Однофазний гель для нарощування нігтів: що це таке і як використовувати?
27.07.2019 0

Однофазний гель для нарощування нігтів: що це таке і як використовувати?

Краса
В закладки


Красиві ручки з якісним манікюром - мрія кожної поважаючої себе дівчини. Однак нерідко представниці прекрасної статі в силу різних обставин не мають можливості відвідувати професійні салони і зупиняються на варіанті домашнього догляду. Як для майстрів нігтьового сервісу, так і для новачків в області манікюру фахівці розробили спеціальний засіб - однофазний гель для нарощування і зміцнення нігтів. Його використання значно економить час і зусилля на шляху до ідеального манікюру.

Що це таке?

Новачки часто вибирають для роботи саме однофазний гель. Це пояснюється тим, що робота з ним займає набагато менше часу, до того ж дозволяє істотно заощадити, адже замість трьох звичайних засобів достатньо всього одного. Такий варіант стане відмінним виходом для тих, хто хоче зробити манікюр без складного дизайну.

Говорячи більш простою мовою, використання однофазного кошти дозволяє замість накладення бази, моделювання та закріплення скористатися тільки одним складом. Однак робота зовсім не так проста, як здається на перший погляд, і одним шаром покриття тут обійтися все ж не вийде.

Майстри нігтьового сервісу рекомендують тим, хто тільки починає свою роботу, користуватися саме цим засобом. Його застосування дозволить ближче познайомитися з технікою нарощування і зміцнення нігтів. Багато клієнтів салонів також зупиняють свій вибір на однофазних гелях, так як вони абсолютно нешкідливі, не викликають алергії і не мають неприємного запаху. Крім того, нігтики після нанесення складу виглядають дуже акуратно і природно.

Плюси і мінуси

Щоб зупинити свій вибір на конкретному матеріалі, необхідно звернути увагу на його достоїнства і недоліки. Серед незаперечних плюсів для новачків манікюрного справи можна відзначити той факт, що для роботи потрібно тільки одна баночка з гелем. Що стосується густоти, багато споживачів відзначають, що гель досить рідкий, з цієї причини його легко можна нанести і без зусиль надати необхідну форму. Також більшість називає плюсом легкість в обпилювання і обтиску.

Не секрет, що дані матеріали мають величезну палітру кольорів. Широта вибору відтінків дозволить задовольнити навіть саму вимогливу модницю. Тут представлені камуфляжі різних тонів, класичні колірні варіанти, ультрамодні і яскраві відтінки, що світяться під впливом неону, що міняють колір залежно від температури і багато інших. Крім того, користувачам подобається простота в накладенні таких гелів. Техніка не надто складна і з нею під силу впоратися практично будь-якому охочому.

Однак не можна не сказати і про недоліки продукції. Незважаючи на те що багатьом споживачам зручно працювати із засобом даної консистенції, деякі відзначають, що гель швидко розтікається. Також він носиться менше, ніж трифазні матеріали, відповідно, корекцію доведеться робити трохи частіше.

Як вибрати?

Головне питання, яке постає перед споживачем - як краще підійти до придбання гель-лаків і не помилитися у виборі? Для того щоб результат роботи відповідав очікуванням, необхідно використовувати виключно матеріали хорошої якості. Щоб розібратися в даному питанні, слід звертати увагу на деякі тонкощі і нюанси.

В першу чергу майстру необхідно визначитися, яка система буде потрібно йому для роботи. Найчастіше використовуються однофазні та трифазні матеріали. Для новачків рекомендується перший варіант, людям же, знайомим з нігтьових сервісом, може бути зручніше з трифазною системою.

Також слід відзначити те, що різні засоби можуть по-різному застигати в різних лампах. Як правило, матеріали, які можна швидко висушити при ультрафіолеті, досить прості в роботі, крім того, не мають різкого запаху. Має велике значення і консистенція гелю, так як густим важче надати необхідну форму, рідкі ж, навпаки, можуть постійно розтікатися, що при відсутності необхідної вправності може бути досить складним і помітно подовжити процес.

Перед покупкою потрібно поцікавитися, які виробники заслужили довіру споживачів. Краще купувати перевірені матеріали, що мають всі необхідні сертифікати. Якщо покупка запланована через інтернет, не зайвим буде заручитися гарантією продавця, а також обговорити з ним можливість повернення та обміну при отриманні кошти неналежної якості.

Щоб матеріали максимально добре поєднувалися між собою, краще брати кошти з лінійки одного виробника. Також варто звернути увагу на термін придатності, адже, як правило, витратити навіть невелику баночку занадто швидко не виходить, тому буде прикро, якщо після закінчення зовсім невеликого періоду часу її доведеться викинути.

Як використовувати?

Щоб однофазний гель-лак якомога довше тримався на нігтях, їм необхідно вміти правильно користуватися. Чим точніше буде відповідність техніці, тим кращий результат вийде в результаті. При хорошій якості роботи навіть після відростання нігтьової пластини гель не почне відшаровуватися і відколюватися, а нігтики будуть виглядати все так же доглянуто.

Потрібно відзначити, що середній час, який рекомендують фахівці витримувати між корекціями, становить від 1 до 2 тижнів. З огляду на, що час роботи в порівнянні з трифазними матеріалами помітно менше, це цілком задовільний термін.

Незважаючи на те що працювати з таким гелем можна як в салоні, так і в домашніх умовах, користувачеві не обійтися без певних матеріалів та інструментів. Серед них варто виділити спеціальну лампу для запікання гелю, обезжириватель, пилочки, апельсинові палички, і, звичайно, самі гель-лаки.

Наведемо покрокову інструкцію, як слід проводити процедуру.

В першу чергу потрібно приділити увагу підготовці. Руки обробляються антисептичним розчином, після чого слід зайнятися манікюром. Кутикула максимально забирається, а нігтиками надається бажана форма і довжина. Після цього за допомогою пилочки з пластини віддаляється природний блиск і вона ретельно обезжиривается. Як знежирювачах можна використовувати спирт, але краще застосувати спеціальний засіб.

Так як нанесення базового покриття не потрібно, переходимо до роботи з гель-лаком. Спочатку обробляється одна рука, все нігтики покриваються рівним і тонким шаром матеріалу, який після процедури потрібно просушити під спеціальною лампою. Скільки саме доведеться сушити нігті, буде залежати від потужності апарату. LED-апарату достатньо 20-30 секунд, в той час як ультрафіолетовій лампі потрібно 2 хвилини. Такі ж маніпуляції проробляються і з другої рукою.

Далі поверх першого наноситься другий шар матеріалу і також опечатується в лампі. Залежно від виду гелю на нігтях може залишатися липкий шар. Якщо він присутній, його потрібно видалити за допомогою знежирювачах. Манікюр готовий, залишається нанести на область кутикули поживне масло і втерти його акуратними рухами. Якщо всі пункти інструкції дотримані, красивий і рівний манікюр буде довгий час радувати свою володарку.

Деякі майстри вважають за краще використовувати даний матеріал, щоб нарощувати нігті на формах. Це процедуру також нескладно провести, однак слід враховувати, що користуватися можна тільки класичними нижніми формами.

Схема роботи виглядає наступним чином. Після антисептичної обробки рук слід зробити акуратний манікюр, знежирити нігтьову пластину і нанести на неї праймер. Далі накладається сама форма. Потрібно стежити за її максимальним приляганням. Якщо це буде потрібно, можна буде подекуди надрізати основу. Скріпити її для гарантії можна за допомогою звичайного степлера.

Далі слід акуратно нанести перший шар, як би втираючи його в поверхню. Головне, щоб матеріал не стикався зі шкірою, інакше не вийде уникнути отслоек. Нігтики поміщаються в лампу і висушуються. Після перевірки поверхні на міцність слід нанести гель на форму і розтягнути його по нігтьової пластини, надавши необхідну форму, після чого знову просушити.

Якщо результат роботи не вдався задовільним, слід ще раз додати гель, заповнивши всі нерівності, і висушити знову.

Щоб гель вирівнявся на поверхні, руку потрібно перевернути вниз, після чого негайно просушити. Далі за допомогою пилочки коригуються можливі дефекти. Топове покриття такого матеріалу не потрібно, однак його можна нанести зверху, якщо є бажання і хочеться додати декоративний ефект, наприклад, зробити нігтики матовими. Після цього з нагідок видаляється пил, і, якщо це необхідно, забирається липкий шар.

Фахівці рекомендують завжди читати інструкцію, розміщену на пляшечці з гелем. Саме там можна отримати інформацію про час сушки, необхідному для конкретного матеріалу, а також про інші важливі моменти. Якщо говорити в цілому, тривалість висушування кожного з шарів складає від 1 до 3 хвилин.

Що стосується зняття, необхідно враховувати, що кошти для розм'якшення гелю не працюють при взаємодії з даними матеріалами. Під час корекції або зняття лак потрібно виключно спилювати.

Поради

Щоб нігтики якомога довше зберігали привабливий зовнішній вигляд, фахівці рекомендують дотримуватись основних порад. В першу чергу, перед процедурою необхідно як слід попрацювати з кутикулою, вона повинна бути максимально віддалена. Також не варто застосовувати гель-лак, якщо на нігтях є ознаки будь-яких захворювань або вони досить сильно пошкоджені.

Щоб не сталося прикрих неприємностей, в першу добу після манікюру не варто застосовувати живильний крем для рук. Слід добре стерилізувати інструменти та дотримуватися чистоти на робочому столі, щоб не допустити потрапляння інфекції. Санація рук також обов'язкове.

Робота з однофазним гелем при певних навичках і точному проходженні інструкції не складе особливих труднощів. При цьому представниці прекрасної статі завжди будуть блищати яскравим і красивим манікюром, який стане відмінним завершенням будь-якого способу.

Про те, як використовувати однофазний гель, дивіться в наступному відео.

Комментарии (0)
Додати коментар
Камуфляжний гель-лак: особливості вибору та використання
Камуфлирующий гель-лак з'явився на ринку «нейл» -продукції недавно. Буквально 7 років тому для нарощування нігтів використовували акрил або гель.
Лампи для нарощування нігтів: види і поради щодо вибору
Красиві і доглянуті руки - візитна картка кожної жінки. Однак далеко не всі представниці слабкої статі можуть похвалитися міцною і рівною нігтьової пластиною, яка могла
Особливості покриття нігтів гелем без нарощування
Кожна жінка мріє про красивих і доглянутих нігтях. Але що робити, якщо від природи вони тендітні, ламкі або мають негарну форму, а наростити нігті не представляється
Гель-лак 3 в 1: особливості та тонкощі використання
В даний час все більшої популярності набуває манікюр з використанням гель-лаків. Однак багато жінок вважають, що техніка його виконання досить складна, і тому
Акрігель для нарощування нігтів: характеристика, особливості вибору та застосування
Не так давно на сучасному ринку з'явився інноваційний продукт для майстрів манікюру та педикюру.