Які кольори йдуть брюнеткам з карими очима?
07.06.2019 0

Які кольори йдуть брюнеткам з карими очима?

Мода
В закладки


Є певні кольори в одязі, які ідеально підходять карооким брюнеткам. Вибираючи тіні для повік, помаду, пальто, шапки або сукні, обов'язково враховуйте особливості своєї зовнішності. Знаючи точно, які кольори йдуть брюнеткам з карими очима, ви зможете завжди виглядати просто чудово.

Особливості та різноманітності цветотипов

Брюнетки по природі своїй мають дивовижну чарівністю і магнетизмом, завдяки чому легко завойовують серця протилежної статі. Щоб жінка завжди і скрізь виглядала надзвичайно, вона повинна правильно підбирати колір свого вбрання і макіяжу. Адже один і той же відтінок, рекомендований для брюнеток, може добре виглядати на дівчині зі смаглявою шкірою, а ось власниці світлої шкіри він може не підійти. Тому для початку варто визначити свій цветотип.

Брюнеток з чарівними карими очима можна розділити на два типи.

  • перший тип - це дівчата з так званим теплим відтінком шкіри: від ніжно-персикового до бронзового.
  • другий тип - це власниці шкіри холодного відтінку: від блідо-рожевого до фарфорового. Як правило, дівчата з холодним типом шкіри часто мають трохи блідий вигляд, і загар дуже погано лягає на таку шкіру.

Дізнавшись, до якого кольоротипу ви ставитеся, можна буде легко підібрати святковий або повсякденний наряд.

перший тип
другий тип

Вибір одягу

Почнемо з рекомендацій для представниць холодного типу шкіри. Як правило, у таких карооких красунь темніший відтінок волосся, завдяки чому їм дуже йдуть яскраві кольори. Таким дівчатам варто звернути увагу на смарагдовий, фіолетовий або на холодні відтінки блакитних тонів. А також їм цілком підійдуть не зовсім звичайні кольори, наприклад, колір фуксії або лаванди. Оскільки всі ці кольори дуже яскраві, то їх варто поєднувати з більш спокійними, пастельними тонами. Наприклад, з ніжно-рожевим, кремовим, пісочним, персиковим або світло-шоколадним. Вибираючи додатковий колір до яскравого відтінку, пам'ятайте про те, що він повинен бути теплим і ніжним. Тоді ви отримаєте відмінне поєднання тонів, і завдяки контрасту кожен з відтінків буде відмінно доповнювати один одного, вигідно підкреслюючи яскраву зовнішність.

Важливо відзначити, що саме ніжні відтінки і тони здатні підкреслити індивідуальність красунь, які відносяться до холодного кольоротипу. А ось від білого кольору краще зовсім відмовитися. Білий колір в одязі лише погіршить ситуацію, і шкіра буде виглядати ще більш блідою. А також варто уникати таких кольорів, як оливковий, жовтий, салатовий і гірчичний.

До будь-якого вбрання потрібно обов'язково підібрати відповідні прикраси. Карооким брюнеткам зі світлим відтінком шкіри відмінно підійдуть прикраси з білого золота або срібла. Що стосується каменів, то зверніть увагу на прикраси з аметистом, фианитом або аквамарином. Сережки з такими каменями будуть відмінно підкреслювати всю природну красу ваших очей. До речі, такі камені відмінно підійдуть і для каре-зелених очей.

срібло
аметист

Дівчата, які відносяться до другого цветотіпу, тобто теплому, повинні звернути увагу на теплі і насичені кольори. Потрібно пам'ятати, що відтінки не повинні бути занадто яскравими. Кораловий, болотний, помаранчевий, коричневий, теракотовий, шоколадний, оливковий - це саме ті відтінки, які дозволять підкреслити індивідуальність вашої зовнішності. Крім того, при виборі одягу можна звернути увагу на вироби з так званим ефектом «металік». Але це повинні бути теплі відтінки, наприклад, золотий.

Варто звернути увагу на класичний чорний колір. Для брюнеток такого типу він може бути як основним, так і додатковим кольором, з яким відмінно поєднуватимуться всі вищевказані відтінки. А ось таких кольорів, як синій, сірий, бузковий, рожевий, і різних пастельних тонів найкраще уникати.

Що стосується прикрас, то брюнеткам, які відносяться до теплого кольоротипу, варто віддавати перевагу ювелірним виробам, виконаним з золота. Тільки от від білого золота краще відмовитися. А серед каменів зверніть увагу на рубін, яшму, бурштин або сердолік.

Щоб правильно поєднувати між собою всі рекомендовані кольору, слід прислухатися до деяких порад.

    Намагайтеся завжди комбінувати насичений відтінок з нейтральним кольором. Запам'ятайте, що до нейтральних кольорів відносяться такі відтінки: чорний, білий, бежевий, сірий і темно-синій.

    Цілком можна поєднувати абсолютно протилежні кольори. Але тут важливо враховувати, щоб обидва відтінку ставилися до одного колірному спектрі. Наприклад, жовтий відмінно поєднується з синім і фіолетовим, червоний - з зеленим і блакитним.

    Дуже добре виглядає образ, коли всі деталі одягу підібрані в одному кольорі, але різних відтінків. Наприклад, пальто може бути насичене рожевого, а шапка більш ніжного рожевого відтінку.

    Класичний білий колір більш вдало і ефектно поєднується з червоним, рожевим, чорним, сірим, блакитним і синім. Чорний відмінно виглядає з червоним і блакитним. Зелений можна сміливо поєднувати з коричневим, бежевим або пісочним відтінком. Червоний ефектно виглядає з сірим, коричневим, чорним і білим. Дуже добре поєднується синій колір з жовтим, червоним і помаранчевим. А сірий колір поєднується з квітковими відтінками: бузковим, кольором фуксії і фіолетовим. Коричневий найкраще комбінувати з блакитним, білим, зеленим або жовтим кольором.

    Ідеальний макіяж

    Щоб завершити свій образ, потрібно створити ідеальний макіяж. При виборі косметики обов'язково враховуйте свій цветотип, щоб найбільш вигідно підкреслити природну красу карих очей і свій відтінок шкіри. Наприклад, жінкам зі смаглявою шкірою і карими очима можна щиро позаздрити, адже їм йдуть практично всі кольори і відтінки тіней і помад. Рум'яна слід вибирати коралового або темно-персикового відтінку, від світлих рожевих тонів краще відмовитися. При виборі рум'ян для себе запам'ятайте просте правило: вони повинні бути на один-два тони темніше вашого природного кольору шкіри.

    Правильно підібрані рум'яна допоможуть вам створити натуральний образ і підкреслити природну красу.

    Що стосується вибору тіней, то їх слід підбирати, враховуючи не тільки відтінок очей і шкіри, але і колірну гамму обраного наряду. Варто відзначити, що карооким красуням дуже йдуть фіолетові, коричневі і сірі відтінки. Для повсякденного або вечірнього макіяжу намагайтеся використовувати кілька відтінків одного кольору. Завдяки плавному переходу відтінків з одного в інший погляд буде більш привабливим. Підведення слід вибирати класичну: чорного або коричневого кольору. Завдяки таким відтінкам ви зможете підкреслити природну красу очей і додати їм яскравості, виразності. Брови і вії теж краще відтіняти класичним чорним або коричневим кольором. Пам'ятайте, що брови повинні бути на тон темніше вашого природного кольору волосся.

    Найяскравіші і сміливі відтінки помад дуже йдуть брюнеткам з карими очима. А також варто звернути увагу на темні і насичені відтінки. Головне правило, яке варто запам'ятати при виборі помади - можна вибирати абсолютно будь-який колір, проте важливо, щоб він був максимально насиченим, що не бляклим. Якщо ж ви вибираєте більш світлі відтінки, то зверніть увагу на помади з перламутром.

    Про відповідному макіяжі і кольорах для брюнеток дивіться у відео нижче.

    Комментарии (0)
    Додати коментар
    Який колір помади вибрати брюнетці?
    При правильно підібраних засобах декоративної косметики можна виглядати молодше за свої роки або, навпаки, створити непривабливу зовнішність.
    Які кольори в одязі, макіяжі і аксесуарах підходять шатенкам?
    Дівчата з кольором волосся «шатен» зараз на піку популярності. Незвичайний колір волосся дозволяє їм вибирати оригінальні колірні рішення в гардеробі,
    Які сукні підходять цветотіпу "осінь"?
    Дівчину-представницю осіннього кольоротипу не помітити досить складно, так як вона часто виглядає розкішно, яскраво і харизматично.
    Який колір помади підходить для рудоволосих дівчат?
    Таким природним природним багатством, як руда копиця волосся, можуть пишатися не більше 10% дівчат.
    Брови для брюнеток: як вибрати колір і правильно оформити
    "Візажистом можеш ти не бути, але брови малювати - зобов'язаний". Так іронічно переформулювавши цитату відомого російського письменника М. А. Некрасова, можна висловити