, які перетворюються в кисень, стикаючись з дермою, і проникає в клітини, омолоджуючи шкіру.

Застосування їх недоцільно в юному віці, коли шкіра здорова і молода, а ось зрілої шкірі з серйозними ознаками старіння вони відмінно допоможуть. Не варто застосовувати такі маски людям з порушеним кровообігом, відкритими ранами, порізами.

Очищаючі

Мета цього типу засобів - звільнити шкірний покрив від померлих клітин, забруднених пір, надати шкірі здоровий, сяючий вигляд. Часто в складі таких масок є абсорбенти, відмінно прибирають сало. Очищаючі продукти особливо гарні будуть для молодої і проблемної шкіри, з незначними запаленнями. З обережністю потрібно застосовувати засоби, що володіють підсушують дією власницям сухої шкіри.

антивікові

Це, як правило, живильні маски, часто вони включають в себе і функцію зволоження. Їх мета - коригувати вже наявні недоліки і запобігти старіння дерми. Вони моделюють, підтягують; в комплекс входять еластин, колаген, вітаміни, екстракти, амінокислоти. Такий складний склад буде невідповідним для молодої шкіри, так як завданням його є розгладження і регенерація обмінних процесів.

Універсальні

Даний тип косметичних засобів поєднує різні функції: очищення, зволоження плюс харчування. Вони часто включають в себе компоненти, які допомагають від прищів, акне, відмінно підходять для жирної, проблемної і змішаної дерми. Універсальні маски можуть поєднувати в призначенні різні ділянки: для шкіри навколо очей, обличчя, шиї, області декольте.

Переваги і недоліки

Незважаючи на популярність, маска такого виду має не тільки переваги, а й деякі недоліки.

плюси:

  • очевидний і швидкий ефект за умови правильно підібраного засобу;
  • швидкий час використання;
  • зручна упаковка, легкість в застосуванні;
  • не займає багато місця;
  • можна пройти цілий індивідуальний курс, не ходячи до косметолога;
  • не вимагає змивання;
  • унікальний склад.

мінуси:

  • може бути алергічна реакція;
  • висока вартість курсу;
  • має протипоказання.

Як користуватися?

Часто виникає питання, чи можна використовувати кілька разів одну тканинну маску. Повторно повторювати процедуру з одноразовим засобом косметологи настійно не рекомендують. Адже в основі продукту - середовище, сприятливе для розмноження мікробів, бактерій. Друга причина - токсичні речовини, які витягуються з шкіри і залишаються на масці; використовуючи тканину вдруге, ви дозволяєте бактеріям і токсинів вбиратися в шкіру. А ось якщо в пакеті залишилася рідина, сам засіб, його застосовувати можна, наносити його зручно за допомогою звичайного ватного диска.

Тканинні маски - чудове рішення для тих, у кого немає зайвого часу на серйозні і витратні за часом косметологічні процедури. Алгоритм застосування дуже простий, тим більше на упаковці, найчастіше, є інструкція по застосуванню. Є кілька рекомендацій, які дають професійні косметологи.

  • Шкіра повинна бути обов'язково правильно підготовлена: ретельно очищена спеціальними засобами для вмивання і тоніком.
  • У літню пору маску рекомендується охолодити, якщо вона не має властивості розпарювання - тоді її нагрівають.
  • Після очищення маска накладається на обличчя, розгладжується так, щоб не було складок, міхурів; зручніше це робити від носа до країв.
  • Проводити процедуру потрібно лежачи, в стані розслаблення і спокою.
  • Часовий режим необхідно дотримуватися, тримати засіб зазначений час.
  • Після того як зняли маску, помасажуйте обличчя.
  • Змивати, наносити крем не потрібно.

Робити маску найкраще або вранці, або ввечері, при цьому дотримуватися звичайні Догляду процедури протягом курсу: вмиватися часто, використовувати продукти, які підходять до типу шкіри.

Як зробити в домашніх умовах?

Маску з тканини можна зробити своїми руками, використовуючи народні рецепти. Перш за все створюється основа з тонкої бавовни: для цього потрібно вирізати тканину за формою овалу, з прорізами. Потім на основу накладається відповідне для вашого типу дерми уходовой засіб. Можна приготувати склад самостійно: візьміть будь-який трав'яний відвар, в залежності від тих завдань, які повинна вирішити маска. Наприклад, по ложці ромашки, троянди, бузини на 150 мл води заваріть, процідіть, остудіть. Введіть желатин в воду 1 до 2 частинах, підігрійте, введіть вітаміни E і A в капсулах. Просочіть тканину і нанесіть на обличчя на півгодини, вмийтеся і нанесіть крем.

Про те, як зробити тканинну маску для зволоження шкіри обличчя, дивіться в наступному відео.

Відгуки

На думку косметологів, рейтинг косметичних тканинних масок очолюють виробники з Азії. Найкращі засоби виробляють японські, китайські і корейські бренди.

Зрозуміло, використання таких коштів не замінить відвідування косметолога, а в порівнянні з баночкою маски, яку можна використовувати дуже багато раз, вартість виявляється не дуже вигідною. Однак професіонали визнають за тканинними масками швидкий і очевидний ефект, зручність у використанні, компактність. Тому тканинні продукти незамінні в подорожах, літаках, поїздах; коли необхідно експрес-відновлення: перед важливою подією, торжеством.

Фахівці все ж рекомендують використовувати косметичні засоби курсами, особливо навесні, коли шкіра потребує вітамінів.

Топ кращих тканинних масок за версією професійних косметологів в середньому ціновому сегменті.

  • Pureness від Tony Moly - плацентарна забійна сила проти зморшок від корейської фірми, відмінно бореться зі старінням, надає пружність, молодість особі, ліфтинг-ефект значний.
  • Royal Jelly від Steblanc - містить маточне молочко, пантенол, алое, живить, знищує зморшки, освітлює, підвищує пружність, підходить для чутливої ​​шкіри; ідеальна для зими, ефективна від сухості і лущення.
  • Pearl Essence Mask від Beauty Friends - містить перловий екстракт, вирівнює дерму, охолоджує, знімає набряки, прибирає запалення, відмінний засіб для ранку.
  • Hyaluronic Acid Ampoule від Holika Holika - антивіковий засіб з гиалурона і бамбуком, прекрасно зволожує, сприяє виробленню еластину, досить використовувати один раз в 7 днів.
  • Gold Essence від Japan Gals - японське засіб, що містить золото, вітаміни, арбутин; забезпечує антивіковий ефект, рекомендується тижневий курс.
  • Skinlite - тонізуючий продукт з зеленим чаєм, фітоколлагеном, витяжками рослин; натуральний засіб для поліпшення стану шкіри.
  • Animal Mask Red Ginseng від Berrisom - зволожуючий засіб з женьшенем, ідеально відновлює зневоднену, суху дерму.
  • Mineral Powder Mask від The ​​Skin House - очищувальна маска, прекрасно бореться з прищами, акне, вуграми, стримує роботу сальних залоз, абсорбує, прибирає запальні нюанси.
  • SHARY - корейське ампульное засіб, активно зволожуючий, що містить гиалурона, сироватки.
  • East Skin - продукт з муцином равлики, який прекрасно живить шкіру і не вимагає змивання.
  • Japan Gals - японське засіб, передбачається семиденний курс, після якого шкіра виглядає оновленою і сяючою.
  • Artistry Hydra-V - суперувлажненіе, яке заявлено у виробника, досягається після курсу в 5 днів.

Про те, як правильно використовувати тканинні маски, смотрітев наступному відео.

Комментарии (0)
Додати коментар
Рецепти масок з спіруліна
Маски з спіруліни сьогодні дуже популярні. Такі процедури широко використовуються для омолодження та очищення шкіри і в салонах, і в домашніх умовах.
Користь і шкода персикового масла для особи і поради по його застосуванню
Вибираючи крем для обличчя, багато жінок виявляються в замішанні: не хочеться переплачувати і використовувати засіб з консервантами і хімічними добавками.
Корейські тканинні маски для обличчя: огляд найкращих, поради щодо вибору та використання
Корейські тканинні маски стали справжнім хітом продажів у всіх магазинах відразу ж після появи на полицях.
Гідрофільні масло для вмивання: опис і рейтинг продукції
Одним з найдієвіших складів по збереженню епідермісу, захисту його від згубних впливів зовнішнього середовища є застосування гідрофільного масла.
Чорна тканинна маска на обличчя: властивості і правила використання
Походження тканинних масок бере початок з елітних спа-салонів Японії кінця 80-х років XX століття.