
Жіноче утеплене пальто
Взимку теж хочеться виглядати модно і стильно. До того ж зараз можна без проблем знайти те саме пальто, яке не просто красиво сяде по фігурі, але і буде зігрівати в холоди і надійно захищати від вітру.
Утеплене жіноче пальто повністю відповідає цим вимогам, і найчастіше саме на ньому зупиняють свій вибір модниці. Таку практичну верхній одяг можна носити не один сезон. В ансамблі з теплими шапками і чобітьми ви залишитеся модною навіть у найлютіший мороз.



Особливості
Це раніше в утепленому пальто жінки відчували себе неповороткими товстушками. Як утеплювач використовувалася вата або ватин, через які пальто виходило важким і незручним, хоча на холод в ньому ніхто не скаржився. У наш час їм на зміну прийшли легкі синтепон і синтетичний ватин. Зимове пальто відразу ж перейшло в розряд легковагих і комфортних в носінні виробів, зберігши при цьому теплоізоляційні якості.


Верхній одяг з синтепоном призначена для ранньої весни і пізньої осені. Зазвичай в такий період температура повітря не опускається нижче 8-10 градусів за Цельсієм. Взимку потрібно додаткове утеплення у вигляді теплих кофт і светрів. Для морозних днів, до мінус 20-25, найкраще підійде пальто на утеплювальній підкладці з синтетичного ватину, який краще тримає тепло всередині вироби.



Найкращий утеплювач, звичайно ж, натуральний. Зазвичай він використовується в пальто-пуховиках. При цьому ціна його значно дорожче, ніж у пальто з штучними утеплювачами.



Моделі
Моделі утепленого пальто також слідують за модними тенденціями. Одна з них - пальто оверсайз з його м'якими лініями. Крім того, дизайнери пропонують використовувати у верхньому одязі в'язані деталі, прострочки у вигляді ромбів і квадратів, приспущені плечі. Незважаючи на різноманітність крою і кольору, серед моделей зимового пальто є свої фаворити. Стиль мілітарі і тут вдало проявив себе у вигляді двобортних пальто з характерними гудзиками.



Ще один популярний фасон - моделі трапецієподібної форми і розкльошені від лінії пояса в стилі ретро. Найчастіше виконані з вовни або кашеміру. Напівпальто зазвичай вибирає молодь. Цю модель відрізняють великі гудзики, капюшон і інші стильні деталі. Також юним модницям припадуть до душі вироби з комірами незвичайної форми і асиметричними застібками.





До модним моделей відноситься і однобортне пальто з великим коміром і прихованої застібкою. Утепленому пальто з хутром віддадуть перевагу багато модниць. У цій моделі присутній різноманітність кольорів і, завдяки хутряному обробці, воно виглядає дуже елегантно. При цьому підкладка в такому виробі теж може бути виконана з хутра.



Самою практичною моделлю для зими є стьобана пальто. У ньому не страшні холоди, воно відмінно переносить всі тяготи життя в мегаполісі. Для ділових жінок найкраще підійде утеплене шкіряне пальто - воно забезпечить презентабельний вигляд і комфорт в морозний день.



Довжина
Зимове пальто може бути різної довжини. Найоптимальніший варіант - до колін і нижче. Молодші вибирають короткі моделі, а досвідчені воліють довгі. По-перше, взимку тепло всьому тілу, по-друге, саме серед таких моделей можна зустріти елегантні розкішні екземпляри.


Стилісти виділили таке пальто в окремий модний тренд, віддавши йому кращий дизайн і декор. Його прикрашають штучні і натуральні хутра, комбінуються кольору і фактури матеріалів, використовуються різної форми коміри і капюшони.


Матеріал
Кашемір вважається дорогою тканиною. Він прекрасно тримає тепло, але має недолік - при частому носінні з'являються катишки. Ще однією популярною «зимової» тканиною є твід. Пальто з нього, завдяки вовни, комфортно в носінні. Дуже теплою вважається рогожка. Вона грубіша і щільна.


Найкомфортніше варіант для повсякденного носіння представляє зимове пальто з плащової тканини. Вона не впивається вологу і відмінно тримає форму. Тканина відмінно протистоїть негоді, а тепла підкладка захищає від морозів. Пальто зазвичай декороване хутром на капюшоні або комірі.


Утеплювач для пальто
Одним з недорогих утеплювачів для зимового пальто вважається ватин. Свою назву він отримав через схожість з ватою. Ватин - залишковий продукт швейного виробництва. Його виготовляють з вати, бавовни, вовни і віскози. Він добре утримує тепло навіть при -25 ° С. До недоліків відноситься його недовговічність.



Ще один легкий наповнювач - тінсулейт. Складається з волокон, які в десятки разів тонші людської волосини. Не вбирає вологу, його вага мінімальний. Не потребує додаткового догляду. Але при цьому ціна вироби з Тинсулейт може виявитися високою. З цим утеплювачем можна не боятися 30-градусних морозів. При певній товщині витримує і до -60 ° С.



Не поступається за вагою і міцності і наповнювач вальтерм. Він складається з багатошарових мікроячеек, які утворюють своєрідну повітряну подушку. Утеплювач утримує тепло і не пропускає холод. З вальтермом буде комфортно при температурі -10 ...- 41 ° С.



Колір
Дизайнери в цьому сезоні повернули на пік моди клітку. Разом з нею пропонуються світлі і натуральні відтінки тканин. Тому часто можна зустріти пальто з натуральної вовни. Воно може бути білого або сірого кольору. Тим же, хто бажає виділитися, запропоновані малиновий і золотисто-коричневий. У цьому сезоні також актуальні глибокі сині відтінки.


Як вибрати?
- В першу чергу перевіряйте якість швів.
- Якщо тканина вовняна, то зверніть увагу на її щільність.
- За товщиною утеплювача можна приблизно визначити на які температури розраховане виріб - чим товще, тим тепліше буде в ньому.
- Не забудьте перевірити глибину кишень, рукам там повинно бути вільно.
- І обов'язково міряйте пальто на щільну річ, типу кофти або светри.
- Рукава повинні прикривати руки до середини долонь.



З чим носити?
Під зимове пальто можна підбирати різний одяг: джинси, брюки, спідниці, сукні. Найголовніше, щоб вони поєднувалися за кольором і стилю. Найлегше підбирати одяг під пальто середньої довжини.


Відгуки
Сучасні утеплювачі припали до душі багатьом жінкам. Легкі тінсулейт і вальтерм дозволяють створювати різноманітні стильні моделі пальто, виглядати модно і витончено при будь мінусовій температурі.




