Вирівнювання нігтів: особливості, вибір засобів і технологія процедури
22.10.2019 0

Вирівнювання нігтів: особливості, вибір засобів і технологія процедури

Краса
В закладки


Так як наші руки часто піддаються негативному впливу навколишнього середовища, рідко в якої жінки можна зустріти нігтьову пластину в ідеальному стані. Поздовжні борозни, так звані трампліни або зовсім плоскі нігті не прикрашають пальчики, а здатні зіпсувати весь образ. Та й покриття на таких нігтики тримається недовго. Тому багато представниць слабкої статі вдаються до вирівнювання нігтьової пластини. Що це таке і з допомогою яких матеріалів проводиться, давайте розберемося.

Варіанти вирівнювання

Для вирівнювання нігтів застосовується кілька матеріалів. Вибір одного з них суттєво залежить від того нестачі нігтьової пластини, який ви хочете усунути.

База

Даний матеріал застосовується в разі, якщо ви маєте поверхневі нерівності нігтя, такі як поздовжні смуги або поперечні «трампліни». Для вирівнювання вибирається матеріал середньої або густої консистенції. Все залежить від глибини нерівностей. Для даної маніпуляції відмінно підійдуть каучукові базові покриття. Вирівнювання відбувається в такий спосіб.

  • Готуємо нігтьову пластину. Робимо апаратний або обрізний манікюр: прибираємо кутикулу, зчищають птеригий. За допомогою пилочки для натуральних нігтів прибираємо верхній гладкий шар з нігтьової пластини. Обробляємо її знежирювачем і наносимо безкислотний праймер втираючими рухами.
  • Далі переходимо до нанесення бази. Спочатку накладаємо досить тонкий шар тільки для того, щоб покрити весь ніготь складом. Уникаємо потрапляння матеріалу під кутикулу. Якщо дана неприємність все ж сталася, акуратно видаляємо склад за допомогою апельсинової палички. Базу просушуємо в лампі.
  • Тепер наносимо досить щільний шар для того, щоб він перекрив всі недоліки нігтьової пластини: ставимо краплю матеріалу на ніготь, трохи відступивши від кутикули, а потім розподіляємо її по всій поверхні пластини, прагнучи до кореню нігтики звести товщину покриття нанівець. У кожному шарі не забуваємо добре запечатувати торець. Це робиться для того, щоб повітря і волога не могли проникнути під покриття, і тим самим збільшився час шкарпетки манікюру.
  • Після цього слід перевернути руку нігтями вниз на кілька секунд і дати матеріалу добре вирівнятися. Таким чином база трохи підтягнеться до середини нігтя, тим самим ще більше зменшуючи товщину покриття у кутикули та бокових валиків. Шар просушуємо в лампі.
  • Якщо нерівність пластини велика, краще наносити базу і в кілька слів, так як дуже товсті шари можуть погано просохнути і скукожіться.
  • Після того як ніготь вирівняний, можна наносити кольоровий гель-лак і топове покриття.

Біогель

Даний матеріал застосовується в тому випадку, якщо нерівності на пластині значні, і парою шарів бази їх не прибрати. Біогель більш в'язкий і густий, на відміну від більшості каучукових баз, тому укласти його на ніготь, зробивши ідеально рівну поверхню, не складе особливих труднощів. До складу біогелів входять протеїни, які будуть живити нігтик під час шкарпетки.

  • Вирівнювання, так само як і в попередньому випадку, починаємо з підготовки нігтьової пластини.
  • Далі наносимо биогель тонким шаром, як би втираючи матеріал в поверхню нігтя.
  • Склад просушуємо в лампі. Стандартно даний засіб сохне в лампі типу LED протягом 30 секунд, в УФ - 2 хвилини.
  • Наступний шар робимо товщим. Для цього кистю беремо достатню кількість матеріалу, наносимо його на середину нігтьової пластини, змочуємо кисть в знежирювачем і починаємо розтягувати склад по нігтя, скорочуючи товщину шару близько кутикули та бокових валиків. Не забудьте запечатати край нігтя і перевернути руку як в роботі з базою для вирівнювання биогеля.
  • Знову просушуємо в лампі.

Вирівнювання слід робити по одному нігтя, щоб матеріал не розповзався, і результат був ідеальним. На останньому етапі наносимо декор і покриваємо фінішним покриттям. Біогель може «конфліктувати» з деякими гель-лаками, тому до даної неприємності теж потрібно бути готовим і краще вибирати продукцію одного виробника.

Акрігель

Якщо у вас проблема не з поверхнею, а з формою нігтьової пластини (вона як би клює вниз, ніяк не хоче рівно відростати), то вирівняти такий нігтик можна за допомогою даного матеріалу. Засіб поєднує в собі гель і акрилову пудру, легко наноситься, не затікає і робить нігті твердими.

  • Тут, так само як і в попередніх випадках, потрібно спочатку підготувати нігтьову пластину.
  • Наступним етапом наносимо тонкий шар бази.
  • Далі встановлюємо паперову форму. Нею необхідно підняти загнутий ніготь, робити це потрібно акуратно, щоб не пошкодити пластину.
  • Тепер укладаємо за допомогою шпателя невелику кульку акрігель на середину і змоченою в знежирювачем пензлем маленькими «кроками» штовхаємо матеріал до кутикули та бокових валиків, розподіляючи його по всій довжині нігтя.

Не забуваємо про архітектуру. В середині нігтя робимо шар товщі, зводячи його до мінімуму при наближенні до шкіри. Вигладжують поверхню пензлем. Це дозволить прибрати з процедури вирівнювання опил готового нігтики.

  • Переходимо до просушування. У LED-лампи сушимо покриття протягом 30 секунд, потім встановлюємо на нарощений матеріал скобу для додання форми правильної арки нігтьової пластини і досушують склад до кінця ще близько хвилини. Для УФ-приладу час просушування збільшується до двох хвилин до установки затискачів і до 5 хвилин після цього.
  • Тепер необхідно підрівняти нігтики і нанести декоративне покриття і топ.

Як перевірити якість роботи?

Перевірити якість вирівнювання нігтьової пластини можна після того, як манікюр повністю готовий і завдано фінішний шар.

  • Звертаємо увагу на відблиск. Він повинен мати круглу або овальну форму, рівно перекочуватися по покриттю при повороті руки не спотворюючи.
  • оцінюємо арку. Подивіться на свої нігті з торця. Вигин щодо середини нігтя повинен бути однаковим, мати С-подібну форму.
  • оцінюємо горизонтальність. Дивимося на палець збоку. Пластина не повинна бути завалена вниз або піднята вгору, вона повинна бути чітким продовженням лінії пальця.

Але не всі нерівності нігтьової пластини слід маскувати. Якщо ви помітили, що нігті змінюють колір, пластина потовщується, а причини, наприклад, у вигляді забиття для цього немає, то варто негайно звернутися до лікаря, так як це може означати проблеми зі здоров'ям.

Про те, як вирівнювати нігтьову пластину, дивіться в наступному відео.

Комментарии (0)
Додати коментар
Вирівнювання нігтьової пластини базою під гель-лак
У світі є деякі речі і явища, споглядати які можна нескінченно. Всім відомо, що це вода і полум'я.
Особливості нарощуючи нігтів біогелем
Чи не кожна представниця слабкої статі може похвалитися довгими нігтями, але практично немає таких жінок, які б не мріяли про красивих нігтики.
Вибираємо базу для гель-лаку
Якісна основа для Шелак дозволяє створити чудовий манікюр. Без неї неможливо використання Шелак, так як у гелю буде відсутній підкладка, яка скріплює матеріали разом.
Пила для полірування нігтів: що це таке і як їй користуватися?
Процес шліфування й полірування є однією з послідовних маніпуляцій виконання манікюру або самостійної фінішної процедурою.
Гель-лак Luxio: склад, особливості та різноманітність відтінків
У бажанні виглядати стильно і ефектно представниці прекрасної статі все більше уваги приділяють своїм ручкам, так як акуратний і красивий манікюр здатний надати