Рожева шапка
Ще недавно необхідність носити шапку багатьох напружувала, адже різноманітність моделей залишало бажати кращого. Тепер це не тільки головний убір, але і стильний аксесуар, представлений у всіх можливих фасонах і кольорах.
Рожевий милий і люб багатьом дівчатам, адже він підкреслює жіночність і дозволяє виглядати свіже личку, втомленому від морозів.
Моделі і фасони
Шапки біні стали must have покупкою всіх модниць, адже вони універсальне, зручне і будь-який цибуля робить недбало стильним. У широкому сенсі біні є будь-яка проста шапка, що облягає голову, без зав'язок.
Однак варіантів у такого головного убору багато - з відворотом і без нього, з помпонами, козирком, що стирчать кутами або пришитими вушками, щільно прилегла або довга, мішкуватий. Такі шапки рідко доповнюють декоративними елементами, однак на рожевих шапочках через дівочого характеру можна знайти бантики, пришиті намистини, викладені стразами візерунки.
Незвичайною новинкою цього року є зимова шапка-тюрбан, яка за зовнішнім виглядом нагадує однойменний головний убір, але надіти її набагато легше. Є і шапки-капелюхи, які імітують зовнішній вигляд елегантних капелюшків завдяки формі і прикрас. Для тих, кому важливо берегти в теплі горло і не допустити потрапляння снігу при занятті спортом, підійдуть шапки «шоломи».
Облягаючий шапку люблять не всі, тому для любительок більш вільного, але все ще жіночного лука існують берети з козирком або без нього. До шапок можна зарахувати і снуд, по суті є довгим широким шарфом, який, втім, можна носити не тільки навколо шиї, але і натягувати на голову.
Що стосується загальної тенденції даного сезону, то в моді не тільки акуратні маленькі шапки, а й великі, вільні, які можна драпірувати. Носять шапки натягнувши на лоб, стягнувши на бік, на потилицю, а то і зовсім на верхівку.
Матеріал
Існують не тільки зимові теплі шапки, а й легкі весняні і літні. Зрозуміло, сезонність моделі передбачає використання тих чи інших матеріалів.
Для легких виробів використовують трикотаж, бавовна, віскозу, поліестр, акрил, шовк. В'язана ажурна шапка робиться з бавовняної нитки.
Взимку найактуальнішим матеріалом є шерсть, так як тільки її наявність в складі зробить шапку досить теплою для морозів. Овчина, кашемір, мохер, альпака, іноді навіть верблюжа шерсть, а в якості підкладки фліс і віскоза - все це можуть використовувати для того, щоб зшити або зв'язати теплу шапку. Крім того, зустрічаються шапки зі шкіри, шкірозамінника, хутряної пряжі.
Відтінки
«Рожевий» колір узагальнює цілу купу відтінків, кожен з яких має свою температуру, насиченість і навіть назва.
В першу групу можна виділити світлі відтінки, які здаються іноді практично білими. Перловий колір можна назвати скоріше біло-рожевим, він найсвітліший з відтінків, і його нерідко використовують не тільки для пошиття шапок, а й у весільній моді.
Ніжно рожевий, блідо-рожевий і бежево-рожевий також відносяться до цієї категорії, як і бузково-рожевий, сіро-рожевий. Бежево-рожевий колір цікавий ще й тим, що частково він «хамелеон» і в залежності від кольору іншої одягу, наприклад, куртки, може дати більший відплив або в бежевий, або в рожевий.
Навіть серед насичених кольорів можна виділити кілька груп. Яскраві кольори привертають погляд, є активним акцентів в образі, а деякі відрізняються неоновим відтінком. Серед них фуксія, космея, полуничне морозиво, малиновий сорбет, рожевий фламінго, малиновий, цукерковий.
Є протилежні їм насичені в глибину, а не яскравість: брудно-рожевий колір зів'ялої троянди, лососевий, персиковий, колір магнолії, квітучого мигдалю.
Кому підходить?
Перш ніж говорити про те, кому який відтінок рожевого підходить, слід сказати, кому не варто з цим кольором зв'язуватися. Так як мова йде про шапку, яка не може вплинути на сприйняття постаті в цілому, то обмеження, як таке, стосуватиметься лише жінок у віці.
Рожевий додає інфантильності, тому серйозна леді ризикує виглядати трохи безглуздо якщо підбере занадто яскравий відтінок. Рожевий колір здатний освіжити і омолодити, але якщо неправильно підібрати свій відтінок, то, навпаки, зовнішній вигляд стане бляклим, непоказним.
Світлошкірим темноволосим дівчатам не варто боятися вибирати яскраві або холодні відтінки, наприклад, фуксія, бузково-рожевий, льодово-рожевий, колір магнолії, так як вони додадуть зовнішнім виглядом густоту палітри. А ось бліді відтінки рожевого можуть надати непотрібної хворобливості вигляду. Світловолосим ж навпаки слід вибирати саме світлі, теплі відтінки, такі як перловий, квітучий мигдаль.
«Осіннім» дівчатам зі світлою шкірою в теплому відтінку, рудоволосий, веснянкуватим також підійдуть теплі кольори, наприклад, бежево-рожевий, персиковий рожевий, лососевий. Самі універсальні щасливці - володарки темного волосся і смаглявою шкіри, адже на них однаково ефектно дивитимуться як світлі, так і яскраві відтінки будь-«температури».
Є кілька універсальних відтінків, хоча їх не дуже багато. Це насичений і яскравий колір «космея», хоч він і відноситься до холодних, і теплий темнуватий відтінок зів'ялої троянди. У цю ж категорію можна виділити колір полуничного морозива, який особливо часто використовують при пошитті літніх речей.
Ефектні образи
Поєднання рожевого і блакитного - своєрідна строката класика, адже разом ці кольори ідеально гармоніюють і створюють ніжний образ, навіть якщо мова йде про джинсовій курточці. Чорний тонкий светр, картата спідниця і чорні колготки дозволять верхньому одязі грати яскраво і інтенсивно.
Чому б не підібрати шапку блідого рожевого відтінку до аналогічного кольору подовженою джемпер і туфлям-човник? Драні джинси з потертостями і сіра сумочка розбавлять однотонний цибулю.