Дегідратори для нігтів: що це таке, як вибрати і використовувати?
Манікюр з використанням гель-лаків - складна, багатоетапна процедура, в процесі якої використовується кілька обов'язкових засобів. Якщо технологія буде порушена, то результат стане розчаруванням, він не буде довго триматися і може нашкодити нігтьовим пластин. Сьогодні ми поговоримо про дегідратором, який є одним з таких обов'язкових засобів.
Деякі майстри, які не відрізняються особливою свідомістю і професіоналізмом, не використовують у своїй роботі дегідратори. А дарма! З цієї статті ви дізнаєтеся, чому так важливий цей матеріал в процесі створення ідеального, довговічного манікюру.
Що це таке?
Дегидратор для нігтів наноситься на пластину перед гель-лаком. Він прозорий, продається в звичайних флаконах з пензликом. На флаконі може перебувати напис «бонд» або «бондер». Це один і той же засіб. Наноситься на оброблений ніготь перед лаком або матеріалом для нарощування. Це засіб виконує ряд важливих функцій:
- знежирення пластини;
- відновлення натуральної кислотності нігтів;
- оздоровлюючий ефект;
- дезінфекція;
- збільшення міцності і довговічності манікюру;
- знімання вологи, яка є головним ворогом гель-лаку.
Завжди нанесення дегидратора є обов'язковим етапом. Особливо це актуально для людей з «мокнучими руками». Якщо дегідратація не проводитиметься, то можуть виникнути такі наслідки:
- недовговічність манікюру, який може протриматися навіть менше тижня;
- відшаровування покриття від нігтьової пластини;
- проблеми з нігтями;
- утворення пухирів при сушінні лаку через вологу, яка залишилася на нігтьової пластини.
Види
Дегидратор випускається в декількох різновидах, які нам належить зараз вивчити.
- Дегидратор може входити до складу інших засобів, які використовуються для манікюру. Це дуже зручно в роботі, до того ж скорочується час всієї процедури.
- Дегідратори, які випускаються окремо, не в складі інших засобів.
Відрізнятися такі кошти для манікюру також можуть за складом. Деякі компоненти є основою для всіх різновидів дегідраторів, інші складові додаються на розсуд виробника.
- Бутилацетат є основою, це ефір оцтової кислоти з бутилового властивостями, який використовується в якості органічного розчинника.
- Барвники і аромати використовуються багатьма виробниками, на нігті ці компоненти роблять не найкорисніше дію, тому краще вибирати засіб без них або хоча б з мінімальним вмістом.
- Різні кислоти входять до складу деяких засобів, вони використовуються для розкриття лусочок нігтьової пластини, що покращує проникнення дегидратора. Зазвичай використовується метакрилова кислота. Концентрація може варіюватися від 30 до 100%. Цінується такий засіб за відмінні скріплюють властивості, тому воно часто використовується при акриловому нарощуванні. Важливо не допускати попадання матеріалу на шкіру, що стане причиною печіння і свербіння. На висохлому матеріалі з'являється білий наліт.
- Бондери без кислот в складі надають делікатне вплив, пластина залишається більш цілісної, а засіб має невелику глибину проникнення. У складі таких бондери є велика кількість смол, відповідно, після висихання виходить липкий шар.
Як використовувати?
Дегидратор дуже простий у використанні. З ним навіть у початківця майстра не виникне проблем, потрібно лише дотримуватися рекомендацій фахівців.
- Робота повинна проводитися в рукавичках.
- Нігті готуються за стандартною схемою (забирається кутикула, надається форма, проводиться полірування).
- Дегидратор наноситься на пластину акуратно, щоб не була порушена шкіра. З пензлика забирається зайвий бондер про край флакона. Деякі матеріали наносяться за допомогою пензлика, як звичайний лак. Але також можливо нанесення за допомогою серветки.
- Нанесення починається з центральної частини нігтя. Якісне засіб самостійно розтечеться по пластині.
- Чекаємо повного висихання, зазвичай досить хвилини. Продовжуємо роботу з іншими засобами за стандартною схемою.
- Дегидратор швидко висихає, тому не варто обробляти цим засобом відразу всі нігті. Оброблений ніготь не можна чіпати, після висихання бондери відразу наноситься лак.
Рейтинг кращих марок
Дуже багато фірм займаються випуском дегідраторів. Не всі з них пропонують якісний продукт, який варто наносити на нігті. Ми допоможемо зорієнтуватися в цьому розмаїтті виробників і продуктів.
IBD Dehydrate є вибором багатьох майстрів, тому його часто можна побачити в салонах. Для домашнього використання він також купується.
Для такого засобу характерний ряд особливостей, які заслуговують на вашу увагу:
- відмінне очищення;
- м'який вплив на ніготь і відсутність небезпеки при попаданні на шкіру, від такого засобу не виникатиме відчуття печіння та свербежу;
- відновлення РН-балансу пластини;
- може використовуватися спільно з будь-яким засобом для покриття / нарощування;
- аромати, барвники та інші шкідливі компоненти відсутні в цьому продукті;
- повне випаровування.
А ось вартість могла б бути трохи менше. За 14 мл продавці вимагають від 500 до 900 рублів.
під брендом Patrisa Nail випускається потужний дегідратор, за допомогою якого забезпечується висока зчіплюваність не тільки лаків, але також гелів і акрилу. Незважаючи на свою високу ефективність, це засіб дбайливо впливає на нігті, прибирає з їх поверхні різного типу забруднення. Продається такий матеріал у флаконах об'ємом 16 мл, ціна починається з 200 рублів.
CND - професійний засіб, яке часто використовується в салонах нігтьового дизайну. Проводиться воно в Америці і характеризується високою якістю. Цей дегідратор висихає за 5 секунд, і лампа для цього не потрібно. Недоліком є сильно виражений запах і висока вартість (600 рублів за 15 мл).
Nail Dehydrator PNB є найпопулярнішим виробником матеріалів для манікюру. В асортименті продукції від цієї компанії є і дегідратор. Він не має неприємного запаху, але деякі майстри стверджують, що ніготь виходить пересушеним. Професійні засоби не можуть бути дешевими, ось і за 15 мл такого засобу доведеться заплатити близько 650 рублів.
Дегидратор Lily Angel добре поводиться з натуральними нігтями, дбайливо на них впливає, демонструє відмінне зчеплення всіх матеріалів між собою і з нігтьової пластиною. Радує доступна вартість такого засобу - 15 мл буде коштувати всього 260 рублів.
Ще один професійний матеріал випускається фірмою Kodi. З таким дегідратором можна відразу виконати кілька завдань. Це засіб відноситься до середнього цінового сегменту, тому однаково доступно і професійним майстрам, і домашнім самоучкам.
Наостанок розглянемо німецький дегідратор, який випускається фірмою El Corazon. Він наноситься за допомогою серветки, не пахне, забезпечує гідний догляд за нігтями і служить гарантією довговічності манікюру - 2 тижні покриття точно буде носитися. Ще й ціна радує - за 150 рублів можна купити 120 мл.
Відгуки
У процесі вивчення відгуків про дегідратором, ми дізналися, чим можна замінити цей засіб. Краще, звичайно, користуватися оригінальним засобом одного з тих виробників, які увійшли в наш рейтинг. Але ніхто не застрахований від ситуацій, коли дегідратор закінчився, а манікюр дуже потрібно зробити. Або просто в даний момент немає можливості придбати якісне засіб.
У таких екстрених ситуаціях виручить ацетон або спирт, який використовується в медицині. А також виручити може З% розчин борної кислоти на основі спирту. Як знежирювачах можна використовувати лимонну кислоту, яка не тільки прибирає забруднення, але і служить джерелом вітаміну С.
З знежиренням і підсушуванням пластини ці кошти справляються добре, чого не скажеш про догляд за нігтями. Тут і ацетон, і спирт виявляються навіть шкідливими, оскільки надмірно висушують поверхню нігтя. Тому їх використання може носити лише разовий характер.
Професійні майстри в своїх відгуках рекомендують працювати з матеріалами від одного виробника. Тільки в цьому випадку можна досягти максимальної зчіпки матеріалів і отримати довговічний результат. Всі позитивні відгуки, які ми вивчили, припадали, здебільшого, на матеріали виробників з нашого рейтингу. Деякі користувачі відзначають новий продукт російського виробництва - RuNail. Він не має запаху, а в складі відсутні шкідливі компоненти.
Зустрічаються і негативні відгуки. Причиною найчастіше служать матеріали, які були придбані в сумнівних місцях продажу. В цьому випадку можна з упевненістю говорити про підробку, прострочений матеріалі або порушеннях правил зберігання. Негатив з боку користувачів також виникає через несумісність матеріалів від різних виробників.
Запорукою довговічного манікюру і бездоганних нігтів служать якісні матеріали від одного виробника, які купуються в салонах, спеціалізованих магазинах або на офіційних онлайн-ресурсах.
Про те, в чому відмінності між праймером, бондери і дегідратором, дивіться в наступному відео.