Мікроблейдинг брів: татуаж, який виглядає природно
28.11.2021 0

Мікроблейдинг брів: татуаж, який виглядає природно

Краса
В закладки


Татуаж брів може виглядати абсолютно природно та мати вигляд натуральних волосків. Це стало можливим завдяки техніці мікроблейдингу, яка з'явилася близько року тому і стрімко набирає популярності. І якщо ви подивитеся на брови, виконані в техніці класичного татуажу – ви одразу зрозумієте, що вони намальовані. Тоді як мікроблейдинг дуже складно відрізнити від натуральних брів.

Що таке мікроблейдінг

Мікроблейдинг виконується спеціальним апаратом-"ручкою", яким майстер промальовує кожну волосину. На кінчику "ручки" є тонке лезо – товщиною 0,18 мм. Лінії, що імітують волоски, наносяться вручну під різним кутом - і в результаті вони виглядають реалістично та об'ємно. Легке запалення пройде через пару годин після процедури, при загоєнні не буде ніяких скорин, тільки невелике відлущування шкіри, як лупа.

Мікоблейдінг – це практично безболісна процедура, на відміну від класичного татуажу, тому що глибина проникнення голки менша. Крім того, використовуються дві фази знеболювання: перша фаза – це кремова аплікаційна анестезія, яка наноситься та витримується 15 хвилин, після чого починається процедура; друга фаза вводиться під шкіру під час процедури, коли вже є мікротравми. Приблизно через місяць обов'язково робиться корекція - може знадобитися повторне нанесення або зміна форми за бажанням клієнта.

Власницям жирної шкіри мікроблейдинг прослужить у середньому 6-8 місяців, сухої шкіри – рік-півтора.

Не варто робити мікроблейдинг мамам, що годують. Тому що, по-перше, потрібно працювати з знеболюючим, що не дуже добре для дитини. По-друге, має значення нерівне гормональне тло, що може позначитися на якості татуажу. Найкраще робити мікроблейдинг через кілька місяців після закінчення грудного вигодовування.

Що стосується вагітності - робити татуаж не можна в жодному разі в першому та третьому триместрах. Ніхто не знає, як ляже пігмент під час вагітності. Також під час процедури не застосовується знеболювальне. Але ситуації бувають різні, тому мікроблейдинг робиться тільки з дозволом лікаря і без вторинного знеболювання.

Кому не можна робити мікроблейдинг

Існує ціла низка протипоказань, при яких мікроблейдинг робити не можна. Це ГРВІ, ослаблений імунітет, цукровий діабет, загострення шкірних захворювань, гемофілія, захворювання крові, злоякісні новоутворення, ВІЛ, СНІД, епілепсія, підвищений тиск, захворювання серця, алергія на анестетики, васкуліт, склеродермія, менструація, прийом гормональних препаратів, гепатит, артрит тощо.

Комментарии (0)
Додати коментар
Які кольори в одязі, макіяжі і аксесуарах підходять шатенкам?
Дівчата з кольором волосся «шатен» зараз на піку популярності. Незвичайний колір волосся дозволяє їм вибирати оригінальні колірні рішення в гардеробі,
Як освітлити брови: кошти і тонкощі процедури
Останнім часом така процедура, як освітлення брів, стала вельми популярна серед багатьох дівчат.
Густі брови: види, нарощування і макіяж
Мода мінлива і непередбачувана, адже вона диктує стиль одягу, макіяжу і зовнішності. Ще недавно на піку популярності знаходилися тонкі брови-ниточки, проте зараз в
Масло для росту брів: особливості вибору та застосування, ефективні рецепти
Якщо раніше представниці прекрасної статі прагнули мати дуже тоненькі брови, видаляючи зайві волоски різними способами, то останнім часом стало модно мати широкі і густі
Брови для брюнеток: як вибрати колір і правильно оформити
"Візажистом можеш ти не бути, але брови малювати - зобов'язаний". Так іронічно переформулювавши цитату відомого російського письменника М. А. Некрасова, можна висловити