Ідеї ​​стильного дизайну нарощених нігтів
23.02.2019 0

Ідеї ​​стильного дизайну нарощених нігтів

Краса
В закладки


Манікюр сучасної жінки може бути різним. Особливо це стало можливо після освоєння методів нарощування нігтів. Домігшись бажаної довжини і форми, нерідко вибір дизайну ставить в тупик, адже в найбагатшому переліку пропозицій легко заплутатися. Давайте розберемося, які актуальні рішення пропонує мода в поточному сезоні для оформлення нарощених нагідок.

9 фото

Особливості

Нарощування нігтів - процедура, яка дозволяє подовжити нігті і облагородити нігтьове ложе. Це особливо важливо для нігтьових пластин з формою, далекою від ідеалу. Незалежно від типу використовуваного для нарощування матеріалу, відкриваються можливості для прикраси нігтів в самих різних техніках манікюру.

При цьому оформлення може бути виконано як в одній техніці, так і одночасно в двох або навіть трьох.

Виконують нарощування за допомогою гелю або акрилу. В одному випадку - при роботі з гелем - процес вимагає наявності спеціальної світлодіодної лампи, в іншому - при роботі з акрилом - матеріал висихає самостійно в короткий час. Для нарощування використовують спеціальні паперові шаблони або пластикові тіпси. Верхні форми зручні тим, що ними можна наростити довжину на обкусаних або занадто обламаних нігтях. Займає цей процес менше часу, ніж робота з нижніми формами.

Нарощування виконують після видалення старого покриття і підготовки нігтьових пластин, оскільки без шліфування матеріал на своїх нігтях добре триматися не зможе. За рахунок довжини нарощених нігтів збільшується площа під дизайн, а значить, відкриваються можливості по вибору принта і різного декору, який неможливо собі дозволити на занадто коротких і вузьких нігтики.

Форми нігтів

Варто врахувати той факт, що форма нарощених нігтів буде залежати не тільки від навичок майстра. Нерідко вона ще підпорядковується типу використовуваних заготовок або тіпсів. Шаблони мають різний тип арки, вони розраховані на різний край. Однак це не бентежить професіоналів, які можуть створити потрібну форму, маючи в арсеналі навіть один набір каркасів.

Що стосується кращої форми, то у кожної жінки вона буде своєю. І справа тут не стільки в моді, скільки в особливостях своїх нігтьових пластин і їх лунок. На цей нюанс звертають увагу майстра, вибираючи на початковій стадії нарощування вірну форму під пальці, руку, а також положення бічних стінок пластини.

Крім того, має значення і форма лунки, адже в ідеалі край нігтя повинен бути її дзеркальним відображенням. Це дозволить надати рукам і пальцях витонченість, врівноважити форму.

Що стосується модних тенденцій, то у моди на цей рахунок є свої варіанти. Нарощені нігті вона зараз радить оформляти під овал, мигдаль і м'який квадрат. Всі три форми вважаються універсальними і жіночними, що особливо важливо для образу сучасної жінки. Вони гарні для представниць прекрасної статі різного віку і стилю. Однак якщо м'який квадрат добре виглядає і на коротких нігтьових пластинах, то овальним і мигдальним нігтям потрібна велика довжина.

Мода вважає, що зайва довжина нарощених нігтів виглядає неприродно, а тому вона пропонує жінкам зупиняти свій вибір на помірній довжині. В середньому, відросло край не повинен перевищувати 7 мм. Цього достатньо, щоб вмістити на нігті особливий дизайн, продемонструвати красу і унікальність обраної фактури.

Крім того, на нігтях помірної довжини однаково красиво виглядають і ніжні, і яскраві відтінки лакових покриттів, а тому виключається навіть натяк на вульгарність і нудьгу.

Техніки оформлення

Однією з найбільш цікавих методик дизайну нарощених нігтів є акваріумний дизайн. Його створюють за допомогою моделює речовини і їм же запечатують декор всередині нігтів. Виглядає такий манікюр шикарно і об'ємно. За рахунок довжини на таких нігтях можна виконувати не тільки окремі замальовки, але навіть цілі композиції. Запечатувати всередині структури можна сухоцвіти, дрібні черепашки, конфетті, слайдер-дизайн, дрібних комах і навіть звичайний пісок.

Стильним варіантом оформлення штучних нігтів стане французький дизайн. Його можна виконувати на основі аквадизайну традиційної або зворотного методики. У кожному разі можна домогтися незвичайного результату, змінюючи ширину і форму посмішки. Вона може бути класичної дугоподібної, у вигляді хвилі, зигзага, серця, блискавки, двох трикутників.

Крім того, сьогодні популярно оформлення із вторинною дужкою, яка може бути виконана в техніці негативного простору або тонким пензлем поверх основного фону.

Що стосується зворотного френча, то можна створити його різними способами. Як і традиційний варіант, він може прагнути до асиметрії і діагональним лініях. Можна створювати його поверх основного фону спеціальними акриловими фарбами, гель-лаком і навіть художньої аквареллю. А також перевернутий френч можна створити звичайним точковим візерунком, виконаним за допомогою Дотса. Можна створити французький дизайн і шляхом акцентування кутикули дужками зі стразів.

Одним з найбільш популярних сьогодні варіантів манікюру є градієнт у всіх його різновидах. Ефект плавного переходу, який можна створити на нарощених нігтях, сьогодні має 4 різновиди. Крім вертикального і горизонтального варіантів, сьогодні модно вміщати розтяжку всередині акцентних нігтів. Наприклад, на акцентними нігті омбре може бути виконаний у формі трикутника, кола, овалу, ромба, багатокутника.

Можна виконувати градієнт в двох напрямках. Наприклад, основою може бути звичайна розтяжка від низу до верху, а поверх неї виконується вертикальна смуга і на ній створюється зворотний омбре. Якщо при цьому верхній шар прикрасити акрилової пудрою, вийде об'ємний дизайн в дусі останньої моди. Якщо ж хочеться новизни, можна виконати градієнт від пальця до пальця, використовуючи родинні відтінки одного кольору. Красиво буде виглядати і дизайн з різнобарвною розтяжкою відтінків пастельній групи.

На нарощених нігтях красиво виглядають комбіновані техніки. Наприклад, той же френч відмінно поєднується з класичними однотонними нігтями, місячним дизайном, градієнтом, вуаллю, битим склом. Що стосується класики, то вона вважається однією з найбільш елегантних на сьогоднішній день технік манікюру. Фактуру покриттів одного кольору можна облагороджувати різними порошковими матеріалами, стразами і малюнками.

Вуалева техніка сьогодні дещо відійшла від свого первісного вигляду. Якщо раніше для неї була принципово важлива контурна обведення, сьогодні малюнки і контури вважаються зайвими, адже можна прикрашати напівпрозорий фон більш цікавим способом. Наприклад, можна зобразити на такій основі геометричну фігуру, заповнити її глітером або акриловим піском. А також гарно виглядатиме вуаль з ефектом градієнту, на якій можна намалювати мережива, смуги або зафіксувати блискучий декор.

«Бите скло» примітно незвичайним ефектом. Такий дизайн часто виконують на нарощених нігтях з огляду на його помітності і новизни. Створюють оформлення за допомогою нарізки і приклеювання на ніготь шматочків манікюрною плівки з різним ефектом (від голографії до дзеркала). «Бите скло» може стати частиною малюнка, геометричною фігурою, посмішкою френча, крилом метелика, квітковим пелюсткою.

Кольорова гамма

В даний час палітра фарб для виконання манікюру досить різноманітна численними відтінками різних кольорів, яких може бути більше сотні. У кожній з груп кольорової палітри є тони, які можна використовувати для стильного і сучасного дизайну. Це, безумовно, ніжна пастель, обрана модою за ніжність і гармонію відтінків. Вони відмінно поєднуються між собою і підходять до більшості елементів жіночого гардеробу. Кращими в цій групі є м'ятний, блакитний, рожевий, карамельний, бірюзовий, молочний відтінки.

У цьому сезоні гостро затребувані нейтральні фарби палітри. Білий, чорний, сірий тони прикрашають більшість дизайнів, ці пігменти використовують для декорування та обведення, поєднуючи їх в залежності від уподобань з золотом, бронзою або сріблом.

До речі, додавання шиммера сьогодні дуже популярно, причому поєднувати в дизайні можна одночасно і дрібну перламутрову пилок, і великі блискітки. Модно покривати блискітками чорну основу, тим самим створюючи ефект дорогоцінного напилення окремих малюнків.

Актуальними темні тони: марсаловий, винний, бургунди, смарагдовий, баклажановий. Популярно їх поєднання з чорним контрастом. Відмінно вони виглядають і з нюдом - такий контраст сьогодні вважається надпопулярним.

На відміну від білого кольору, нюдовий тон дозволяє створити більш м'який колірний контраст. За його рахунок манікюр виглядає гармонійно в будь-якому жіночому образі і без крику натякає на витонченість натури.

Серед яскравих фарб варто відзначити фуксію, синій і червоний колір. Для осіннього дизайну вибирають помаранчевий, насичений жовтий і лимонний, взимку потрібно звернути увагу на коричневий колір і відтінок морської хвилі. Серед інших фарб затребувані і неонові, що дозволяють створити соковитий фруктовий дизайн. Це яскрава малина, зелено-жовтий, яскравий фіолетовий, кислотно-оранжевий. Дуже популярні яскраві і соковиті тони свіжої зелені.

Додатковий декор

Залежно від ширини нігтьових пластин і їх довжини, використовувати для дизайну нарощених нігтів можна різні елементи декору.

Розпис

Найбільш дорогим способом прикраси однотонної поверхні нарощених нагідок є ручний розпис. Виконана вона може бути різними способами (акварельного розпису, технікою одного мазка, прийомом малювання по мокрій основі або за допомогою використання лаків з ефектом цвітіння). Дане декорування нігтів досить трудомістким і вимагає постійного тренування на спеціальних тренувальних картах, якими користуються майстри для відточування своїх художніх навичок.

Слайдер-дизайн

Стильною і досить оригінальною заміною ручного малювання є слайдер-дизайн. По суті, це водні наклейки на паперовій основі, які клеять безпосередньо на невисушеного топ (базу, ультрабонд), замінюючи ними ручний розпис.

До речі, саме майстри помітили, що можна маскувати аквакартінкі під ручний розпис, підфарбовуючи окремі елементи малюнка і підбиваючи деякі його контури. Так можна скоротити час на промальовування і виконати професійний дизайн, як в салоні.

Каміфубукі

Одним з особливо затребуваних видів декору є каміфубукі (різнокольорові конфетті для манікюру). Їх можна використовувати поверх кольорового гель-лаку або гелю, вони актуальні і в акваріумному дизайні. Маючи найрізноманітнішу форму у вигляді сердечок, геометричних фігур, зірок, метеликів, ведмедиків, котиків і букв, вони не тільки внесуть в оформлення особливий настрій, але і вкажуть на його приналежність до певної пори року.

Тенденція натяку на сезонність є однією з провідних в дизайні сучасного манікюру.

Фимо

Для літнього прикраси нарощених нігтів можна використовувати фимо найрізноманітнішої форми і кольору. Даний декор представляє собою нарізані фігурки з невеликої палички. Найчастіше це фрукти і ягоди, якими прикрашають штучні нігті після нанесення гібридного покриття і запечатує шару. Матеріал не самий практичний, зате ефектний і запам'ятовується.

Втірка

Не можна не відзначити такий інструмент декору, як втірка. За своєю структурою це легка і практично невагома пилок, яку втирають в топ для зміни вихідної фактури покриття. Застосовувати порошковий склад можна на пофарбований ніготь або прозоре покриття. Ефект в кожному випадку буде різним, оскільки вуаль виглядає по-різному не тільки в різних відтінках використовуваних покриттів, але і на різній фактурі.

Різновидів у матеріалу багато, але дзеркальна пил сьогодні вже не в моді. Їй на зміну прийшли «русалка», «північне сяйво» і «хрущ». Чим менше час втирання порошку, тим легше і невагомі його ефект.

Втірка має здатність покращувати глянсове покриття більш естетичним перламутром, ніж шіммерний лак з блискітками. А також трендовим матеріалом для декорування нарощених нігтів є слюдяні пластівці юки.

Фольга

Однією з новинок моди стала і стрічкова фольга. Цей матеріал поступово обростає своїми різновидами, завдяки чому можна прикрасити манікюр відривними фрагментами фольги, імітуючи золоту або срібну пил або навіть мармур. Крім того, фольговані стрічки можуть мати найрізноманітніший принт, що дозволить створити з їхньою допомогою манікюру різного призначення.

Коштує цей матеріал недорого, поєднується зі слайдер-дизайном, продається в пластикових флаконах, потребує спеціального клею для якісного переносу з плівки на пофарбовану нігтьову пластину.

Камені і стрази

Даний декор досить суперечливий: хтось вважає його пережитком, кому-то він подобається, треті вважають його зайвим, заважає фактурі проявити себе у всій красі. Мода вважає стрази і камені доречним декором нарощених нігтів. Однак вона звертає увагу на той факт, що для стильного ефекту ці декоративні елементи потребують суворої дозуванні, точкової розстановці і детальному обмірковуванні дизайнерської композиції. Ними не можна обліплюють все пальці або навіть одну пластину цілком. Це негарно, грубувато і бундючно.

Манікюр зі стразами або інший інкрустацією краще використовувати, як заміну крихітним квітам, листя, краплях роси, відблисків на крилах метелика, зернам колоса, а також окремих елементів вензелів.

Тематика і стиль

Оформлення нарощених нагідок буде залежати від призначення і переваг жінки в одязі. Наприклад, стиль декору потребує рясного прикрасі і виборі яскравих відтінків, всупереч всім правилам він повинен контрастувати або навіть змагатися з одягом. Це обов'язково лялькові рожеві і неонові тони, миловидні малюнки, контраст матовою і глянсовою фактур.

Якщо нігті потрібно оформити з урахуванням строгих правил дрес-коду, доводиться спиратися на скромність і стриманість. Це переважно тілесні або нюдовие тони, френч з білою або пастельній посмішкою, геометричні принти з акцентом на лаконічності.

До речі, тема геометрії тут краще за інших принтів дозволить створити дизайн високого статусу. Якщо при цьому правильно підійти до вибору колірних рішень, в оформленні можна буде використовувати і сріблястий пігмент.

Одними з найбільш ніжних і жіночних варіантів є весільні оформлення нарощених нігтів. Тут ідеальної тематикою стануть вензелі і мережива, які краще за інших малюнків вкажуть на особливість моменту. Що стосується тонів, то за основу можна вибрати білий перламутр, білену м'яту, блідо-рожевий, бузковий і ніжний блакитний колір. Сам дизайн може бути простим, з одним акцентом на нігті безіменного пальця або більш щедрим на декор.

Однак для того, щоб весільний манікюр красиво виглядав з прикрасами, його не варто перевантажувати великою кількістю малюнків і акцентів.

Лук городянки може передавати її переваги не тільки в одязі. Сьогодні в моді так звана кавайная тематика з властивою їй зефірної. Стиль дівчини-аніме або Лоліти виражається у виборі пастельних відтінків лаку, ніжних і гарненьких малюнків на акцентних нігтях манікюру. Це можуть бути як карамельні цукерки, так і закручені зефірні палички, сердечка, котики, ведмедики-панди, принти плюшевих іграшок, горошок і блискучі смужки.

Епатажні особистості можуть собі дозволити креативні рішення. Їх руки можуть бути прикрашені не тільки яскравими тонами лаку, але і незвичайною формою нігтів. Наприклад, виділитися ультрамодніца може манікюром з нігтями-зубами, нігтями-кинджалами, гойдалками. Іноді форма начебто цілком розумна, але декор змушує раз по раз обертатися, щоб зрозуміти, чим він так сподобався своїй господині. Такі дівчата можуть клеїти на нігті моделює засіб у вигляді носів з вусами, обличчя з волоссям, шматочки хутра, крихітні помпони і навіть світлодіоди.

Шанувальниці яскравих образів рідко проходять мимо соковитих відтінків покриттів і помітного декору. Їх цибуля може прикрашати, наприклад, дизайн в червоно-білому або червоно-золотому контрасті. При цьому тематика модного дизайну може бути мереживний, геометричній або романтичною. Також затребувані композиції на тему морського узбережжя і гламуру. Манікюр таких модниць можуть прикрашати акценти з позолоченими коронами, червоними губами і кокетливими красунями.

Літо - прекрасний привід порадувати себе дизайном з квітковими мотивами і всілякої рослинністю. Наприклад, з огляду на актуальність зелених відтінків, можна прикрасити річний сет міської модниці дизайном з метеликами, бабками, сонечками. Модно малювати на нігтях кульбаби з розлітаються за вітром парасольками. Оригінальним рішенням стануть і об'ємні кульбаби, парасольки яких можна створити прозорим моделюючим гелем.

Набирає популярності стиль бохо в дизайні манікюру. На нарощених нігтях вистачає місця для розташування яскравих орнаментів, властивих даній стилістиці. Принти малюють тонким пензлем, використовують для їх створення стемпинг, розфарбовуючи його, імітуючи вітражний ефект.

Крім того, затребуваними принтами стали етнічні візерунки і мехенди, створювані ДОТС з різними кульковими насадками, а також тонким пензлем.

Створюючи такі принти, враховують тип прикрас і колірні рішення одягу, яку буде носити жінка під такий дизайн. Модно створювати малюнок під конкретну забарвлення сукні, візерунок сумочки або декор туфель (сандаль). Іноді майстри і зовсім за бажанням клієнтки повторюють малюнок сережок або намиста. Нерідко його створюють простими горошинами різного кольору, що виглядає досить стильно, свіжо і незвично.

Мегаактуальная логоманія. Таке оформлення нігтів вибирають представниці молодіжних субкультур. Виглядає дизайн з логотипами Модних Будинків стильно і ефектно. Часом однієї такої наклейки цілком достатньо для того, щоб однотонний манікюр придбав високий статус.

Красиві приклади

Пропонуємо звернутися до прикладів фотогалереї, що демонструє можливості дизайну нарощених нігтів.

  • Поєднання помаранчевого кольору з чорним контрастом і зоряна тематика укупі створюють незвичайний дизайн.
  • Приклад використання відривний фольги різного кольору на темній основі.
  • Рішення для тих, кому до душі яскраві та досить ефектні оформлення нігтів.
  • Креативний френч в нейтральних тонах з подвійною геометричній посмішкою.
  • Дизайн з ловцями снів і бузковим цвітом основного фону, використанням акварельного розпису на акцентах.
  • Оформлення нігтів манікюрною фольгою в техніці негативного простору.
  • Стилети, як спосіб виділитися з натовпу, і інкрустація зони кутикули блискучим декором.
  • Ніжний акваріумний дизайн з сухоцвітом і бульонкамі, запечатаний декількома шарами моделює кошти.
  • Градієнт в фіолетових тонах з плавним розтяжкою і практично чорним підставою.
  • Композиційний малюнок на двох сусідніх нігтях у вигляді кота не залишить байдужою жодну модницю.
  • Зимовий френч-градієнт в акварельного розпису кожного нігтя, використання анімалістичного малюнка на акцентної нігтьової пластини.

Про те, як правильно наростити нігті, дивіться в наступному відео.

Комментарии (0)
Додати коментар
Нігті «стилети»: техніка виконання і цікаві ідеї дизайну
Нігті-стилети то входять в моду, то стрімко втрачають актуальність. Загострена форма вимагає від власниці акуратною шкарпетки і відповідного стилю в одязі.
Довгі нарощені нігті: особливості, дизайн та приклади
Нарощування нігтів було придумано для того, щоб представниці слабкої статі змогли без проблем подовжувати свої нігтики і не переживати, що вони зламаються, досягнувши
Чому нарощені нігті швидко ламаються і як цього не допустити?
Не кожна жінка може похвалитися красивими нігтями від природи. Тому останнім часом популярним стало їх нарощування.
Особливості нарощування коротких нігтів
Останнім часом багато дівчат вважають за краще нарощувати гелем маленькі нігтики. Це пояснюється тим, що такі нігті є більш акуратними, виглядають природно, зручні в
Акрігель для нарощування нігтів: характеристика, особливості вибору та застосування
Не так давно на сучасному ринку з'явився інноваційний продукт для майстрів манікюру та педикюру.