Вовняні сукні - стиль і комфорт навіть в найхолодніші дні
Переваги
Для вовняного плаття властиво відразу кілька переваг:
- здатність зігрівати;
- не мнуться;
- вони не схильні до забруднення;
- правильне підкреслення фігури;
- великий вибір фасонів.
Довжина
Вовняне плаття - річ універсальна. З ним можна експериментувати, вибираючи цікаві фасони і змінюючи довжину на свій розсуд.
Довге
Останнім часом проглядається тенденція вибирати вовняні сукні до підлоги, особливо якщо це стосується зимової пори року. Та й яка жінка упустить можливість виглядати взимку привабливо і жіночно, але при цьому не мерзнути.
Врахуйте, що в'язане плаття має додатковий обсяг, який виділить всі недоліки фігури. Зовсім інша справа вовняні матеріали, використання яких не протипоказане для дівчат з будь-яким типом фігури.
Коротке
Зіставте коротке плаття з вовни з легінсами, джинсами, спідницею або щільними колготками - вам вдасться створити хороший спосіб, який можна буде використовувати для різних приводів.
Моделі з короткими рукавами або взагалі без них добре виглядають разом з водолазками або навіть блузками.
Не обходить стороною сукні з етнічним малюнком. Вони зараз знаходяться на піку популярності, виглядають стильно, трохи по-домашньому, дозволяють розташовувати до себе оточуючих людей.
Міді
Якщо короткі наряди виділяють недоліки і надають образу безглуздості, а довге не підходить для конкретного виходу, то вовняні сукні міді припадуть до речі.
При наявності пишних грудей варто обов'язково вибирати подібні сукні з вирізом у формі літери V.
Не обходить стороною пояса, які зможуть окреслити лінію талії і приховати кілька сантиметрів на животі.
Фасони і моделі
Зараз тільки ледачий дизайнер не працює з вовною. Всім прекрасним створінням це на руку, оскільки можна вибирати з великого асортименту фасонів і моделей.
Пряме
У моді все більше цінується простота, тому вибір прямого лаконічного сукні буде правильним.
Потрібно відходити від того поняття, що краса вимагає жертв. Сучасний стиль формується із строгих силуетів, прямих фасонів, мінімалізму стосовно декорування і відсутності надлишкових деталей.
А-силует
Якщо прямі моделі асоціюються зі стриманістю, то сукні А-силуету - з романтичністю і вовняна тканина тільки сприяє цьому.
З довгим і коротким рукавом
Якщо в вовняній сукні присутній рукав, то він обов'язково має прямий фасон. Це негласне правило, якого дотримуються всі дизайнери. А ось з довжиною можна експериментувати з повною.
Якщо рукав зовсім короткий, то плаття може комбінуватися разом з лонгсліви.
Добре нам знайомий і всіма улюблений варіант в три чверті, який може зустрічатися в офісному, ошатному і прогулянковому нарядах.
Серед дам різного віку простежується тенденція вибирати плаття з дуже довгими рукавами, які закривають не тільки всю руку, а й навіть частину кисті, іноді доходячи до пальців. Наочно подібні наряди можна подивитися в колекціях Chanel.
Плаття-туніка
Особливим шармом володіють моделі з хутряною обробкою, вовняними аплікаціями або мереживним декором.
Плаття-туніка або плаття-светр може перетворитися зі звичайного наряду в святковий варіант тільки за рахунок використання правильного декору - блискучого, блискучого і переливається.
Зовсім по іншому виглядають сукні звичайного фасону, в яких вовняні нитки переплітаються з золотистими або сріблястими.
До клітки
У повсякденних образах добре виглядає клітина. А якщо це ще й вовняне плаття, то стильний look вам буде гарантований.
Вибір довжини подібного сукні визначається виключно вашими уподобаннями, приводом, за яким одягається вовняне плаття в клітку і особливостями фігури.
Молоді особи часто вибирають укорочені моделі з расклешенной спідницею. У підсумку виходить трохи строгий і трішки сексуальний образ.
З коміром
Комір на теплому платті може бути виконаний в декількох варіантах, але найбільш популярними є елементи у вигляді хомута і стійки. Перший варіант коміра створюється з пряжі на машинці або шляхом ручного в'язання.
Для коміра-стійки характерний текстильний процес, в процесі якого часто застосовується картатий принт.
Тепле плаття
Сучасне тепле плаття не може бути нудним, оскільки дизайнери пропонують нам великий вибір фасонів і напрямів:
- Зручність втілюється в стилі casual, для якого характерні вільні фасони. Подібні сукні рекомендується поєднувати з шарфами, джинсами, теплими і навіть різнокольоровими колготками, легінсами.
- Плаття в стилі romantic неодмінно будуть підкреслювати жіночність фігури і виділяти кожен її вигин. Основним матеріалом є нещільний трикотаж, який створює легкість в будь-якому образі. Дизайнери найбільше схиляються до пастельних відтінків, хоча інші кольори також непогано передають характер цього стилю.
- Стиль фольк передає дух національних елементів і візерунків, які обов'язково повинні бути присутніми в обробці. Часто сукні поєднуються з жилетами, утворюючи єдину композицію. Дизайнери намагаються декорувати свої творіння елементами, зробленими вручну, які завжди вигідно виглядають на тлі інших моделей.
- Гламурний стиль успішно сусідить з вовняними сукнями. Дизайнери навчилися поєднувати зручність з красою, а гламур з комфортом. Варто тільки поглянути на довгі сукні з декольтованою верхом і блискучим декором, щоб сумнівів не залишилося.
- Навіть займатися спортом можна в плаття з вовни, для якого характерний приталений і трохи витягнутий фасон з невеликою розкльошені в самому низу. На спортивних сукнях доречно і незвично виглядає декор у вигляді декоративних і функціональних блискавок, застібок, заклепок. Навіть якщо ви не є фанатом спорту, вовняне спортивне плаття можна буде одягнути в погану погоду.
Для повних
Кілька обмеженим є вибір теплих суконь для жінок в тілі. Порятунком є вовняні сукні з довжиною міді.
Важливим є вибір кольору:
- Чорні наряди варто вибирати в першу чергу, чого не скажеш про яскраві відтінки, які ще більше виділять зайвий обсяг.
- Плаття для зими можуть бути чорних, коричневих і сірих відтінків.
- Хорошим варіантом служить бордовий колір, який здатний зробити зі звичайного сукні незвичайний наряд.
В'язане
Спицями
Вибираючи плаття на кожен день, розгляньте варіант покупки в'язаного сукні-светри. Ці моделі зазвичай мають м'якими силуетами, які добре облягають фігуру.
Худишкам дозволено вибирати яскраві сукні, пухнасті варіанти, до складу яких була додана ангора.
Навіть для урочистих випадків підійде в'язане плаття з незвичайною забарвленням і цікавим кроєм. В'язка спицями дозволяє створювати цікаві переплетення ниток, коси і геометрію.
Гачком
В'язане плаття потрібно вибирати правильно, щоб кожне ваше гідність було виділено, а недоліки приховані. Дуже популярні пастельні відтінки і блискучий декор.
Тканина і фактура
Щоб плаття довго носилося і було зіпсовано вже після першого прання, зверніть увагу на склад матеріалу.
Акрил
Нехай вас не бентежить штучне походження акрилу.
Його переваги настільки великі, що навіть натуральна шерсть відходить на задній план:
- акрил значно доступнішими, ніж натуральні вовняні матеріали;
- не коле;
- відмінно стирається і зберігає свою форму.
Віскоза
У шерсть додається віскоза з метою облагородити натуральний матеріал, додати насиченості і захистити шерсть від зміни своєї форми.
За рахунок віскози шерсть виходить більш м'якою, а плаття з такого матеріалу довго буде радувати вас своїм прекрасним видом.
Кашемір
Одна з різновидів натуральної вовни. Це підшерсток, який вручну вичісують з кіз, які проживають в горах.
Матеріал дуже м'який, легкий, що не колеться і теплий, тому кашемірове плаття варто вибирати для прогулянок в дуже холодну пору року.
Не такими теплими є сукні, створені з подвійної нитки (кашемір з бавовною, шовком).
Твід
Споконвічно зимовими сукнями є твідові моделі. Для холоду це дуже хороший варіант.
Твід є вовняною тканиною, в процесі виготовлення якої використовувалася пряма товста нитка без перекручень. За рахунок переплетень нитка може складатися в химерні орнаменти.
Коко Шанель з особливим трепетом ставилася до твіду, з якого створювала красиві, практичні жіночі вбрання. Твіду плаття - це деяка класика.
Мериносова шерсть
Елітним матеріалом вважається мериносова шерсть. Її отримують від елітних овець. Цей матеріал має тонкорунну структуру з довгим ворсом. У колекціях деяких дизайнерів присутній саме цей матеріал, який користується популярністю серед світових знаменитостей.
З вовни і шовку
Коли шерсть комбінується з шовком виходить легка тканина, яку приємно носити і легко за нею доглядати. У таких сукнях не буде холодно взимку року і жарко влітку.
З валяної вовни
Майстри дизайну освоїли унікальні технології створення легких суконь з валяного вовни, яке можна буде одягнути навіть влітку, наприклад, для вечірньої прогулянки.
Для осіннього періоду подібний наряд буде добре виглядати з легким пальто або плащем. Для будь-якого приводу можна знайти плаття з валяного вовни і бути чарівною в своє оригінальності.
Кольори і принт
Для свята добре вибирати вовняні сукні в білому кольорі.
На кожен день і для коктейльних вечірок добре мати чорне або синє плаття. Не забувайте що саме чорний колір буде стрункішою фігуру, додасть шарм і чарівність.
Сірі відтінки будуть виділяти обличчя і підкреслювати всі достоїнства, які характерні для вашої фігури.
Футболка в яскравих тонах можна вибирати дівчатам з хорошою фігурою.
Дизайнери звернули свою увагу на принти, які є окрасою будь-якого вовняного плаття. Під брендом Peter Pilotto випускаються моделі з кольоровими відбитками. Футболка перетворюється в полотно, на якому відбувається буйне дійство за участю абстрактних і графічних музичних принтів.
Популярним стало африканське текстиль в м'якому дизайні без кричущих елементів.
Куди носити
Для офісу можна вибрати не дуже товсте вовняне плаття і підібрати під нього водолазку або сорочку, щільні колготки в матовому кольорі. Відтінки повинні бути нейтральними. Більш яскраві варіанти будуть доречні на святах.
На кожен день варто вибрати просте плаття, в якому можуть бути присутніми розкльошені лінії. Зробити такий образ цікавим допоможуть додаткові елементи: шарф або намисто.
Для вечірнього образу можна сміливо вибирати вовняне плаття, яке задасть тон вашого образу. Є багато гідних варіантів довгих вовняних суконь. Підберіть до однотонного сукні яскравий широкий пояс і кілька прикрас.
Аксесуари
Вовняне плаття вважається самодостатнім нарядом, але все таки від аксесуарів відмовлятися не варто. Особливої уваги варті шийні прикраси:
- шарфи;
- хустки;
- золоті ланцюжки;
- намиста.
Якщо ваше плаття має велику в'язку і напівпрозору фактуру, то обов'язкові будуть щільні колготки в одному кольорі з сукнею і боді.
Хутро з вовняним плаття виглядає багато і навіть трохи пафосно - ідеальний варіант для урочистого заходу.
Діловий образ може бути сформований з чорної сукні, чобіт на високих підборах, шкіряного ремінця і модної сумки.
Особливості догляду
Вовняна сукня має бути зручним щодо догляду. Для цього в матеріалі повинні бути присутніми синтетичні добавки. Оптимальне співвідношення вовни і синтетики 60 на 40%.
Якщо синтетичних добавок буде більше, то таке плаття тільки умовно називатиметься вовняним і незабаром покриється катишкамі, які безповоротно зіпсують зовнішній вигляд виробу.
Від того, як ви будете доглядати за сукнею, залежить його вид і термін служби. Дуже важливий вплив на вовняне виріб надає прання. Тут важливо дотримуватися кількох вимог:
- Ручне прання - це обов'язкова умова, яка повинна дотримуватися навіть власниками сучасних пральних автоматів з просунутим делікатним режимом.
- Буде потрібно обзавестися спеціальними хімічними миючими засобами, які розроблені для вовняних виробів.
- З випрати сукнею потрібно звертатися дуже обережно, не вичавлювати, не викручувати і не розвішувати на мотузці, як ми чинимо зі звичайним білизною. Краще трохи віджати воду і розкласти на махровому рушнику.
- Нівкоем разі не висушіть плаття на батареї. Ця помилка може стати непоправною і ваше улюблене плаття доведеться викинути.
Не бійтеся наповнювати свій гардероб вовняними сукнями, які повинні обиратися згідно з нашими порадами та рекомендаціями. За допомогою таких нарядів навіть у люті морози все будуть захоплюватися вашою красою і жіночністю.