Як оформити нігті мигдальною форми?
19.06.2019 0

Як оформити нігті мигдальною форми?

Краса
В закладки


Нігті мигдалеподібної форми надають великий простір для дизайну. Їх вибирають безліч красунь по всьому світу, що пов'язано із зручністю і жіночністю даної форми. Варто розібратися, як самостійно зробити такий манікюр в домашніх умовах, і розглянути найбільш актуальні варіанти дизайну.

Особливості мигдальної форми нігтів

Мигдалевидна форма являє собою щось середнє між овалом і стилетами. Для того щоб цей манікюр виглядав лаконічно, вільний край повинен бути досить довгим. При цьому хоч кінчик і є загостреним, він не такий тонкий і витягнутий як у стилетів.

Особливістю даного виду є його універсальність і довговічність. Вільний край НЕ буде чіплятися за предмети, а також доставляти незручності при роботі по дому. Ви також не обмежені у виборі дизайну як, наприклад, у випадку з короткими овальними нігтями.

Кому підійде?

Красиве довге загострені нігтики підійдуть під будь-який тип фігури і пальці. Вся справа в тому, що така природна форма візуально подовжує пальчики, що робить образ витонченим і ніжним. Особливо варто придивитися до даної форми дамам з пухкими ручками. У їхньому випадку протипоказаний квадрат, а ось мигдаль буде як не можна до речі. При цьому навіть значна довжина вільного краю не буде виглядати по-чудернацьки (як зі стилетами).

Що стосується психологічного портрета власниці мигдалеподібної форми, то психологи стверджують, що даний дизайн нігтя вибирають дівчата енергійні і завзяті. Якщо і ви хочете зробити таке враження, то неодмінно спробуйте зробити такий манікюр.

Техніка виконання

При випилюванні даної форми майстер велику увагу приділяє арочного вигину. Його легко побачити, якщо подивитися на ніготь в горизонтальному положенні з боку вільного краю. Саме від того, як буде виконаний вигин, буде залежати кінцевий результат. Незважаючи на те що форма загострена, вона не повинна бути позбавлена ​​природної С-образної дуги.

Мигдалевидну форму нігтя можна отримати декількома способами (як і інші). Якщо свої нігті погано відростають, шаруються і ламаються, то можна вдатися до нарощування. Але більшість дівчат вибирає інший спосіб - це використання шелаку зі зміцненням нігтьової пластини. Справа в тому, що додатковий захист нігтя від зламів допомагає відростити потрібну довжину. Головним же плюсом буде природна товщина і форма самого нігтики.

Варто розглянути покроково, як же домогтися такої форми в домашніх умовах.

  • Видаліть з нігтів старий лак. Якщо у вас шелак, то буде потрібно спеціальний апарат або фольга.
  • Зробіть манікюр. Тут ми не будемо детально описувати всі його етапи. Ви і самі знаєте, що необхідно видалити кутикулу, задирки і відшліфувати саму нігтьову пластину.
  • Довжина повинна бути досить великою (за розміром бути рівною або більшою довжині самого нігтьового ложа). Зріжте вільний край під прямим кутом. Так, ви отримаєте ідеальний квадрат. Робити це краще гострими кусачками. В цьому випадку зріз вийде рівним.
  • Далі, необхідно озброїтися грубої пилкою і випиляти трапецієподібну форму, тобто кінчик у вас не повинен бути надто гострим. Саме з такої форми в подальшому найлегше отримати мигдаль. Для цього етапу можна брати досить грубу пилочку, так як це прискорити процес. Не використовуйте для створення трапеції ножицями або кусачками. Один ніяковий рух зіпсує весь манікюр.
  • Беремо більш делікатну пилку і закруглюємо наш кінчик. З одного боку він повинен бути досить тонким, але не йти в точку. Невелике закруглення і відрізняє мигдалевидну форму від стилетів.
  • На заключному етапі створення форми необхідно буде відшліфувати краю і сам ніготь. Ретельно кошторисі пил з пальців і нагідок. Після цього можна приступати до нанесення базового покриття.

Секрети фахівців

Майстри своєї справи знають, як створити мигдалевидну форму навіть з овалу. Це буде необхідно в тому випадку, якщо ви не хочете втрачати довжину. Звичайно, тут менше попередніх етапів, тому вам не доведеться спочатку робити квадрат, але варто взято до уваги, що зробити все нігтики ідентичними буде складніше. Отже, візьміть грубу пилочку і під нахилом запив вільний край, завужені його до кінця. Складність полягає в тому, що вам доведеться працювати «на око». Тому стежте, щоб на всіх нігтях нахил і висота були однакові.

При роботі з нарощеними нігтями забороняється використовувати кусачки. При відкушуванні може пошкодитися або растрескаться решті вільний край, тому випилювати доведеться грубої пилкою, що займе більше часу, але зате ви не зіпсуєте манікюр.

Ідеї ​​дизайну і модні тенденції

Все різноманіття варіантів дизайну нігтів мигдалеподібної форми просто неможливо описати. Все залежить від ваших особистих переваг і фантазії. Ніхто не обмежує вас у створенні абсолютно унікальних і неповторних дизайнів. Варто розглянути сучасні ідеї дизайну.

  • однотонні нігтики. Такий варіант дизайну доречний завжди. Величезним плюсом є простота його створення. Справитися з однотонним манікюром під силу навіть новачкові. Якщо потренуватися і докласти зусиль, то він незмінно вийде акуратно і красиво. Вибір відтінку ж залежить від тієї гами, в якій виконаний ваш гардероб. Якщо ж особливого єдності в ньому немає, то варто вибирати нейтральні нюдовие відтінки або ж класичні світлі тони.
  • контрастні поєднання. Манікюр, виконаний в контрастних відтінках, виглядає дуже яскраво, при цьому вам не потрібно володіти особливими навичками. Буде досить покрити різні нігтики в обрані відтінки. За своєю природою техніка виконання нічим не відрізняється від однотонного покриття. Варто тільки враховувати, що у різних лаків може бути різна текстура. Але і це може піти на користь, якщо ви задумали покрити одні нігтики в простій глянець, а інші з дрібними вкрапленнями або блискітками.
  • монохромні варіанти. Якщо яскраві поєднання не для вас, а урізноманітнити манікюр все ж хочеться, то можна розглянути монохромну гамму. Відтінки будуть відрізнятися своєю насиченістю і яскравістю, при цьому залишаючись в рамках однієї гами. Наприклад, це може бути блакитний і синій або бежевий і коричневий. Як саме їх поєднувати, вирішувати тільки вам. Ви можете вмістити кілька тонів на одному пальчику або передбачити для кожного нігтики свій колір.
  • дзеркальний. Цей варіант сьогодні знаходиться на піку популярності. Багато хто боїться втілювати його на власних нігтики через особливу яскравості або суворого дрес-коду на роботі. Але і тут можна знайти компроміс. Зробіть акцент тільки на одному з пальчиків. Так, ви додасте манікюру оригінальності, але збережіть його спокійний загальний вигляд. У цьому випадку важливо правильно підібрати лак-компаньйон, який буде на інших нігтики.

Він повинен ідеально поєднуватися і з вашим чином в одязі, і з тим дзеркальним нігтиком, на якому ви зробили акцент. Найпростіше використовувати втірку, тоді лак на всіх нігтях може бути однаковим.

  • Бите скло. Це цікавий і незвичайний ефект, який створюється за рахунок застосування особливої ​​плівки. Вона розрізана на довільні елементи неправильної форми і має перламутрову поверхню. При розташуванні їх на нігті поблизу один від одного створюється ілюзія, що на нігтики знаходяться справжні осколки. При цьому загальний вигляд не втрачає своєї стриманості. Такий манікюр можна буде зробити навіть для повсякденного носіння. Якщо ж має бути торжество, то м'який блиск на нігтях буде дуже до речі.
  • хаотичні мазки. Для початку необхідно вибрати основний колір фону. Це можуть бути як світлі, так і темні тони. Різниця буде полягати в кінцевому результаті. У першому випадку манікюр буде виглядати більш ніжно і жіночно, у другому ж він не буде позбавлений яскравості та оригінальності. Майстер просто покриває нігтики в один тон, а потім в хаотичному порядку завдає великі мазки так, щоб було видно смуги. Для досягнення найбільшого ефекту можна використовувати відразу декілька відтінків для самих мазків.
  • матовий. Благородство і елегантність матового манікюру завжди буде на висоті. Багато років жінки змушені були задовольнятися лише глянцевими текстурами. Сьогодні ж будь-який з наявних лаків (або Шелак) можна перетворити вже на кінцевому етапі, вибравши в якості останнього шару матовий топ. Головним недоліком матового манікюру є його маркость. І якщо на темних відтінках це буде практично непомітно, то світлі рішення дуже швидко забрудняться. Відмити ж цей пил з даного покриття буде непросто.
  • Стрази. Здається, немає дівчат, які були б байдужі до цих блискучим камінцях. Досить додати всього кілька штучок на ніготь і манікюр заграє зовсім по-новому. Не обійтися без них і при створенні святкового або весільного манікюру. Майстри своєї справи активно використовують стрази і при розпису нігтів. З їх допомогою легко можна надати завершеність візерунку або прикрасити створений малюнок.
  • блиски. Вони можуть бути як в складі самого лаку, так і наноситися окремо. В останньому випадку ви вільні вибрати, в якій саме частині нігтя і в яких кількостях вони будуть розташовуватися у вас на нігті. З їх допомогою можна зробити і незвичайний френч, і навіть градієнт. Блискучі кінчики при цьому незмінно будуть залучати до себе увагу і радувати свою володарку.
  • розлучення. Для їх створення знадобиться відразу кілька відтінків лаків. Практично всі техніки створення розлучень передбачають малювання по мокрому лаку. Дуже зручно в цьому випадку використовувати гель-лак. Він застигає тільки в УФ-лампі, а значить, можна не поспішати в створенні потрібного малюнка. Якщо ви ніколи не створювали самостійно такий дизайн, то попередньо потренуйтеся на звичайному аркуші паперу. Просто капніть по кілька крапель кожного з наявних лаків, а потім тонким пензлем (можна спробувати і звичайної зубочисткою) зробіть кілька розлучень.

Цікаво, що тут можна експериментувати і капати одну краплю на іншу або розташовувати їх поряд.

  • вензелі. Красиві вигнуті лінії з закругленнями на кінчиках створюють дуже незвичайний манікюр. Залежно від кількості і відтінку такі малюнки можуть бути як дуже ніжними і повітряними, так і розкішними. Майстри манікюру спеціально навчаються цій техніці, тому, здається, що повторити такий дизайн не складе особливих труднощів. Але не поспішайте з висновками. Перш ніж приступати малювати вензелі на власних нігтики, спробуйте повторити їх на звичайному аркуші паперу. Для їх створення вам знадобитися тонка кисть, так як повторити тонкі лінії звичайної не вийде.
  • геометрія. Це можуть бути всілякі ромби і перетину в хаотичному або строгому порядку. А також до цього виду дизайну відносять і смугастий манікюр. При цьому ширина і кількість смуг варіюються за власним бажанням. Для того щоб лінії були чіткими і рівними, використовуйте спеціальну липку стрічку для манікюру. Просто прикладіть її до нігтя в потрібному напрямку і проведіть лінію (або лінії). Після цього її слід видалити. Хоча існує спеціальна декоративна липка стрічка, в цьому випадку вам просто необхідно буде докласти її в потрібному напрямку, а надлишки відрізати ножицями.
  • Френч. Це класичний дизайн, який сьогодні має масу варіацій. Модницям вже набридло його традиційне виконання в нюдових тонах. Тому зберігаючи технологію його виконання, вони вибирають абсолютно несподівані поєднання. Це можуть бути і чорні кінчики при нейтральному тоні, і золота окантовка з яскравим базовим кольором нігтьової пластини. Ваш вибір ніхто не обмежує.
  • місячний манікюр. Його часто поєднують з френчем, так як саме ці області на нігті мають інший відтінок. Але можна обмежитися і просто виділенням в інший колір області біля основи (яка і має форму місяця). Якщо такий варіант вам здається досить нудним, то можна розглядати місячний манікюр як базу для створення цікавих малюнків. А також додадуть йому яскравості стрази, гліттер або каміфубукі.
  • Мереживо і вуаль. Що може бути ніжніше і жіночний тонкого мережива. Перенісши його на власні нігтики, ви забезпечите собі романтичний настрій і спокусливий образ. Малювати тонкі хитросплетіння ниток на невеликій ділянці досить складно. Тому виробники передбачили спеціальні плівки і наклейки, які імітують цю тканину. Вам залишиться лише вирізати і прикласти елемент на пальчик і зафіксувати його топом. Розташування ж мережива може бути абсолютно будь-яким. Воно може покривати весь ніготь цілком або ж прикрашати тільки його краєчок.
  • Каміфубукі. Яскраві маленькі кружечки, що нагадують сонячних зайчиків, неодмінно піднімуть настрій навіть в похмурий осінній день. Розташовувати їх можна на нігті в будь-якому порядку. Ви можете створити ілюзію водоспаду або сонячних відблисків на воді. Якщо ж розташувати їх у великій кількості біля основи, а до кінчика скоротити їх присутності до мінімуму, то вийде цікавий ефект переходу кольору (омбре).
  • мармур. Здається, повторити такий складний природний малюнок неможливо. Та ще й, щоб при цьому була реалістичність. Але сучасним майстрам манікюру підвладне і це. Існує декілька технік його виконання. Найпростішою є використання спеціальної плівки. На ній вже нанесений малюнок, вам же залишиться тільки закріпити її на нігті. Більш трудомісткий процес - це промальовування мармурового малюнка пензлем, але ефект того вартий.

У домашніх же умовах можна спробувати використовувати лаки різних відтінків і звичайну плівку. Просто капніть кілька крапель поруч, прикладіть плівку і трохи посувайте. Плями змішаються і утворюють розмиті розлучення.

  • квіти. Квіткові мотиви більше підходять для літнього та весняного періоду. Якщо ви захочете взимку прикрасити нігтик соковитою трояндою, ніхто не заборонить вам цього зробити. Цікаво виглядатимуть і так звані снігові або морозні квіти. Невеликий квіточку на безіменному пальчику нагадає всім (в тому числі і на роботі) про романтичності вашої натури, адже жінка завжди повинна залишатися жінкою, навіть якщо вона висококваліфікований і шановний фахівець.
  • тварини принти. Саме на мигдалеподібної формі такі яскраві акценти будуть виглядати максимально скромно. Не варто думати, що в цій категорії знаходяться тільки відомі всім леопардові плями і тигрові смужки. Це цілком може бути і імітація оперення райських пташок.
  • акварель. Створити красиві акварельні малюнки без підготовки практично неможливо. Особливість полягає в тому, що промальовування основного малюнка відбувається по мокрому лаку. Для початку радимо потренуватися на звичайному папері або спеціальних формах, тільки після цього переходити на нігтики. Полегшити завдання може спеціальна плівка або наклейки.
  • об'ємні малюнки. Для їх створення потрібно аркіл або гель. Залежно від обраного дизайну малюнок може викладатися безпосередньо на нігті або бути заготівлею, яка крениться до нігтя. Вибір же тематики і тону тут необмежений. Це можуть бути і красиві об'ємні квіти, і імітація в'язки, і навіть невеликі зображення пташок.

Відгуки

Багато дівчат, які обрали дану форму, залишилися задоволеними їй. Різноманіття дизайнів і невибагливість нагідок радують власниць даного манікюру ні один тиждень. Крім того, більшість дівчат відзначають зручність шкарпетки таких нагідок. При роботі по дому і в офісі у них не виникало дискомфорту.

Як робити нарощування нігтів форми "мигдаль", дивіться у відео нижче.

Комментарии (0)
Додати коментар
Форма нігтів «пайп»: техніка створення і стильні ідеї дизайну
Використання нестандартних форм нігтів при створенні манікюру набирає все більшої популярності.
Дизайн довгих нігтів шелаком
Доглянуті ручки з красивим манікюром вважаються візитною карткою будь-якої дівчини. Зараз в моді нейл-арту переважає природна довжина і форма нагідок, але довгі пластини
Цікаві ідеї для дизайну овальних нігтів
Овальний манікюр завжди користується попитом, так як він відрізняється універсальністю і підходить для будь-якого випадку.
Декор нігтів з формою гострого мигдалю і техніка їх створення
Нігті з мигдалеподібної формою вважаються класикою і підходять абсолютно всім. Така форма робить пальці візуально довше і витонченіше, тому вона ідеально підходить
Нігті «стилети»: техніка виконання і цікаві ідеї дизайну
Нігті-стилети то входять в моду, то стрімко втрачають актуальність. Загострена форма вимагає від власниці акуратною шкарпетки і відповідного стилю в одязі.