Чому гель-лак погано тримається на нігтях?
04.04.2019 0

Чому гель-лак погано тримається на нігтях?

Краса
В закладки


Доглянутий зовнішній вигляд - це запорука успіху в роботі, сім'ї або побудові нових відносин. Однією з головних складових даного поняття є ідеальний вид жіночих рук. Класичний лак тримається на нігтях максимум 2 дні, і втрачає свою актуальність. А ось покриті гель-лаком нігті можуть перебувати в прекрасному стані до 14 днів.

Особливості

Справжній переворот і тріумф на косметичному ринку справив гель-лак. Унікальний склад цього покриття забезпечує простоту у використанні, гарний зовнішній вигляд і неймовірну стійкість. Величезний вибір палітри з відтінками дозволяє створювати ніжний або яскравий, але завжди індивідуальний і неповторний дизайн.

За рахунок новітньої формули лак надійно зчіплюється з нігтьової пластиною. Це забезпечує довгий ефект і красиве покриття на натуральних нігтях. При дотриманні всіх правил, нове покриття повинне радувати свою володарку близько 2 тижнів. Багато виробників запевняють про неймовірну стійкості їх продукції. Деякі різновиди гелю витримують до 3 тижнів шкарпетки без видимих ​​пошкоджень.

Є ряд факторів, які впливають на довгостроковість манікюру. Причина може полягати в малому досвіді майстра або неправильному використанні необхідного обладнання. Однак недовговічність гель-лаку на нігтях може залежати від недотримання техніки безпеки самого клієнта.

Неправильне нанесення

Манікюр буде недовговічним, якщо існували серйозні помилки при його нанесенні. Гель-лак дуже погано тримається, якщо перед нанесенням основи використовувати не баф, а полірувальну пилку. Це безглуздий процес, який згодом згубно позначається на всіх етапах нанесення засобу. Основна мета використання Бафа - це створення шорсткості на нігті, яка сприяє кращому зчепленню матеріалів.

Манікюр протримається недовго, якщо перед початком роботи нанести на кутикулу масло. Масло створює дуже жирний шар, важливо використовувати тільки знежирюючий засіб, в той час як масло наноситься в самому кінці роботи. Кожен шар лаку повинен бути дуже тонким, тому кошти з флакона потрібно брати мало. Лаки деяких виробників можуть не висохнути або висохнути нерівно, утворюючи горби. Покриття і зовсім може розтектися, потрапивши в область кутикули.

Гель-лак має склад, що відрізняється від звичайного лаку, і його не потрібно струшувати перед нанесенням. Це може спричинити за собою утворення бульбашок на нігтьової платині. Щоб концентрат засобу вийшов однорідним, потрібно просто обертати флакон в різні напрямки, плавними рухами. Це слід робити безпосередньо перед нанесенням кошти.

Важливим етапом є достатня висушування покриття на нігтях. У цьому процесі дуже важливо правильно розраховувати час на кожен палець або руку, а також мати у своєму розпорядженні кисть в лампі під вірним кутом. Нігті повинні розташовуватися в центрі лампи, де відбувається максимальна фіксація покриття ультрафіолетом. Найкраще сушити нігтики окремо, але такий процес займе досить багато часу. З цієї причини багато майстрів окремо сушать тільки великі пальці.

Вибираючи той чи інший режим, важливо пам'ятати, що з плином часу потужність лампи стає набагато менше. Лампи LED, на відміну від ультрафіолетових, не втрачають своєї сили завдяки наявності світлодіодів.

Необхідно звертати увагу і на те, щоб майстер добре закріплював краю нігтя при нанесенні всіх необхідних засобів. Це пов'язано з технічними властивостями приладдя для виконання манікюру. Якщо торець нігтя буде погано запечатаний, то при попаданні вологи гель почне деформуватися. Через короткий час це призведе до відшарування всіх матеріалів. Топове покриття важливо добре просушити. Це дозволить більш надійно закріпити всю роботу і надати нігтям гарне сяйво і блиск.

Потрібно пам'ятати, що серйозні захворювання можуть позначитися на відшаруванні покриття з нігтів. Причиною непереносимості сторонніх матеріалів можуть бути цукровий діабет, захворювання нирок або серця.

Неакуратне поводження з покриттям

Гель-лак швидко злазить, якщо нігтьова пластина сама по собі волога. Через властивостей продукту на таких нігтях він не буде триматися довго, навіть якщо були дотримані всі правила. Якщо лак сколюється на кінчику, швидше за все, нігтьова пластина була дуже коротко підстрижена, і майстер не зміг запечатати лак на торці.

Тонкі і пошкоджені нігті від народження або внаслідок тривалого нарощування і покриття гель-лаком, часто проявляються у вигляді сколів і тріщин. Топове покриття низької якості також позначиться на якості манікюру.

Не можна занурювати руки в воду після нового манікюру, оскільки не рекомендується тривале перебування гель-лаку в воді. Часте миття посуду без захисних рукавичок або регулярне відвідування басейну може негативно позначитися на якості манікюру.

Потрібно берегти свій манікюр. Не можна намагатися щось відколупнути або підчепити нігтями. Такі маніпуляції за лічені секунди безповоротно зашкодять красиві нігтики. Варто використовувати рукавички, щоб уберегти гель-лак від агресивного впливу побутової хімії.

Не слід самостійно намагатися підкоригувати форму нігтя. Це призведе до того, що буде спиляно шар, яким запечатаний торець, і з'явиться відшарування гель-лаку. При видаленні кутикули дуже легко пошкодити топове покриття. Для її видалення краще скористатися спеціальним размягчающім засобом, яке не зашкодить кольорове покриття.

Важливо правильно видаляти і старий лак. Якщо це відбувається самостійно і в домашніх умовах, то не можна віддирати його від нігтів або колупати металевими предметами. Існують спеціальні засоби для зняття гель-лаку, які допомагають прискорити цей процес. Змочена в розчині ватку прикладається на лак, обертається фольгою і залишається в такому вигляді на 20 хвилин. Після закінчення цього часу, гель-лак залишиться тільки акуратно прибрати апельсинової паличкою.

Експерти рекомендують носити манікюр близько 2 тижнів. Це оптимальний термін, коли існує хороше зчеплення всіх коштів на нігтьової пластини, а колір має свій первісний відтінок. До манікюру потрібно ставитися дуже дбайливо, і тоді він прослужить покладений йому термін.

Погана якість лаку

На вигляді манікюру може позначитися і якість самого гель-лаку. Важливо перевіряти марку і виробника, вибирайте тільки перевірені фірми. Варто також звертати увагу на пензлик і текстуру самого засобу. Якщо пензлик вже спочатку має поганий вигляд, то це хороша причина відмовитися від використання або покупки даного засобу.

Якщо лак має неоднорідну консистенцію і розшаровується, то найчастіше це говорить про недотримання термінів та умов зберігання. При виборі невідомої марки, важливо вивчити країну-виробника і колірні характеристики продукту хоча б на палітрі із зразків.

Якщо для отримання насиченого відтінку необхідно наносити більше 3 шарів кольорового покриття, то від використання і покупки такого засобу треба відмовитися. Враховуйте і вартість продукції, дуже дешеві кошти навряд чи вразять своєю якістю і довговічністю.

Як уникнути проблем?

Існує кілька правил, які необхідно дотримуватися при використанні гель - лаку.

  • Не варто наносити перед манікюром крем.
  • Краще придбати додатковий засіб догляду. Це може бути фінішне покриття, що не потребує використання ультрафіолетової лампи. Даний засіб рекомендується періодично наносити на нігті, оскільки воно сприяє значному продовженню терміну служби манікюру.
  • Потрібно розбиратися в складах гель-лаків. Деякі з них не сохнуть в ультрафіолетових лампах. Важливо сушити кожен шар покриття довго.
  • Варто уникати використання однофазного гелю. У ньому відсутні база і топ. Таке покриття може триматися лише пару днів через свою крайню недовговічності. Варто використовувати трифазні кошти і просити про це свого майстра.
  • Важливо своєчасно робити корекцію манікюру в домашніх умовах або в салоні.
  • Необхідно робити перерви у використанні гель-лаку. В цей час нігтям потрібно влаштовувати відновлювальні процедури з використанням спеціальних кремів і покриттів з лікувальним ефектом.
  • Не варто робити манікюр в дні менструального циклу. Організм може відкинути чужорідний матеріал, навіть якщо він дуже хорошої якості.
  • Важливо дбайливо ставитися до свого манікюру: чи не колупати металеві і жорсткі предмети, які не стукати нігтями по твердій поверхні.
  • На свій зовнішній вигляд не потрібно економити. Варто звертатися до досвідчених майстрів і в відомі салони, які користуються гарною репутацією.
  • Майстер повинен відповідати на всі питання клієнта і давати рекомендації по догляду за руками.
  • Після закінчення визначеного часу, краще видаляти покриття у фахівця. Строк носіння гелевого манікюру не повинен перевищувати 14 днів.

Який гель-лак вибрати?

Манікюр ще з давніх часів користується величезною популярністю у багатьох народів світу. Красиві і доглянуті нігтики говорять про смак і доглянутості свого володаря. Щоб гель-лак тримався довго і не тьмянів, краще вибирати якісних і перевірених виробників.

Початківцям майстрам варто вибирати засоби з наявністю липкого шару. Вони створюють краще зчеплення всіх матеріалів і забезпечують більш довгий термін служби манікюру. При роботі з гелями, що володіють липким шаром, важливо пам'ятати про час знаходження нігтів в лампі. Зайва сушка може привести до розтріскування покриття.

Гелі без липкого шару дуже легкі у використанні, і не дають жовтого кольору в порівнянні з першим варіантом. Вони мають більш рідку консистенцію і підійдуть для роботи досвідчених майстрів. На думку експертів, краще не використовувати однофазний гель. Він дуже примхливий в нанесенні, і не такий довговічний, як трьохфазову засіб.

В цілому відгуки майстрів позитивні про більшість відомих марок гель-лаків. Наприклад, професіонали рекомендують використовувати Shellac. Ця назва кошти від дуже відомого бренду з виробництва гель-лаків. Дане покриття відмінно наноситься і не потребує спеціального знежирюванні. Воно прекрасно видаляється з нігтьової пластини і не вимагає при цьому великих зусиль. Фахівці відзначають тільки кілька мінусів: лак має невелику кольорову палітру в основному з червоних відтінків, і досить дорого коштує, що позначається на ціні манікюру.

Важливо! Більшість майстрів рекомендують використовувати всі засоби від одного бренду. Це забезпечує краще зчеплення всіх компонентів і тривалий термін служби.

Безліч клієнтів воліє гелі компанії Color Couture. Гель-лаки даного бренду відрізняються високою стійкістю і різноманітністю відтінків. Вибирають майстра і гель-лаки компанії TNL. Вони відрізняються бюджетної вартістю і хорошими якісними характеристиками.

Деякі професійні нейл-дизайнери купують для роботи Kodi Professional. Такий гель-лак має багату палітру відтінків і різний обсяг упаковки. Однак майстри відзначають дуже рідку консистенцію кошти. У маленьких салонах найчастіше вибирають для роботи Bluesky Shellac. Це китайський аналог американських гель-лаків. Він має дуже низьку вартість, величезну палітру кольорів, і відмінно тримається на нігтях. Єдиний недолік даного покриття - це труднощі в його видаленні.

Переваги та недоліки існують у кожного бренду. Кожен майстер і споживач вибирає найбільш зручний для нього варіант. Дуже багато залежить від досвіду і дбайливої ​​експлуатації покриття.

У відео нижче розкривається секрет стійкості гель-лаку

Комментарии (0)
Додати коментар
Особливості однофазних гель-лаків і рекомендації по їх використанню
Практично не залишилося таких представниць слабкої статі, які хоча б раз в житті не пробували оформити свої нігтики за допомогою гель-лаку.
Особливості та колірна гамма гель-лаків CNI
Нігтьова індустрія не стоїть на місці, з'являються нові техніки, дизайни, а також гель-лаки для здійснення всіх цих трендів.
Гель-лак PNB: особливості палітра відтінків
Якщо ви губитеся від достатку різноманітних марок гель-лаків, які рясніють на полицях магазинів косметики, спробуйте лак від відомого бренду PNB.
Асортимент гель-лаків «Опція»
На ринку матеріалів для манікюру представлений величезний асортимент покриттів для нігтів. Гель-лаки «Опція» з'явилися на прилавках магазинів зовсім недавно,
Гель-лак 3 в 1: особливості та тонкощі використання
В даний час все більшої популярності набуває манікюр з використанням гель-лаків. Однак багато жінок вважають, що техніка його виконання досить складна, і тому