Робимо маски для рук
Руки - це частина тіла, на якій в першу чергу проявляються вікові зміни. Важливо з ранніх років правильно піклуватися про руки. Безумовний позитивний ефект на шкіру надають спеціальні маски. У даній статті буде докладно розказано про те, як самостійно приготувати маску для рук, які інгредієнти необхідні для цього. Який саме буде ефект на шкіру і загальний стан рук - залежить від складу косметичного засобу.
Особливості
Основною причиною, що пояснює дискомфортні відчуття на шкірі рук, а також необхідність використання спеціальних масок, є сухість. Вона ж стає причиною більш швидкого старіння шкіри.
Викликають цей процес наступні фактори:
- відсутність захисних рукавичок на руках при роботі з токсичними речовинами або миючими засобами;
- дефіцит необхідних мікроелементів і вітамінів;
- відсутність регулярного правильного догляду і турботи про шкіру рук;
- неправильне харчування і шкідливі звички;
- проблеми з імунною або ендокринною системами;
- різкі погодні зміни;
Щоб уникнути наслідків всіх цих впливів, слід спробувати на собі ефект маски для рук. Вона допомагає шкірі зберегти молодість, стати більш еластичною і м'якою. У деяких випадках маски навіть можуть благотворно впливати на процеси кровообігу. У косметичних магазинах пропонуються різні варіанти готової продукції, але вважається, що найбільш корисну суміш можна зробити саме своїми руками в домашніх умовах. Це пояснюється тим, що домашня маска містить більшу кількість натуральних компонентів, її термін придатності органічний, що пояснює відсутність тих добавок, які використовуються для покупної продукції.
Крім того, деякі маски є досить дорогими, при цьому не завжди надають обіцяного ефекту. Але якщо не дотримуватися певного алгоритму дій і правил, навіть самостійно приготована маска для рук може не надати належного впливу.
Правила застосування
Маска для рук буде позитивно впливати на стан шкіри тільки при дотриманні наступних правил.
- Мінімальна частота нанесення повинна бути 2 рази в тиждень. При менш регулярних процедурах вплив не буде таким очевидним. Окремі види масок рекомендується наносити курсами.
- Обов'язково підготуйте шкіру перед тим, як наносити маску. За допомогою масажу рук можна прискорити кровообіг. Не нехтуйте спеціальними ваннами, які посилять ефект подальшої процедури.
- Готуйте суміш не заздалегідь, а безпосередньо перед використанням, оскільки з часом натуральні поживні компоненти втрачають свої властивості, а термін придатність у них невеликий.
- Щоб користь збільшилася, рекомендується використовувати маску-рукавички. Вони можуть бути поліетиленовими, але для того, щоб шкіра отримала більше поживних речовин, зверху надягають також вовняні рукавиці.
- Якщо на шкірі рук є які-небудь ушкодження, наприклад, порізи, опіки і рани, то виключіть маски, до складу яких входять різні кислотосодержащие продукти (ягоди і лимонний сік).
- Будьте обережні при виборі маски, якщо у вас є алергія на будь-які продукти, а також якщо ви страждаєте шкірними захворюваннями. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед процедурою.
- Змивати маску рекомендується теплою водою, також можна використовувати ватяні диски.
- Щоб компоненти суміші проникли в глибокі шари шкіри рук, їх рекомендується наносити на ніч. Якщо ви не хочете цього, тоді краще здійснюйте процедуру у вечірній час, щоб шкіра після неї не піддавалася контактам зі сторонніми речовинами, а користь була максимальною.
- Після того як ви змиєте суміш з рук, рекомендується використовувати спеціальний заспокійливий крем із зволожуючим ефектом.
Дотримуючись цих правил, ви зможете самостійно наситити шкіру рук поживними речовинами і поліпшити її зовнішній вигляд без негативних наслідків для здоров'я.
Рецепти
Існує величезна кількість рецептів масок, які можна легко приготувати своїми руками. Головне, з чим варто визначитися до створення певного складу - якого саме результату ви хочете досягти.
Існують два основних ефекту від масок:
- боротьба з сухістю шкіри, її зволоження.
- нейтралізація процесів старіння.
Для кожного з цих варіантів існують окремі списки рецептів, які без праці можна використовувати для приготування в домашніх умовах.
Щоб запобігти сухість, використовуйте наступні варіанти масок.
- Склад з меду і оливкового масла. Візьміть масло оливи і мед в пропорції 1/3, перемішайте їх і побризкайте кілька крапель соку лимона. Покрийте руки даними складом, надіньте рукавички з бавовни і залиште маску на всю ніч. Щоб досягти ефективного результату, здійснюйте процедуру пару раз за 7 днів.
- Сік цитруса і мед також вичавлюють для маски з маслом льону. Масло і мед потрібно взяти в кількості по 1 ст. л. і з'єднати з соком одного лимона. На 2 години нанесіть склад і надіньте рукавички. Потім змийте компоненти водою теплою температури і зволожите дерму за допомогою крему.
Якщо два рази в 7 днів здійснювати таку процедуру, то з часом шкіра не тільки зволожиться, але також стане м'якшою.
- Мед в невеликій кількості також добре поєднується з вівсянкою, взятої в кількості 1 ч. л. і одним яєчним жовтком. Змішавши всі компоненти, покрийте ними руки, надіньте рукавички і залиште на ніч. Ефективність впливу маски дуже висока, тому її можна зробити лише раз на тиждень.
- Огіркова м'якоть використовується в якості ефективного зволожуючого і пом'якшує кошти і для вирівнювання тону шкіри. М'якоть очищеного від шкірки овоча натирається на тертці, а потім наноситься на руки протягом півгодини.
Не лінуйтеся робити цю нескладну процедуру через день, тоді баланс вологи в шкірі рук буде завжди в нормі.
- Якщо протягом тривалого часу шкіра піддається впливу спеки або холоду, то вона втрачає значну кількість вологи. В цьому випадку необхідно покрити руки сумішшю з бананової м'якоті і чайної ложки масла оливи. Змивати маску потрібно через декілька годин. Рекомендований курс становить 3 рази на тиждень.
- Для зволоження шкіри така ж кількість оливкової олії можна змішати з ложкою міцного зеленого чаю і сиром, узятим в такій же пропорції. На руках суміш тримається півгодини. При нанесенні з інтервалом через день можна отримати досить швидкий позитивний ефект - шкіра перетвориться всього через тиждень.
- Якщо сухість шкіри рук досить сильна, то на допомогу прийде маска з вареної картоплі. Іноді його ще розбавляють молоком. На руках масу потрібно тримати протягом 3 годин. Рекомендована частота проведення процедури - пару раз за 7 днів.
- Іноді процедура відновлення має на увазі не тільки нанесення маски, але і фізичні маніпуляції. Саме цей підхід актуальний в разі маски з виноградної м'якоті і вівсяних пластівців. Вівсянку запарюють, змішують з другим компонентом, а потім після нанесення на руки шкіру злегка масажують. Корисно проводити процедуру 2 або 3 рази за 7 днів.
- Поживна для шкіри вівсянка є ключовим компонентом і в наступному рецепті. 2 ст. л. води додаються в 3 ст. л. крупи, туди ж потрібно капнути трохи реп'яхової олії і розмішати всі компоненти. Потім склад наноситься на руки і тримається протягом 2 годин.
Благотворний ефект завдяки такій процедурі виявляється також і на нігтьові пластини. Досить робити таку маску всього один раз за тиждень.
- Класичним способом зволоження шкіри рук є застосування масок на основі глини. Цей компонент може змішуватися з різними маслами, сметаною або навіть алое.
- Позбавити шкіру від сухості відмінно допоможе маска з какао-порошку і гліцерину. Розбавте близько 40 г сухого какао гарячою водою так, щоб порошок придбав кашоподібну консистенцію. Гліцерин додається в кількості 1 ч. Л., Потім все ще раз ретельно перемішується. Така маска повинна наноситися на злегка вологу шкіру рук.
- Найпростіший з рецептів маски для боротьби з сухістю шкіри має на увазі розм'якшення в теплій воді білого хліба. Отримана суміш наноситься на руки і змивається через півгодини. Рекомендується робити таку маску щодня.
- Якщо рук не вистачає вітамінів, це часто відбивається на зростанні і стані нігтів. Щоб вирішити цю проблему, доцільно використовувати для нігтьових пластин спеціальні маски з желатином.
Інший тип масок для рук спрямований на омолодження шкіри і боротьбу з віковими змінами.
Серед готової продукції найбільший попит характерний для альгінатних масок, а найбільш популярними варіантами для самостійного приготування є наступні.
- Маска з алое (Вік рослини повинен становити не менше 3 років). Крім кількох листя, взятих з нижньої частини рослини, слід використовувати 3 або 4 краплі олії іланг-ілангу, а також сметану з жирністю 25%. Зрізані з рослини листи слід ретельно промити і на кілька днів залишити в холодильнику, помістивши попередньо в пакет з поліетилену. Після закінчення часу дістаньте листя, подрібніть їх у блендері, змішайте зі сметаною і маслом, а потім збільште температуру складу до 40 С º, використовуючи водяну баню.
Нанесіть масу на руки і надіньте рукавички.
- Якщо шкіра ваших рук стала в'ялою, незамінною стане маска з капустяного соку. Вам знадобиться всього половина склянки соку квашеної капусти, підігрітого до оптимальної для вас температури. У ньому слід змочити бавовняні рукавички, а потім надіти їх на руки протягом півгодини. Посилити ефект можна, надівши зверху ще рукавички з поліетилену або вовни. Змивати склад потрібно дуже ретельно, після цього змастіть шкіру кремом, багатим поживними речовинами.
- З віком на руках можуть з'явитися пігментні плями, тому стане в нагоді не тільки омолоджує, але і відбілююча маска. Саме такою є суміш з петрушки і огірка, взятих в рівних пропорціях (по 50 г), і 1 ст. л. сметани. Зелені компоненти подрібнюються за допомогою блендера, потім в них додається сметана. Все ретельно перемішується, наноситься на руки і тримається протягом години. При цьому рекомендується надягати рукавички з поліетилену.
- Серед натуральних овочів корисною для відновлення краси рук є морква. 150 г натертого овоча змішуються з 1 ст. л. масла мигдалю або оливи і такою ж кількістю сметани. За допомогою водяної бані збільште температуру компонентів приблизно до 40 С º, потім змастіть руки, надіньте рукавички і залиште маску на годину. Оскільки для моркви властиво пігментувати шкіру, наносите після маски відбілюючий крем.
- Свіжі або заморожені ягоди полуниці надають відмінний відновлює і омолоджуючий ефект. Для створення суміші 50 г ягід змішують з 1 ст. л. масла оливи і 2 ст. л. вівсянки. Пластівці бажано подрібнити в кавомолці, а полуницю - в блендері. Змішавши всі елементи, трохи їх нагрійте, після нанесення надіньте рукавички і залиште маску на півгодини. Змивається суміш теплою водою, а потім використовуйте живильний крем.
- Істотно підвищити пружність і еластичність шкіри здатні цитрусові, наприклад, апельсини. Для створення маски сік з половини фрукта слід змішати з парою ложок олії виноградних кісточок, підігріти склад і масажними рухами нанести його на руки, а також нігті. Потім потрібно надіти рукавички з бавовни і зверху ще одні - з целофану.
Мінімальна тривалість процедури становить 1 годину.
Поради
Щоб процедури по відновленню і пом'якшення шкіри рук проходили з максимальною користю, прислухайтеся до наступних рекомендацій.
- Проводьте домашній тест на алергію. Перш ніж використовувати маску на всій поверхні рук, нанесіть змішані компоненти на невелику ділянку на 10 хвилин і змийте.
- Перш ніж скористатися конкретним рецептом, Уважно прочитайте алгоритмом його створення, використовуйте для маски тільки свіжі продукти.
- Якщо ви віддаєте перевагу готової продукції, вивчіть відгуки про неї перед покупкою. Це допоможе вам виявити найкращі види масок по найбільш прийнятною ціною.
- Починайте піклуватися про здоров'я і красу рук змолоду. Це допоможе вам уникнути появи проблем в майбутньому і надовго зберегти молодість шкіри.
Ще один ефективний рецепт маски для рук дивіться в наступному відео.