
Зміцнення нігтів: що це таке, як і чим робити?
Нігті - досить делікатна частина, яка потребує особливого догляду, а саме зміцнення зсередини і зовні. На сьогоднішній день фахівцями розроблено безліч процедур, які успішно проводяться як в салоні, так і вдома. Процедури, в свою чергу, включають в себе застосування якісних засобів, розроблених в сфері медицини та косметології. Сьогодні подібні засоби доступні кожному, головне, вибрати з них підходяще для пошкоджених, ламких нігтів.
Що це таке?
Багато жінок страждають від ламкості нігтів. З цієї причини вони відразу починають скуповувати всі можливі засоби в надії поліпшити ситуацію. Звичайно, похід до фахівця значно змінить становище, але перш за все варто розібратися в причині слабких нігтів.
Стан нігтьової пластини може сигналізувати про проблеми зі здоров'ям. Збої в роботі життєво важливих органів викликають ламкість, стоншення, шарування. В такому випадку в першу чергу необхідно записатися на прийом до терапевта, який виявить наявні проблеми. Лише після цього можна вдаватися до зміцнює процедурам.
Як не дивно, крихкість нігтів викликає і неправильне поводження з нігтьової пластиною. Наприклад, при використанні неякісних манікюрних приладів, в силу непрофесіоналізму фахівця або неакуратне проведення сеансу. На додаток до цього варто сказати, що не всі приділяють увагу кутикули - від її стану теж залежить міцність нігтьових пластин.
Ноготочки настільки ніжні, що здатні зреагувати не кращим чином на часті нарощування, довге перебування під холодною водою, а також невикористання рукавичок під час виконання домашніх справ.
Нігті стають слабкими в результаті:
- тривалого контакту з водою;
- механічних травм;
- неправильного догляду;
- використання поганих пилок, ножиць;
- неякісного манікюру, нарощування;
- частого впливу гарячої води, сухого повітря;
- шкідливої дії УФ-променів;
- контакту з побутовою хімією, лаками, рідини для його зняття.
Причини, що ховаються всередині організму:
- нестача вітамінів групи B, C, D, A, E, а також йоду, цинку, магнію, сірки, кальцію, фосфору, кремнію, заліза;
- дієта, неповноцінне харчування;
- часті стреси;
- перевтома;
- шкідливі звички;
- грибкові інфекції;
- порушені гормональний фон, щитовидна залоза, ендокринна система + цукровий діабет;
- псоріаз;
- ниркові, кишкові, травні недуги.
Як правильно вибрати засіб?
Доведено, що домашня і професійна косметика для нігтів дуже схожі за своєю ефективністю. Лікувальні властивості обох, по суті, демонструють один і той же результат - зміцнення нігтьових пластин, позбавлення від ламкості, розшарування, крихкості, стимулювання зростання, поліпшення кольору.
Єдина різниця - домашні ванночки дію короткий час, на відміну від аптечних засобів. Так, професійні препарати націлені на дію в найглибших шарах нігтя. З мінусів можна виділити лише високу вартість, що в принципі зрозуміло. Фахівці з манікюру радять купувати продукцію відомих брендів, які добре себе зарекомендували на світовому ринку.
На сьогоднішній день широкий асортимент зміцнювальних засобів представлений навіть у аптеці. До речі, їх ціна значно нижче, ніж в магазинах косметики. Крім того, дана продукція відрізняється високою ефективністю.
Професійна косметика, спрямована на лікувальну дію, представлена в наступних видах:
- бальзам нігтьової (живильний, зволожуючий, зміцнює);
- масло для кутикули, нігтів, сушки лаку;
- гель, рідина, флюїд (укріплювач, від розшаровування);
- для кутикули (живильні, від тріщин, сухості);
- кошти від грибкових інфекцій;
- крем для шкіри рук, нігтів (з високою концентрацією певних речовин).
Рекомендації по вибору професійної косметики включають в себе чотири основних параметри:
- безпеку;
- зручне застосування;
- користь;
- ціна.


Кращі виробники
Полки косметичних магазинів, а також професійних салонів і аптек, забиті засобами по догляду за нігтями. Однак серед такого різноманіття складно вибрати дійсне ефективне. Сучасна продукція направлена не тільки на лікування пошкодженої пластини, але ще і на стимулювання зростання. Розглянемо найпопулярніші марки, пользующие попитом у російських жінок.
"Кінська сила"
Мега зміцнювальний засіб від відомої бренду, містить хітозан, вітамін F. Даний укріплювач є якісним продуктом, дія якого спрямована на захист нігтя від крошения і ламкості. Фахівці називають його найбільш ефективним засобом, що дозволяє проводити терапію пошкоджених пластин. У його складі є необхідні вітаміни A, B, мінерали, що відповідають за повноцінний ріст нігтя.
Так званий Реаниматор розробляється вітчизняним виробником, випускається в бульбашці (обсяг 17 мл), досить економічний у використанні.
«Залізний» Relouis
Зміцнювач, що бореться з ламкістю. Являє собою лак, збагачений екстрактом морських водоростей. Ці інгредієнти проникають в нігтьову структуру, тим самим оздоровлюючи зсередини і зовні. Зміцнювач служить основою для подальшої обробки, фарбування нігтя. Його також можна використовувати в якості самостійного, повсякденного безбарвного лаку, який наноситься в два шари. Засіб насичує пластину вітамінами, загоює пошкодження.
IBX
Особливістю даного препарату є повністю натуральний склад, без хімії. Рослинні компоненти забезпечують якісний зміцнює, живильний результат. Основна частина препаратів містять формальдегіди, але в гелі IBX вони відсутні. З його допомогою можна позбутися від будь-яких нігтьових проблем. Протипоказань препарат не має, а ефективність цього засобу доведена багатьма жінками Росії. В упаковці є інструкція із застосування і тривалості лікувальної терапії.
DNC
Препарат являє собою зміцнює біовоск. У поєднанні з парафіном створюється захисна плівка від УФ-променів і інших негативних впливів. У складі також є касторове масло, що володіє поживними, пом'якшуючими, що загоюють властивості. Крім того, засіб впливає на область кутикули. Силікон зміцнює нігті, заповнює мікротріщини. Повноцінне харчування нігтям забезпечує саме бджолиний віск, що містить в собі вітаміни D, B, E, крохмаль, глюкозу, пектин, ефірні масла. Дія лаку відбувається миттєво, а ефект залишається надовго.
Avon «Сяйво перлів»
Дане зміцнювальний засіб представлено в кількох відтінках - «бузок», «троянда», «персик», «бронза». Англійська проівозітель обіцяє зміцнює дію, відновлення ослаблених нігтьових пластин. А завдяки блискучим микрочастицам поверхню нігтя виділяє перлове сяйво.
Sally Hansen
Американський бренд представляє якісне засіб для захисту нігтьового покриття - Shally Hansen Hars As Nails. Після нанесення лаку нігті стають твердими, краю ущільнюються, ламкість скорочується, пошкоджена структура повністю регенерується. Зміцнювач дарує довготривалий захист, повноцінний зростання.
Eveline
Лікувальний препарат націлений на ефективний і швидкий результат. Активний комплекс Strong Nail дозволяє відновити баланс нігтя за кілька днів. Після 10-денної терапії спостерігається збільшення твердості, щільності нігтьової пластини, вирівнювання поверхні. Крім того, лак забезпечує хороший захист від шкідливих впливів зовнішнього середовища.


Як зміцнити нігті?
Доведено, ламкість і розшарування - проблеми медичного характеру. Однак полегшити стан, а іноді навіть позбутися від проблеми зовсім, можна в домашніх умовах. Існують десятки рецептів з використанням доступних продуктів харчування, масел, трав, вітамінів, які здатні забезпечити повноцінний косметичний догляд плюс лікувальні процедури.
Найбільш популярними серед представниць прекрасної статі є так звані ванночки. Готуються вони по одному зразку - за основу береться вода, обов'язково тепла, і поживний компонент.
Рослинна олія і зелений чай
Для приготування знадобиться глибока мисочка. У ній змішуємо одне з рослинних масел (підійде оливкова, соняшникова, кукурудзяна) з зеленим чаєм. Співвідношення рідин - 1: 4. Розчин обов'язково потрібно підігріти, а потім опустити в нього руки. Час дії - 25 хвилин. Фахівці радять проводити дану процедуру ввечері, перед сном, щоб за ніч нігтики наситилися корисними речовинами, відпочили. Після ванночки промокніть руки паперовими серветками.
До речі, отриманий розчин може зберігатися близько 3-х днів в холодильнику, тому не бійтеся використовувати його повторно. Через 10 застосувань нігтьові стануть міцними і красивими.
Сіль
Візьміть склянку гарячої води. Розмішайте в ній столову ложку морської солі. Дайте розчину трохи охолонути. Тепер можна опускати пальчики. У такому положенні слід тримати руки близько 20 хвилин. Курс процедур триває 2 тижні.
Желатин
У склянці теплої води розчиніть половину столової ложки желатину, розігрійте на водяній бані. У таку ванночку слід опустити пальці, тримати близько 25 хв. Процедуру можна проводити не більше 3 разів на тиждень близько місяця.
Хвойний настій, зелений чай
Для приготування трав'яного настою потрібно чайна ложка хвої (обов'язково подрібніть її) і 200 мл окропу. Настоюється він буде приблизно півгодини. Сюди ж додаємо міцний заварений чай із зеленого листя (півсклянки). У підігріту ванночку опускаємо пальці на 15-20 хв. Частота застосування - 4 рази на тиждень протягом двох місяців.
Крім ванночок, майстра з манікюру рекомендують робити спеціальні аплікації, які включають в себе кілька інгредієнтів відразу. Регулярні процедури протягом двох місяців значно зміцнять нігтьову пластину, позбавлять від розшарування, прискорять зростання.
Реп'яхову олію, йод, сік лимона
Рецепт аплікації передбачає змішування всіх компонентів: реп'яхову олію (150 мл) + йод (7 крапель) + лимонний сік (1 ч. Ложка). Процедуру краще проводити на ніч. Ватяні диски потрібно змочити в отриманому масляному розчині, потім за допомогою маленьких гумок / ниток закріпити на пальцях. Зверху надіти бавовняні рукавички. На ранок маска змивається водою з милом.
Оливкова олія, лимонний сік, вітамін A
Всі інгредієнти змішуємо по 10 мл. Живильною рідиною змащуються ноготочки, потім загортаються харчовою плівкою. На ніч надіти х / б рукавички, а на ранок також змити. Такі аплікації рекомендується робити на протязі півроку.
Цінним речовиною для здоров'я і краси нігтів вважається віск - він виступає в якості захисного покриття. У домашніх умовах його використовують як завершальний етап після лікувальних ванн. Така процедура називається «запечатування воском». Перед початком процедури підпиляєте нігтики скляній пилкою. Потім зробіть вже знайому сольову ванночку. У кутикулу можна втерти будь вітамінний засіб. Тим часом бджолиний віск необхідно гарненько розплавити і змішати з маслом. Готове покриття рівномірно втирається в пластину за допомогою полірувальника для замші. Домашні процедури, звичайно, корисні, проте дають нетривалий результат. Тому не варто ігнорувати відвідування салону.
Популярні салонні процедури:
- парафінотерапія. Для цього нагрівають парафін, потім в нього опускають руки, в результаті чого виходять так звані парафінові рукавички. Час дії - 20 хвилин, потім речовина змивають, обробляють шкіру рук і нігті зволожуючим кремом.
- Зміцнююча процедура за допомогою м'якого биогеля. Що входять до складу речовини глибоко впливають на уражені ділянки, забезпечуючи потужну, тривалу захист нігтям.
- запечатування. Застосовуються вітамінні, мінеральні склади, які наносяться у вигляді пасти на шліфований ніготь. Результату вистачає на два тижні.


Відгуки
Особливою популярністю серед жінок користуються безбарвні зміцнюють основи, які можна використовувати як базу під манікюр або в якості самостійного повсякденного лаку. Ефективність сучасної продукції доведена багатьма фахівцями.
Головне, визначити конкретну нігтьову проблему і правильно підібрати засіб. Вже за пару тижнів структура повністю відновиться, зростання посилиться, а колір нігтів стане значно краще.
У наступному відео вас чекає майстер-клас по зміцненню натуральних нігтів гелем.



