Особливості застосування камфорного масла для особи в косметології
06.03.2019 0

Особливості застосування камфорного масла для особи в косметології

Краса
В закладки


Камфорне масло добре відомо всім - воно повсюдно застосовується в косметології як ефективний уходовой засіб для особи. Воно включається до складу різноманітних масок, кремів, а також лосьйонів і компресів при старіючої і роздратованою шкірі. Активні компоненти камфори стимулюють оздоровлення клітин і запускають процеси саморегенерації.

Особливості

Своєрідний запах камфори більшості з нас добре знайомий з раннього дитинства - речовина часто вводиться до складу розтирань, які призначаються при кашлі і болю в грудях. Але якщо про використання продукту в терапії знають всі, то про корисні якості масла як основного елементу косметологічних Догляду препаратів мало хто чув.

Ефір камфори отримують з лавра японського, дерева, що росте в Росії на Далекому Сході, а також в Японії і Китаї, а деякий час назад культивуванням почали займатися і в США. Лікувальні властивості цього дерева відомі ще з найдавніших часів - не випадково його смолу наші предки називали «мозком дракона» і застосовували її в медичних, а також косметичних і всіляких ритуальних цілях.

Вважалося, що ця рослина дарує оточуючим красу, силу і наповнює їх енергією, так необхідної для підтримки здоров'я.

Перш ніж більш детально зупинитися на впливі масла на шкірні покриви, розберемося з основними поняттями. Існує кілька варіантів препарату - базове і ефірне. Крім того, у продажу часто можна знайти камфорний спирт, корисні властивості якого знайшли широке застосування в ароматерапії і аромакосметікі. І дуже важливо розрізняти особливості використання всіх типів камфори, оскільки неправильне використання тягне за собою досить серйозні наслідки.

Масло, яке реалізується в аптеках, є 10% розчин діючого компоненту в рослинному або мінеральному маслі, як правило, в соняшниковій. Це і є базовий тип жирів, які використовуються в медицині як складовий компонент розтирань, масажних кремів і обгортань, він відміряється ложками.

У косметології препарат відраховують в краплях, при цьому береться лише ефірну олію, яке виходить з кореневища і кори лавра японського способом дистиляції. Саме це масло ми і будемо розглядати в рамках даної статті як базовий компонент омолоджуючих складів.

Ефіри бувають двох типів: чорна і біла камфора. Більш цілющою вважається біла, яка представляє собою маслянисту різко пахне рідина досить світлого жовтуватого відтінку.

Слід мати на увазі, що даний камфорне масло оцінюється дорого, якщо ви бачите перед собою дешевий препарат, швидше за все, це свідчить про те, що для його виробництва використовувалися синтетичні кристали камфори. Шкоди такий склад не заподіє, але і користі ви не помітите. Саме тому не варто економити, до того ж всі витрати повністю нівелюються низькою витратою ефіру - для разової процедури потрібно всього лише кілька крапель складу, тому використовувати масло можна протягом досить тривалого часу.

Користь

У косметології камфорне масло стали використовувати відносно недавно, але судячи з відгуків, воно вже зарекомендувало себе як відмінний уходовой засіб. Цьому він зобов'язаний набором складових компонентів, які мають потужну антисептичну дію, допомагаючи ефективно боротися з акне, прищами, запаленнями і подразненнями на шкірі, і, звичайно ж, з виробленням надмірної шкірного сала.

Основним діючим компонентом препарату є камфора - це органічне кисневмісних речовина, яке відрізняється позитивним впливом на шкірні покриви:

  • стимулює посилені регенераційні процеси;
  • ефективно тонізує;
  • швидко заспокоює;
  • знижує вираженість запальних проявів;
  • знижує саловиділення;
  • розгладжує структуру шкіри;
  • вирівнює тон особи;
  • підсушує.

Відзначено, що камфорний ефір проявляє виняткову ефективність в боротьбі з починаються з віком змінами шкіри і призупиняє почалися процеси старіння.

У структуру продукту входять і інші поживні речовини:

  • фелландрен - стимулює посилене вироблення таких важливих для підтримки моложавого зовнішнього вигляду речовин, як колаген та еластин;
  • пінен - ​​сприяє швидкому пом'якшення і розгладження самої нерівній шкіри з розширеними порами;
  • лімонен - ​​відрізняється вираженими антисептичними властивостями;
  • сафрол - сприяє оздоровленню клітин і тканин;
  • цинеол - проявляє себе як антиоксидант, зменшує дрібні зморшки, підвищує тургор;
  • камфен - нормалізує кровообіг, підсилює регенеративную функцію шкіри;
  • бисаболол - відбілює ластовиння і пігментні плями і освіжає відтінок шкіри.

    Фахівці рекомендують включати камфорне масло до складу різних масок проти пігментації, а також вводити його в лосьйони і гелі для очищення і вмивання.

    Масло можна наносити і в нерозбавленому чистому вигляді, але точково, так, при боротьбі з запаленими прищами слід ватною паличкою накласти точково засіб на проблемну ділянку і залишити на 5-8 годин, бажано на ніч.

    Основними показаннями до прийому косметичних процедур на базі камфорного масла вважаються:

    • що почалися процеси старіння на обличчі;
    • виражені мімічні зморшки;
    • втома шкірних покривів і зниження їх загального тонусу;
    • гострі і хронічні запальні процеси;
    • надлишкова сальність;
    • розширені пори.

    Протипоказання

    Слід зазначити, що камфора застосовується як для догляду за зрілою вікової шкірою, так і за юною. У той же час майте на увазі, що ступінь активності камфорного ефіру досить висока, в зв'язку з цим використовувати домашні маски і креми з ним слід помірно: для профілактики досить одного вживання в 7-10 днів. У разі якщо шкіра надто в'яла або запалена, то можна накладати Догляду препарати трохи частіше - 2-3 рази в тиждень, але при цьому лікування повинно проводитися курсом не більше 10 процедур, після чого треба зробити невелику перерву на пару тижнів і перейти на режим профілактичного використання.

    Камфорне масло має ряд серйозних протипоказань, до них відносяться:

    • схильність до алергічних захворювань;
    • астма;
    • індивідуальна непереносимість компонентів камфорного ефіру.

      Інших протипоказання для зовнішнього вживання немає, але при внутрішньому вживанні можливі найсерйозніші ускладнення, саме тому при використанні препарату слід точно дотримуватися всіх правил його застосування.

      Рецепти масок

        Найчастіше масло камфори застосовують як базовий компонент косметичних масок. Такі склади надають шкірі здоровий свіжий вигляд і сприяють боротьбі з віковими зморшками.

        Відбілююча маска

          Для складання такої маски необхідно приготувати 2 ст. ложки 10% сметани і перемішати з дрібно посіченою петрушкою. Влити до суміші 1/2 ч. Л. лимонного соку і пару крапель камфори.

          Склад ретельно перемішують і наносять на попередньо очищену шкіру обличчя на 15-25 хв., Потім змивають прохолодною водою.

          Ефект буде помітний не відразу, але через 5-7 застосувань колір обличчя стане більш рівним, а веснянки і пігментні плями будуть не так сильно вираженими.

          Від зморшок

          Для приготування антивікового кошти треба змішати 10 г вівсяного борошна, додати 20 мл кислого молока або кефіру, 1 курячий жовток і 2 краплі камфорного масла. Бажано збити всю суміш віночком до досягнення максимально однорідної субстанції.

          Маску накладають на чисте обличчя на 10-15 хвилин, після чого змивають і наносять звичайний крем. Таку маску рекомендують наносити через день курсом на 4 тижні.

          Результатом таких процедур стане зменшення кількості і глибини зморшок, шкіра стане більш пружною. При цьому під час процедури з пір витягуються всі забруднення, тому самі пори значно звужуються, а сальність шкірних залоз скорочується.

          Від в'ялості століття

          Від вікових зморшок під очима ефективна маска з суміші декількох масел. Вам знадобиться 6 крапель камфори і по 8 крапель виноградного і абрикосового масел.

          Всі інгредієнти ретельно змішуються і трохи прогріваються на водяній бані, потім склад наносять на повіки навколо очей поплескували легкими рухами. Маску слід залишити на обличчі на чверть години, а потім змити. Процедури проводять двічі на тиждень курсом в півтора місяці.

          Після закінчення лікування ви відчуєте, що кількість дрібних зморшок істотно скоротилося, а глибина великих зменшилася.

          Від пігментних плям

          Пігментація доставляє жінкам чимало переживань, але масло камфори успішно справляється з такою проблемою. Для приготування ефективного складу необхідно змішати 3 краплі камфори, 1 л. масла обліпихи, 1 л. білої глини, 1 л. соку лимона і 1 л. підігрітої води. Всі компоненти розмішати до утворення сметаноподібної консистенції і накласти на попередньо очищену і розпарену шкіру. Склад витримують 25 хв., Потім змивають. Курс процедур складає 1 місяць з частотою 3 рази на тиждень.

          Така маска відрізняється яскраво вираженим відбілюючим ефектом, тому через деякий час колір обличчя стане набагато більш рівним і свіжим.

          Від прищів

          При запаленої і роздратованою шкірі обличчя ефективна маска від прищів. Для її складання необхідно взяти 3 ложки блакитної глини, розвести в 2 л. води і 1 л. кислого молока. В отриману суміш вводять 6 крапель камфори і перемішують.

          Склад накладають на чисту шкіру рівним шаром і залишають аж до остаточного висихання, потім змивають. Процедуру проводять 2-3 рази в 7 днів протягом півтора місяців. Внаслідок такого лікування нормалізується діяльність сальних залоз, шкіра стає набагато м'якшою, а запалення підсушуються.

          Від запалень

          Проти запалень допомагає ще один склад: 20 г запарених вівсяних пластівців перемішується з 1 л. квіткового меду, 3 краплями грейпфрутового масла і 3 краплями камфори. Всі компоненти з'єднуються і трохи підігріваються на водяній бані - інакше мед не розчиниться повністю, і ефект процедури буде набагато нижче.

          Склад накладається на 20-30 хв., Потім змивається. Процедури проводять двічі на тиждень протягом одного місяця.

          Для жирної шкіри

          При підвищеній активності сальних залоз допоможе такий склад: 20 г кукурудзяного борошна треба перемішати з м'якоттю 1 томата і влити по 5-8 крапель мигдалевої і камфорного масел.

          Маску рекомендується наносити 2 рази на тиждень, тривалість лікування 2 місяці.

          Після всього курсу шкіра буде набагато менш сальної, крім того, процедури допоможуть надовго позбутися від таких неприємних проблем, як рубці, вугрі, а також прищі.

          Рекомендації по використанню

          Слід зазначити, що маски - далеко не єдиний спосіб застосування камфорного масла для позбавлення від косметологічних проблем.

          Найпростішим способом застосування вважається нанесення продукту в очищеному вигляді. З цією метою ватний диск змочують в настої аптечної ромашки, трохи віджимають, потім наносять на диск 2-3 краплі олії і ретельно протирають шкіру. Майте на увазі, що такі процедури можна проводити тільки на запаленої і жирній шкірі, якщо ж вона комбінована, то обробляти можна лише проблемні ділянки. А ось при сухій шкірі краще утриматися від цього варіанту, віддавши перевагу маскам.

          Доброю результативністю володіє збагачення кремів - для цього до кожного нанесення складають разову порцію, беруть стандартний обсяг крему і втручаються в нього 1-2 краплі камфори. Готовий склад накладають як зазвичай.

          Якщо ви часто користуєтеся лосьйонами, то можна додати ефір до нього, або ж зробити самостійно. Рецепт досить простий - потрібно взяти по чайній ложці бури, гліцерину і масла, перемішати і залити склянкою відфільтрованої води. Склад зберігають у пляшці з кришкою, що загвинчується, а перед використанням інтенсивно струшують.

          Хороший ефект дають компреси з камфорою. Для проведення такої процедуру потрібно приготувати тканинну бавовняну основу, яку вирізають за формою особи, залишаючи прорізи для очей, носа і губ і просочують полотно сумішшю з 5 крапель камфори, 1 л. масла розторопші і 1 л. масла виноградної кісточки. Такий компрес залишають на 30-40 хвилин, після чого промакивать паперовою серветкою.

          Важливо: при використанні косметичних засобів на основі камфорного масла постарайтеся уникати його потрапляння в очі. Якщо таке сталося - відразу ж промийте їх проточною водою, а якщо зняти роздратування не вдалося, то негайно зверніться до окуліста.

          При проведенні курсу процедур на основі камфорного масла паралельно використовуйте сильні зволожуючі засоби, в іншому випадку висока ймовірність появи відчуття стягнутості і лущення на шкірі. Обійтися без такого зволоження можна лише в тому випадку, якщо ви маєте справу з дуже жирною шкірою.

          Від чого допомагає камфорне масло, дивіться в наступному відео.

          Комментарии (0)
          Додати коментар
          Особливості використання касторової олії для вій
          Будь-яка жінка хоче мати красиві довгі вії. Вони перетворюють погляд, роблячи його більш виразним.
          Спіруліна в косметології: якими властивостями володіє і як використовувати?
          Існує достатня кількість причин, що пояснюють зростаючу популярність спіруліни в косметології - як вітчизняної, так і зарубіжної.
          Масло чайного дерева: користь і шкода, тонкощі вибору і застосування
          Сучасні виробники лікарських і косметологічних препаратів все більше включають в свою продукцію натуральні інгредієнти.
          Як зняти нарощені вії за допомогою масла?
          За погляду можна визначити настрій і стан людини. Жінки Планети завжди старанно доглядають за зовнішністю, вдаючись до всіляких хитрощів в гонитві за ідеальною
          Антицелюлітне масло: вибираємо і використовуємо для масажу та схуднення
          Целюліт - це проблема не тільки повних людей. Зараз він є навіть у молоденьких дівчат. Целюліт з'являється завдяки клітинам жиру, які розташовуються під шкірою.