Трифазний гель-лак: що це таке і як наносити?
15.05.2019 0

Трифазний гель-лак: що це таке і як наносити?

Краса
В закладки


Останнім часом широкою популярністю серед справжніх модниць користується манікюр, виконаний гель-лаком. Жінки стверджують, що перш за все це зручно і практично. Адже звертатися до майстра або проводити процедуру в домашніх умовах можна раз в 3-4 тижні, що, безумовно, економить час. Більш того, манікюр шелаком - це завжди красиво. До того ж з розвитком технологій з'явилася величезна кількість всіляких елементів декору для прикраси нагідок найвимогливіших дам.

Зараз в індустрії краси можна вибрати з широкого спектру продуктів саме те, що доведеться вам до смаку. Виробники пропонують не тільки різноманітну палітру Шелак, але і безліч засобів, які допоможуть вам досягти ідеального манікюру. Особливим успіхом користується так званий трифазний гель-лак.

Що таке трифазний гель-лак?

Виходячи з назви даного засобу можна зробити висновок, що для його нанесення використовують три основні продукти: базове покриття, кольоровий склад і закріплювач. Варто зауважити, що без цих коштів манікюр не зможе протриматися на ваших нігтях визначений термін і через кілька днів втратить первісний вигляд.

Фахівці зауважують, що кольорову палітру трифазних гель-лаків можна назвати біднішими різноманітності відтінків однофазних Шелак. Відомі бренди однаково успішно поставляють всі види засобів. Не займає багато часу підбір базового і закріплює покриттів. Вони завжди є у вільному доступі і в різної цінової категорії. Особливо важливо, що багато марки виробляють і спеціальні каучукові бази. Подібні засоби допомагають позбутися від нерівностей на нігтьових пластинах.

Переваги та недоліки трифазних гель-лаків

Перш за все необхідно відзначити відмінну консистенцію лаків, нанесення яких проходить в три етапи. Вона не густа і не рідка - середня. Це дозволяє рівномірно розподілити засіб по нігтя, уникаючи попадання під кутикулу і освіти лисин.

Також важливим фактором є довговічність трифазних гель-лаків. На відміну від Шелак «в один етап» ці кошти довше зберігають свій первісний вигляд, що не може не радувати тих, хто економить свій час.

Трифазний гель-лак легше знімається в порівнянні з однофазним і зовсім не залишає слідів на нігтьової пластини, що не може не радувати.

Однак сама процедура роботи з трифазного системою займає кілька більшу кількість проведених в салоні хвилин, ніж нанесення однофазного гель-лаку. Звичайно, багато хто відзначає, що це не настільки важливо в порівнянні з відмінним результатом роботи.

Деякі поради щодо вибору трифазних гель-лаків

При виборі будь-якого виду Шелак необхідно звертати особливу увагу на кілька основних факторів.

  • запах. Він не повинен бути різким і неприємним. Швидше за все, отруйний запах буде свідчити про наявність величезної кількості шкідливих речовин в складі. Це, звичайно, не є добре для здоров'я ваших нігтів.
  • Розмір пензлика. Їй не слід бути занадто вузькою, щоб ви змогли вдало розподілити лак по нігтя. Вона не повинна бути і широкою, щоб нанесене засіб лягло максимально акуратно. Слідкуйте за якістю волосків пензлика, адже від них залежить зовнішній вигляд манікюру.
  • Можливість поєднання «нерідних» коштів. Це означає, що вам краще перевірити, чи можна використовувати базу і кольорове покриття різних виробників, чи не вплине це на якість кінцевого результату.

Техніка манікюру трьохфазним гель-лаком

Як вже говорилося вище, використання трифазного шелаку займає досить довгий проміжок часу. Однак результат точно не залишить вас байдужими, а захопленим поглядам подруг не буде меж.

Покроково розглянемо технологію нанесення даного засобу на ваші нігті з самого початку.

  • Першим і одним з головних етапів є перетворення нігтів. Потрібно привести нігті в порядок, тобто видалити кутикулу з метою досягнення більш акуратного результату. Далі, надати кожному нігтику бажану форму. Зараз особливо затребувані природні форми - закруглена або мигдалеподібної. Також потрібно спиляти зовнішній глянсовий шар нігтів, щоб він був повністю готовий для нанесення засобів.
  • Потім необхідно скористатися спеціальним засобом, щоб знежирити нігтьову пластину. Це потрібно для кращого зчеплення нігтя з базовим покриттям і самим гель-лаком. А також подібна процедура оберігає від будь-яких невидимих ​​для людського ока небезпечних мікробів, захищає від грибка.
  • Після слід нанесення щадного безкислотного праймера. Варто вибрати саме такий, щоб уберегти свої нігті від зайвого проникнення кислот, а себе - від специфічного запаху. Цей шар необхідний для найбільш міцного зчеплення нігтьової пластини з подальшим шаром гель-лаку. Нанесене засіб висихає протягом 20 секунд, а використання УФ-лампи зовсім не потрібно.
  • Далі, переходимо до найцікавішого. Наносити базове покриття потрібно тонким шаром, на всю довжину нігтя, повністю покриваючи його від кутикули до кінця вільного краю нігтя. Для просушування в УФ-лампі знадобиться близько 2 хвилин, а в LED-лампи - всього 30 секунд.
  • Події все більш насиченим. Наносимо кольорове покриття. Якщо ваш вибір припав на кольоровий шелак, то його необхідно фарбувати у два шари, щоб уникнути так званих лисин.

Але тут варто бути особливо обережними. Не потрібно наносити занадто товстих покриттів: можуть з'явитися бульбашки і доведеться все починати спочатку.

З ніжними і пастельними відтінками справа йде простіше, тому майстри зауважують, що досить лише одного шару. Що стосується просушування, інструкція та ж: 2 хвилини в УФ або 30 секунд в LED-лампи.

  • Ні в якому разі не можна ігнорувати етап запечатування торця нігтя. Це важливо, якщо ви бажаєте уникнути можливої ​​появи відколів і тріщин.
  • На завершальному етапі манікюру використовуємо фінішне покриття, його ще називають «топовим». Тут дуже важливо наносити засіб тонким шаром, з обов'язковим запечатуванням торця нігтьової пластини.

Якщо ви приділили чимало уваги декору нігтів і вони покриті всілякими опуклими деталями, майстри рекомендують наносити топ в два шари. Це вже точно захистить ваш манікюр від всіх загроз з боку навколишнього середовища.

Далі, не пошкодуйте часу на хорошу сушку кожного нігтя, щоб манікюр ще довго радував вас своєю красою.

  • В кінці процедури потрібно зняти липкий шар з поверхні топового покриття. З цією метою краще використовувати спеціальний засіб і ватний диск.

Однак буває так, що цієї рідини не виявилося під рукою. Тоді майстри радять скористатися звичайним спиртом. Результат буде анітрохи не гірше.

При правильному нанесенні і дотриманні інструкцій виробників трифазний гель-лак довго зможе досить довго захоплювати оточуючих своїм блиском.

Процедура зняття гель-лаку

    Розглянемо етап видалення шелаку з одного нігтя. Очевидно, що таким же чином потрібно попрацювати з кожним нігтем.

    1. На ніготь необхідно накласти ватний спонжик, попередньо змочений в рідині для зняття гель-лаку. Для цього найкраще використовувати саме ватяну основу, тому що вона зможе вберегти ніготь від будь-яких негативних впливів.
    2. Зверху ніготь зі спонжиком потрібно обмотати шматком фольги 10 на 10 сантиметрів.
    3. Почекати 15 хвилин.
    4. Зняти фольгу і спонжик з нігтя. З допомогою палички трохи постукати і роздрібнити гель-лак.
    5. Від решти частин шелаку допоможе позбутися невелика пилочка, призначена для полірування нігтів.

    Як правильно знімати гель-лак, дивіться в наступному відео.

    Комментарии (0)
    Додати коментар
    Гель-лак Tertio: особливості та палітра кольорів
    Про те, наскільки шанобливо ставиться до себе жінка, кажуть, перш за все, її руки. Безумовно, необхідно дбати про зволоження і акуратному вигляді кистей.
    Особливості однофазних гель-лаків і рекомендації по їх використанню
    Практично не залишилося таких представниць слабкої статі, які хоча б раз в житті не пробували оформити свої нігтики за допомогою гель-лаку.
    Гель-лаки Monami: різноманітність продукції та якість
    Сучасний ринок рясніє різними марками гель-лаків. Кожен виробник засобів манікюрною індустрії прагне переманити споживача на свою сторону, покращуючи якість і знижуючи
    Гель-лак TNL Professional: палітра кольорів, переваги і недоліки
    Існує правило і, можна сказати, закон, що про доглянутою і люблячої себе жінці говорять перш за все її руки.
    Білий шелак в дизайні нігтів
    Манікюр в світлих тонах завжди користується особливою популярністю. Серед різноманіття відтінків чималому любов'ю користуються варіанти дизайну, виконані за допомогою