Як чоловікові одягнутися на весілля влітку?
Поширена думка, що сумніви з приводу правильно підібраного наряду для торжества відчувають тільки жінки. Але чоловіча половина також дуже відповідально підходить до вибору костюма, якщо мова заходить про важливу подію, наприклад, про весілля. Варто врахувати, що на такому заході цибулю буде не тільки оцінений очима численних запрошених, але і відображений на фото- і відеоапаратуру.
Загальні правила вибору одягу
Дрес-код на весілля строго регламентований. Серед важливих вимог, які потрібно неухильно дотримуватися щодо вибору вбрання, можна виділити кілька:
- костюм повинен бути «з голочки»: Відпарити, свіжий, без м'ятих складок і зайвої екстравагантності;
- він повинен гармоніювати з нарядом супутниці;
- він не повинен бути схожим на костюм нареченого;
- він повинен відповідати обраному формату заходу (не допускається пляжна і спортивний одяг, якщо це не тематичне весілля);
- всі атрибути образу повинні гармоніювати між собою (наприклад, не можна надіти разом з класичним костюмом мокасини).
Так як весілля - це напівофіційне захід, допускається надягати кольорові речі.
Останні повинні бути впору свого господаря і підходити до його типу зовнішності.
Перш ніж чоловікові вирішити, як одягнутися на весілля влітку, необхідно уточнити формат торжества. Остаточний вибір костюма буде залежати від місця проведення свята. Якщо торжество тематичне, молоді заздалегідь повідомляють про це гостей в висланих запрошеннях.
Весілля, що проходить по традиційним канонам в банкетному залі, передбачає костюм-двійку. Для літа цей наряд буде найкращим, тому що, незважаючи на працюючий кондиціонер, в приміщенні може бути жарко. Знявши піджак і залишившись в сорочці з довгим або коротким рукавом, чоловік-гість не втратить свою елегантність.
У новому сезоні особливою популярністю користуються костюми-двійки з однобортними піджаками приталеного фасону, що мають невеликі одвороти і кишені. Довжина виробу - середня. Штани в двійках часто звужені в нижній частині, але можуть бути і прямого крою. Дуже популярні костюми з велюру і оксамиту, але для заходів, що проходять в теплу пору року, краще вибирати більш легкі тканини: бавовна, бамбук або льон. Атласні моделі з м'яким блиском вже не в моді.
Найбільш актуальні кольору для чоловічого костюма-двійки:
- блакитний;
- синій;
- смарагдовий;
- кавовий;
- бордовий.
Звичайно, завжди в моді традиційні кольори: чорний, білий, сріблястий-сірий.
Брюнетам краще вибирати костюми в синьо-сірих відтінках, русявим - в коричнево-кремових. Сорочку краще надягти білого кольору, так як вона буде виграшно виглядатиме з будь-яким колірним рішенням інших елементів образу.
Костюм з трьох елементів (штани, піджак, жилетка) більше підходить для весіль в холодну пору (весна-осінь). Якщо одягнутися в трійку жарким літом, можна миттєво спітніти. Якщо ж літній місяць видався холодним, такий варіант теж допустимо. Тканина такого костюма повинна бути однотонною, гладкою, без принтів. Як виняток допускається вузька вертикальна смужка.
Літні весілля допускають присутність чоловіка в сорочці і брюках, без піджака. Для того щоб підкреслити свою солідність, гість може доповнити цибулю суворим краваткою (на кілька тонів темніше сорочки) і елегантними туфлями. Штани повинні мати класичний крій, сорочку краще вибирати в світлих тонах. Не допускаються орнаменти або яскраві принти. Сорочка обов'язково заправляється в штани.
Прямуючи на весільне торжество в ресторан, чоловік-гість може надіти смокінг. Якщо цей елемент одягу має загострені лацкани, то під нього надягають жилетку, якщо лацкани шалеві - пояс-пояс.
Обов'язковою доповненням до смокінга є метелик.
У поточному сезоні модно носити смокінги, що підкреслюють лінії торса, з атласними пасками і лацканами. Моделі з накладними кишенями вже практично вийшли з моди.
Якщо формат весілля має на увазі «дружню вечірку», то чоловік може надіти будь-яку зручну одяг: джинси, в'язаний джемпер, тренч, кольорову сорочку. Важливо, щоб елементи лука поєднувалися один з одним за кольором. Наприклад, сорочка може бути яскравою, а брюки - більш стриманого відтінку.
Доповнити образ чоловіка-гостя допоможуть аксесуари: дорогий годинник, перстень, запонки, золотий ланцюжок, стильний ремінь одного кольору з туфлями. Кількість прикрас, які носять під класичний костюм, варто мінімізувати.
У чому піти батькові нареченої?
На весілля дочки, якщо вона проходить в теплу пору року, батько може вибрати лляної або бавовняний костюм. Колірна палітра - світла. Чоловікам за 40 підійдуть костюми бежево-сірих, пісочних і блакитних відтінків.
Кращий ансамбль сорочка-брюки. Краще, якщо низ буде зшитий з льону, а сорочка - з бавовни блідо-рожевого або кремового кольору.
Образ чоловіка-гостя
Всі складові святкового образу повинні підходити фігурі, типу обличчя і віком чоловіки-гостя. Штани можна вибрати в будь-якій кольоровій гамі, головне - щоб вони виглядали гармонійно з сорочкою, піджаком і туфлями. Вибір фасону залежить від особливостей статури. Стрункому хлопцю-гостю з атлетичною тілом можна вибрати завужені і укорочені брюки. Якщо характеристики тіла залишають бажати кращого, варто зробити вибір на користь традиційного крою. Для брюк бажано вибрати матеріал, який майже не мнеться.
Поєднання сорочка-краватка підходить чоловікам різного віку. Доповнити цей тандем можна однотонними брюками класичного крою, елегантною жилеткою, приталеним піджаком. Колір сорочки може бути будь-яким. Консервативним людям варто віддавати перевагу бежево-гірчичним, кавовим і сірим відтінкам. Сміливі і зухвалі натури можуть виділитися сорочкою синього, оранжевого або червоного кольору. Однак наявність на ній комічних або двозначних написів не допускається.
Цікаво буде виглядати цибулю з яскравими брюками, сорочкою в пастельних тонах і темним піджаком. В якості взуття можна використовувати мокасини або туфлі-лофери.
Якщо планується тематичне весілля з певним кольором оформлення, необхідно підібрати відповідний наряд. Якщо обраний молодятами колір чоловікові-гостю не підходить чи не подобається, необов'язково вибирати елементи одягу в даному кольорі. Досить надіти шкарпетки і метелика необхідного відтінку.
При складанні наряду на весілля варто звернутися за порадою до рідних або друзям. З боку буде видно всі недоліки, які можна буде швидко усунути.
До чоловіка-гостю старше п'ятдесяти років пред'являються особливі вимоги при виборі костюма.
- Необхідно віддавати перевагу сорочкам спокійних відтінків (гірчичного, сіро-зеленого і т. Д.). Яскраві моделі з принтом будуть недоречні. Дуже важливо підібрати правильний розмір. Рукав повинен доходить до початку великого пальця, а шия повинна відчувати себе вільно при повністю застебнутому сорочці.
- Купувати костюм необхідно, маючи при собі туфлі, в яких ви плануєте піти на торжество. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що всі складові образу будуть поєднуватися за кольором, а штани будуть підібрані відповідної довжини. В ідеалі брюки повинні трохи заходити на туфлі. Головні умови при виборі піджака - комфорт і зручна довжина рукава.
- Доповнити образ зрілого чоловіка допоможуть позолочений годинник (можна вибрати модель з титановим напиленням) і елітний краватку.
- Джинси на весіллі недоречні. Виняток становить торжество в стилі молодіжної вечірки. Однак і для такого формату є певні вимоги: джинси повинні бути однотонними, приглушених тонів, без металевих заклепок, замків і екстравагантних кишень. Красиво будуть виглядати джинси по фігурі чорного або синього тону, доповнені світлою сорочкою з коротким рукавом і мокасинами. Святковості образу додадуть білий капелюх і стильна метелик.
Що надіти на весілля сина?
Батько нареченого повинен виглядати імпозантно. Ідеальний цибулю для нього - костюм-двійка шоколадного, глибокого синього або сірого відтінку. Також можна надіти костюм в сіро-зеленому кольорі з дрібної клітиною. Для даного способу підійде сорочка в світло-сірої, кремовою або ніжно-зеленій гамі. Краватка підбирається в кольорі, аналогічному костюму або на тон темніше.
Батько може поекспериментувати з колірними рішеннями сорочки і штанів в залежності від кольору сукні дружини. Наприклад, якщо основний тон її вбрання м'ятний, то чоловік можна вибрати світло-сірі брюки, сорочку м'ятного відтінку, сіра краватка і піджак яскраво-бірюзового тону.
Якщо батько нареченого є досить екстравагантним людиною, він може віддати перевагу костюм світло-жовтого кольору в поєднанні з білосніжною сорочкою. Для консервативної особистості рекомендується костюм кольору «мокрий асфальт» з яскравою зелено-коричневої сорочкою. Доповнить образ краватку на кілька тонів темніше. Стримано і солідно буде виглядати костюм з кремовими брюками, сорочкою на тон темніше і піджаком світло-коричнево кольору з друкованої аплікацією.
Поради стилістів
При виборі костюма варто врахувати: він повинен сидіти як влитий, не сковувати рухи, але і не висіти. Сорочка може бути не тільки білою. При виборі цього елемента орієнтуйтеся на колір очей. Чоловікам з сірими і блакитними очима будуть на-віч сорочки сіро-синіх і блакитних тонів. Карооким гостям рекомендується вибирати сорочки кремових і кавових відтінків. Чоловікам з зеленими очима підійдуть сорочки ніжно-зелених і пісочних відтінків.
При складанні весільного вбрання слідують приділити належну увагу стильовому і колірному рішенню туфель, шкарпеток і ременя. Всі ці аксесуари повинні добре поєднуватися з сорочкою і брюками.
Для додання образу елегантності і закінченості в нагрудну кишеню кладеться красиво складений хустку. На тематичної весіллі (при попередній домовленості з нареченим) чоловіки-гості можуть розміщувати в кишенях бутоньєрки.
Щоб приховати повноту в жарку пору року, варто вибрати в якості матеріалу для брюк льон, бавовна або кашемір з вузькою вертикальною смужкою. Це дозволить візуально зробити силует стрункішим. Також стрункішою одяг темних відтінків.
Чоловікові високого зросту і худорлявої статури підійде класичний наряд або модний, злегка приталений костюм. На костюмі не повинно бути смуг, розташованих у вертикальному напрямку, так як це візуально ще більше «витягне» зростання. Традиційний краватку слід замінити елегантною метеликом.
Якщо самостійний підбір наряду на весілля викликає труднощі, краще звернутися до стиліста. Він допоможе вибрати ідеальну комбінацію, яка підходить для конкретного заходу, з урахуванням зовнішніх даних гостя.
Детальніше про те, як одягнутися чоловіку на весілля, ви дізнаєтеся з відео нижче.