Апарат для манікюру Marathon
07.02.2019 0

Апарат для манікюру Marathon

Краса
В закладки


Працюючи в салоні, майстру нігтьового сервісу просто не обійтися без апарату для манікюру. Але і вдома вже багато представниць слабкої статі мають таке обладнання. На ринку представлений величезний асортимент приладів цієї спрямованості з різним функціоналом за різною ціною. Серед професійних апаратів для манікюру на особливу увагу заслуговують прилади ТМ Marathon.

Про виробника

Апарати для манікюру Marathon випускаються відомої південнокорейської фірмою SMT, яка була заснована ще в 70 роках минулого століття. Спочатку ця компанія випускала високопотужні апарати, що застосовуються в стоматології та косметології, а потім освоїла виробництво приладів і для нейл-індустрії. Продукція компанії відома у всьому світі і користується досить високою популярністю.

Особливості

Під торговою маркою Marathon випускаються апарати і для професіоналів, і для домашнього використання.

У апаратів для манікюру Marathon є ряд переваг.

  • Висока якість продукції доведено високим попитом на такі прилади.
  • Зручний дизайн продуманий до дрібниць - апаратом комфортно користуватися.
  • Низький рівень шуму, який виробляє фрезер, не відволікатиме під час роботи.
  • Зручний механізм для зміни насадок дозволить не витрачати на процедури багато часу. До нього підходить більшість випускаються фрез.
  • Більшість моделей оснащені педалями для ножного управління, що полегшує роботу майстра.
  • Всі фрезери мають можливість реверсивного руху.
  • Вбудована система захисту від перегріву допоможе зберегти прилад в робочому стані на довгі роки.
  • Широкий асортимент продукції дозволить підібрати апарат з потрібними технічними характеристиками.
  • На все обладнання є гарантія. Можна замінити зношені деталі і в післягарантійний період - у багатьох містах є сервісні центри ТМ Marathon.

До недоліків апарату для манікюру Marathon можна віднести лише його вартість. Але вона повністю виправдана функціональністю і якістю обладнання.

Види і технічні характеристики

Модельний ряд цих апаратів досить широкий. Нижче представлено кілька приладів, які користуються особливою популярністю.

  • Marathon 4. Відноситься до портативних приладів. Він має чотири швидкості, які перемикаються механічної ручкою. Максимальна швидкість обертання такого фрезера становить 35 000 об. / Хв., Потужність апарату досягає 40 Вт. Важить прилад трохи більше кілограма, параметри блоку становлять 150х85х70 мм.
  • Marathon 3 Champion. Це одна з найбільш популярних у професіоналів моделей. Вона оснащена плавним регулятором швидкості, яка може досягати 35 000 об. / Хв. Його потужність становить 45 Вт. Розмір приладу також невеликий - 115х155х80 мм, вага становить 1250 г. На корпусі є зручні отвори для зберігання насадок, які можуть знадобитися під час роботи. Прилад випускається в білому, блакитному і рожевому кольорі. Він не нагрівається, їм можна користуватися без відключення протягом 2 годин.
Marathon 3 Champion
  • Marathon N2. Особливістю приладу є можливість плавного регулювання швидкості за допомогою ножної педалі, що звільняє руки від необхідності вручну виставляти обороти, які в цьому приладі доходять до 40 000 об / хв. Ще однією зручною функцією приладу є можливість включення реверсу, не зменшуючи швидкості. Потужність цього фрезера становить 50 Вт. Розміри блоку - 147х115х96 мм. Важить прилад 2,5 кг.
  • Marathon Multi 600 DUO. Це Бесщеточний прилад підвищеної потужності. Такий апарат оснащений сенсорним управлінням, має РК-дисплей, який показує швидкість обертання фрез. Також на ньому вказується код помилки в разі несправності, що дає можливість майстру виправити її, не проводячи діагностику. Регулювання швидкості роботи приладу виробляється і вручну, і за допомогою педалі. Також прилад оснащений функцією автокруіз. Обороти фрезера досягають показника 50 000 об. / Хв., Його максимальна потужність складає 230 Вт. Вага приладу відповідає 2,9 кг, параметри блоку складають 268х122х228 мм. При необхідності апарат можна кріпити до стіни.
Marathon Multi 600 DUO
  • Marathon Handy 702. Прилад має збільшену потужність, яка становить 100 Вт, сенсорне управління, індикатор швидкості обертання, функцію автокруіз. Апарат працює на максимальній швидкості 40 000 об. / Хв. Важить прилад близько 2,5 кг, габарити блоку управління складають 232х180х137 мм.
Marathon Handy 702

Як використовувати?

Для того щоб зробити апаратний манікюр за допомогою фрезеров ТМ Marathon, необхідно виконати вказівки, описані нижче.

  • За 30 хвилин до процедури необхідно підготувати руки: добре вимити шкіру з милом, зняти старе покриття.
  • Процедуру манікюру починають з обробки кутикули. Спочатку її відсувають, піднімаючи, вичищають насадкою «полум'я» або «свічка» птеригий. Потім акуратно зрізують саму кутикулу насадкою «куля».
  • Після цього додають нігтьовим пластин однакову довжину і форму фрезою «циліндр».
  • На наступному етапі шліфують поверхню нігтьової пластини і шкіру навколо неї.
  • Забирають ороговілі частинки з поверхні рук сухою щіткою, наносять декоративне покриття, зволожують шкірний покрив.
  • Тепер все фрези, які використовувалися роботі, слід продезінфікувати і простерилізувати. Сам прилад потрібно протерти від пилу.

Також кожен квартал рекомендується проводити технічне обслуговування приладу: розкривати корпус і видаляти пил, яка потрапила на нутрощі апарату, і при необхідності міняти щітки двигуна.

Поради

Купуючи апарат для манікюру Marathon вперше і не маючи навичок роботи з подібними машинами, потрібно врахувати кілька аспектів.

  1. Вирішити, для чого купується фрезер. Якщо він потрібен для домашнього використання, то варто придивитися до апарату з мінімальним набором функцій. Не варто переплачувати за сенсорне управління або автокруіз.
  2. Новачкам не потрібно купувати прилад з великою потужністю - їм легко пропиляти нігтьову пластину, так як навичок в роботі з машиною мало. Потрібно працювати на невеликих оборотах, при цьому не сильно натискаючи на ручку приладу.
  3. Фрези краще підбирати відповідно до тією роботою, яку необхідно виконати. Не варто експериментувати. Приступаючи до процедури вперше, слід вибирати більш м'які керамічні насадки з червоною рискою.
  4. Ручку апарату потрібно тримати таким чином, як тримаєте звичайний олівець. Торкатися до нігтя необхідно тільки бічною частиною фрези.

Відгуки

Професіонали досить часто віддають перевагу апаратам для манікюру Marathon. Це гідні фрезери, ціна яких повністю відповідає якості. Майстри, які використовують ці прилади, відзначають їх високу потужність, стабільну роботу, невеликий розмір. Як недоліки згадують відсутність фрез в комплекті, а також те, що насадки потрібно купувати окремо. Додатково варто відзначити, що на деяких приладах, на ручці швидкостей відсутні параметри оборотів, тому виставляти їх доводиться «на око».

Детально про те, як зробити комбі манікюр апаратом Marathon-3 Champion, ви узнете з наступного відео.

Комментарии (0)
Додати коментар
Флісова кофта
Флісова кофта
Флісова кофта
27.12.18 Мода
Коли зміну сонячним літнім дням приходить дощова осінь, а за нею - зима з її морозами і хуртовинами, дуже важливо вчасно змінити гардероб.
Машинка для манікюру Lina Mercedes 2000: характеристика і особливості застосування
На сьогоднішній день апаратний манікюр стає все популярнішим, поступово витісняючи обрізний.
Дегідратори для нігтів: що це таке, як вибрати і використовувати?
Манікюр з використанням гель-лаків - складна, багатоетапна процедура, в процесі якої використовується кілька обов'язкових засобів.
Гель-лаки Monami: різноманітність продукції та якість
Сучасний ринок рясніє різними марками гель-лаків. Кожен виробник засобів манікюрною індустрії прагне переманити споживача на свою сторону, покращуючи якість і знижуючи
Палітра і особливості гель-лаків Ingarden
Виробник гель лаку InGarden - стабільна американська компанія. Серію пропонованих продуктів для дизайну нігтів відрізняє якість і багата палітра кольорів.