Шуби великих розмірів для повних жінок
Існує думка, що жінкам, що є власницями значних пропорцій, хутряна зимовий одяг мало не протипоказана: вона візуально додає таким дамам кілька років і зайвих кілограмів. Так схильні вважати лише ті, хто не має уявлення про те, які види хутра і які фасони хутряних шубок слід носити великим леді.
Хутро, так само як і коштовності, справедливо називають одним з кращих способів підкреслити красу жінки. Однак на відміну від ювелірних прикрас, з підбором яких у дівчат проблем зазвичай не виникає, при покупці хутряної шубки потрібно проявити трохи більше обізнаності - невдало підібраний фасон або структура хутра можуть надати ретельно що складається образу ведмежу послугу.
Особливості
Якщо високим і струнким дівчатам підходять буквально все моделі шуб, починаючи від вічної класики і закінчуючи дизайнерськими експериментальними шедеврами, то «Пампушка» слід ретельно проаналізувати всі свої виграшні і слабкі сторони. І вже з урахуванням одержані результатів чітко окреслити діапазон моделей, видів хутра і його забарвлень, в якому і приступати до пошуку ідеальної для себе шубки.
Перш ніж вибирати з того, що «можна», необхідно визначитися з тим, що рішуче таким дамам протипоказано. Головне, від чого відразу варто відмовитися - це шубки фасону oversize: безрозмірні, мішкуваті моделі не будуть приховувати зайву вагу і округлості, а лише візуально додадуть ще кілька додаткових кілограмів.
Крій, що має на увазі зауженную груди або вузькі рукава, теж не підійде - в таких шубках великі жінки будуть виглядати ще масивніше. Під забороною і оборки на рукавах або по нижній частині Подолу - такі вишукані страви візуально збільшують силует.
Також не кращим варіантом буде покупка шуби, пошитого з довгошерстих різновидів хутра. Така фактура візуально збільшить і без того значні обсяги і габарити. В останні роки все більшої популярності набирає крій-поперечка - їм повним дамам захоплюватися не рекомендується. Вся справа в тому, що горизонтальний метод викладки шкурок хутра не йде на користь не самим струнким силуетах. Але якщо дуже хочеться поповнити гардероб річчю з елементами поперечного крою, можна вибрати шубку, де горизонтальні смуги носять декоративний характер, будучи сусідами з вертикальними або діагональними.
Моделі і фасони
Питання щодо оптимальної довжини шуби для повних жінок як і раніше залишається дискусійним. Частина стилістів переконані, що таким жінкам протипоказані як довгі моделі «в підлогу», так і укорочені варіації.
Їх опоненти заперечують, що довгі шуби цілком припустимі за умови, що «пампушка» відрізняється високим ростом. А ось форматом міні дійсно краще не захоплюватися, особливо якщо в фігурі присутній проблемна зона стегна.
Паличкою-виручалочкою в цій суперечці виступає «золота середина»: довжина міді, крій якої має на увазі, що поділ шуби ледь прикриває коліна. Втім, шубка може закінчуватися і трохи вище, але тільки в тому випадку, якщо довгі і стрункі ніжки є гордістю жінки. Серед міді-фасонів «по коліно» самими кращими для повних дам вважаються прямі, А-образні і розкльошені варіації.
Шубка прямого крою (з капюшоном або без нього) гарантовано буде добре виглядати на будь-який леді, якими б пропорціями вона не володіла. Залежно від типу фігури слід звернути увагу або на модель «під пояс» (справжній must have для власниць пишного бюста і фігури, що нагадує пісочний годинник), або на мінімалістичний прямий варіант, який рекомендований жінкам з приблизно однаковою шириною на лінії талії, стегон і в грудях.
А-образні хутряні шубки - оптимальний варіант, прекрасно підкреслює гідності і акуратно камуфлирующий недоліки жінок будь-якої комплекції. Легкий кльош, що починається вже на лінії грудей або навіть плечей, дозволить власниці шуби відчувати себе в ній комфортно і елегантно.
Для прихильниць більш індивідуального стилю немає нічого кращого, ніж розкльошені крій - різноманітність дизайнерських рішень в цій категорії моделей порадує навіть самих вимогливих модниць. Зухвалі шубки, пошиті в стилі «метелик» або «летюча миша», одночасно можуть бути як жіночними, так і іронічно-легковажними.
Шубка для повної жінки може бути оснащена як хутряним капюшоном, так і коміром. У першому випадку цей елемент одягу не повинен бути громіздким і надто об'ємним. Якщо ж переважає варіант з коміром, зайві обсяги і тут будуть недоречні - краще вибрати шубу з коміром-стійкою, класичної шалькой або так званим «Шанель».
У питанні вибору фасону рукавів все більш демократично - в пріоритеті класичний крій, легкий кльош і реглан. Довжина рукава доречна як стандартна, так і три чверті. У разі, якщо жінка задоволена своїми руками, можна звернути увагу на шубки з рукавами, що доходять до ліктя. В цьому випадку шубу краще надягати в комплекті з високими шкіряними рукавичками - вийде ідеальний вихідний ансамбль.
Види хутра
Перше правило вибору шубки для повної жінки - ніякого загравання з довгим хутром. Тому слід з обережністю ставитися до шуб з єнота, звичайної або чорнобурої лисиці, бобра і рисі. Якщо дама без розуму від довгого хутра, допустимо його використання в якості декоративної складової - для обробки коміра або капюшона.
А ось коротковорсне види хутра не тільки не будуть додавати силуету зайвого обсягу, а й делікатно сховають надлишкову вагу.
Найбільш підходящі види представлені нижче:
- норка. Вічна класика шубного ринку. Повним жінкам особливо йдуть шубки з хутра скандинавської або північноамериканської норки - їхнє хутро не виглядає пухнастим і відрізняється короткою остю.
- Мутон. Даний хутро є особливим чином оброблену овчину цінних порід. Останні роки мутонову шубки стають все більш популярними. Повним леді потрібно придивитися до такого різновиду мутона, як астрагал. При обробці волосся цього хутра підрізає набагато коротше, ніж у звичайного мутона, що йде на користь силуету готового виробу.
- каракуль. Особливу увагу слід звернути на білий, сірий і чорний відтінки каракулю і каракульчі, а також елітну різновид цього хутра - свакара, поширену в південно-західній Африці.
- Коза і видра. Їх хутро не настільки популярний, але при правильній обробці вельми ефектний.
Колір
Попадання колірного рішення шубки в сприятливу гаму здатне з легкістю візуально «постройнее» велику леді на 5-10 кілограмів. В даному випадку працює звична схема: біле і світле буде повнити, а темне і чорне - навпаки. При цьому треба розуміти, що дозволена палітра не обмежується одними лише чорними або коричневими відтінками.
Пастельні тони дуже йдуть саме повним жінкам. Також рекомендовані бісквітні відтінки і злегка знебарвлений золотистий. Втім, і в коричневому спектрі легко знайдеться справжній хіт - взяти, наприклад, махагон з його яскраво поперечної смужкою більш темного, ніж основний колір, забарвленням.
Дизайнери, що розробляють моделі шубок спеціально для дам, схильних до повноти, вважають за краще оперувати натуральними колірними рішеннями. Навіть в разі, якщо шуба шиється з пофарбованого хутра, його відтінок буде нагадувати про палітру, що зустрічається в дикій природі.
А ось від буйства яскравих фарб на кшталт фіолетового, зеленого, червоного і синього хутра краще утриматися. У разі, якщо хочеться чогось «такого», можна розглянути варіант декоративного фарбування хутра «пір'ям».
Як правильно вибрати?
Головна рекомендація, яку дають жінкам, схильним до повноти, стилісти, - скрупульозно проаналізувати особливості будови тіла, виділити всі її переваги і недоліки і вже виходячи з цього починати вибір відповідної моделі шубки.
Також не потрібно забувати, що деякі правила створювалися спеціально для того, щоб їх порушували. Може трапитися так, що на повній жінці дивно буде виглядати шубка «забороненого» фасону або кольору. У будь-якому випадку, остаточний вердикт щодо того, «сидить» чи шубка на фігурі, буде носити суб'єктивний характер - багато що залежить від впевненості майбутньої власниці шуби у власній привабливості.
Тому при виборі моделі варто взяти з собою близьку подругу, до почуття стилю якої не буває претензій. Погляд з боку завжди допомагає розглянути нюанси - як позитивні, так і негативні.