Шиншилові шуба
28.06.2019 0

Шиншилові шуба

Мода
В закладки


Представниці прекрасної статі завжди з особливим трепетом ставляться до шуб. Особливу увагу заслуговує шуба з шиншили завдяки елегантності і розкоші.

Переваги

  • Шиншили є унікальними звірками з дуже густим хутром. Шуба з шиншили ідеально підійде для холодної зими, оскільки хутро дуже схожий за текстурою на пух з довжиною до трьох сантиметрів.
  • Шиншилові шубка подобається багатьом дівчатам тим, що її хутро не має запаху. Шкіра цього звіра не містить потових залоз, тому і пошиті вироби не мають специфічний запах.
  • Дівчатам подобається триколірних окрас шиншил. Їх хутро має плавний перехід від темно-сірого до сіро-блакитного і білого кольору. Поєднання декількох тонів надає шубці чарівності і оригінального зовнішнього вигляду.
  • Хутро шиншили відрізняється м'якістю і легкістю, що є унікальним явищем при такій густоті.

Моделі

Зазвичай шиншилові шубка має простий фасон, оскільки так можна краще розкрити красу кольорової палітри хутра. Шиншила має плавний перехід від чорного або синього кольору з перловим відливом до білого. Дизайнери використовують цю особливість і часто зшивають шкурки вздовж, створюючи розкішні смужки.

Вироби з шиншили мають розкішний, ефектний зовнішній вигляд, але не кожен дизайнер може взяти за пошиття такої шубки, особливо довгою. Зазвичай дизайнери пропонують короткі моделі у вигляді жилета, болеро або кожушка.

Шуби із шиншили шиються в основному без капюшона. Хутро дуже швидко втрачає свій привабливий вигляд при терті зі шкірою. Якщо шуба і має капюшон, то він грає більш декоративну роль.

У новому сезоні дизайнери пропонують нові фасони і стильові рішенням. Величезною популярністю користується модель у вигляді дзвіночка, трапецієподібні фасони, а також шуби для автоледі. Новинкою виступає модель «балетки».

Шуба з стриженої шиншили зустрічається вкрай рідко. Дуже важко відрізнити такий виріб від інших звірів. Часто за стрижену шиншилу видають модель з кролика. Хоча такий хутро виглядає стильно і оригінально.

Довжина

Зазвичай шиншилові шуба має укорочений крій. Вона може бути представлена ​​у вигляді болеро, куртки, накидки без рукавів або расклёшенной моделі. Шубу з шиншили не носять на кожен день, оскільки вона відноситься до розкішних речей на урочисті заходи.

Молодь віддає перевагу коротким моделі, а ось жінки віддають перевагу шубка довжини міді або максі. Довгі моделі є дуже дорогими, оскільки для їх пошиття потрібна величезна кількість шиншилових шкурок. Тільки дуже багаті леді можуть дозволити собі таку витончену і дорогу річ.

Довгі шуби є непрактичними при носінні. Хутро шиншили вимагає особливого догляду, а моделі довжини максі більше схильні до забруднення.

Колір

Півстоліття тому селекціонери почали шукати нові різновиди хутра. Вони схрестили шиншилу з кроликом, і експеримент увінчався успіхом. Вони змогли відтворити ті ж колірні рішення, що притаманні хутрі шиншили, а також отримати нові колірні рішення.

Різні виробники пропонують різноманітні відтінки. Сьогодні можна придбати шубу з шиншили не тільки кремового, блакитного, попелясто-блакитного кольору, але також хутряні вироби в темних тонах. Зустрічаються шуби чорного і коричневого кольору. Вони є більш практичними.

Дуже ефектно виглядає шуба червоного кольору. Але варто розуміти, що це хутро виведений штучним методом, тому втрачає деякі якості і є довше коротким, ніж хутро чистою шиншили.

Біла шуба з шиншили є непрактичною, хоча виглядає урочисто і нарядно. Варто враховувати той факт, що біле хутро з часом набуває жовтий відтінок, тому необхідно бути дуже акуратним з таким колірним рішенням.

Зелена шуба зустрічається дуже рідко в колекціях відомих дизайнерів, але користується величезним попитом. Цей колір можна назвати оригінальним, адже мало звірів мають такий окрас. Шиншилові шубка зеленого кольору виглядає бездоганно і яскраво. Її можна комбінувати з одягом чорного або білого кольору.

Як відрізнити від підробки

Не кожна жінка може собі дозволити шиншилові шубку. І справа навіть не в ціні. На виробництво однієї короткої шуби потрібно багато шкурок шиншил. Деякі дівчата просто не хочуть носити таке «кладовищі звірків».

Шиншила має довжину від 19 до 38 сантиметрів. Якщо вони великого розміру, то на один кожушок буде потрібно не менше 60 штук. Варто враховувати, що зустрічається шлюб, і деяка кількість шкурок відсіюється при підборі колірної гами. У продажу не завжди є шкурки великого розміру, тому кількість шиншил також збільшується.

У підсумку, на один кожушок необхідно приблизно від 100 до 120 шкурок. Якщо брати довгу модель, то на неї пошив потрібно до 300 шкур.

Оскільки ціна на шиншилові шубку досить велика, часто зустрічаються підробки. Сьогодні часто в магазинах хутряних виробів зустрічаються моделі «шиншила-рекс». Недобросовісні продавці розповідають, що це різновид шиншили, яка коштує набагато дешевше. Насправді, це хутро кролика, виведеного під шиншилу китайцями.

Головна відмінність полягає в тому, що хутро шиншили дуже м'який, чого не можна сказати про вовни кролика. Та й за розмірами вони істотно відрізняються, хоча деякі виробники спеціально розрізають шкурки кроликів, щоб вони більше нагадували шиншил.

Можна переплутати шиншилові шубу з кролячої або з «бобрика». Але існує кілька рекомендацій, які дозволять точно визначити, з якого звіра пошито хутряний виріб:

  • Довжина хутра - шиншила має довший хутро, ніж кролик або бобер. Шуба з кролика часто представлена ​​стриженими моделями.
  • Кольорове рішення - чіткі смуги зазвичай притаманні саме підробкам. Також варто з обережністю ставитися до пофарбованих виробів або моделям, виконаним в яскравих кольорах.
  • Ціна є головним критерієм. Ексклюзивна шиншилові шуба коштує дуже дорого і продається в брендових магазинах.

Пам'ятайте, що шуби з шиншили не виробляються масово. Їх шиють на замовлення відомі будинки моди. Кожна модель є унікальною і неповторною.

Як зберігати?

Якщо ви стали щасливою володаркою шиншилової шубки, тоді варто не тільки акуратно її носити, але також і приділити увагу її зберігання. Будь-якого роду забруднення варто видаляти за допомогою професійного чищення. Якщо ви вирішили на придбання такої дорогої речі, то варто і звертатися тільки до професіоналів за допомогою.

Хутро шиншили є дуже ніжним, недовговічним і неміцним. Щоб її не зіпсувати, необхідно ознайомитися з рекомендаціями по догляду за таким «вибагливим» хутряним виробом.

Навіть усунення вологи вимагає особливих дій, щоб не зіпсувати виріб. По-перше, слід придбати спеціальну щітку, а по-друге, спочатку спробувати з виворітного боку очистити виріб, щоб запобігти пошкодженню ніжною шкурки шиншили.

Зберігання шуби з шиншили є цілою наукою:

  • У жарку пору року хутряний виріб рекомендується зберігати в спеціальному холодильнику, адже саме така температура і рівень вологості є для нього ідеальним. Час від часу його варто діставати і струшувати.
  • Якщо немає можливості зберігання шуби в холодильнику, тоді її необхідно помістити в темний чохол з широкою вішалкою і повісити в шафу.
  • Окрему увагу варто приділити вибору чохла. Він повинен бути повітропроникним, таким чином, хутро шиншили зможе дихати.
  • Шуба повинна висіти на деякій відстані від інших речей, щоб уникнути утворення заломів або потертостей.
  • Перед зберіганням її варто обробити спеціальним аерозолів від молі і різних жучків.

Скільки коштує?

Шиншила дуже рідко зустрічається в дикій природі, тому вона занесена в Червону книгу ООН. Сьогодні її розводять в штучних умовах, але цей процес є дуже складним. Шиншилові шкурку, яка має мініатюрні розміри, можна придбати на аукціоні не менше ніж за 100 доларів. Шкурки з оригінальним забарвленням стоять ще дорожче, починаючи від 300 доларів. Відповідно, на пошиття однієї шуби вимагає багато шиншил.

В середньому шуба з шиншили коштує понад 60 тисяч доларів. Іноді зустрічаються моделі і дешевше - за 10 тисяч доларів. Але таку ціну можна знайти дуже рідко. І тільки в тому випадку, якщо салон хутряних виробів самостійно займається пошиттям верхнього одягу і закуповує сировину у місцевих виробників. Але є і недолік - низька якість.

Відгуки

Шиншилові шуба - одяг преміум класу, в якій кожна жінка буде відчувати себе королевою. Вона відрізняється зручністю, теплом і легкістю. Дівчина в шубці з шиншили завжди буде в центрі уваги, еталоном краси.

Але, на жаль, існують і негативні відгуки. Шиншилові шубка коштує дуже дорого, а служить приблизно два-три роки. Багато дівчат відмовляються від такої покупки через те, що для пошиття одного кожушка потрібна велика кількість звірків.

Шиншилові шубка дуже скоро втрачає свій первинний зовнішній вигляд. Згодом хутро затирається, довгі волоски ламаються і з'являються затерті ділянки. Багато дівчат бояться придбати підробку, адже недобросовісні покупці хочуть заробити і часто пропонують шубу з кролика в якості шиншилової.

З чим носити?

Шиншилові шубка є дуже делікатною і витонченої річчю, тому з нею необхідно звертатися дуже акуратно. Дизайнери не застосовують в якості декору хутряного виробу шкіряних ременів або металевих брошок. Щоб шубка довше зберігала свій привабливий зовнішній вигляд, необхідно правильно підбирати елементи гардероба. Категорично забороняється носити сумку на плечі, оскільки від постійно зіткнення шуба стане непривабливою.

Шуба з шиншили повинна бути тільки для створення урочистого образу, не варто її носити кожен день. Її можна комбінувати з класичними брюками звуженого крою, сукнями або спідницями облягаючих фасонів, а також з витонченою взуттям на підборах в класичному стилі.

Варто віддати перевагу класичному одязі. Улюблені джинси будуть виглядати не дуже з розкішним хутром шиншили.

Необхідно бути дуже акуратно при виборі прикрас. Яскраві вироби можуть створити вульгарний цибулю, а дешева біжутерія, навпаки, виглядає на тлі дорогої речі недоречно.

Шуба з шиншили завжди є головним акцентом в створенні стильного лука. Вона відмінно буде комбінувати з простою і лаконічною одягом і аксесуарами.

Ефектні образи

Ефектно і стильно виглядає шиншилові шуба синього кольору. Таке незвичайне колірне рішення надає моделі виразності і унікальності. Коротка шубка з капюшоном чудово виглядає поверх чорної сукні облягаючого крою довжини міні.

Елегантно і модно виглядає шиншилові шуба трохи вище коліна поверх чорної спідниці олівець. Модель має рукав ¾, тому ідеальним доповненням образу в холодну пору року стануть довгі рукавички з натуральної шкіри.

Комментарии (0)
Додати коментар
Оригінальні моделі шуб з каракуля
Каракуль є дуже красивим і вишуканим видом хутра, який користується величезним попитом у всьому світі.
Шуби від бренду "Катерина"
Російський бренд «Катерина» радує модниць приголомшливими хутряними виробами найвищої якості.
Шуба з стриженої норки
Що таке стрижена норка? Норка - це цінний звірок. Її хутро дорогою і міцний; його відбілюють, стрижуть, фарбують, щипають.
Коричневі норкові шуби
Коричневі норкові шуби Коричнева норкова шуба - класика жанру в одязі з хутра. Хутро норки і її природний забарвлення знаходяться поза модою і часом.
Дублянка з хутром
Моделі Дизайнери пропонують в новому сезоні звернути увагу на дублянки-куртки, а також подовжені моделі.