Як правильно зробити корекцію гель-лаку?
12.04.2019 0

Як правильно зробити корекцію гель-лаку?

Краса
В закладки


Кожна дівчина хоче виглядати чарівно в очах оточуючих, а красивий і якісний манікюр - дуже важлива деталь образу. Все більше представниць прекрасної статі використовують такі засоби, як гель-лаки, так як з їх допомогою можна надати нігтиками доглянутий вигляд на досить довгий проміжок часу. Крім того, завдяки багатій колірній палітрі і різноманіттю пропозицій від майстрів нігтьового сервісу, можна успішно втілювати в життя будь-які дизайни. Однак з часом будь-який гель-лак відростає, і ручки набувають не дуже акуратний вигляд. В даному випадку ситуацію здатна врятувати корекція. Що це за процедура і як її правильно проводити - поговоримо в нашій статті.

Особливості процедури

Говорячи про таку маніпуляції, як корекція нігтів, в першу чергу необхідно зрозуміти, що являє собою гель-лак. Як випливає з назви, це своєрідна суміш гелю і звичайного лаку для нігтів. Різниця в тому, що склад зберігається на нігтьової пластини протягом більш тривалого часу, йому не страшні зовнішні впливи: наприклад, можна спокійно займатися домашніми справами, такими як прання, прибирання та миття посуду.

Корекція потрібна для того, щоб повністю або частково оновити нігтики і надати їм презентабельний зовнішній вигляд. Також це стає відмінним виходом в тому випадку, якщо ніготь зламався. Велике значення має і манікюр, так як під час нього віддаляється кутикула і формується нігтик необхідної довжини і форми.

Корекція - процедура суто індивідуальна, хтось проводить її раз в 2 тижні, комусь достатньо відвідувати майстра і раз на місяць. Все залежить від того, з якою швидкістю ростуть нігті.

Різновиди

Майстри нігтьового сервісу пропонують 2 види даної процедури. Її можна провести як без зняття покриття, так і повністю змінивши дизайн і колір.

Якщо нігті ростуть досить швидко, при цьому саме покриття відмінно виглядає, але хочеться замаскувати відросло край, є сенс звернути увагу на процедуру без видалення матеріалу. У такій ситуації старий гель-лак залишається на своєму місці, а відросло ділянку нігтя заповнюється новим гелем, тим самим візуально створюється єдина рівна поверхня.

Якщо представниці прекрасної статі вважають за краще часто міняти дизайн або їм швидко набридає один і той же колір лаку, варто проводити повну корекцію зі зміною кольору. В даному випадку старе покриття забирається, робиться повноцінний манікюр, після чого нігті покриваються новим гель-лаком.

Переваги і недоліки

Вид процедури кожна жінка вибирає, грунтуючись на власних перевагах. Однак при цьому не можна не уточнити, що кожен з них має як плюсами, так і мінусами.

В першу чергу розглянемо варіант, коли покриття не змінюється. Основною перевагою процедури є те, що вона займає зовсім небагато часу. Це дуже зручно для представниць прекрасної статі, що володіють насиченим графіком. Крім того, ціна за проведення манікюрних робіт буде досить низькою. Однак незручність в тому, що від різноманітності в даному випадку доведеться відмовитися, так як основний колір нагідок залишиться таким же, як до корекції.

Поговоримо ж про переваги повної зміни покриття.

В цьому випадку можна проявити фантазію і кожен раз робити новий дизайн, а також змінювати довжину і форму нігтів. Але потрібно враховувати, що процедура займає досить багато часу, та й вартість буде істотно вище.

Інструменти і матеріали

Зробити корекцію нігтів можна як в салоні у професійного майстра, так і в домашніх умовах. Однак для цього потрібні спеціальні матеріали, інструменти та обладнання. Також важливо стежити за чистотою, щоб не занести інфекцію під час процедури.

    Для зручності і позбавлення від пилу при спилювання матеріалу фахівці рекомендують придбати пилосос, який встановлюється на столі.

    Також будуть потрібні:

    • пилочки, різні по жорсткості;
    • баф;
    • базове покриття;
    • топове покриття;
    • самі гель-лаки;
    • м'які серветки, які не мають ворсу;
    • спеціальна рідина, яка використовується для зняття матеріалу;
    • фольга;
    • безкислотний або кислотний праймер;
    • обезжириватель;
    • лампа для сушки гелю;
    • машинка для спилювання з різними насадками;
    • щіточка, що скидаються пил;
    • інструменти для манікюру;
    • дерев'яні палички;
    • спеціальне масло.

    Техніка виконання

    Отже, як же можна виконати процедуру корекції із застосуванням гель-лаку. Кожен з видів має свої тонкощі і нюанси. Почнемо з того, як же виконати корекцію, не змінюючи покриття нігтів.

    • В першу чергу потрібно обробити пальчики антисептичної рідиною. Для зручності можна скористатися спреєм. Далі, робиться манікюр: зсувається або віддаляється кутикула, формується зовнішній вигляд нагідок. Потім твердої пилкою необхідно спиляти верхній шар гелю.
    • Після цього за допомогою спеціального розчину серветкою видаляється дисперсійний шар, а також пил, яка залишилася після спилювання. Оброблена область натурального нігтя ретельно обезжиривается. Щоб гель краще закріпився на поверхні нігтики, на неї слід нанести трохи безкислотного праймера.
    • Після цього необхідна область покривається базою і сушиться в лампі. Гель-лак також акуратно наноситься на відросла область нігтя і ретельно висушується. Після цього потрібно покрити матеріалом всю нігтьову пластину на 2 рази, кожен з шарів просушуючи в лампі. Далі, накладається топове покриття, запікається під ультрафіолетом, при необхідності видаляється липкий шар, а кутикула обробляється маслом.

      Що стосується корекції з повною зміною покриття, тут проводиться більш складна і тривала робота, де слід надати покрокову інструкцію.

      • Для початку руки обробляються антисептиком. Після цього береться серветка або вата, ділиться на 10 частин, просочується спеціальною рідиною. Кожен з тампонів прикладається до нігтя максимально щільно, а зверху обертається фольгою або харчовою плівкою на 15 хвилин. Далі, компреси видаляються з пальців, а розм'яклий гель видаляється за допомогою дерев'яної палички. Якщо гель не встиг розчинитися, процедуру слід повторити.
      • У деяких випадках можна обійтися без спеціальної рідини, а просто спиляти покриття. Коли нігтики стануть чистими, руки слід промити в теплій воді. Далі, робиться манікюр, формується зовнішній вигляд нігтьової пластини і її довжина. Після полірування бафом і очищення поверхні слід нанести базове покриття і просушити в лампі.
      • Далі, настала черга нанести гель-лак. Кожне покриття, а всього їх в ідеалі 2, потрібно запекти в лампі. Після цього нігті покриваються топом, висушуються, спеціальною рідиною при необхідності забирається липкий шар. На кутикулу наноситься масло.

      Як замаскувати відросло нігті

      Корекцію можна проводити настільки часто, наскільки цього хочеться представницям прекрасної статі. Однак є випадки, коли важко знайти час для процедури, та й відвідування манікюрного салону коштує недешево. Не у всіх є можливість виробляти дані маніпуляції будинку. Але якщо нігтик отрос, то манікюр виглядає вже не так акуратно, і хочеться будь-яким способом виправити ситуацію. Для цього прекрасні панянки придумують найрізноманітніші варіанти, деякі з яких розглянемо нижче.

      Щоб відростила поверхню не впадала в очі, можна потурбуватися цим питанням заздалегідь. Наприклад, зробити популярний французький манікюр або покрити гель-лаком або блискітками тільки кінчик нігтя. Камуфляж, нанесений на нігтьову пластину, по максимуму повторює її колір, і відростила частина буде вже не так помітна, як у випадку з яскравим лаком.

      Місячний манікюр також все більше завойовує популярність у представниць прекрасної статі. Верхня частина нігтя виконується в формі півмісяця, відповідно, при отрастании натурального нігтя стає не так помітний перехід. Також можна задекорувати дану область блискітками, і манікюр буде виглядати по-новому яскраво і привабливо.

      Врятувати ситуацію здатні і щільні лаки для нігтів того ж відтінку, який переважає в основному покритті. Якщо нанести його зверху, різниця буде практично непомітна, а нігтики збережуть свій доглянутий зовнішній вигляд ще досить довго.

      Для екстравагантних модниць відповідним виявиться варіант декорування відростила ділянки нігтів стразами або паєтками. Вони будуть виглядати яскраво і ефектно, додадуть манікюру шарм і оригінальність. Фіксуються такі елементи за допомогою звичайного прозорого лаку для нігтів або клею.

      Підбиваючи підсумки

      Отже, як ми з'ясували, корекція манікюру з використанням гель-лаку - необхідна процедура, яка допоможе нігтиками залишатися у відмінній формі. Однак, якщо процедуру планується здійснювати самостійно, необхідно пам'ятати про акуратність, дотриманні техніки виконання, стерилізації матеріалів.

      Важливу роль для того, щоб ручки залишалися доглянутими, грає спеціальне поживне масло. Його можна наносити на ніч, удень же досить скористатися звичайним кремом для рук. Якщо скористатися цими нехитрими порадами, можна впевнено блищати красивим і акуратним манікюром і залишатися в центрі уваги.

      Як правильно зробити корекцію гель-лаку, ви дізнаєтеся з відео нижче.

      Комментарии (0)
      Додати коментар
      Як замаскувати відросло гель-лак?
      В даний час більшість дівчат зі всієї великої кількості способів виконання декоративного покриття нігтів віддають перевагу гель-лаку.
      Гель-лак Luxio: склад, особливості та різноманітність відтінків
      У бажанні виглядати стильно і ефектно представниці прекрасної статі все більше уваги приділяють своїм ручкам, так як акуратний і красивий манікюр здатний надати
      Як довго тримаються нарощені нігті і від чого це залежить?
      Один з атрибутів доглянутої жінки - це акуратні нігті з хорошим манікюром. Особливо актуально це тим представницям прекрасної статі, робота яких передбачає часті
      Біо гель-лаки: особливості покриття і відмінності
      Бездоганно акуратний манікюр, який тривалий час виглядає як в перший день нанесення, швидко истончает, робить ламкою і розшаровує нігтьову пластину.
      Гель-лак 3 в 1: особливості та тонкощі використання
      В даний час все більшої популярності набуває манікюр з використанням гель-лаків. Однак багато жінок вважають, що техніка його виконання досить складна, і тому