Як покрити нігті гель-лаком під кутикулу?
29.06.2019 0

Як покрити нігті гель-лаком під кутикулу?

Краса
В закладки


Будь-яка сучасна дівчина прагне завжди відмінно виглядати. І чималу роль в створенні неповторного модного образу відіграє манікюр. Одним з головних його критеріїв є стійкість покриття. Досягти цього можна лише за допомогою сучасних інновацій манікюру у вигляді гель-лаку. Даний матеріал останнім часом набув великої популярності, так як його використання дозволяє до місяця не переживати про красу і доглянутість нігтів.

Особливості покриття

Цей склад є симбіозом лаку і гелиевого покриття, який відрізняється підвищеною міцністю і великою різноманітністю кольорів і фактур. Необхідність його поновлення виникає разом з відростанням нігтя. У підстави нігтя з'являється непокрите простір, яке свідчить про необхідність заміни манікюру або його реставрації. Нігті, пофарбовані даними складом, легко піддаються корекції, яка рятує становище протягом ще одного тижня. Дана процедура досить популярна і займає менше часу, ніж повне зняття манікюру. Для її успішного застосування необхідно мати певні навички та інструменти. При їх наявності можна виконувати корекцію манікюру гель-лаком в домашніх умовах.

Достоїнства і недоліки

Переваги цього типу покриття незаперечні і широко відомі.

Основними з них є:

  • швидке висихання;
  • простота нанесення;
  • підвищення міцності нігтьової пластини;
  • стійкість покриття;
  • універсальність.

Розберемося по порядку. Хоча для сушки гель-лаку і потрібна спеціальна ультрафіолетова лампа, але сам процес займає кілька хвилин. При нанесенні двох і більше шарів час збільшується в кілька разів, але все одно - це хвилини. Створити будь-який вподобаний дизайн можна в домашніх умовах в будь-який зручний час. Для сучасних зайнятих дівчат це важливо, як і впевненість в тому, що ненавмисно зачепившись за стіл або стілець, не потрібно буде турбуватися про ськолах і тріщинах на улюблених нігтях.

Крім того, даний матеріал дозволяє не хвилюватися і про довжину нігтів при фарбуванні, адже вона може бути абсолютно будь-який. Дизайнерами нейл-арту пропонується велика різноманітність вже готових варіантів декору і просто стилістичних напрямків як на короткі нігті, так і на довгі. Особливо важливий цей критерій для працюючої жіночої половини, так як велика довжина часто заважає працювати повноцінно, а добре виглядати хочеться завжди і всюди.

Але є тут і негативні моменти:

  • видалення гель-лаку тільки спеціальним засобом;
  • можлива алергічна реакція на компоненти;
  • безперервна носка покриття псує нігтьові пластини.

Засіб для видалення даного складу варто, звичайно, дорожче за звичайну рідини для зняття лаку, але і користуватися їм доведеться набагато рідше. Що стосується алергії на склад, то в деяких випадках нічого не можна зробити з генетичними особливостями організму, але частіше це є наслідком економії. Дівчата часто набувають дешеві неякісні аналоги або прострочені уцінені склади, що і викликає різного роду висипання і свербіж. При роботі з брендовими гель-лаками можливість алергічної реакції мінімальна.

А ось від осушення власного нігтя при тривалому і постійному застосуванні даного складу немає панацеї. Єдиним можливим варіантом є періодичне (раз в 3 місяці) зняття покриття для відпочинку і харчування нігтів. Такий догляд передбачає використання різних ванночок і живильних кремів.

Покриття під кутикулу

Манікюр, виконаний за допомогою гель-лаку, може прослужити набагато довше при правильному підході. Основне значення тут відіграє якість продукту і техніка виконання. На останньому варто зупинитися більш детально. Існує таке поняття, як покриття гель-лаком під кутикулу. Саме цей метод зберігає охайний вигляд нігтів на довгий термін, а також спрощує корекцію манікюру. Даний тип покриття можна наносити декількома способами: просто відсунувши або повністю зрізавши кутикулу.

У першому випадку достатньо просто акуратно змістити шкіру до основи нігтя спеціальною паличкою з апельсинового дерева, яка не травмує пластину. У другому - необхідно видалити кутикулу повністю, але з максимальною акуратністю. Так як вона досить швидко відростає, то гель-лак, що покриває пластину, виявиться під нею швидко. Виглядати такий манікюр буде природно і акуратно. Більшість досвідчених майстрів воліє саме другий варіант, тому що дану процедуру простіше виконати з технічної точки зору.

Для створення манікюру під кутикулу необхідно пам'ятати про ще декількох важливих деталях. При обробці нігтів важливою частиною є шліфування пластини бафом. Нерівності і шорсткі зони необхідно виключити. Для створення красивого покриття за допомогою гель-лаку робоча поверхня повинна бути ідеальною. Особливу увагу варто приділити основи нігтя, можна навіть трохи заступити під кутикулу при обробці.

Видалення шкіри проводиться тільки сухим способом. Це дозволить знизити ймовірність порізів і нерівній обробки. Крім того, поверхня при нанесенні основи під гель-лак повинна бути сухою. Як варіант, після видалення всіх шарів наросли шкіри з використанням розм'якшуються коштів можна висушити робочу поверхню феном.

Техніка нанесення

Перед початком роботи необхідно відсунути всі верстви наросли шкіри пушер. Далі максимально відтягують задній валик нігтя пальцями вільної руки. Пензлем для манікюру фарбують гелиевой основою ніготь біля самої основи, злегка заступаючи під шкіру. Після невеликого тренування це не буде здаватися такою складною завдання. Закінчивши нанесення даного шару, необхідно його запечатати (як і всі наступні) і ретельно просушити під лампою.

Далі ніготь потрібно покрити кольором і також висушити. Потім можна приступити до декору, якщо такий є. Третій шар також поміщають в ультрафіолет, після чого наносять топове покриття. І ось тут необхідно гранична увага, так як фінішне покриття повинне бути нанесено по всій площі кольорового лаку і декору. Від якісного виконання цього правила залежить подальша зносостійкість манікюру.

Останній шар необхідно сушити на одну хвилину довше, ніж попередні. І останнім штрихом є зняття липкого шару з покриття. Для цього ватним диском зі спеціальною рідиною протирається вся поверхня. Рухи повинні бути односпрямованим - від основи нігтя до кінчика.

Фарбування встик

Цей спосіб передбачає повне видалення обох шарів кутикули. Процедуру найкраще виконувати фрезою. Для цього шкіру біля основи необхідно обробити биогелем, а потім видалити за допомогою машинки. Добре, якщо інструмент має необхідні насадки для повної обробки шкіри навколо нігтьової пластини, а саме:

  • фреза циліндрична;
  • насадки ігловідние;
  • кулястий бор.

За допомогою першої насадки можна як видалити кутикулу, так і відсунути шкірний валик, тому вона вважається універсальною. Куляста змінна головка приладу допоможе видалити наросшую шкіру з усіх боків робочої поверхні. А за допомогою ігловідних наконечників знімаються дрібні залишки нижньої частини кутикули і обробляються безпосередньо бічні валики, що робить їх зовнішні куточки м'якими. Далі, для кращого зчеплення нігтя з основою поверхню шліфують бафом і стирають пил поліестеровою безволокнистого серветкою.

На готову поверхню починають наносити основу. Це робиться максимально встик з заднім валиком. При виконанні даної процедури можна фарбувати тільки підставу нігтя, але допускається і повне покриття. Тут все залежить від досвіду і рівня майстерності. У будь-якому випадку основа сушиться, як і в попередньому випадку. Потім наносять кольоровий шар, який також повинен практично примикати до нігтьового основи. Не варто забувати і про просушування кожного наступного шару. Подальша процедура нічим не відрізняється від попереднього методу.

Корекція

Даний манікюр відмінно піддається корекції. Для часткового фарбування відростила нігтя під кутикулу необхідно провести попередню підготовку поверхні. Починати необхідно з повторної обробки кутикули. Її відсувають, максимально звільняючи відросло ділянку пластини. Потім акуратно спилюють сходинку, утворену кінцем старого покриття. Переходу не повинно бути видно. Бічні валики також потрібно підчистити до шару основи. Далі проводиться шліфування всій поверхні. Залишки пилу прибирають знежирювачем.

Потім наносять шар базового покриття, покликаний повністю вирівняти робочу поверхню. Готову основу поміщають під ультрафіолет. Далі ніготь покривають кольором, який повинен відповідати споконвічного тону. Колір точно підбирають для створення єдиного фону. Не варто забувати про фарбування близько до кутикули або, при її повному видаленні, до валика біля основи нігтя. Усі наступні шари наносять і методично сушать. Останнім накладають закріплює гель-фініш.

Секрети

Хочеться додати, що для підвищення міцності покриття фінішний шар можна наносити два рази. Спочатку він наноситься після кольорових шарів. Потім на ньому малюють візерунки, які після сушки ще раз покривають закріплює шаром. Існує спосіб і для полегшення фарбування зони під кутикулою. Для цього знадобиться набір кистей для розпису.

У ньому обов'язково має бути присутня тонка кисть з косою щетиною. Інструмент такого виду дає можливість забарвити подкутікульний кишеню швидко і точно, не дозволяючи затікати гель-лаку на шкіру. Нанесення такого покриття під кутикулу допомагає створити манікюр без вад. Однак для його самостійного виконання краще отримати кілька майстер-класів у хорошого фахівця.

Про те, як нанести гель-лак під кутикулу, дивіться в наступному відео.

Комментарии (0)
Додати коментар
Гель-лак Serebro: палітра кольорів і особливості нанесення
Гель-лаки останнім часом набули великої популярності в індустрії манікюру. Вони відрізняються від звичайних лаків підвищеною стійкістю.
Як зняти гель-лак з нарощених нігтів?
Індустрія краси в сучасному світі просунулася, без сумніву, дуже далеко, і це стосується всіх сфер краси.
Як замаскувати відросло гель-лак?
В даний час більшість дівчат зі всієї великої кількості способів виконання декоративного покриття нігтів віддають перевагу гель-лаку.
Біоламінірованіе нігтів: що це таке і як зробити?
Жіноча краса - це не тільки приваблива зовнішність, але і доглянутість. Кожній дівчині щодня доводиться витрачати чималу кількість часу, щоб виглядати красиво.
Біо гель-лаки: особливості покриття і відмінності
Бездоганно акуратний манікюр, який тривалий час виглядає як в перший день нанесення, швидко истончает, робить ламкою і розшаровує нігтьову пластину.