![Як правильно клеїти і знімати накладні нігті?](/templates/flatty/dleimages/no_image.jpg)
Як правильно клеїти і знімати накладні нігті?
Акуратні, доглянуті нігті завжди в тренді, тому варто знайти час для краси своїх рук. Однак далеко не завжди є можливість терміново записатися до майстра. У цих випадках відмінний вихід - накладні нігтики. Втім, ця процедура має як ряд істотних переваг, так і перелік недоліків, про які потрібно знати до того, як ви купили комплект.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323136.jpg)
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323141.jpg)
Плюси і мінуси
Розглянемо всі плюси і мінуси накладних нігтів. Варто відзначити, що їх приблизно рівну кількість, тому вирішувати, купувати такі нігтики чи ні, тільки вам.
До плюсів можна віднести:
- можливість сховати нерівності нігтів, всі недоліки поверхні;
- нігті міцні і зламати їх досить складно;
- лаки ідеально на них лягають, покриття завжди абсолютно гладке.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323145.jpg)
Не забуваємо про мінуси:
- клей негативно позначається на здоров'я нігтів;
- якщо носити такі нігтики довгий час, пластина стане тонкою і ламкою;
- досить травматично зняття.
З усього вищесказаного можна зробити висновок, що накладні нігті стануть порятунком в екстреній ситуації, але носити їх кожен день і тривалий час не слід.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323150.jpg)
Що потрібно?
Ця процедура абсолютно не потребує спеціального обладнання, як гель-лак, наприклад. Приклеїти нігтики можна самостійно в домашніх умовах, проте, є ряд речей, про придбання яких слід подбати заздалегідь:
- сам комплект форм;
- якщо його не було в наборі, клей;
- серветки, ватні палички для видалення клею;
- все що потрібно для стандартного манікюру;
- обезжириватель;
- ємність з гарячою водою.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323156.jpg)
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323160.jpg)
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323165.jpg)
Важливо! Якщо нігтики схильні до захворювання грибком, цей спосіб точно не для вас. Адже тіпси тільки погіршать перебіг хвороби, інфекція буде прогресувати.
Як правильно приклеїти?
Важливо не просто навчитися клеїти нігті в домашніх умовах, потрібно ще й зробити так, щоб вони довго трималися. Інакше ви ризикуєте опинитися в самому центрі подій з відвалився нігтем і зіпсованим днем.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323168.jpg)
Перш ніж приступити безпосередньо до наклеювання тіпсів, потрібно очистити пластину від попереднього покриття, якщо воно є, і в разі потреби зробити манікюр. Доведеться попрацювати щипчиками і по максимуму прибрати кутикулу і шкіру навколо. Після цього прикладіть типс до нігтя, визначте вид майбутнього нігтя і акуратно підпиляти всі формочки під свій розмір. Тіпс, що виглядає за межі нігтя, виглядає неакуратно, що не досягає країв - безглуздо.
Потім візьміть пилку мелкоабразівной типу і як слід вирівняйте поверхню нігтьової поверхні, знежирте її, покрийте прозорою базою. Далі за допомогою пензля акуратно нанесіть клей і миттєво, ретельно притисніть типс від основи нігтя, до кінчика. З боків виступить клей, який потрібно буде витерти. Ось і готово, далі досить просто нанести обраний лак.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323173.jpg)
Складнощі може викликати неправильне прикладання форми до нігтику. Якщо з першого разу це не вийшло, клей миттю прихопить її, відірвати буде непросто і травматично для пластини. Для цього і потрібна буде чаша з гарячою водою, куди слід відразу ж опустити палець з невірно наклеєною формою. Хвилин через десять вона легко зніметься. Знімати потрібно таким же чином, як і накладати: від заснування, до країв, максимально дбайливо. Тепер починайте спочатку, тобто з знежирення.
Якщо ви потрапили в ситуацію, коли клею під рукою немає, а нігті потрібно терміново привести в порядок, не варто звертатися за допомогою до неспеціалізованих клейовим продуктам. Вас виручить лак для нігтів, так звана прозора база під лак, на яку, не чекаючи висихання, накладається типс. Це не особливо надійний спосіб, однак, при форс-мажорних ситуаціях він може виручити. Крім того, він абсолютно безпечний. Не забудьте потримати штучну форму притиснутою протягом деякого часу.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323176.jpg)
Є ще один неоднозначний спосіб. Полягає він у тому, щоб використовувати будь-який клей і покласти ватний шар між власною і штучної пластинами. Так шкідливий вплив на ніготь зменшується. Проте це дуже шкідливо, тому якщо ви вирішили ризикнути, то відразу ж після заходу все потрібно негайно зняти і провести оздоровчу процедуру для нагідок.
Не варто забувати про комплектах тіпсів, на яких вже передбачено клеїть шар. Тобто досить ретельно вимити руки, відклеїти плівку і накласти типс. Це один з найбільш зручних і простих способів, крім того, він нешкідливий для нігтів.
Єдиний мінус - недовговічність, звертатися з таким нігтиками доведеться вкрай акуратно.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323180.jpeg)
Як зняти?
Існує кілька способів зняти штучні нігті і очистити натуральні від суперклею і інших агресивних речовин. Ви можете спробувати будь-який зручний метод і при необхідності замінити його іншим.
За допомогою ацетону
Вам потрібно занурити паличку для кутикули в ацетон і зачепити типс біля основи. Потім капнути туди засіб, яким ви знімаєте лак. Через кілька хвилин повторіть процедуру, після якої можна спокійно знімати накладні форми. Для цього зачепите паличкою краю і знімайте.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323184.jpeg)
Ромашковим відваром
Це найбезпечніша для нігтів маніпуляція, тому їй варто віддати перевагу. Заваріть в ванні суцвіття ромашки з аптеки і дочекайтеся, щоб температура відвару стала гарячою. У нього слід занурити нігтики і тримати до розм'якшення тіпсів. Далі піддягніть стилусом край і спробуйте відвести від натуральної пластини. Якщо вся разом вона не відходить, використовуйте засіб для видалення лаку, вливши його під типс.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323188.jpg)
Рідиною для зняття гель-лаків
Для нього вам знадобиться рідина для зняття гель-лаку та акрилових поверхонь. Подрежьте штучну форму до розміру натуральної поверхні, щедро налийте на вату рідина і накладіть на нігті, обернувши фольгою.
Те ж саме ви можете зробити, використовуючи звичайний ацетон, однак, він досить агресивний і шкодить здоров'ю нігтів, користуватися часто їм не можна.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323192.jpg)
Ванночкою з ацетонсодержащім засобом
Принцип той же, але замість компресу можна зробити ванночку з засоби для зняття гель-лаку або ацетонсодержащего складу. Перш ніж приступити до процедури, подбайте про шкіру пальців і обробіть їх будь-яким антисептичним засобом. Опустіть пальці в ємність з водою хвилин на десять і знімайте тіпси паличкою.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323194.jpg)
Пилками
Тут не потрібно ніяких шкідливих речовин і розчинів. Ви просто забираєте типс механічно, подібно гель-лаку. Потрібні будуть пилки різного ступеня абразивності і баф. Маніпуляції нескладні - відрізаєте вільні краю і спилювати штучну поверхню. Використовуйте спочатку жорсткі пилки, потім середні, і, нарешті, м'які. Як тільки залишиться невеликий шар штучного покриття, нанесіть вазелін і працюйте тільки дрібної пилкою, максимально акуратно.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323197.jpg)
Неважливо, який спосіб ви віддасте перевагу, після нього слід протерти нігті рідиною, якої ви знімаєте лак, вимити руки і обов'язково підлікувати пластину спеціальними маслами або кремами.
Поради
Термін використання накладних форм не повинен перевищувати 14 днів, однак, мало у кого вони доживають до цього часу. Є кілька рекомендацій, як краще і якісніше приклеїти нігтики надовго:
- не впритул форми до основи занадто завзято, правильніше буде відступити пару міліметрів від кутикули;
- стик між своїми і штучними пластинами обробіть бафом, щоб він не чіплявся;
- застосовуйте тільки якісні знежирюючі кошти;
- завжди використовуйте прозору базу;
- якщо форма захиталася, розігрійте її за допомогою фена, потім притисніть;
- уникайте контакту з хімією будь-якого роду, особливо тієї, що має в складі ацетон.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323199.jpg)
Красиві приклади
- Штучні нігті необов'язково повинні бути довгими і незручними, досить заточити форму під зручний квадрат середньої довжини. Витончений бузковий фон і ніжний флористичний малюнок виглядають дуже гідно і романтично. Крихітний камінчик завершує композицію
- Приголомшливе рішення для весільного манікюру - довгі прозорі нігті і неймовірний френч з сріблом і мерехтливими ансамблями з каменів і Гліттера. Дуже повітряний, легкий святковий дизайн.
- Ефектний дизайн, що включає в себе техніку французького манікюру і модний тваринний принт в незвичайних тонах. Контрастне рішення, яке чудово підкреслить пристрасний, ефектний образ.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323201.jpg)
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323204.jpg)
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323206.jpg)
- Величезна перевага накладних тіпсів - збільшення поверхні, на якій можна створити дійсно складний і незвичайний нейл-арт з комбінацією різних технік і декоративних елементів.
- Актуальний в сезоні місячний манікюр і однотонне покриття в яскравій яскравій гамі безумовно приверне до себе увагу, і при цьому воно досить лаконічно.
- Якщо немає часу на складні маніпуляції, досить просто покрити тіпси в монохромного гамі. В цьому випадку будуть однаково цікаво виглядати як виразні, насичені відтінки, так і світлі, нюдовие, в дусі мінімалізму.
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323209.jpg)
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323212.jpg)
![](/uploads/posts/2019/06/vpl-323215.jpeg)
Як правильно знімати і клеїти накладні нігті, дивіться у відео нижче.
![Особливості покриття нігтів гелем без нарощування](/templates/flatty/dleimages/no_image.jpg)
![Як зняти гель-лак без фольги в домашніх умовах?](/templates/flatty/dleimages/no_image.jpg)
![Особливості класичного нарощування нігтів](/templates/flatty/dleimages/no_image.jpg)
![Накладні нігті: плюси і мінуси, види](/templates/flatty/dleimages/no_image.jpg)