Ідеї для оформлення весільного залу квітами
Підготовка весільного торжества - приємні і хвилюючі клопоти. Одна з важливих завдань - прикраса весільного залу квітами. З чого почати оформлення весілля, що врахувати при виборі живих квітів, як зробити прикраси для залу з паперу самостійно? Про це ви дізнаєтесь у нашій статті.
З чого почати?
Обдумуючи прикраса торжества, потрібно чітко уявляти, яку картину побачать молодята і гості, увійшовши до святкової зали. Багатьох це завдання ставить в тупик. Вирішити проблему можна, звернувшись до досвідченого декоратора, а можна розпланувати все самостійно, і зробити більшу частину роботи своїми силами. Перш за все визначитеся зі стилем весілля. Це допоможе вирішити, в якій кольоровій гамі прикрашати приміщення, а також які підібрати для цього квіти. Зробити вибір простіше, враховуючи пору року, в яке призначено одруження.
Весняна
Ранньою весною можна зіграти зелену весілля і оформити зал композиціями з пишною декоративної зелені:
- листям папороті, евкаліпта, берграсс;
- зеленими коробочками лотоса, гілочками берези;
- родзинку внесуть ніжні букетики первоцвітів і пролісків.
Бузкова весілля - це м'які фіолетові, рожеві, лілові тони. Не варто використовувати для прикраси приміщення одні запашні гілки бузку. Сильний аромат рослини викличе запаморочення у гостей, а однотонна гама буде виглядати нудно. Внесіть в палітру контрастну колірну нотку:
- салатові айстри;
- чайні троянди;
- білі лілії з ніжно-рожевою серединкою.
Актуальна навесні тюльпанова весілля. Вибір комбінацій з тюльпанів величезний:
- м'який пастельний жовтий, бузковий, помаранчевий, приглушений рожевий колір;
- насичені відтінки червоних і червоних тюльпанів з кипельно-білими або лимонними;
- фіолетові, рожеві та жовті тони.
Тюльпани не люблять сусідства з іншими рослинами в одній композиції і часто бувають єдиним видом квітів на торжестві. Якщо вам хочеться бачити на весіллі і інші квіти, краще розміщувати їх в різних вазах, чергуючи один з одним.
літня
Піоновий весілля - поєднання рожевих, малинових і білих відтінків. У червні ці квіти доступні і недорогі. В оформлення додають гортензії, троянди, орхідеї, астромерій. Весілля в рустикальном стилі і стилі бохо прекрасно підходять для теплого сезону. Тут вітається лаконічна простота, сільський колорит, декор з польових квітів:
- волошок, ромашок, маків, кульбаб;
- запашного горошку, соняшнику;
- грициків, іван-чаю.
Осіння
Осіннє весілля має на увазі приглушений колір стиглої вишні в поєднанні з золотим, помаранчевим, кремовим, теракотовим. Композиції можна скласти з айстрами, жоржинами, гербери. Підійдуть також майорця, чорнобривці. Яскрава осіннє листя і стиглі плоди відмінно поєднуються: декоративні гарбузики, шипшина, глянцеві червоні яблука. Шикарно виглядає осіннє весілля в кольорі марсала. Це колір вишуканого сицилійського вина. Тут вітається поєднання глибокого червоного, насиченого сливового і золотого відтінку. Прикрасять свято:
- троянди, жоржини, айстри, гортензії;
- хризантеми, орхідеї, астромерій.
Зимова
Зимові весілля - це поєднання «сніжних» відтінків: пастельного блакитного, білого і сріблястого. Для прикраси підійдуть блакитні орхідеї і Лізіантус, білосніжні троянди і хризантеми. Відмінна ідея - весілля в кольорі айворі. Квіти вибирають кремового, пастельного блакитного, бузкового відтінків. Білий декор тут не рекомендується. Зимове торжество нагадує про чудесні новорічних святах. Це яскраві червоні відтінки і соковиті помаранчеві тони.
У композиції йдуть:
- гілочки туї, нобілеса;
- троянди персикових, червоних і чайних відтінків;
- червоні і білі гвоздики;
- квіти бавовни, палички кориці, шишки;
- зимові фрукти: червоні яблука, помаранчеві мандарини і апельсини.
Стиль і колір весілля визначено, покупка живих квітів узгоджена. Тепер можна обміркувати прикраса інтер'єру.
Вхід
Урочиста зустріч молодят відбувається біля входу в зал. Для прикраси сходового маршу підійдуть гірлянди з штучних квітів, стійки або великі вази з квітковими композиціями в масивному стилі. На сходах можна оформити доріжку з пелюсток. Економний варіант - зробити квіткові пелюстки своїми руками з гофрованого паперу. Виглядають вони дуже натурально, а витрачаються і стоять в два рази менше, ніж живі.
Вам буде потрібно:
- гофрована флористична папір щільністю 180 грам;
- ножиці;
- олівець.
- Підберіть папір потрібного кольору.
- Розріжте рулон уздовж на смужки шириною в 1,5 - 2 ділення.
- Кожну смугу розріжте на прямокутники шириною 6-7 см.
- Складіть разом кілька прямокутників і виріжте пелюстка в формі краплі.
- Розправте пелюстки і за допомогою олівця надайте їм вигнуту форму.
Вирізати і розправляти зручно по кілька лепесточков відразу. Ніжні пелюстки з паперу готові.
Як зробити квітку лотоса з гофрованого паперу, дивіться у відео нижче.
Фотозоні
Якщо зона зустрічі гостей простора і добре освітлена, тут можна розмістити фотозоні. Відмінним варіантом для фотосесії є ростові квіти. Гігантські півонії, троянди, ранукулюси, ромашки, гвоздики, соняхи з гофрованого паперу виглядають приголомшливо і створюють відчуття проникнення прямо з порога в чудовий і романтичний світ казки, де колись зустрілися закохані. Використання такого декору дуже зручно. Ви можете з легкістю побудувати будь-яку композицію, пересуваючи стійки. Головне, щоб квіти і бажаючі сфотографуватися гості вдало потрапляли в кадр.
Зал
Традиція прикрашати зал паперовими квітами міцно увійшла в моду. Пишні квіти і помпони з паперу тишею підвішують за допомогою прозорих лісок до стелі у вигляді звисаючих гірлянд або натягнутих по периметру ліан. Квіти з креповой паперу закріплюють на полотнах з тканини, драпірують стільці. Декор не повинен виділятися. Поєднуйте в гірляндах не більше двох основних відтінків, щоб підтримати загальний тон.
Чудово виглядають квіткові арки. Їх розміщують в зоні для молодят. За задумом тут повинен бути центр всієї весільної композиції. Визначте, де буде знаходитися стіл молодят, як будуть розташовуватися столи гостей, після цього приступайте до наступного етапу декорування залу.
Столи
Особливу увагу приділяємо столу винуватців торжества. Якщо він стоїть окремо, внизу, по периметру розміщують масивні композиції з живих квітів у вазонах або корзинах. З боків ставлять стійки або високі вази з лінійними або каскадних букетами. Якщо ви зробите акцент на нижній частині столу, пишно оформляти президія не варто. Досить скромною і ніжною композиції, розташованої в центрі столу по краю, а також кілька низьких вазочок з прозорого скла з живими квітами. Воду в вазах можна зробити кольорову: додати лимонад або флористичний барвник.
Інші варіанти декорування:
- виділяємо верхню частину президії;
- широка квіткова гірлянда по всьому периметру столу;
- горизонтальна композиція з розкішним каскадом з квітів і зелені;
- канделябри або вази з квітами на високих ніжках, розставлені симетрично з боків столу.
Для гостей
Прямокутні столи декорують гірляндами з квітів або окремими композиціями в невисоких вазах і келихах. Допустимі композиції у високих кубках або мартінніцах, висота яких не менше 65 см. Розставляти великі і високі композиції потрібно на значній відстані один від одного не менше 1,5 метрів. Для круглих і овальних столів рекомендують великий букет в центрі столу або група з маленьких мініатюрних композицій висотою 20-25 см.
Рекомендації
Скористайтеся корисними рекомендаціями флористів.
- Якщо бюджет дозволяє, оформляйте столи живими квітами, вони створюють особливу атмосферу і настрій.
- Нехай композицій з живих квітів буде небагато, але якщо вони зроблені майстерним флористом, це виглядає незабутньо.
- Декор розташовуйте так, щоб він не потрапляв в тарілки і не заважав гостям спілкуватися.
- Паперові квіти, зроблені недбало, виглядають безглуздо. Красиві арки і ростові квіти, зроблені професіоналами, можна взяти в оренду.
- Враховуйте побажання майбутнього подружжя, намагайтеся догодити їм.
- По можливості поставте на стіл молодят їх улюблені квіти.
Щаслива посмішка молодят - найкраща нагорода за ваші клопоти.
Про те, як прикрасити весільну арку, дивіться у відео нижче.