Життя після зради: як вести себе і чи можна зберегти відносини?
24.10.2019 0

Життя після зради: як вести себе і чи можна зберегти відносини?

Відносини
В закладки


Всі чоловіки хочуть від свого партнера абсолютної вірності. На жаль, швидкоплинне захоплення може закінчитися зрадою. Варто докладніше розглянути, чому трапляються зради, які їх наслідки, як знайти в собі сили пережити ситуацію, легко повернути довіру партнера і продовжувати будувати сімейні стосунки.

Чому відбуваються зради?

Сутністю зради є неможливість повної реалізації людини в сім'ї. Сприяння перелюбства найчастіше роблять наступні фактори:

  • фізіологія - заграла гормони;
  • прагнення до різноманітності (своєрідний експеримент) - цікаво дізнатися, як з іншою людиною займатися сексом;
  • незадоволеність в базових потребах.

Турбота, увага, ласка, ніжність у відносинах потрібна двом половинкам подружньої пари. Людині важливо відчувати, що його люблять. Побут і тяготи повсякденного життя настільки засмоктують, що менше тепла і уваги дістається коханій людині. Палкі і ніжні почуття поступово згасають. Найчастіше інтимне життя зводиться до механічного процесу. Романтика і розуміння з часом зникає. Конфлікти, сварки, скандали з найменшого приводу штовхають людину на пошук «спорідненої душі» на стороні. Не останнє місце займає злісне мовчання, при якому складається враження, що чоловік і жінка насилу терплять один одного.

Кризові моменти випадають на 3, 7, 14, 21 роки спільного життя. Потрібно гідно подолати стадію становлення сім'ї, народження дітей, їх дорослішання. На відносинах подружжя позначається синдром спорожнілого гнізда: діти виросли і покинули рідну домівку. Батьки раптово виявляють, що їх пов'язували тільки діти. Стало нема про що говорити, інтереси розійшлися. Вихід на пенсію викликає страх старіння. Хочеться довести собі, що ти ще не старий. Пошук пригоди з молодою особою не виключений.

Важливо! Таким чином, є дві основні причини подружньої невірності: слабка воля партнера, невміння протистояти спокусі і відсутність взаєморозуміння між подружжям.

Наслідки

Подружня зрада відбувається як вибух атомної бомби. Спочатку разом зі спалахом вривається яскравий і тепле світло, а потім настає повне спустошення. Навколо залишається мертве поле, попелище. Серце і почуття змінив своєї половині повністю випалені. Нерідко трапляються ситуативні зради. В силу певних обставин це сталося одного разу. Невірний чоловік зацікавлений в збереженні сім'ї, він відчуває почуття провини і неймовірного сорому, тому всіма силами намагається приховати зраду.

Але партнер дізнався про це. Подружня невірність сприймається як зрада таємниці їхнього кохання. Ревнощі, гнів, образа гризе другу половинку. Виправдати підлість неможливо. довіра зруйновано. Найперше бажання, що виникає після неприємного звістки - негайно розірвати відносини. Страждає самооцінка партнера, який судорожно починає шукати причину в собі. Колишнього життя більше не буде. Потрібно докласти чимало зусиль, щоб безглузда похибка не зруйнувала сім'ю. Пара повинна набратися сил пройти через випробування і вийти на новий рівень відносин.

Як пережити?

Після ситуативних зрад сімейні відносини зберегти можна і потрібно. Найважче пробачити і знову довіритися зрадив тебе людині, який зробив вчинок, здатний знищити любов, зруйнувати сімейні узи. Можна забути, пробачити, але жити, як раніше не вийде. У відносинах вже не буде колишньої легкості. Сімейне щастя в будинок повернеться нескоро.

Якщо змінили вам, не слід займатися самобичуванням. Не потрібно звинувачувати, претензії партнеру. У пориві гніву можна наговорити багато зайвих слів, які згодом несприятливо відіб'ються на ваших відносинах. Постарайтеся відповісти собі на питання, чому зрада трапилася. Відчай, кровоточива рана на серці, переживання, сум'яття вганяють людини в депресію. Плакати можна, але тихенько, без свідків.

Найкраще звернутися за допомогою до сімейного психолога. Він допоможе вийти з депресії. Добре б в інтернеті вибрати відповідний форум і поспілкуватися там інкогніто. Питання вирішене буде тільки двоімі: чоловіком і дружиною. Треті особи не потрібно залучати до ситуації. Не всі друзі вміють зберігати секрети і давати слушні поради. Необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб не вплутати своїх дітей. Проблеми в сім'ї завдає їм важку травму, з якої дитячій психіці важко впоратися. Ваші особисті проблеми не повинні їх торкнутися.

Трапилася зрада принесла неймовірний біль і самому винуватцеві. Ситуацію доведеться прийняти, як би важко не було. Це доконаний факт. Час назад не повернеш. Важко впоратися з почуттям провини. З'являється страх втратити сім'ю. Іноді людина починає ненавидіти самого себе.

Якщо пара жила в цивільному шлюбі, то рекомендується негайно узаконити стосунки. Якщо шлюб не був вінчаним, то обов'язково пройдіть через Таїнство Вінчання. Людина не зможе залишитися незмінним після вінчання. Православним людям бажано в вихідний день всією сім'єю відвідувати храм, здійснювати Таїнства Сповіді та Причастя. Спільні відвідування храму допоможуть пережити біль, згуртувати родину, полюбити один одного сильніше, ніж раніше.

Як помиритися і жити разом?

У разі вашої невірності дружині вести себе після зради слід дуже терпляче. Потрібно бути готовим до бурхливої ​​реакції партнера. Дайте можливість людині виплеснути переповнювали його емоції. Доведеться набратися великого терпіння, щоб винести плач, докори, розкидання речей, спалювання спільних фотографій. Набагато гірше, якщо ваша половинка замкнулася в собі, не хоче з вами розмовляти і з'ясовувати відносини. Це зовсім не означає байдужості до ситуації. Партнер сховав свої почуття і емоції глибоко, а душевний біль від цього стає ще сильніше.

Миттєво возз'єднання не відбудеться. Не потрібно настирливо нав'язувати партнерові бесіду. У даній ситуації допоможуть не слова, а дії. Доведеться відновити період залицяння, проявляти підвищену увагу. Але не потрібно завалювати дружину дорогими подарунками і квітами. У всьому повинна бути міра, інакше можна досягти протилежного результату. Необхідно налаштуватися на те, що ваше спільне життя кардинально зміниться. Перший час вашій половинці важко буде себе пересилити, щоб вас поцілувати перед відходом на роботу, тепло вам посміхатися і тим більше займатися сексом так само, як раніше. Холодні відносини забезпечені на якийсь час. Не варто форсувати події.

Якщо змінили вам, то ні в якому разі не шукайте собі статевого партнера для помсти вашому чоловікові або дружині. Це тільки погіршить і так непросту ситуацію. Краще подумати, як не дати вкоренитися образі в душі, розставте правильно пріоритети, щоб зрозуміти, що в даний момент важливіше: багаторічна любов, спільні діти, спільні плани, міцна дружба чи швидкоплинне захоплення партнера. Необхідно прислухатися до рідної людини, зрозуміти, що йому потрібно, чого не вистачає. Доведеться віддавати всього себе повністю сім'ї, чимало потрудитися над взаєминами. Ні в якому разі не потрібно дорікати, а в сварках згадувати факт зради. Бажано постаратися назавжди викинути з голови цю неприємну подію.

Добре б удвох з'їздити на відпочинок, провести спільну фотосесію. Відвідування тренажерного залу, заняття доступним видом спорту сприяють зміцненню спільного життя. Регулярна активна діяльність за межами квартири допоможе зберегти сім'ю. Слід дружно відвідувати парки, музеї, театри. В організацію сімейного дозвілля необхідно залучити дітей. Увечері бажано збиратися всією сім'єю, розмовляти. Будь спільна праця згуртує родину.

Чи можна повернути довіру?

Мудрість потрібно для відновлення зруйнованих довірчих відносин. Нелегко навчитися знову вірити коханій людині. Будь-яка затримка на роботі буде викликати терзають душу підозри. Доведеться починати відносини з нуля - знову вчитися любити один одного. Втративши довіру людина схожа на скривдженого дитини. Недовірливість, вразливість, примхливість - нормальне і природне стан. Невірність зачепила самолюбство партнера. В один момент довіру відновити неможливо. Всьому свій час. Необхідно дати людині зрозуміти, що старе залишилося в минулому. Починається новий етап.

Потрібно підвищити значущість своєї половинки. Бажано переконати дружину в тому, що суперниця в усіх відношеннях програє їй. Має бути прийнято ряд домовленостей. Краще уникати недомовок і недомовленості. Про всі свої підозри слід відразу ж повідомляти. Повернути довіру допоможуть наступні умови:

  • витримування дистанції якийсь час;
  • добровільне надання паролів, рахунків своїй половинці;
  • часткове звуження простору партнера: перевірка електронної пошти, щоденника, телефону, соціальних мереж;
  • видалення всіх підозрілих контактів в присутності другої половинки.

Якщо подружня зрада трапилася на робочому місці, і партнер заради збереження сім'ї звільнився, то такий вчинок однозначно викличе довіру його половинки. Час перевірок має бути завершено після остаточного прощення чоловіка. Повернення особистого простору партнерові не потрібно затягувати на тривалий термін. Після пройденого випробування сімейні відносини відновлюються і зміцнюються.

Поради психолога

Якщо вам змінив чоловік, не слід кидатися з однієї крайності в іншу. Перша з них - впоратися з бідою важко, практично неможливо, тому доведеться розлучитися. Або ж друга крайність - він без мене пропаде, та й я його люблю - нехай гуляє, нічого страшного, якось переживу. Не приймайте швидкого вирішення. Потрібно почекати, коли стрес пройде, і ви почнете мислити тверезо і розважливо. Не варто прислухатися до тих друзям, подругам і родичам, які твердять про негайне видворення невірної половинки.

Скандали тільки погіршать ситуацію. Швидке прощення може привести вашу половинку до думки, що нічого страшного не сталося, можна продовжувати в тому ж дусі. Не намагайтеся залити горе алкогольними напоями. Не з'ясовуйте подробиці інтимного зв'язку, інакше можуть розкритися факти, після яких примирення точно не відбудеться. Не слід шукати зустріч з людиною, який виявився вашим суперником або суперницею. Це нижче вашого гідності. Тим більше не намагайтеся образити або принизити людину. Зрештою, ваш партнер чомусь вибрав саме його.

Якщо чоловіка ввечері з роботи зустрічає буркотлива і незадоволена дружина, то він мимоволі починає порівнювати її з іншими жінками. Справжня любов в родині з'являється в результаті наполегливої ​​щоденної праці. Первісна пристрасть і закоханість поступово згаснуть. На зміну їм поступово приходить глибоке почуття, яке сприяє наповненню щирою любов'ю всього сімейного простору. Коли в родині є любов, мир і злагоду в усьому, зрада апріорі неможлива.

Якщо зраду вдалося приховати, але вас сильно мучить совість, потрібно знайти в собі сили щиро покаятися. Можливо, це станеться на сповіді в храмі. Тільки щире покаяння допоможе позбутися від докорів сумління. Слід цей епізод вирізати зі своєї пам'яті. Необхідно ретельно уникати повторення ситуації.

Про те, як пережити зраду і зберегти сім'ю, дивіться в наступному відео.


Комментарии (0)
Додати коментар
Жіноча зрада: причини, способи виявлення та поради психолога
Жіноча зрада не схожа на чоловічу. Вона має свої механізми розвитку, її причини завжди разюче відрізняються від чоловічих.
Подружня зрада: причини, ознаки та поради психолога
Подружня зрада - тема актуальна. Ті, хто підозрює її, переводять себе і оточуючих душевними муками; ті, хто змінює, втомлюються від брехні і постійного страху бути
Як зрозуміти, що хлопець змінює, і що робити?
Багато хто вважає любов головним сенсом життя людини. Саме це почуття керує всіма нашими найсвітлішими спонуканнями, окрилює і надихає нас, але за однієї важливої
Як пережити зраду чоловіка?
Чоловіча зрада - явище досить поширене. Росія в загальносвітової статистики посідає одне з перших місць за кількістю розлучень через подружньої невірності.
Чи варто мстити чоловікові за зраду?
Зрада і брехня коханої людини вибивають грунт з-під ніг і змушують шукати способи відновлення справедливості.