Жіночі подовжені куртки
Вітрівка - це вид легкої верхнього одягу, який ідеально підходить для носіння ранньої осені або пізньою весною. Серед різновидів цієї куртки особливо можна виділити подовжену модель, яка відрізняється зручністю та елегантністю одночасно.
Особливості
У плані практичності легка куртка-вітровка призначена, в першу чергу, для захисту від дощу і вітру в негоду. З цими функціями вона відмінно справляється, якщо обрана правильно. Також відмінною рисою подовженою куртки є те, що вона здатна вписатися в будь-який образ.
Одягнувши вітровку з джинсами і легким джемпером, можна отримати легкий безпосередній образ, що підходить під повсякденний стиль в одязі.
А якщо цю ж куртку включити в офісний цибулю, де головним предметом є біла блузка в поєднанні з чорним низом, то строгість образу ненав'язливо розбавиться контрастною ветровкой, не порушивши загальний діловий ансамбль. Таким чином, одна і та ж вітровка допоможе створити кілька різних образів, абсолютно різних за стилями.
Моделі
Купуючи подовжену модель вітровки, слід враховувати, в яких умовах ви будете її носити і з якими речами найчастіше поєднувати. Різноманітність моделей і фактур дозволяє зробити вибір на користь краси, практичності, або всього цього одночасно. Вітровки з поліестеру є самим практичним варіантом для тих, хто ризикує іноді виявитися на вулиці в дощову погоду. За рахунок водовідштовхувальних властивостей тканини, ця модель захистить вас від вогкості і пронизливого вітру, а наявність капюшона на куртці врятує вашу зачіску.Як застібки у таких моделей використовуються блискавки, а додатковим елементом фасону іноді виступає пояс або ремінь з великою пряжкою.
Класична модель часто має приталений фасон, вигідно підкреслюючи достоїнства фігури. Так як основне призначення такої моделі - зігріти вас в прохолодний день і прикрасити, а не захистити від негоди, то і відповідних атрибутів вона не має. Зате такі вітровки, часто мають додаткові елементи декору - наприклад, вставки з мережива, планка з гудзиками, цікаві вишивки або прикраса бісером.Тканина, з якої виготовляються класичні моделі ветровок, повинна бути непромокаючий і продувається.
Дуже цікава подовжена модель вітровки з принтами, безумовним лідером серед яких є квітковий принт. Великі й малі квіти додадуть вигляду жвавості, зроблять його більш цікавим, по-літньому яскравим і сонячним.
Також варто звернути увагу на «тварини» принти, геометричні елементи у вигляді клітин і смужок, а також на елементи в стилі Етно.
З чим носити?
Подовжені моделі курток-ветровок дуже вдало можуть вписатися в більшість образів. Їх можна носити і з брюками, і зі спідницями довжини міні та міді, рідше максі. Джинси, лосини і плаття будуть також дуже доречні.
У класичному варіанті вітровку вільного крою допустимо надіти із спідницею прямого крою або широкими брюками зі стрілкою, але тоді слід враховувати, що весь лук повинен бути дуже стриманим, і на куртці були відсутні принти.
При виборі взуття в поєднанні з брюками слід відштовхуватися від загального образу. З звуженими моделями брюк або джинсів прекрасно виглядають і каблуки, і взуття на суцільній підошві. Якщо ви вибираєте комплект зі спідницею, то можна керуватися її довжиною - чим вона коротше, тим нижче каблук. Довжина куртки при цьому не має ніякого принципового значення.
Слід враховувати, що вітровка є легким одягом з досить тонкої тканини, тому одяг під нею повинна бути без капюшона і не з товстого матеріалу, інакше ви ризикуєте візуально додати до образу кілька зайвих кілограмів.
Незважаючи на універсальність вітровки в комбінуванні з іншими елементами одягу, існує кілька правил, коли одягати її буде недоречно:
- Довжина куртки не повинна бути одного рівня з спідницею. Вона повинна як мінімум на 10 сантиметрів виглядати з-під куртки. Якщо такої можливості немає, тоді краще вибрати брюки або завужені джинси.
- Подовжену куртку можна поєднувати зі спортивним взуттям. При цьому потрібно враховувати стиль куртки і її фасон.
- Не потрібно носити подовжену куртку з босоніжками. Щоб уникнути дисонансу в образі, надто відкрите взуття краще поєднувати з укороченою ветровкой. Якщо з якихось причин це неможливо, то замість босоніжок краще надягти туфлі з відкритим носом або мокасини.